Користувачка:Helixitta

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Чим негарний плагіат?
Оскільки часто отримую запитання від різних користувачів «а чим тобі так не подобається, коли хтось вставляє з якогось непримітного сайту якийсь текст, це ж теж робота» і тому подібне відповім всім одразу тут, чому плагіат — велике зло.
  • По-перше, в Україні плагіат дуже розповсюджений. Студенти постійно реферати / курсові пишуть методом CtrlC+CtrlV не включаючи думки і не розуміючи, що ж вони копіюють. А я хочу розумних молодих українців. Я є лише науковим керівником для них, а не викладачем. Будь я викладачем, працювала б над цим питанням в ВНЗ, а так займаюсь цим тут. Але Вікіпедія — відображення суспільства і моя діяльність — крапля в морі. До речі, закликаю викладачів в ВНЗ перевіряти курсові роботи студентів на предмет плагіату. Є інструмент, наприклад просто для тексту, для Вікіпедійних статей;
  • Друге. Метод створення Вікіпедійної статті CtrlC+CtrlV з бази даних рефератів — не якісний, ця дія — вставка неформатованого, неякісного тексту. Ніхто там не перевіряє реферати на якість та інформацію на відповідність джерелам. Чим більше таких статей в УкрВікі — тим менше бажання нормальних людей тут працювати;
  • І нарешті, метод вставки тексту з бази даних рефератів — неповага до людей, які сядуть і напишуть якісну статтю тут. Я вважаю, що варто усілякими способами заохочувати зацікавлених в якості статей редакторів і поважати їх труд, бо вони дарять свою роботу україномовному народу, і такі подарунки треба цінувати і, відповідно, викидати підробки. Якщо копівіо існує на рівних правах з якісно написаною статтею — зменшується бажання писати якісно, якщо і таке «фуфло прокатить».
  • П. С. плагіат і псевдонаука йдуть рука об руку: Псевдонаука на потоці. DT.ua 26.01.16
Helixitta?

Nature by Numbers: А тут логарифмічній ріст Face-glasses.svg

Внесок
Деякі мої малюночки
Мої малюночки тут. А ще на Wikimedia Commons.
 • Сальтаторне поширення потенціалу дії по мієлінізованому нервовому волокну Cscr-featured.svg (en) • Рестриктаза HindIII утворює липкі кінці ДНК. • Кільцеві РНК  • Вікі-равлик для проекту Біологія. • Авторитетні джерела — їх пошук для статей у Вікіпедії.
Хочу зробити у вільний час
Корисні штуки

Help:Formatting Help:Magic words Help:Interwikimedia links Help:Tables Help:Citation tools

Редагування

Рецензування

Вилучення сторінок та інше адмінство

Різне

Просто статті, які мені подобаються
Анатомічно правильне серце <3