Юнацький чемпіонат Європи з футболу (U-19) 2015 (кваліфікаційний раунд)

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Чемпіонат Європи з футболу 2015
серед юнаків віком до 19 років
2015 UEFA European Under-19 Championship.png
Логотип Євро 2015
Деталі турніру
Господар Греція Греція
Дата осінь 2014 - весна 2015
Кількість команд 53 (з УЄФА конфедерацій)
Статистика турніру
Матчів зіграно 120
Голів забито 416 (3.47 за матч)
2014
2016

Юнацький чемпіонат Європи з футболу (U-19) 2015 кваліфікаційний раунд — відбірний етап, що складається з двох етапів, перший відбувся з 7 жовтня по 18 листопада 2014 року у 13 групах. Другий етап відбувся навесні 2015, сім переможців груп приєднались до господарів чемпіонату збірної Греції.

Рейтинг збірних[ред. | ред. код]

вихід до елітного раунду
Збірна Коефіцієнт Місце
Іспанія Іспанія 14.833 1
Група A
Збірна Коефіцієнт Місце
Франція Франція 12.333 2
Сербія Сербія 10.833 3
Туреччина Туреччина 10.500 4
Португалія Португалія 9.833 5
Англія Англія 9.833 6
Нідерланди Нідерланди 8.500 7
Данія Данія 7.667 8
Хорватія Хорватія 7.500 9
Німеччина Німеччина 7.333 10
Бельгія Бельгія 7.333 11
Ірландія Ірландія 7.167 12
Італія Італія 7.000 13
Норвегія Норвегія 6.833 14
Чехія Чехія 6.833 15
Україна Україна 6.667 16
Грузія Грузія 6.500 17
Австрія Австрія 6.333 18
Швейцарія Швейцарія 5.833 19
Словаччина Словаччина 5.500 20
Румунія Румунія 5.167 21
Шотландія Шотландія 5.167 22
Угорщина Угорщина 5.000 23
Польща Польща 4.333 24
Росія Росія 4.167 25
Боснія і Герцеговина Боснія і Герцеговина 4.167 26
Ізраїль Ізраїль 4.000 27
Група B
Збірна Коефіцієнт Місце
Словенія Словенія 3.833 28
Північна Ірландія Північна Ірландія 3.667 29
Білорусь Білорусь 3.500 30
Кіпр Кіпр 3.333 31
Чорногорія Чорногорія 3.333 32
Уельс Уельс 3.333 33
Болгарія Болгарія 3.167 34
Північна Македонія Північна Македонія 3.167 35
Ісландія Ісландія 3.000 36
Фінляндія Фінляндія 3.000 37
Естонія Естонія 2.667 38
Вірменія Вірменія 2.667 39
Албанія Албанія 2.667 40
Азербайджан Азербайджан 2.667 41
Швеція Швеція 2.333 42
Латвія Латвія 2.000 43
Литва Литва 1.667 44
Молдова Молдова 1.500 45
Фарерські острови Фарерські острови 1.333 46
Мальта Мальта 1.000 47
Казахстан Казахстан 0.333 48
Люксембург Люксембург 0.000 49
Сан-Марино Сан-Марино 0.000 50
Андорра Андорра 0.000 51
Ліхтенштейн Ліхтенштейн 0.000 52
Гібралтар Гібралтар 0.000 53

Перший груповий етап[ред. | ред. код]

Група 1[ред. | ред. код]

Матчі проходили 10-15 жовтня 2014 в Люксембурзі.

М Команда І В Н П МЗ МП РМ О
1. Англія Англія 3 3 0 0 15 2 +13 9
2. Бельгія Бельгія 3 2 0 1 9 6 +3 6
3. Білорусь Білорусь 3 0 1 2 4 8 −4 1
4. Люксембург Люксембург 3 0 1 2 2 14 −12 1
1 2 3 4
Англія Англія 4:2 3:0 8:0
Бельгія Бельгія 2:4 3:2 4:0
Білорусь Білорусь 0:3 2:3 2:2
Люксембург Люксембург 0:8 0:4 2:2

Група 2[ред. | ред. код]

Матчі проходили 9-14 жовтня 2014 в Латвії.

