Обговорення користувачки:Helixitta

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Стоп! Вашу статтю вилучили? Вилучають?
Тоді читайте тут

Archivarius: архів обговорень.

Будь ласка, додавайте нові обговорення внизу.
Та пам'ятайте, Helixitta — теж людина :)
+ чітке, неемоційне висловлення проблеми збільшує вірогідність її вирішення.

Шаблон Edited у статті Мітоз[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Мітоз був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 09:45, 14 квітня 2017 (UTC)

Шаблон Edited у статті Топологічно-асоційовані домени[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Топологічно-асоційовані домени був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 17:56, 30 червня 2017 (UTC)

Шаблон Edited у статті Диференціація клітин[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Диференціація клітин був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 09:56, 3 липня 2017 (UTC)

Шаблон Edited у статті Дезоксирибонуклеїнова кислота[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Дезоксирибонуклеїнова кислота був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 17:24, 1 грудня 2017 (UTC)

Шаблон Edited у статті Дезоксирибонуклеїнова кислота[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Дезоксирибонуклеїнова кислота був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 14:55, 13 березня 2018 (UTC)

Подяка[ред. код]

Коли настрій поганий, (образа вилучена). Зате ти робиш багато прекрасного. Бо ти герой, навіть коли навколо нікого нема. Роби й надалі, й нехай вони повиздихають. Дякую за малюночок!

Ви стали героєм Графічної майстерні і за це вам подяка :)
Ви можете додати до своєї сторінки користувача шаблон {{Герой графічної майстерні}} і тоді всі будуть знати, як файно ви впораєтеся з графічними файлами.

--Brunei (обговорення) 14:49, 1 березня 2018 (UTC)

Ого. Моцно. Хаха так сумувати мабуть не варто)
До речі, я можу той шаблон сама зробити... А от з солевими залозами доведеться почекати... якісь орнітологічні пішли заявки, то пінгвінів для станції Вернадського малювала, то тут інші птахи... --Helixitta (t.) 16:49, 1 березня 2018 (UTC)
Якраз збирався написати, що насправді єдиним героєм грамайстерні у нас є Helixitta, бо більше ніхто не може власне малювати чи, як сказано в шаблоні-повідомленні вище, «файно порати графічні файли». --Yakiv Glück 18:21, 1 березня 2018 (UTC)
Antu face-smile-big.svg хахаха, спасибі. Буду порпати й далі)) --Helixitta (t.) 18:49, 1 березня 2018 (UTC)
порпати — то лише мала частина процесу порати (поратися) ;-) --ReAlв.о. 18:57, 1 березня 2018 (UTC)
always sweep with threshing oar --Helixitta (t.) 19:02, 1 березня 2018 (UTC)

З дозволу хазякйи сторінки, я приберу образу. Немає жодної необхідності підігрівати атмосферу й надалі.

А пані Helixitta я щиро вдячний за невтомну працю. --VoidWanderer (обговорення) 13:15, 4 березня 2018 (UTC)

Antu face-glasses.svg спасибі! --Helixitta (t.) 19:46, 4 березня 2018 (UTC)

Щодо Скотт уорінг[ред. код]

Доброго Вам дня! Просив би висловитися щодо ситуації навколо зазначеної "статті". Відкочують вкотре з різних IP виставлений службовий шаблон. "Усі" користувачі - неавторизовані, обговорити ситуацію нема з ким . . . Дякую за будь-яку форму участі. З повагою,--Kasio67 (обговорення) 21:15, 14 березня 2018 (UTC)

Доброго вечора. Перепршую, вчора не помітила це повідомлення. Так, і створений був дублікат Скотт Уорінг, вилучено обидві --Helixitta (t.) 16:59, 15 березня 2018 (UTC)

Шаблон Edited у статті Мітоз[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Мітоз був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 08:49, 31 березня 2018 (UTC)

Запрошення до участі у конкурсі «Вікі любить музику»[ред. код]

Питання[ред. код]

Вітаю Helixitta прошу вас залишити ваш голос у "пропоновані зміни" цієї сторінки щодо зміни змісту фотоколлажу задля урівноваження представленості різних сфер діяльності та статей і зменшення надто явного перекосу у бік політиків та чоловіків, тут конкретна пропозиція і чітко буде видно проявив спільноти. Бо в попередніх розділах все туманно, захаращено та завершується порожніми балачками.--Yasnodark (обговорення) 14:00, 18 червня 2018 (UTC)

Конкурс логотипів Вікіконференції 2018[ред. код]

Розпочалась підготовка до Вікіконференції 2018, а разом з нею розпочався конкурс логотипів. Запрошуємо вас взяти участь в цьогорічному конкурсі. Будь ласка, пропонуйте свої варіанти на сторінці wmua:Вікіконференція 2018/Логотип. --Tohaomg (обговорення) 18:32, 7 липня 2018 (UTC)

Лист із сподіванням[ред. код]

Вітаю, пані Helixitta.

Я не на жарт стурбований вашою відсутністю. Я щиро сподіваюся та маю надію, що із вами все гаразд. Що ви лише дали собі час відпочити від Вікіпедії. З цих сподівань і виходжу.

Можу припустити, що мої дії, імовірно, також могли бути причиною вашого розчарування. Я зрозумів наскільки помилковими були мої дії, а нині перечитуючи ту гілку, мені за неї ще й невимовно, до гіркоти, соромно. Можу собі уявити наскільки подібне могло ранити. За це я перепрошував тоді, хочу попросити вибачення зараз, і готовий вибачатися ще стільки скільки буде треба.

Якщо ви матимете нагоду прочитати це, прошу особисто — повертайтеся. Матиму за честь працювати над спільною справою з такою колегою як ви.

З щирою повагою, --VoidWanderer (обговорення) 19:59, 19 липня 2018 (UTC)

Привіт. Та в мене просто нема часу (ну і натхнення наразі) щось тут робити зараз, багато роботи та активності "у реальному житті" (що б воно не було). В мене взагалі за останні роки вікіактивність періодична і я глибоко переконана, що щоб мати гарне вікі-здоров'я, треба періодично робити собі вікі-відпустку... А то починає здаватися що ця склянка води і є все життя, і що бурі в ній — дуже важливі.
Я абсолютно не в курсі за що ви перепршуєте — в останні тижні моєї активності тут я не сильно слідкувала за сторінками обговорення і в мене було виключено пінгування (та й досі воно так). Але, whatever, я уж точно не буду лазити і дивитися зараз, раз вже не помітила а воно пройшло, тому не переживайте. Sticks and stones і все таке.
Всього найкращого, а я мабуть вже восени повернуся до діяльності тут. --Helixitta (t.) 20:26, 19 липня 2018 (UTC)
Радий вас читати. Справді відлягло.
А все решта — не важливо. Повертайтесь коли відчуєте, що це буде в радість.
З найкращими побажаннями, --VoidWanderer (обговорення) 20:40, 19 липня 2018 (UTC)

Імплементація[ред. код]

Радий Вас почути, пані Helixittо!

Як добре, що Ви з'явилися хоч на мить! Як це я вчора не помітив, що Ви тут. Звісно, запитав би дозволу на прибирання. А так, просто пригадав, що Ви колись добре висловилися про мою байку.

Чекаємо на Вас восени!

Щиро Ваш,

Юрій Дзядик в) 20:36, 20 липня 2018 (UTC).