Обговорення користувачки:Helixitta

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку


Стоп! Вашу статтю вилучили? Вилучають?
Тоді читайте →тут←

Archivarius: архів обговорень.

Будь ласка, додавайте нові обговорення внизу.
Та пам'ятайте, Helixitta — теж людина :)
+ чітке, неемоційне висловлення проблеми збільшує вірогідність її вирішення.

Шаблон Edited у статті Мітоз[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Мітоз був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 09:45, 14 квітня 2017 (UTC)

Шаблон Edited у статті Топологічно-асоційовані домени[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Топологічно-асоційовані домени був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 17:56, 30 червня 2017 (UTC)

Шаблон Edited у статті Диференціація клітин[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Диференціація клітин був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 09:56, 3 липня 2017 (UTC)

Шаблон Edited у статті Дезоксирибонуклеїнова кислота[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Дезоксирибонуклеїнова кислота був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 14:55, 13 березня 2018 (UTC)

Подяка[ред. код]

Коли настрій поганий, (образа вилучена). Зате ти робиш багато прекрасного. Бо ти герой, навіть коли навколо нікого нема. Роби й надалі, й нехай вони повиздихають. Дякую за малюночок!

Ви стали героєм Графічної майстерні і за це вам подяка :)
Ви можете додати до своєї сторінки користувача шаблон {{Герой графічної майстерні}} і тоді всі будуть знати, як файно ви впораєтеся з графічними файлами.

--Brunei (обговорення) 14:49, 1 березня 2018 (UTC)

Ого. Моцно. Хаха так сумувати мабуть не варто)
До речі, я можу той шаблон сама зробити... А от з солевими залозами доведеться почекати... якісь орнітологічні пішли заявки, то пінгвінів для станції Вернадського малювала, то тут інші птахи... --Helixitta (t.) 16:49, 1 березня 2018 (UTC)
Якраз збирався написати, що насправді єдиним героєм грамайстерні у нас є Helixitta, бо більше ніхто не може власне малювати чи, як сказано в шаблоні-повідомленні вище, «файно порати графічні файли». --Yakiv Glück 18:21, 1 березня 2018 (UTC)
Antu face-smile-big.svg хахаха, спасибі. Буду порпати й далі)) --Helixitta (t.) 18:49, 1 березня 2018 (UTC)
порпати — то лише мала частина процесу порати (поратися) ;-) --ReAlв.о. 18:57, 1 березня 2018 (UTC)
always sweep with threshing oar --Helixitta (t.) 19:02, 1 березня 2018 (UTC)

З дозволу хазякйи сторінки, я приберу образу. Немає жодної необхідності підігрівати атмосферу й надалі.

А пані Helixitta я щиро вдячний за невтомну працю. --VoidWanderer (обговорення) 13:15, 4 березня 2018 (UTC)

Antu face-glasses.svg спасибі! --Helixitta (t.) 19:46, 4 березня 2018 (UTC)

Відновлення категорії[ред. код]

Доброго часу! Бачу, Ви займалися категоріями та шаблонами проекту ЛГБТ. Чи є шанс на відновлення категорії "Користувачки-лесбійки", яку я розробляла, проте її видалили (ось обговорення)? Оскільки є користувачі-геї, користувачі-бісексуали, користувачі-ЛГБТ, і користувачі-трансгендери, чи можуть користувачки-лесбійки теж бути представлені? Так, через суспільний тиск в них не зразу і не постійно буде багато людей, але в англійській Category:Lesbian_Wikipedians, наприклад, 170 вікіпедисток. Буду вдячна за відповідь, Franzekafka (обговорення) 16:49, 11 січня 2020 (UTC)