М Команда І В Н П МЗ МП РМ О
1. Австрія Австрія 3 3 0 0 7 1 +6 9
2. Німеччина Німеччина 3 2 0 1 10 5 +5 6
3. Латвія Латвія 3 1 0 2 3 4 −1 3
4. Казахстан Казахстан 3 0 0 3 0 10 −10 0
1 2 3 4
Австрія Австрія 5:1 1:0 1:0
Німеччина Німеччина 1:5 3:0 6:0
Латвія Латвія 0:1 0:3 3:0
Казахстан Казахстан 0:1 0:6 0:3

Група 3[ред. | ред. код]

Матчі проходили 7-12 жовтня 2014 у Хорватії.

М Команда І В Н П МЗ МП РМ О
1. Хорватія Хорватія 3 2 1 0 5 1 +4 7
2. Туреччина Туреччина 3 1 2 0 7 3 +4 5
3. Естонія Естонія 3 1 1 1 3 1 +2 4
4. Ісландія Ісландія 3 0 0 3 4 14 −10 0
1 2 3 4
Хорватія Хорватія 0:0 1:0 4:1
Туреччина Туреччина 0:0 0:0 7:3
Естонія Естонія 0:1 0:0 3:0
Ісландія Ісландія 1:4 3:7 0:3

Група 4[ред. | ред. код]

Матчі проходили 10-15 листопада 2014 в Угорщині.

М Команда І В Н П МЗ МП РМ О
1. Словаччина Словаччина 3 3 0 0 9 2 +7 9
2. Азербайджан Азербайджан 3 1 1 1 5 7 −2 4
3. Угорщина Угорщина 3 0 2 1 2 5 −3 2
4. Словенія Словенія 3 0 1 2 4 6 −2 1
1 2 3 4
Словаччина Словаччина 4:1 1:0 3:0
Азербайджан Азербайджан 1:4 1:1 3:2
Угорщина Угорщина 0:1 1:1 1:1
Словенія Словенія 0:3 2:3 1:1

Група 5[ред. | ред. код]

Матчі проходили 9-14 жовтня 2014 в Північній Ірландії.

М Команда І В Н П МЗ МП РМ О
1. Росія Росія 3 3 0 0 15 2 +13 9
2. Чехія Чехія 3 2 0 1 4 3 +1 6
3. Північна Ірландія Північна Ірландія 3 1 0 2 5 7 −2 3
4. Фарерські острови Фарерські острови 3 0 0 3 0 12 −12 0
1 2 3 4
Росія Росія 3:0 5:2 7:0
Чехія Чехія 0:3 2:0 2:0
Північна Ірландія Північна Ірландія 2:5 0:2 3:0
Фарерські острови Фарерські острови 0:7 0:2 0:3

Група 6[ред. | ред. код]

Матчі проходили 13-18 листопада 2014 в Ірландії.

М Команда І В Н П МЗ МП РМ О
1. Швейцарія Швейцарія 3 2 1 0 16 2 +14 7
2. Ірландія Ірландія 3 2 1 0 6 2 +4 7
3. Мальта Мальта 3 1 0 2 4 9 −5 3
4. Гібралтар Гібралтар 3 0 0 3 2 15 −13 0
1 2 3 4
Швейцарія Швейцарія 1:1 7:1 8:0
Ірландія Ірландія 1:1 1:0 4:1
Мальта Мальта 1:7 0:1 3:1
Гібралтар Гібралтар 0:8 1:4 1:3

Група 7[ред. | ред. код]

Матчі проходили 12-17 листопада 2014 в Португалії.

