Залізничний плуг

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Залізничний плуг з Військового музею в Белграді. Гак можна підняти для перевезення плугу та опустити для руйнування колії.
Плуг в дії.
Колія, зруйнована залізничним плугом.

Залізничний плуг, відомий також як шпалорубка (нім. Schienenwolf), або шпаловий плуг (нім. Schwellenpflug), це залізничний вагон з прикріпленим до нього вкрай міцним гакоподібним «плугом». Його застосовують для руйнування залізничних колій під час війни згідно з тактикою спаленої землі, щоб зробити їх непридатними до використовування противником.

У дії, плуг опускають на середину колії та тягнуть локомотивом. Внаслідок цього шпали ламаються, що призводить до відхилення сталевих рейок від правильного розміщення[1]. Мости та сигнальне обладнання також зазнають значних ушкоджень.

Друга світова війна[ред. | ред. код]

Залізничні плуги використовували в чехословацькій армії у 1938 році[2] та в німецькій армії під час відступу на північ через Італію і на захід від східного фронту після 1943 року.

Збережені екземпляри[ред. | ред. код]

Розташування Зображення Опис
Військовий музей у Белграді Railroad plough.jpg Плуг на постійній зовнішній виставці.
Історичний музей Боснії і Герцеговини Zeleznicki plug.JPG Плуг виставлено перед музеєм.
Невідомо Beverley Museum of Army Transport geograph-3283334-by-Ben-Brooksbank.jpg Німецький примірник часів Другої світової війни.

Див. також[ред. | ред. код]

Джерела[ред. | ред. код]

  1. Atkinson, Rick (2007). The Day of Battle Two. New York: Henry Holt and Company. с. 235. ISBN 0-8050-6289-0. 
  2. Pre-war fortification of Czechoslovakia in Czech Switzerland (entry for 24 September 1938) (Retrieved: 15 November 2007)