Вітаю. Так, відновити можна, бо ця категорія не буде порожньою, — там вже є декілька користувачок. Відновлю :) --Helixitta (t.) 20:33, 11 січня 2020 (UTC)
Дуже дякую! Я там рік одна висіла, але не наважилась чіпати. Збираюсь ще упорядкувати категорії з теми. Тому може Ви підкажете, ану ж існує якийсь інструмент візуалізації дерева категорій (чи його частин?) В ідеалі щоб і інтервікі відображалися й можна було порівняти лакуни. Бо я наводжу лад всліпу (просто ходячи по категоріях), що тут, що в категорії "Фемінізм" (що вилилось у її відчутну кривизну), так воно і робиться чи є простіший шлях? --Franzekafka (обговорення) 14:31, 13 січня 2020 (UTC)
Нема питань =)
А про категорії — цікава штука. Якби я почала щось таке робити, то мабуть робила б це через запит Вікіданих. Про це можна почитати тут mw:Wikidata Query Service/Categories. Але я маю дуже обмежений досвід запитів (не доводилося мати потребу), проте вони не дуже складні.
З іншого боку от тут я знайшла цікаві інструменти візуалізації всього на світі d:Wikidata:Tools/Visualize data, а тут знайшла спеціалізований додаток mw:Extension:CategoryTree, але нічого в ньому не можу порекомендувати бо не мала досвіду роботи з ним.
Ну і звісно є petscan, — взагалі дуже хороша штука для категорій. В цьому інструменті на вихід можна мати будь-який простір Вікіпедії (стаття/категорія/шаблон/користувач/обговорення тощо) і показати підкатегорії до вказаного рівня. Я його використовую для відслідковування червоних сторінок в категорії "Молекулярна біологія". Але в принципі там є графа "Other sources" і може там можна поєднати декілька вікі, і додати modifiers (хз як вони українською, — модифікатори?) NOT/OR/AND щоб показати щось що є в одному але не є в другому мовному розділі. Але це я вам даю теоретичні мої роздуми, бо знову ж таки не маю практичного досвіду адже мені таке не потрібно було робити бо я не веду жоден портал. Але це цікаво, і я впевнена що щось можна виколупати з декількох цих інструментів, бо люди дуже люблять саме через Вікідані виколупувати і досліджувати різного сорту інформацію. --Helixitta (t.) 15:28, 13 січня 2020 (UTC)

Rx.ua[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу на Обговорення Вікіпедії:Проект:Медицина. В останньому повідомленні я намагався привести максимум доводів щодо значимості довідника Rx.ua. — Це написав, але не підписав користувач Artemevtushenko (обговореннявнесок).

Так. Але проєкт підсумку повинні зробити медики, і вже залежно від цього можна робити адмін дії. --Helixitta (t.) 10:26, 12 лютого 2020 (UTC)

Пташка для вас[ред. код]

Perisoreus canadensis Lake Opeongo7.jpg

Дякую, що побачили в моїй діяльності хоч щось позитивне. Успіхів. Mykola Swarnyk (обговорення) 16:59, 28 лютого 2020 (UTC)

Але: настійно прошу вас виправити вашу репліку на моїй СО про нібито мої прорадянські висловлювання. Якщо ви уважніше переглянете хоча б наведені вами дифи, ви переконаєтесь, що всі мої висловлювання послідовно антирадянські. Оскільки я підписуюсь своїм справжнім прізвищем, таке формулювання ганьбить не лише мене, а й мою родину. Дякую і чекаю на виправлення. Mykola Swarnyk (обговорення) 20:00, 28 лютого 2020 (UTC)

Перепрошую, фраза вийшла незрозумілою. Я мала на увазі, що ви робите персональні випади у бік інших користувачів, і їхнього (не вашого) ніби-то радянськомислення/прорадянськості. Я не знаю, як це читкіше написати. But I'm not going to split hairs over this phrase. Тому прибрала.
А з приводу першого запису, тим більше мені прикро, бо я ваш внесок поважаю. Але не буду писати далі з цього приводу, бо, як мені вже казали, не хочу переходити у "менторівсткий тон", а без цього переходу, боюся не вийде. --Helixitta (t.) 20:56, 28 лютого 2020 (UTC)
Шкода, що не виконали мого прохання, але факту це не міняє - мене вигнали за антирадянську риторику. Що ж, кожен робить свій вибір самостійно. Один з моїх старших колег Михайло Петрович Слободян іще в якихось 1970-80-х роках відмовився був писати у своїх наукових звітах «білка» замість «вивірка» і цілого ряду інших біологічних назв. Заперся і попри «проработки» на вчених радах не став міняти своєї позиції. За це поступово був понижений у посаді, потім позбавлений вченого ступеня кандидата біологічних наук, врешті вигнаний з академічної установи. Мав купу дітей, мусив їх годувати, але чомусь зробив саме такий свій вибір і потім працював лісовпорядником до кінця «кар'єри». Мабуть, якби не він, я б також, як і купа інших, пирхав і шикав - яка така вивірка, та це ж білка... Я вже трошки застарий, щоб міняти свої принципи і звички. Ну і в кожного, звісно, своя стежина. І своя «вивірка». Mykola Swarnyk (обговорення) 23:50, 28 лютого 2020 (UTC)
я тоді взагалі не розумію, про що ви кажете, бо я прибрала ту фразу з вашої СО. --Helixitta (t.) 16:06, 29 лютого 2020 (UTC)

