Користувач:Алексей Наталушко

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Олексій Наталушко (рос. Алексей Николаевич Наталушко) - київський фахівець з маркетингу та комунікацій в інтернеті.

Незалежний консультант з просування бізнесу в Соціальних медіа та пошукових системах Google, Яндекс. Блогер[1]. Інтернет-маркетолог з досвідом[2] роботи +7 років в найконкурентніших українських ринках нерухомості, внутрішнього і міжнародного туризму, автомобільній тематиці, E-commerce, фінансових послуг та інших.

Біографія[ред. | ред. код]

Народився 3 жовтня 1987 року в місті Києві. У 2005 році закінчив середню загальноосвітню міську школу №284[3]; зарахований студентом на факультет менеджменту і маркетингу в Київський славістичний університет. У 2010 році успішно завершив навчання вищого закладу з присвоєнням кваліфікації спеціаліста з маркетингу (з відзнакою, диплом державного зразка). З 2011 р розпочав трудову діяльність на посаді менеджера проектів в рекламних агенціях «IT-Media» та «ПроМінВеб[4]». На початку 2015 року приєднався до групи компаній «Greenwich» на посаду SEO-спеціаліста. Через рік прийняв запрошення вакантної посади маркетолога в компанії «Електротрейд-Сервіс[5]». З 2019 року працює контент-маркетологом в Юнекс Банку.

Соціальна позиція[ред. | ред. код]

Впевнений, що майбутнє за кваліфікованими фахівцями. Маркетологи повинні отримувати задоволення від роботи, поєднувати приємне з корисним. І соціальна відповідальність тут не гучні слова, це просто моя "позиція по життю"!

Примітки[ред. | ред. код]

Джерела[ред. | ред. код]

  1. Сторінка на Facebook
  2. Персональний блог

Посилання[ред. | ред. код]

  1. Портрет маркетолога

Див. також[ред. | ред. код]

  1. Tweets from Alex Natalushko