Кубок Білорусі з футболу 2014—2015

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Кубок Білорусі 2014—2015
Подробиці
Дата проведення 22 травня 2014 — 24 травня 2015
Кількість учасників 53
Призові місця
Gold medal blank.svg Чемпіон БАТЕ (3-й раз)
Silver medal blank.svg Віце-чемпіон Шахтар (Солігорськ)
Статистика
Зіграно матчів 42
Забито голів 139 (3.31 за матч)

Кубок Білорусі з футболу 2014–2015 — 24-й розіграш кубкового футбольного турніру в Білорусі. Титул втретє здобув БАТЕ.

Попередній раунд[ред. | ред. код]

Команда 1  Рахунок  Команда 2
22 травня 2014
Колос-Дружба (Городище) (3) 4:4 дч
пен. 11:10
ФК Клецьк (3)

Перший раунд[ред. | ред. код]

Команда 1  Рахунок  Команда 2
25 травня 2014
ФК Ружани (А) 1:0 Неман (Мости) (3)
Лівадія (Дзержинськ) (3) 2:0 СКВІЧ (3)
ФСК Гродненский (А) 4:0 ФК Кобринь (3)
Вертикаль (Калинковичі) (3) 4:0 ЮАС-Строй-ДЮСШ (Житковичі) (3)
ФК Барановичі (3) 2:1 Промінь (Мінськ) (3)
ФК Осиповичі (3) 1:2 дч Беліта-Вітекс (Узда) (3)
Колос-Дружба (Городище) (3) 7:4 Слов'янин (Мінськ) (3)
Молодечно-ДЮСШ-4 (3) 0:0 дч
пен. 6:5
Приозер'є (Верхньодвінськ) (3)
ФК Горки (А) 2:1 ФК Орша (3)
МКК-Дніпро (Рогачов) (3) 0:2 Партизан (Мінськ) (3)
26 травня 2014
АК Ждановичі (3) 1:0 дч Торпедо (Мінськ) (3)
27 травня 2014
Енергозбут-БСАТУ (А) 0:3 дч Крумкачи (Мінськ) (3)

Другий раунд[ред. | ред. код]

Команда 1  Рахунок  Команда 2
10 червня 2014
Партизан (Мінськ) (3) 1:1 дч
пен. 3:1
ФК Жлобин (3)
11 червня 2014
ФСК Гродненский (А) 1:0 Смолевичі-СТІ (2)
ФК Барановичі (3) 1:1 дч
пен. 3:2
Береза-2010 (2)
Колос-Дружба (Городище) (3) 0:3 Ліда (2)
Крумкачи (Мінськ) (3) 0:3 дч Хімік (Світлогорськ) (2)
Вертикаль (Калинковичі) (3) 0:6 Граніт (Мікашевичі) (2)
Беліта-Вітекс (Узда) (3) 0:5 Зірка-БДУ (Мінськ) (2)
Лівадія (Дзержинськ) (3) 0:1 Хвиля (Пінськ) (2)
ФК Ружани (А) 0:11 ФК Сморгонь (2)
АК Ждановичі (3) 0:0 дч
пен. 6:5
ФК Слонім (2)
ФК Горки (А) 0:7 Гомельзалдортранс (2)
Молодечно-ДЮСШ-4 (3) 0:2 ФК Городея (2)

Третій раунд[ред. | ред. код]

Команда 1  Рахунок  Команда 2
25 липня 2014
Ліда (2) 0:1 Слуцьк
Хімік (Світлогорськ) (2) 1:2 Гомель
26 липня 2014
Зірка-БДУ (Мінськ) (2) 1:0 Мінськ
ФК Барановичі (3) 1:2 Динамо-Берестя
Хвиля (Пінськ) (2) 2:4 ФК Іслоч (2)
АК Ждановичі (3) 0:4 Нафтан
Гомельзалдортранс (2) 2:1 Славія-Мозир (2)
ФК Городея (2) 0:0 дч
пен. 3:2
Торпедо-БелАЗ
ФК Сморгонь (2) 0:2 Дніпро (Могильов)
ФСК Гродненский (А) 1:4 Білшина
Граніт (Мікашевичі) (2) 1:0 Річиця-2014 (2)
27 липня 2014
Партизан (Мінськ) (3) 1:3 Вітебськ (2)

1/8 фіналу[ред. | ред. код]

Команда 1  Рахунок  Команда 2
23 серпня 2014
ФК Іслоч (2) 1:1 дч
пен. 4:5
Граніт (Мікашевичі) (2)
Нафтан 1:2 Вітебськ (2)
Білшина 1:0 Зірка-БДУ (Мінськ) (2)
24 серпня 2014
Німан 5:4 дч Гомель
Гомельзалдортранс (2) 0:2 Динамо-Берестя
24 вересня 2014
Шахтар (Солігорськ) 1:0 ФК Городея (2)
11 жовтня 2014
БАТЕ 2:1 дч Слуцьк
13 жовтня 2014
Дніпро (Могильов) 0:1 Динамо (Мінськ)

Чвертьфінали[ред. | ред. код]

Команда 1 Заг. Команда 2 1-й матч 2-й матч
21/22 березня/4 квітня 2015
Білшина 1:2 Динамо-Берестя 0:0 1:2
БАТЕ 3:1 Німан 1:0 2:1
Динамо (Мінськ) 4:3 дч Вітебськ (2) 1:2 3:1 дч
Граніт (Мікашевичі) (2) 0:3 Шахтар (Солігорськ) 0:0 0:3

Півфінали[ред. | ред. код]

Команда 1 Заг. Команда 2 1-й матч 2-й матч
15/29 квітня 2015
Шахтар (Солігорськ) 2:1 Динамо-Берестя 0:0 2:1
БАТЕ 3:1 Динамо (Мінськ) 0:0 3:1

Фінал[ред. | ред. код]

24 травня 2015
16:00 (UTC+3)
БАТЕ 4:1 Шахтар (Солігорськ)
Гордійчук Гол 52'
В.Родіонов Гол 61'
Карницький Гол 65'
Сигневич Гол 73'
Протокол Комаровський Гол 72'
Центральний стадіон, Гомель
Глядачів: Ігор Крук
Арбітр: 9 100

Посилання[ред. | ред. код]