Назви захворювань[ред. код]

Привіт! Намагалась доповнювати перекладом деякі статті про коронавірус і не можу правильно підібрати україномовні назви.

Назва Severe acute respiratory syndrome (SARS) перекладена як Тяжкий гострий респіраторний синдром.
en:Severe acute respiratory syndrome coronavirus 2 (SARS-CoV-2) у нас перекладений як 2019-nCoV
А от є ще такі похідні, які я не розумію як точно перекласти:

Допоможи, будь ласка, якщо можеш! ) --JTs (обговорення) 11:01, 3 березня 2020 (UTC)

Привіт. О, гарна ініціатива. Але це не до мене, яжбіолог, а не яжмедик)) Проте в нас є Обговорення Вікіпедії:Проект:Медицина де можна це позапитувати. Бо я в цих синдромах не дуже розбирабся,адже не мій фах. --Helixitta (t.) 11:25, 3 березня 2020 (UTC)
а. Я зрозуміла, в цих статтях все заплутано що є хворобою, що штамом, що групою вірусів. Хз як з цим розібратися. Попитаю знайому вірусологиню. --Helixitta (t.) 11:32, 3 березня 2020 (UTC)
Ок, COVID-19, це точно захворювання. То в нас неправильно названа стаття. Штам SARS-CoV-2, то стаття яка зараз Covid-19 повинна називатися SARS-CoV-2, чи укр перекладом (удачі з ним) бо це власне про вірусний штам. А коронавірусна хвороба 2019 повинна мати назву Covid-19, чи залишити цю мабуть також норм.
Severe acute respiratory syndrome-related coronavirus, — це про вид. (На скільки у вірусів бувають види, але зараз не час та не місце для цієї дискусії). Там багато штамів, декілька інфекцій. Не знаю як назвати укр мовою.
Severe acute respiratory syndrome coronavirus це SARS-CoV, тобто це про штам який визвав ту першу інфекцію SARS, Тяжкий гострий респіраторний синдром.
Я б штами може так і назвала, бо це їх офіційна назва. Тобто SARS-CoV та SARS-CoV-2. А решта не знаю.
Це приблизно як різниця між ВІЛ та СНІД, але якщо були б ще окремі статті про різні штами ВІЛ. --Helixitta (t.) 11:51, 3 березня 2020 (UTC)
Ого, як все складно! Але я правильно підозрювала, що ти можеш розібратися з цим краще, ніж я) дякую! пішла пінгати медиків))--JTs (обговорення) 12:28, 3 березня 2020 (UTC)

Коронавірусна хвороба 2019[ред. код]

Вітаю. Це правильний переклад назви хвороби, на сторінці я дав АД. Існує й купа зроблених мною перенаправлень, зокрема на COVID-19. У нас не може бути КОВІД, як у деяких ЗМІ, тому що це скорочення від Coronavirus disease 2019, тоді українською має звучати КОВІХ чи КОВІЗ, але це недоцільно. З повагою, --АВШ (обговорення) 21:32, 3 березня 2020 (UTC)

