Обговорення користувачки:Helixitta

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Стоп! Вашу статтю вилучили? Вилучають?
Тоді читайте тут

Archivarius: архів обговорень.

Будь ласка, додавайте нові обговорення внизу.
Та пам'ятайте, Helixitta — теж людина :)
+ чітке, неемоційне висловлення проблеми збільшує вірогідність її вирішення.

Шаблон Edited у статті Мітоз[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Мітоз був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 09:45, 14 квітня 2017 (UTC)

Шаблон Edited у статті Топологічно-асоційовані домени[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Топологічно-асоційовані домени був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 17:56, 30 червня 2017 (UTC)

Шаблон Edited у статті Диференціація клітин[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Диференціація клітин був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 09:56, 3 липня 2017 (UTC)

Шаблон Edited у статті Дезоксирибонуклеїнова кислота[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Дезоксирибонуклеїнова кислота був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 17:24, 1 грудня 2017 (UTC)

Шаблон Edited у статті Дезоксирибонуклеїнова кислота[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Дезоксирибонуклеїнова кислота був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 14:55, 13 березня 2018 (UTC)

Подяка[ред. код]

Коли настрій поганий, (образа вилучена). Зате ти робиш багато прекрасного. Бо ти герой, навіть коли навколо нікого нема. Роби й надалі, й нехай вони повиздихають. Дякую за малюночок!

Ви стали героєм Графічної майстерні і за це вам подяка :)
Ви можете додати до своєї сторінки користувача шаблон {{Герой графічної майстерні}} і тоді всі будуть знати, як файно ви впораєтеся з графічними файлами.

--Brunei (обговорення) 14:49, 1 березня 2018 (UTC)

Ого. Моцно. Хаха так сумувати мабуть не варто)
До речі, я можу той шаблон сама зробити... А от з солевими залозами доведеться почекати... якісь орнітологічні пішли заявки, то пінгвінів для станції Вернадського малювала, то тут інші птахи... --Helixitta (t.) 16:49, 1 березня 2018 (UTC)
Якраз збирався написати, що насправді єдиним героєм грамайстерні у нас є Helixitta, бо більше ніхто не може власне малювати чи, як сказано в шаблоні-повідомленні вище, «файно порати графічні файли». --Yakiv Glück 18:21, 1 березня 2018 (UTC)
Antu face-smile-big.svg хахаха, спасибі. Буду порпати й далі)) --Helixitta (t.) 18:49, 1 березня 2018 (UTC)
порпати — то лише мала частина процесу порати (поратися) ;-) --ReAlв.о. 18:57, 1 березня 2018 (UTC)
always sweep with threshing oar --Helixitta (t.) 19:02, 1 березня 2018 (UTC)

З дозволу хазякйи сторінки, я приберу образу. Немає жодної необхідності підігрівати атмосферу й надалі.

А пані Helixitta я щиро вдячний за невтомну працю. --VoidWanderer (обговорення) 13:15, 4 березня 2018 (UTC)

Antu face-glasses.svg спасибі! --Helixitta (t.) 19:46, 4 березня 2018 (UTC)

Щодо Скотт уорінг[ред. код]

Доброго Вам дня! Просив би висловитися щодо ситуації навколо зазначеної "статті". Відкочують вкотре з різних IP виставлений службовий шаблон. "Усі" користувачі - неавторизовані, обговорити ситуацію нема з ким . . . Дякую за будь-яку форму участі. З повагою,--Kasio67 (обговорення) 21:15, 14 березня 2018 (UTC)

Доброго вечора. Перепршую, вчора не помітила це повідомлення. Так, і створений був дублікат Скотт Уорінг, вилучено обидві --Helixitta (t.) 16:59, 15 березня 2018 (UTC)

Шаблон Edited у статті Мітоз[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Мітоз був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 08:49, 31 березня 2018 (UTC)

Запрошення до участі у конкурсі «Вікі любить музику»[ред. код]

Питання[ред. код]

Вітаю Helixitta прошу вас залишити ваш голос у "пропоновані зміни" цієї сторінки щодо зміни змісту фотоколлажу задля урівноваження представленості різних сфер діяльності та статей і зменшення надто явного перекосу у бік політиків та чоловіків, тут конкретна пропозиція і чітко буде видно проявив спільноти. Бо в попередніх розділах все туманно, захаращено та завершується порожніми балачками.--Yasnodark (обговорення) 14:00, 18 червня 2018 (UTC)

Конкурс логотипів Вікіконференції 2018[ред. код]

Розпочалась підготовка до Вікіконференції 2018, а разом з нею розпочався конкурс логотипів. Запрошуємо вас взяти участь в цьогорічному конкурсі. Будь ласка, пропонуйте свої варіанти на сторінці wmua:Вікіконференція 2018/Логотип. --Tohaomg (обговорення) 18:32, 7 липня 2018 (UTC)

Лист із сподіванням[ред. код]

Вітаю, пані Helixitta.