М Команда І В Н П МЗ МП РМ О
1. Португалія Португалія 3 3 0 0 8 3 +5 9
2. Данія Данія 3 2 0 1 6 2 +4 6
3. Уельс Уельс 3 1 0 2 3 7 −4 3
4. Албанія Албанія 3 0 0 3 2 7 −5 0
1 2 3 4
Португалія Португалія 2:1 2:1 4:1
Данія Данія 1:2 4:0 1:0
Уельс Уельс 1:2 0:4 2:1
Албанія Албанія 1:4 0:1 1:2

Група 8[ред. | ред. код]

Матчі проходили 12-17 листопада 2014 в Ізраїлі.

М Команда І В Н П МЗ МП РМ О
1. Україна Україна 3 2 1 0 12 3 +9 7
2. Швеція Швеція 3 2 1 0 8 3 +5 7
3. Ізраїль Ізраїль 3 1 0 2 2 7 −5 3
4. Болгарія Болгарія 3 0 0 3 3 12 −9 0
1 2 3 4
Україна Україна 2:2 5:0 5:1
Швеція Швеція 2:2 1:0 5:1
Ізраїль Ізраїль 0:5 0:1 2:1
Болгарія Болгарія 1:5 1:5 1:2

Група 9[ред. | ред. код]

Матчі проходили 10-15 жовтня 2014 в Сербії.

М Команда І В Н П МЗ МП РМ О
1. Італія Італія 3 3 0 0 12 1 +11 9
2. Сербія Сербія 3 2 0 1 6 3 +3 6
3. Вірменія Вірменія 3 1 0 2 2 4 −2 3
4. Сан-Марино Сан-Марино 3 0 0 3 0 12 −12 0
1 2 3 4
Італія Італія 3:1 3:0 6:0
Сербія Сербія 1:3 1:0 4:0
Вірменія Вірменія 0:3 0:1 2:0
Сан-Марино Сан-Марино 0:6 0:4 0:2

Група 10[ред. | ред. код]

Матчі проходили 9-14 жовтня 2014 в Польщі.

М Команда І В Н П МЗ МП РМ О
1. Нідерланди Нідерланди 3 3 0 0 12 1 +11 9
2. Польща Польща 3 2 0 1 8 3 +5 6
3. Молдова Молдова 3 1 0 2 3 8 −5 3
4. Андорра Андорра 3 0 0 3 1 12 −11 0
1 2 3 4
Нідерланди Нідерланди 2:1 3:0 7:0
Польща Польща 1:2 4:1 3:0
Молдова Молдова 0:3 1:4 2:1
Андорра Андорра 0:7 0:3 1:2

Група 11[ред. | ред. код]

Матчі проходили 8-13 жовтня 2014 в Грузії.

М Команда І В Н П МЗ МП РМ О
1. Чорногорія Чорногорія 3 3 0 0 9 3 +6 9
2. Грузія Грузія 3 2 0 1 6 4 +2 6
3. Кіпр Кіпр 3 1 0 2 5 9 −4 3
4. Румунія Румунія 3 0 0 3 1 5 −4 0
1 2 3 4
Чорногорія Чорногорія 2:0 6:3 1:0
Грузія Грузія 0:2 3:1 3:1
Кіпр Кіпр 3:6 1:3 1:0
Румунія Румунія 0:1 1:3 0:1

Група 12[ред. | ред. код]

Матчі проходили 8-13 жовтня 2014 в Македонії.

М Команда І В Н П МЗ МП РМ О
1. Франція Франція 3 2 1 0 8 1 +7 7
2. Боснія і Герцеговина Боснія і Герцеговина 3 1 2 0 6 1 +5 5
3. Північна Македонія Північна Македонія 3 1 1 1 7 4 +3 4
4. Ліхтенштейн Ліхтенштейн 3 0 0 3 1 16 −15 0
1 2 3 4
Франція Франція 0:0 2:1 6:0
Боснія і Герцеговина Боснія і Герцеговина 0:0 1:1 5:0
Північна Македонія Північна Македонія 1:2 1:1 5:1
Ліхтенштейн Ліхтенштейн 0:6 0:5 1:5

Група 13[ред. | ред. код]

Матчі проходили 7-12 жовтня 2014 в Литві.