Добрий вечір) Я тут трохи плутано написала, то поясню. Я не маю точку зору з приводу назви хвороби, я маю точку зору з приводу того, що та стаття яка зараз називається 2019-nCoV повинна називатися SARS-CoV-2, бо це назва штаму. А потенційна en:Severe acute respiratory syndrome coronavirus як SARS-CoV бо це також штам. На цьому моя думка з приводу назв закінчується. --Helixitta (t.) 21:46, 3 березня 2020 (UTC)
Я просто прочитав про назву хвороби вверху, а стосовно назви вірусів як раз і треба привести все до ладу. Користувачка JTs чомусь почала наїжджати на назви хвороби. Назва хвороби 2002-2004 років «SARS» (не вид бетакоронавірусів SARS CoV) адекватно перекладається як "Тяжкий гострий респіраторний синдром", як і "MERS" (не вид MERS CoV) перекладається літературно та адекватно як "Близькосхідний коронавірусний респіраторний синдром". Дякую за розуміння. --АВШ (обговорення) 22:21, 3 березня 2020 (UTC)
от бачите, як дві різні людини можуть по-різному читати тон запиту — мені здалося, що JTs не почала наїжджати, а хотіла розібратися у цій плутанині з назвами (і дійсно плутанина, треба буде зверху до статей надати розгорнуті шаблони про що стаття, і які є інші) і це гарна ініціатива. :) --Helixitta (t.) 10:02, 4 березня 2020 (UTC)
не поділяю Вашої думки про її наміри, але навіть якщо це так, то писати слід таким чином, аби не було подвійного тлумачення. --АВШ (обговорення) 21:46, 4 березня 2020 (UTC)
Використаю нагоду нагадати про ВП:ПДН
А писати може і треба зрозуміло, але це іноді не виходить (по собі добре знаю) --Helixitta (t.) 18:32, 5 березня 2020 (UTC)
@Шкурба Андрій Вікторович: а спробуйте не шукати подвійних тлумачень там, де їх немає і краще дайте відповіді на питання, які я задала в обговоренні вікіпроекту медицина. Мені незрозуміла причина вашого негативного ставлення до моєї ініціативи з редагування статей по вашим фаховим предметам, але замість наїзду про те, що спалахує чи викликається, могли б виправити чи порадити, як зробити правильно. Звичайно, я можу читати англійську Вікіпедію, але ж не всі можуть. Для цього я і створюю статті, які я вважаю важливими, навіть якщо вони далеко поза моїми інтересами чи професією. Тому прошу не вбивати моє бажання редагувати, а підтримувати і доповнювати Вікіпедію разом. --JTs (обговорення) 21:36, 5 березня 2020 (UTC)
Пробачте шановно Helixitta, що це відбувається на Вашій СО. Приношу вибачення за відсутність такту у цієї користувачки. Я до неї вже не чіпляюсь, але вона заспокоїтися не може, ще й команди мені роздає «краще дайте відповіді». На жаль... Як незрозуміло, що спалахує хвороба, а не вірус, і хворобу не викликає, а спричинює вірус, то що я можу зробити... Ця медична безграмотність (не цієї користувачки, а то ще щось надумає) просто вибиває з колії. Я не можу на Вашій СО командувати, чи можна, щоб Вас не обтяжувати, це обговорення закрити, чи перенести на мою СО. З повагою, --АВШ (обговорення) 00:36, 7 березня 2020 (UTC)

Коронавірус та Orthocoronavirinae[ред. код]

Вітаю. Згоден, що треба було об'єднати ці сторінки, але хіба так технічно це робиться, без об'єднання історій? --АВШ (обговорення) 00:09, 7 березня 2020 (UTC)

за умови вказання авторства можна об'єднати і залишити перенаправлення. (перепрошую, не помітила цього обговорення раніше) --Helixitta (t.) 14:45, 12 березня 2020 (UTC)
по-моєму авторство не вказано. І у мене після цього на моїй сторінці xTools показало, що мої одна сторінка і одне редагування вилучені. --АВШ (обговорення) 13:34, 13 березня 2020 (UTC)
об'єднання історій не допоможе показати на xTools авторство статті. Див наприклад Державний лад Австралії яку я переносила на запит і об'єднувала історії. Вона мені все одно рахується незважаючи на це =(
Але я трохи не можу зрозуміти ні Коронавірус ні Orthocoronavirinae не мають вас як автора. Тому вони і не повинні бути показані. Чи ви маєте на увазі інші статті?
Додатково я б зараз не сильно хотіла об'єднувати історії, це сторінки на які купа людей заходить... І якщо щось не так з ними піде. Поки повішу шаблон на СО --Helixitta (t.) 13:47, 13 березня 2020 (UTC)
Дякую за шаблон. Але я мав на увазі в першу чергу, що в мене саме після цього редагування на моїй сторінці xTools з'явилося, що видалена одна сторінка й одне редагування. Так як я не можу подивится, що це загалом 149 редагувань були видалені, то я зрозуміло це зв'язав з діями на цих сторінках. Може авторство чогось там було, чому ж зникла одна сторінка? Але все одно дуже дякую. Більше по цьому питанню турбувати не буду. --АВШ (обговорення) 13:58, 13 березня 2020 (UTC)
З вашого вилученого внеску нещодавно є перенаправлення Обговорення:Коронавірусна хвороба COVID-19 створене 20 лютого, може це воно. Ви єдиний автор, і це в принципі сторінка. Ненаю, але якщо буде муляти, — пишіть, будемо вирішувати)) --Helixitta (t.) 20:49, 13 березня 2020 (UTC)

