Обговорення користувачки:Helixitta

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку


Стоп! Вашу статтю вилучили? Вилучають?
Тоді читайте →тут←

Archivarius: архів обговорень.

Будь ласка, додавайте нові обговорення внизу.
Та пам'ятайте, Helixitta — теж людина :)
+ чітке, неемоційне висловлення проблеми збільшує вірогідність її вирішення.

Шаблон Edited у статті Мітоз[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Мітоз був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 09:45, 14 квітня 2017 (UTC)

Шаблон Edited у статті Топологічно-асоційовані домени[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Топологічно-асоційовані домени був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 17:56, 30 червня 2017 (UTC)

Шаблон Edited у статті Диференціація клітин[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Диференціація клітин був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 09:56, 3 липня 2017 (UTC)

Шаблон Edited у статті Дезоксирибонуклеїнова кислота[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Дезоксирибонуклеїнова кислота був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 17:24, 1 грудня 2017 (UTC)

Шаблон Edited у статті Дезоксирибонуклеїнова кислота[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Дезоксирибонуклеїнова кислота був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 14:55, 13 березня 2018 (UTC)

Подяка[ред. код]

Коли настрій поганий, (образа вилучена). Зате ти робиш багато прекрасного. Бо ти герой, навіть коли навколо нікого нема. Роби й надалі, й нехай вони повиздихають. Дякую за малюночок!

Ви стали героєм Графічної майстерні і за це вам подяка :)
Ви можете додати до своєї сторінки користувача шаблон {{Герой графічної майстерні}} і тоді всі будуть знати, як файно ви впораєтеся з графічними файлами.

--Brunei (обговорення) 14:49, 1 березня 2018 (UTC)

Ого. Моцно. Хаха так сумувати мабуть не варто)
До речі, я можу той шаблон сама зробити... А от з солевими залозами доведеться почекати... якісь орнітологічні пішли заявки, то пінгвінів для станції Вернадського малювала, то тут інші птахи... --Helixitta (t.) 16:49, 1 березня 2018 (UTC)
Якраз збирався написати, що насправді єдиним героєм грамайстерні у нас є Helixitta, бо більше ніхто не може власне малювати чи, як сказано в шаблоні-повідомленні вище, «файно порати графічні файли». --Yakiv Glück 18:21, 1 березня 2018 (UTC)
Antu face-smile-big.svg хахаха, спасибі. Буду порпати й далі)) --Helixitta (t.) 18:49, 1 березня 2018 (UTC)
порпати — то лише мала частина процесу порати (поратися) ;-) --ReAlв.о. 18:57, 1 березня 2018 (UTC)
always sweep with threshing oar --Helixitta (t.) 19:02, 1 березня 2018 (UTC)

З дозволу хазякйи сторінки, я приберу образу. Немає жодної необхідності підігрівати атмосферу й надалі.

А пані Helixitta я щиро вдячний за невтомну працю. --VoidWanderer (обговорення) 13:15, 4 березня 2018 (UTC)

Antu face-glasses.svg спасибі! --Helixitta (t.) 19:46, 4 березня 2018 (UTC)

Гай Юлій Цезар[ред. код]

Вітаю пані Helixitta! Ми з Вами раніше не пересікались, та колись чув про Ваше висування на позбавлення прав, через погані аргументи проголосував проти....та це неважливо. Я побачив одну річ, а саме що Ви графіст, це мені і потрібно. В мене тут одна проблемка виникла, я давно хотів викласти інформацію про Цезаря на його ст., але не можу, мені потрібні карти, які зберігаються в моїй цернетці укр. мовою, а вони російською + одного вже просив колись, а він відмовив, мовля : "Я з таким ніколи діла не мав". Сподіваюсь хоч Ви мені допоможете. З повагою --Professor Senkler (обговорення) 21:32, 19 квітня 2019 (UTC)