М Команда І В Н П МЗ МП РМ О
1. Норвегія Норвегія 3 1 2 0 3 1 +2 5
2. Литва Литва 3 1 1 1 3 2 +1 4
3. Шотландія Шотландія 3 0 3 0 3 3 0 3
4. Фінляндія Фінляндія 3 0 2 1 2 5 −3 2
1 2 3 4
Норвегія Норвегія 2:0 1:1 0:0
Литва Литва 0:2 0:0 3:0
Шотландія Шотландія 1:1 0:0 2:2
Фінляндія Фінляндія 0:0 0:3 2:2

Треті місця у групах[ред. | ред. код]

М Команда І В Н П ГЗ ГП РМ О
1 Шотландія Шотландія 2 0 2 0 1 1 +0 2
2 Північна Македонія Північна Македонія 2 0 1 1 2 3 -1 1
3 Естонія Естонія 2 0 1 1 0 1 -1 1
4 Угорщина Угорщина 2 0 1 1 1 4 -3 1
5 Білорусь Білорусь 2 0 0 2 2 6 -4 0
6 Латвія Латвія 2 0 0 2 0 4 -4 0
7 Вірменія Вірменія 2 0 0 2 0 4 -4 0
8 Кіпр Кіпр 2 0 0 2 4 9 -5 0
9 Північна Ірландія Північна Ірландія 2 0 0 2 2 7 -5 0
10 Уельс Уельс 2 0 0 2 1 6 -5 0
11 Молдова Молдова 2 0 0 2 1 7 -6 0
12 Ізраїль Ізраїль 2 0 0 2 0 6 -6 0
13 Мальта Мальта 2 0 0 2 1 8 -7 0

Другий груповий етап[ред. | ред. код]

Група 1[ред. | ред. код]

Матчі проходили 29 травня — 3 червня 2015 в Грузії.

М Команда І В Н П МЗ МП РМ О
1. Іспанія Іспанія 3 3 0 0 13 1 +12 9
2. Португалія Португалія 3 2 0 1 9 7 +2 6
3. Грузія Грузія 3 1 0 2 5 8 −3 3
4. Туреччина Туреччина 3 0 1 2 2 13 −11 1
1 2 3 4
Іспанія Іспанія 4:0 4:1 5:0
Португалія Португалія 0:4 3:2 6:1
Грузія Грузія 1:4 2:3 2:1
Туреччина Туреччина 0:5 1:6 1:2

Група 2[ред. | ред. код]

Матчі проходили 26 — 31 березня 2015 в Німеччині.

М Команда І В Н П МЗ МП РМ О
1. Німеччина Німеччина 3 2 1 0 10 3 +7 7
2. Словаччина Словаччина 3 1 2 0 6 3 +3 5
3. Чехія Чехія 3 1 0 2 1 9 −8 3
4. Ірландія Ірландія 3 0 1 2 4 6 −2 1
1 2 3 4
Німеччина Німеччина 1:1 6:0 3:2
Словаччина Словаччина 1:1 3:0 2:2
Чехія Чехія 0:6 0:3 1:0
Ірландія Ірландія 2:3 2:2 0:1

Група 3[ред. | ред. код]

Матчі проходили 26 — 31 березня 2015 в Швеції.