*[ред. код]

Я не бачу проблем в цьому редагуванні на Вікіпедія:ласкаво просимо. В принципі трохи логічно що це стосується укр розділу Вікіпедії, але це можна обговорити на СО. (ваш фільтр дозволяє редагування СО простору Вікіпедії) --Helixitta (t.) 19:22, 12 березня 2020 (UTC)
Якщо вам не подобається мій висновок, — є інші адміністратори, будь ласка звертайтеся до них. Може допомогти чітке висловлення питання без недоречного пафосу, який не дуже зрозумілий. --Helixitta (t.) 12:49, 13 березня 2020 (UTC)

Чергове порушення ВП:КОНС[ред. код]

Вітаю. Пам'ятаю, що Ви приймали активну участь в обговоренні Вікіпедія:Кнайпа (адміністрування)/Архів 27#Може я помиляюся. Тоді ситуацію вдалось врегулювати. Зараз статтю ще раз відновлено в обхід ВП:ВВС. При цьому адміністратор IgorTurzh, який був однім з фігурантів минулого обговорення, не вжив ніяких дій. Користувач, який відновив статтю, прибирає шаблон ШВ. Прошу видалити статтю до тих пір, поки вона не буде обговорена на ВП:ВВС. Дякую. --Mitte27 (обговорення) 19:36, 12 березня 2020 (UTC)

наша пісня гарна й нова. --Helixitta (t.) 20:49, 12 березня 2020 (UTC)

Так, є питання[ред. код]

Тож прошу пояснити такі Ваші дії. Зазвичай, приховується образа, але не видаляються цілі абзаци. Та й дивне у Вас визначення образи - я не помітив там нічого образливого. Вище аж кишить переходами на особисте, але ж то в сторону "укрів", тобто, можна. З чого Ви вирішили, що я провокую? Чи Ви суд останньої інстанції? Чи, може, "трійка"? Провокуєте Ви такою поведінкою, не я.--Юрко (обговорення) 23:18, 12 березня 2020 (UTC)