Шо я можу тут відповісти. Мабуть не втримаюсь і відкрию секрет: я завжди спершу перевіряю списки тих хто мені пише на предмет давно забутих подій, чи помічені вони в якихось конфліктах зі мною, особливо тих про які я вже й не згадаю. ;)
А якщо серйозно, то перепрошую але я зараз тут мало активна. Мені не вистачає цікавості до проекту, і хоч мапи я дуже люблю, але мап мені вистачає у вигляді діяльності на openstreetmaps. А те що ви просите, це заявка на переклад. Можете відрити в графічній майстерні, там крім мене є хто. --Helixitta (t.) 12:08, 22 квітня 2019 (UTC)
Здається я там місяць як не більше буду чекати...ех....шкода що Ви не допомогли. Та я терплячий, почекаю. --Professor Senkler (обговорення) 10:21, 10 травня 2019 (UTC)

Цнота[ред. код]

Вітаю. Вибачте, якщо створюю обговорення якось не так, це у мене вперше. Ну, і стосовно "вперше". У статті про цнтоу ви вказали, що цей стан організму стосується не лише жінок, а як цнота біологічно проявляється у чоловічому організмі? Можливо варто про це додати у статтю?--Eebronstein (обговорення) 16:54, 7 травня 2019 (UTC)

Добрий день. Все правильно у вас виходить створювати обговорення, нема проблем =)
Про статтю і взагалі про це явище. В тому то і справа що воно не є анатомічним чи біологічним. А культурним. Як у жінок так і у чоловіків. І ідея про те що є анатомічні тести на цнотливість хибна, про це багато зроблено наукових робіт. Почитайте звіт ВООЗу з цієї теми: "the appearance of a hymen is not a reliable indication of intercourse and there is no known examination that can prove a history of vaginal intercourse." Також наприклад у жертв сексуального насильства може бути непошкоджений гімен, тому навіть в судовій мед практиці це не є надійним індикатором. Тому що у чоловіків що у жінок немає такого анатомічного чогось що є індикатором того, що відбувся статевий акт. Про це варто було б написати у статті, це так. Коли буде час та натхнення. --Helixitta (t.) 15:53, 8 травня 2019 (UTC)
Погоджуюся із тим, що це, скоріше, соціальний конструкт, проте брак знань у біології змушував приймати біологічні ознаки як вирішальні. Дуже дякую за посилання на інформацію! І, так, думаю, що в такому випадку буде логічним прибрати формулювання "стан організму" з визначення, адже це, скоріше, соціальний статус (не впевнений, як там було з чоловіками, але ось ця "дівка", "діва" і т.п це точно про це). Ще раз дякую!--Eebronstein (обговорення) 10:05, 22 травня 2019 (UTC)
нема питань Face-glasses.svg--Helixitta (t.) 13:20, 7 червня 2019 (UTC)

Еволюція статевого розмноження[ред. код]

чи правильно я там додав інтервікі? --Jphwra (обговорення) 11:37, 18 травня 2019 (UTC)

Так, це саме це явище. До того ж здається переклад з англ вікі. --Helixitta (t.) 11:39, 18 травня 2019 (UTC)
далі вже давай сама. Для мене головне було додати інтервікі, щоб ніхто більше не створив статтю. --Jphwra (обговорення) 11:40, 18 травня 2019 (UTC)
Hold my beer --Helixitta (t.) 11:43, 18 травня 2019 (UTC)

Щодо посилань на джерела[ред. код]

Дорога Helixitta, я пишу свою статтю. І все сказане у ній, не має джерел, а воно саме з моїх спогад. Що мені робити, щоб додати до неї джерела? Як правильніше? --DestroyedShu 15:56, 25 травня 2019 (UTC)

@DestroyedShu: Доброго дня. У Вікіпедії заборонені оригінальні дослідження, тобто написані речі без джерел із власних спогадів / міркувань / розслідувань справи тощо. Див. довідку тут Вікіпедія:Жодних оригінальних досліджень
Не сприймайте це персонально, це правило стосується будь-якого Вікіпедиста, навіть дуже поважних і визнаних авторитетів у питанні. Все що тут пишеться, повинно бути опубліковане в іншому джерелі раніше.
Відповідно, як бути. Вам варто опублікувати ваші спогади в іншому джерелі, наприклад газеті з теми. Я не знаю про яку статтю йде мова. Якщо про Pharaon то треба можливо якісь інтерв'ю у ЗМІ, шось подібне. Інакше це вважатиметься оригінальним дослідженням. Таке тут вилучається. --Helixitta (t.) 18:10, 25 травня 2019 (UTC)

