Курпіта Володимир Іванович

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Курпіта Володимир Іванович
Діяльність громадський активіст
Науковий ступінь кандидат медичних наук

Володимир Іванович Курпіта — голова Державної служби України з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та інших соціально небезпечних захворювань (призначений Розпорядженням Кабінету Міністрів України № 516-р від 27 травня 2014 року).

Освіта[ред. | ред. код]

Нижньогородський медичний університет[ru] за спеціальністю «Лікувальна справа», кваліфікація — лікар інфекціоніст, лікар гастроентеролог. Протягом 19962005 років проходив службу у Головному військовому клінічному госпіталі Міністерства оборони України.

Кандидат медичних наук (2005). Дисертація: «Епідеміологічні особливості гепатиту B серед персоналу військового лікувального закладу та ефективність вакцинопрофілактики».

Кар'єра[ред. | ред. код]

З жовтня 2005 р. до лютого 2009 року займав позицію спеціаліста з ВІЛ/СНІД/ІПСШ Бюро Всесвітньої організації охорони здоров'я в Україні.

З лютого 2009 до травня 2014 року очолював ВБО «Всеукраїнська мережа людей, що живуть з ВІЛ/СНІД».

В. І. Курпіта має значний досвід та експертизу у сфері громадського здоров'я, управління системою охорони здоров'я. формування державної політики у медичній та соціальній сфері. Неодноразово залучався для експертної допомоги для партнерів з країн СНД щодо впровадження інновацій з управління, розробки програм, закупівель товарів та медикаментів та запровадження ефективної системи моніторингу та оцінки. Член Робочих груп ВООЗ, ЮНЕЙДС, ЮНОДК з питань ВІЛ/СНІДу та туберкульозу.

Посилання[ред. | ред. код]