  • Прохання пояснити образу автоматично веде за собою повторення образи. Якщо ви не зрозуміли образу, вона вас не стосується, будь ласка ігноруйте її і не провокуйте питаннями про роз'яснення.
  • два користувачі отримали попередження про неприпустимість образ. Прохання пояснити образу може призвести до того що один чи два з цих користувачів почнуть вам в цьому обговоренні пояснювати, повторять образу, і отримають за це блокування. Отже ваше питання є провокацією конфлікту.
  • ваше питання ніяк не стосувалося предмету обговорення, і було адресовано мені — користувачці, яка більше ніяк не коментувала те обговорення. Звідси, там цьому обговоренню не місце.
Ви знову повернули провокативне питання, адресоване не по темі дискусії. Я його приберу за пунктами вище, а вам попередження: будь ласка, не флудіть та не провокуйте конфлікти, особливо в такій конфліктогенній темі як правопис. Дякую. --Helixitta (t.) 08:54, 13 березня 2020 (UTC)
Там не було жодних образ, або Ви упереджена. Читайте коментарі вище. Якщо для когось український правопис - конфліктна тема, то, очевидно, вони не з цього розділу вікі. Ще раз прошу - спілкуйтесь виключно українською і не використовуйте незрозумілі слова иншомовного походження. --Юрко (обговорення) 09:10, 13 березня 2020 (UTC)
який конкретно пункт вам незрозумілий з вищесказаного? --Helixitta (t.) 09:12, 13 березня 2020 (UTC)
Мені незрозумілі Ваші дії. І так, мене стосується все, що стосується моєї мови. Нагадаю, що правила однакові для всих. --Юрко (обговорення) 09:49, 13 березня 2020 (UTC)
До вашої мови немає ніяких питань взагалі.
Всі дії іншої людини вам неможливо зрозуміти.
Головне не продовжуйте обговорювати / перепитувати / просити уточнити роз'яснення щодо образ інших користувачів в обговоренні, не пов'язаному з вами чи з темою обговорення. — Це і флуд і провокація конфлікту. --Helixitta (t.) 09:55, 13 березня 2020 (UTC)
Тоді повидаляйте всі иньші образливі коментарі. Ще раз закликаю виживати української мови та уникати незрозумілих иньшомовних слів та висловів.--Юрко (обговорення) 10:55, 13 березня 2020 (UTC)
Це те що я помітила як образливе. Додайте посилання які ви вважаєте образливими, що порушують ВП:НО.
Що конкретно вам не зрозуміло з того що я сказала? Я вам це питання вже задавала, ви на нього конкретної відповіді не даєте, натомість кажете якісь загальні твердження з приводу мови. Це різновид ВП:ПОКОЛУ, будь ласка не робіть так. --Helixitta (t.) 12:48, 13 березня 2020 (UTC)
Ви вживаєте якісь паскудні образливі слова на кшталт "флуд". Це конкретно. Якщо ж конкретно про коментарі, то почитайте вислови про мову такого собі Галушки та Якудзи.--Юрко (обговорення) 16:53, 13 березня 2020 (UTC)
Ви все ще не надали конкретних редагувань.
Про флуд є навіть стаття в розділі Вікіпедії українською мовою. Якщо вам не зрозуміле це слово — почитайте її будь ласка, збагатіть свій словниковий запас, і стане зрозуміло. Але це не образливо і не паскудно, ваша оцінка хибна. --Helixitta (t.) 18:45, 13 березня 2020 (UTC)
У Вікіпедії є статті багато про що, але це не означає української мови. Читайте Галушку та Якудзу, бачу, що говорити з Вами марно.--Юрко (обговорення) 20:34, 13 березня 2020 (UTC)

Прохання перенести дану репліку на Вікіпедія:Заявки на права патрульного#Taras-fedora-syn[ред. код]

Вітаю. Давайте уточнимо. На вас накладено персональне обмеження після численних попереджень. Обмеження накладене бо ви не можете себе стримувати в обговореннях і переходите на особистості. Тепер ви просите перенести ваші репліки у простір з обмеженнями. Я не знаю як до цього ставитися і чому погоджуватися на таке. --Helixitta (t.) 12:53, 16 березня 2020 (UTC)
Відмовити. Згідно з ВП:ПО переносятся лише голоси до голосувань ВП:ЗПП не є голосування. Репліки не переносятся. --Fosufofiraito Обг. 19:55, 16 березня 2020 (UTC)
Запитання від Миколи Сварника[ред. код]
  • Перечитував статтю про шершня - читав-читав і зопалу аж вилучив шматок тексту з порадами використовувати комір для захисту від шершня та про те, як чоловіки падають від укусу шершня, як від пострілу! У мене виникло враження, що ці «цікаві» спостереження явно не походили з академічних джерел. Питання до вас: чи ви розумієте принцип ВП:АД і неприпустимість використання ВП:ОД. І також, наскільки критично ви фільтруєте - яка інформація енциклопедична, а яка «сад-город» і не повинна бути в суто енциклопедичній статті. Mykola Swarnyk (обговорення) 18:22, 14 березня 2020 (UTC)

Статті[ред. код]

Привіт. Ось трохи з моєї колекції, може, буде цікаво:

--Brunei (обговорення) 15:34, 22 березня 2020 (UTC)

Someday --Helixitta (t.) 19:49, 23 березня 2020 (UTC)

Прохання від RomanKotlar (01:52, 20 березня 2020)[ред. код]

Доброго дня! Я побачив, що ви вже віддали голос за логотип з нагоди мільйонної статті, але прошу перейти по посиланню і поглянути, на ті що підготував я. Я не знав про дедлайн на жаль.. Прошу підтримати мене в обговоренні, якщо ваша ласка! Щиро дякую!