Бінарний поділ[ред. код]

подивись статтю --Jphwra (обговорення) 20:34, 31 травня 2019 (UTC)

типова копія реферату. --Helixitta (t.) 13:19, 7 червня 2019 (UTC)

Щодо Абрамчук Микола Іванович (краєзнавець)[ред. код]

Привіт. Хотів би пораду щодо статті, яку хочу створити. У вікіпедії вже є Абрамчук Микола Іванович, але є ще один. Як буде краще у дужках написати: (краєзнавець) чи (письменник). Дякую, якщо є свій варіант - скинь. --DestroyedShu 09:33, 3 червня 2019 (UTC)

@DestroyedShu: перепрошую, не можу допомогти в темі, — я в основному пишу статті про клітинну та молекулярну біологію, і не пишу статті про біографії людей взагалі, тому я чесно кажучи не маю досвіду їх назв. На мій погляд підходять обидва варіанти. Можете запитати у Вікіпедія:Кнайпа (допомога). --Helixitta (t.) 13:15, 7 червня 2019 (UTC)

Кібербуллінг[ред. код]

Вітаю!

Потрібна ваша допомога: 28 жовтня 2015 Ви видалили статтю Кібербулінг. Явище менш розповсюджене ніж простий "булінг", однак воно існує і далі:

Чи можете пригадати в чому була проблема (які саме авторські права порушені)? Просто є намір написати цю статтю, матеріалу побільшало з того часу. До того ж в Англ Вікі Cyberbullying(2005 рік створення), яка у нас чомусь приєднана до більш вузького Кібермоббінг(CyberMobbing - яке в Англ Вікі відсутнє:( )

З повагою -Всевидяче Око (обговорення) 10:01, 21 червня 2019 (UTC)

там було три рядки тексту, але весь він був скопійований з іншого джерела. Ви можете створювати статтю якщо ви можете її гарно написати. Порушення АП не є показником значимості чи не значимості. --Helixitta (t.) 08:04, 22 червня 2019 (UTC)
вдяність за відповідь. З повагою -Всевидяче Око (обговорення) 13:06, 23 червня 2019 (UTC)

Допомога: цитидин[ред. код]

Вітаю, пані Helixitta! Я, на жаль, зовсім не у цій галузі, тому звертаюся до Вас як до визнаного спеціяліста у нашій Вікі з даної теми. Ви не могли б глянути цю статтю? Не можу перекласти буквально 5 слів... Дуже дякую заздалегідь! -- З повагою, Yuriz (обговорення) 21:36, 22 червня 2019 (UTC)

обожечкімої. Ну вони і намудрували з виверненням фрази. Я відкрила статтю і трохи подивилася що вони там хотіли сказати і так і написала. А ще я не впевнена що варто робити окрему статтю на глутаматергічний, але судячи з усього в англ вікі є купа таких: холінергічний, адренергічний тощо. Дивно на мою думку, я б це в словник відправила. Але шо маємо то маємо, можна обговорити окремо. Але то таке.
Я поправила те що ви просили. А препарати типу KP-1461 не перекладаються тому його я не чіпала. --Helixitta (t.) 15:45, 23 червня 2019 (UTC)
Дуже Вам дякую!! ) --Yuriz (обговорення)
нема питань Face-glasses.svg --Helixitta (t.) 20:44, 23 червня 2019 (UTC)

Касательно статьи https://uk.wikipedia.org/wiki/Партія_Шарія[ред. код]

В этой статье Анатолий Шарий представлен как украинофоб с пророссийскими взглядами, что не соответствует действительности. Учитывая, что в виде примера "украинофобства" была приведена вырезка видео вырванная из контекста это на дает основания создателям статьи освещать его и его партию именно в таком ключе. Прошу исправить статью в соответсвии с русскоязычной версией. Спасибо.