Категорія:Сторінки, що використовують недійсні самозакривні теги HTML

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Сторінки в цій категорії містять недійсні самозакривні теги HTML, такі як <b/>, <div/>, <span/>, <p/>, і <td/>. (Дійсні теги, визначені в специфікації HTML5, такі як <br/> і <hr/>, не спричиняють цієї помилки.)[1][2] Поведінка цих недійсних тегів невдовзі зміниться — їх приведуть у відповідність зі специфікаціями HTML5, тож їхнє використання в тексті є некоректним через застарілість. Див. phab:T134423, щоб дізнатися більше подробиць.

Сторінки також автоматично потрапляють у цю категорію, коли в них використовуються неправильно форматовані теги, такі як </center/>, які достатньо просто змінити на </center> (треба усунути кінцеву похилу риску, "слеш"); або ж через неправильно форматовані конструкції, такі як <s>...<s/>, яку зазвичай треба виправити на <s>...</s> (перемістити похилу риску з кінця на початок закривного тегу).

Деякі шаблони містять параметр якоря |id=. При виправленні самозакривних тегів <div id="..."/> та <span id="..."/>, що стоять безпосередньо перед такими шаблонами, обміркуйте можливість перенесення тексту якоря з тегу HTML у відповідний параметр шаблону та вилучення тепер вже непотрібного тегу.

Якщо певна сторінка в цій категорії на перший погляд не містить недійсних самозакривних тегів, то ймовірно, що вона включає іншу сторінку або шаблон, модуль, у яких ці недійсні теги є. Отже виправлення шаблонів у цій категорії автоматично виправить сторінки де він використовується і видалить їх з цієї категорії.

Список категорій спостереження, що наповнюються автоматично рушієм MediaWiki, можна переглянути на сторінці Спеціальна:Категорії спостереження.

  1. Повний список дійсних самозакривних тегів у HTML5: area, base, br, col, embed, hr, img, input, keygen, link, meta, param, source, track, wbr.
  2. Деякі суто вікіпедійні теги є теж дійсними, коли використовуються як самозакривні, наприклад, <ref name="name" />, <nowiki/>, та <references/>.

Сторінки в категорії «Сторінки, що використовують недійсні самозакривні теги HTML»

Показано 2 сторінки цієї категорії (із 2).