Ключовий момент

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

«Ключовий момент»ток-шоу, що виходило на телеканалі «Інтер» з 14 жовтня 2003[1] до кінця 2009 року. Ведуча — Наталія Сумська.

Випуск програми припинено попри досить високі рейтингові показники.[2] З 2010 року діє сайт програми, що має безплатну службу пошуку та допомоги людям.[3]

Ідея програми[ред. | ред. код]

Основна ідея телепрограми «Ключовий момент» полягає в тому, що людина, яка прийшла в студію, поділиться з гістьми і телеглядачами нездійсненним, на її думку, бажанням або розповість життєву історію, яку хотілося б продовжити або завершити якось інакше. Хтось мріє відновити теплі стосунки в родині, але з якихось причин не може порозумітися зі своїми близькими вдома. Або комусь важко повернути друга дитинства. Трапляється і таке, що комусь не вдається зустрітися з предметом своєї таємної пристрасті.

Відбуватися все буде на очах у глядачів «Інтеру». У студії, розділеній на два сектори умовною стіною, з'являється герой, ведучий розповідає, що його привело в студію. Після цього на екрані, вмонтованому в ту саму стіну спотикання, показується, як вручається запрошення людині, заради якої герой прийшов у студію.

Запрошений сідає по іншу сторону стіни. На екрані йому показують людину, що його запросила. І тільки запрошений може дозволити або не дозволити героєві говорити. Стосовно того, хто знаходиться за перегородкою, він може відчувати і ворожість, і розчарування, і образу.

Елемент невідомості, безумовно, підігріває драматизм зустрічі, що відбудеться перед величезною глядацькою аудиторією. А от яким буде фінал — радісним, сумним чи, можливо, непередбачуваним, — вирішать самі герої. Щоправда, від ведучої Наталії Сумської теж залежить чимало.

Примітки[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]