М Команда І В Н П МЗ МП РМ О
1. Росія Росія 3 3 0 0 10 1 +9 9
2. Бельгія Бельгія 3 1 1 1 4 3 +1 4
3. Литва Литва 3 0 2 1 3 9 −6 2
4. Швеція Швеція 3 0 1 2 2 6 −4 1
1 2 3 4
Росія Росія 1:0 6:0 3:1
Бельгія Бельгія 0:1 2:2 2:0
Литва Литва 0:6 2:2 1:1
Швеція Швеція 1:3 0:2 1:1

Група 4[ред. | ред. код]

Матчі проходили 26 — 31 березня 2015 в Нідерландах.

М Команда І В Н П МЗ МП РМ О
1. Нідерланди Нідерланди 3 2 1 0 6 1 +5 7
2. Сербія Сербія 3 2 0 1 7 4 +3 6
3. Норвегія Норвегія 3 1 1 1 4 5 −1 4
4. Швейцарія Швейцарія 3 0 0 3 1 8 −7 0
1 2 3 4
Нідерланди Нідерланди 1:0 1:1 4:0
Сербія Сербія 0:1 4:2 3:1
Норвегія Норвегія 1:1 2:4 1:0
Швейцарія Швейцарія 0:4 1:3 0:1

Група 5[ред. | ред. код]

Матчі проходили 14 — 19 травня 2015 в Боснії і Герцеговині.

М Команда І В Н П МЗ МП РМ О
1. Україна Україна 3 2 1 0 7 3 +4 7
2. Чорногорія Чорногорія 3 2 0 1 3 3 0 6
3. Боснія і Герцеговина Боснія і Герцеговина 3 1 1 1 3 2 +1 4
4. Польща Польща 3 0 0 3 3 8 −5 0
1 2 3 4
Україна Україна 2:0 1:1 4:2
Чорногорія Чорногорія 0:2 1:0 2:1
Боснія і Герцеговина Боснія і Герцеговина 1:1 0:1 2:0
Польща Польща 2:4 1:2 0:2

Група 6[ред. | ред. код]

Матчі проходили 26 — 31 березня 2015 в Австрії.

М Команда І В Н П МЗ МП РМ О
1. Австрія Австрія 3 2 0 1 5 3 +2 6
2. Шотландія Шотландія 3 1 2 0 3 2 +1 5
3. Італія Італія 3 0 2 1 3 4 −1 2
4. Хорватія Хорватія 3 0 2 1 3 5 −2 2
1 2 3 4
Австрія Австрія 1:2 2:1 2:0
Шотландія Шотландія 2:1 0:0 1:1
Італія Італія 1:2 0:0 2:2
Хорватія Хорватія 0:2 1:1 2:2

Група 7[ред. | ред. код]

Матчі проходили 26 — 31 березня 2015 у Франції.

М Команда І В Н П МЗ МП РМ О
1. Франція Франція 3 3 0 0 6 1 +5 9
2. Англія Англія 3 2 0 1 5 4 +1 6
3. Данія Данія 3 1 0 2 5 5 0 3
4. Азербайджан Азербайджан 3 0 0 3 0 6 −6 0
1 2 3 4
Франція Франція 2:1 2:0 2:0
Англія Англія 1:2 3:2 1:0
Данія Данія 0:2 2:3 3:0
Азербайджан Азербайджан 0:2 0:1 0:3

Збірні, що кваліфікувались на чемпіонат Європи[ред. | ред. код]

Країни Кваліфікація Попередні турніри
Греція Греція Господар 5 (2005, 2007, 2008, 2011, 2012)
Іспанія Іспанія Група 1 10 (2002, 2004, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013)
Німеччина Німеччина Група 2 6 (2002, 2004, 2005, 2007, 2008, 2014)
Росія Росія Група 3 1 (2007)
Нідерланди Нідерланди Група 4 2 (2010, 2013)
Україна Україна Група 5 3 (2004, 2009, 2014)
Австрія Австрія Група 6 5 (2003, 2006, 2007, 2010, 2014)
Франція Франція Група 7 7 (2003, 2005, 2007, 2009, 2010, 2012, 2013)

Посилання[ред. | ред. код]