--RomanKotlar] (обговорення) 01:35, 20 березня 2020 (UTC)

Познайомимось?[ред. код]

З відки ви? Вуйко з села (обговорення) 10:10, 30 березня 2020 (UTC)

@Вуйко з села: Перепрошую, але Вікіпедія:НЕФОРУМ, знайомства варто робити на сайті знайомств.
До того ж у Вікіпедії підтримується захист персональної інформації, тому, будь ласка, не просіть користувачів розкривати персональні дані про себе (чи будьте готові що вам відмовлять). Див. також довідку Вікіпедія:Політика конфіденційності--Helixitta (t.) 13:28, 30 березня 2020 (UTC)

Вандал[ред. код]

[1].Mykola Swarnyk (обговорення) 19:57, 7 квітня 2020 (UTC)

Щодо потенційного копівіо[ред. код]

Привіт. Там на ВП:ЗПП є нова заявка, і я, переглядаючи внесок, натрапив на одну статтю, в якій інструмент перевірки показує 74.6% ймовірності копівіо. Але там скопійовані такі речі, як перелік спеціальностей, обґрунтування (наче офіційне) нагородження медаллю, ну й дещо, що таки можна однозначно потрактувати як порушення авторських прав (особливо перший абзац). Чи слід весь той текст позначати шаблоном про копівіо, чи лише якісь його частини? Чи взагалі не позначати?--Piramidion 22:35, 11 квітня 2020 (UTC)

ЗВерніть увагу[ред. код]

на діяльність аноніма [2] Mykola Swarnyk (обговорення) 06:58, 18 квітня 2020 (UTC)

І ще на це[ред. код]

Користувач, якого ви так щиросердно захищали від «інсинуацій» Сварника, зі свого боку, захищає російський статус Криму. А ви? Крим чий? Можете не відповідати і взагалі ігнорувати ситуацію, що склалася. Я вас ні в чому не звинувачую. Просто інформую. Mykola Swarnyk (обговорення) 03:24, 21 квітня 2020 (UTC)

  • Ви хоч тегайте та не розводьте плітки. Там немає захисту російський статусу Криму. За вашою логікою це захист українського статусу Криму ([3][4][5][6][7]? А ось тут я, напевно, пишу користувачу про те, що треба видаляти згадки про Україну. Якщо ви не розумієте, як працює wikidata, нащо Ви йдете туди? Не я винен у тому, що Росія видала кримським пам'яткам свої номера. Чого ж ви не йдете на форум ВД та не оскаржуєте? --Mitte27 (обговорення) 12:53, 28 квітня 2020 (UTC)

Ваша цікавинка в поточному випуску на Головній[ред. код]

Добридень, шановна користувачко. Якийсь період я вестиму Проект «Цікавинки», вже мало місце достатньо давно :). У поточний випуск включив цікавинку Вашого авторства, легенько переформулювавши її, але мене спитали, де ж там колесо, тому я додатково зробив перенаправлення на відповідний абзац у статті. Але оскільки я не дуже тямлю в біології, прошу Вас переглянути і підтвердити, чи коректно виглядає редакція цікавинки:

Заздалегідь дякую за Вашу відповідь. --IgorTurzh (обговорення) 08:39, 27 квітня 2020 (UTC)

Юрко Градовський[ред. код]

Вітаю. Хочу попросити вас як арбітра підбити підсумок у цьому обговоренні Вікіпедія:Кнайпа_(адміністрування)#Діяльність_користувача_Юрко_Градовський. Буду вдячний!--Dimon2712 (обговорення) 13:35, 7 травня 2020 (UTC)

Процесинг РНК[ред. код]

Вітаю. У статті «Процесинг РНК», до якої Ви зробили значний вклад, є таке речення: 5-Метилцитозин бере участь у регуляції трансляції, у залежності чи ця модифікація знаходиться в якій частині мРНК вона знаходиться, так присутність... Я не розумію, що малось на увазі, може Ви перепишите цей шматочок. І ще, будь ласка, не вживайте дієслово знаходитися у невластивому для нього значенні. Дякую. — Q (обг.), 15 травня 2020, 16:56 (+3 UTC)

Кошеня для вас![ред. код]

Cute grey kitten.jpg

Дуже цінуємо ваш внесок і чекаємо на повернення до проєкту :)

NachtReisender (обговорення) 20:11, 6 червня 2020 (UTC)