Я не на жарт стурбований вашою відсутністю. Я щиро сподіваюся та маю надію, що із вами все гаразд. Що ви лише дали собі час відпочити від Вікіпедії. З цих сподівань і виходжу.

Можу припустити, що мої дії, імовірно, також могли бути причиною вашого розчарування. Я зрозумів наскільки помилковими були мої дії, а нині перечитуючи ту гілку, мені за неї ще й невимовно, до гіркоти, соромно. Можу собі уявити наскільки подібне могло ранити. За це я перепрошував тоді, хочу попросити вибачення зараз, і готовий вибачатися ще стільки скільки буде треба.

Якщо ви матимете нагоду прочитати це, прошу особисто — повертайтеся. Матиму за честь працювати над спільною справою з такою колегою як ви.

З щирою повагою, --VoidWanderer (обговорення) 19:59, 19 липня 2018 (UTC)

Привіт. Та в мене просто нема часу (ну і натхнення наразі) щось тут робити зараз, багато роботи та активності "у реальному житті" (що б воно не було). В мене взагалі за останні роки вікіактивність періодична і я глибоко переконана, що щоб мати гарне вікі-здоров'я, треба періодично робити собі вікі-відпустку... А то починає здаватися що ця склянка води і є все життя, і що бурі в ній — дуже важливі.
Я абсолютно не в курсі за що ви перепршуєте — в останні тижні моєї активності тут я не сильно слідкувала за сторінками обговорення і в мене було виключено пінгування (та й досі воно так). Але, whatever, я уж точно не буду лазити і дивитися зараз, раз вже не помітила а воно пройшло, тому не переживайте. Sticks and stones і все таке.
Всього найкращого, а я мабуть вже восени повернуся до діяльності тут. --Helixitta (t.) 20:26, 19 липня 2018 (UTC)
Радий вас читати. Справді відлягло.
А все решта — не важливо. Повертайтесь коли відчуєте, що це буде в радість.
З найкращими побажаннями, --VoidWanderer (обговорення) 20:40, 19 липня 2018 (UTC)

Імплементація[ред. код]

Радий Вас почути, пані Helixittо!

Як добре, що Ви з'явилися хоч на мить! Як це я вчора не помітив, що Ви тут. Звісно, запитав би дозволу на прибирання. А так, просто пригадав, що Ви колись добре висловилися про мою байку.

Чекаємо на Вас восени!

Щиро Ваш,

Юрій Дзядик в) 20:36, 20 липня 2018 (UTC).

Give your feedback about changes to Special:Block[ред. код]

Hello,

You are receiving this message because you are a top user of Special:Block on this wiki. Thank you for the important work that you do. There is a discussion happening about plans to improve Special:Block with the ability to set new types of blocks. To get the best design and new functions added, it is essential that people who use the tool join the discussion and share their opinions about these changes.

Instead of a full site wide block, you would be able to set a Partial Block. A user could be blocked from a single page, multiple pages, one or more namespaces, from uploading files, etc. There are several different ways to add this feature to Special:Block. Right now Important decisions are being made about the design and function.

Please review the page on Meta and share your feedback on the discussion page. Or you can reach me by email Also, share this message with anyone else who might be interested in participating in the discussion.

I appreciate any time that you can give to assist with making improvements to this feature. Cheers, SPoore (WMF) (talk) , Trust and Safety Specialist, Community health initiative (talk) 02:07, 10 серпня 2018 (UTC)

  • Apologizes for posting in English.

CoralDraw[ред. код]

Доброго дня! Ви можете у програмі CoralDraw перемалювати з растрового у векторне зображення?--Максим Огородник (обговорення) 11:29, 14 серпня 2018 (UTC)

ЖК «Jack House», ЖК «Manhattan»[ред. код]

Гарного часу доби, Helixitta! Можете, будь ласка, відновити сторінки: ЖК «Jack House», ЖК «Manhattan», які ви вилучили в минулому році, мені в чернетку для подальшого допрацювання після появи авторитетних джерел. Буду дуже вдячний Вам! --Mik9N (обговорення) 00:33, 16 серпня 2018 (UTC)

Права адміністратора інтерфейсу[ред. код]

Вітаю! Згідно з недавнім глобальним оновленням, адміністратори втратили можливість редагувати CSS- і JavaScript-сторінки у просторі MediaWiki та у підсторінках інших користувачів. Для цих цілей було створено окремий прапорець адміністратора інтерфейсу. Ця зміна викликана в першу чергу міркуваннями безпеки; більше про неї можна дізнатися на Меті (англійською або російською).

За результатами обговорення у Кнайпі вирішено, що чинні адміністратори Української Вікіпедії можуть за потреби отримати прапорець адміністратора інтерфейсу без обговорення. Для цього потрібно коротко обґрунтувати, чому вам потрібні ці права, та вжити необхідних заходів із захисту свого облікового запису (встановити сильний і унікальний пароль та/або підключити двофакторну авторизацію). Якщо ви бажаєте отримати права адміністратора інтерфейсу, ознайомтеся зі сторінкою Вікіпедія:Адміністратори інтерфейсу/Згода адміністраторів і підпишіться там. Дедлайн для подачі заявки на автоматичне отримання прапорця адміністратора інтерфейсу — 1 листопада; після цієї дати ви зможете податися на отримання цих прав на загальних підставах.

Якщо прапорець адміністратора інтерфейсу вам не потрібен, можете просто проігнорувати це повідомлення. Якщо у вас є додаткові запитання чи коментарі, пишіть мені (на мою СО або електронну пошту) або у відповідну секцію обговорення у Кнайпі. Дякую. --Acedtalk 12:27, 30 серпня 2018 (UTC)

== Володимир Гаврилов == Вітаю! Збирався створити статтю про вище вказаного футболіста-тренера, але помітив, що вона вже існувала. Отож прошу її, за можливості, відновити. Я ж спробую її доопрацювати. З повагою, Дми88 9:52, 16 жовтня 2018 (UTC)

Вікіпедія:15/Логотип до 15-річчя Вікіпедії[ред. код]

привіт! раптом буде чат та натхнення? --アンタナナ 15:36, 17 січня 2019 (UTC)

Вікімарафон-2019: напишіть статтю до 15-річчя Вікіпедії й отримайте пам'ятний сувенір![ред. код]

Святковий логотип Вікіпедії
Афіша Вікімарафону

Шановна дописувачко української Вікіпедії Helixitta!

Запрошуємо долучитися вас до Вікімарафону-2019, присвяченого 15-річчю української Вікіпедії!

Протягом п'яти днів (26—30 січня 2019) сотні дописувачів створюватимуть нові статті у Вікіпедії, адже саме поповнення Вікіпедії новими статтями — найкращий спосіб привітати Вікіпедію з днем народження! Усі охочі учасники Вікімарафону, які напишуть у ці дні хоча б одну статтю, отримають пам'ятні сувеніри.

Ви зробили значний і дуже цінний внесок до Вікіпедії, уже написавши до Вікіпедії десятки або навіть сотні нових статей, однак протягом останнього місяця, на жаль, ви зовсім не редагували Вікіпедію. Можливо, ви напишете свою наступну статтю саме до дня народження Вікіпедії, долучившись до Вікімарафону? Тоді і ви привітаєте Вікіпедію новою статтею чи новими статтями, і Вікіпедія віддячить вам пам'ятним сувеніром )

Ви можете також долучитися до однієї з вікізустрічей. Вони проводяться по всій Україні від Ужгорода до Старобільська, тож, можливо, якась із цих зустрічей саме у вашому місті чи селищі? У гарній компанії приємніше писати статті, тож будемо раді бачити вас на зустрічі!

Сподіваємося на вашу участь у Вікімарафоні! — NickK (обг.) 15:11, 26 січня 2019 (UTC)

Місячник 10000 необхідних статей[ред. код]

Привіт! До 30 квітня у Вікіпедії проходить місячник 10000 необхідних статей — вікітолока зі створення та покращення статей із обов'язкових 10000. Ви зробили понад 300 редагувань у цих статтях, може цей захід Вас зацікавить? Тут можна ознайомитися із переліком пропозицій: статей до створення та поліпшення. Дуже хотілося б підвищити якість статей українською, тому щиро запрошуємо приєднатися до цієї ініціативи! --アンタナナ 22:35, 4 березня 2019 (UTC)