Мотузенко Олена Олександрівна

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Мотузенко Олена Олександрівна
Народилася 3 березня 1969(1969-03-03) (49 років)
Київ, УРСР
Громадянство СРСР СРСР
Україна Україна
Діяльність географ
Alma mater Київський університет
Галузь рекреаційна географія, географія туризму
Заклад Київський національний університет імені Тараса Шевченка
Вчене звання доцент

Мотузенко Олена Олександрівна (3 березня 1969 року) — український фізико-географ, кандидат географічних наук, доцент, заступник декана географічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Біографія[ред. | ред. код]

Народилася 3 березня 1969 року в Києві. Закінчила у 1992 році географічний факультет Київського університету. В університетіпрацює з 1997 року на кафедрі географії України, доцентом з 2003 року. З 2002 року директор Центру географічних та культурних досліджень Італії в Київському університеті, координатор програм міжнародної співпраці університету з вищими навчальними закладами Італії. З 2009 року заступник декана географічного факультету з питань міжнародного співробітництва. Офіційний представник з 2000 року Університету для іноземців міста Сіїна (Італія) в Україні з питань сертифікації CILS — італійської мови як іноземної. Кандидатська дисертація «Дослідження стану Канівської природно-гідротехнічної системи з використанням методів дистанційної індикації (геоекологічний аспект)» захищена у 1997 році. Фахівець у галузі конструктивної та рекреаційної географії. Читає курси: «Фізична географія материків та океанів», «Фізична географія Світового океану», «Дистанційні методи досліджень», «Екологічний туризм», «Туристсько-рекреаційне районування світу».

Наукові праці[ред. | ред. код]

Сфера наукових досліджень охоплює питання менеджменту та маркетингу рекреаційної діяльності та туризму в Україні; кроскультурних відносин Україна-Італія. Автор 20 наукових праць. Основні праці:

  • Lingua alla carta: Курс итальянского языка для подготовки к экзамену CILS. Навчально-методичний комплекс. — К., 2003. (у співавторстві)
  • Італія — регіональний огляд: Навчальний посібник з вивчення італійської мови для студентів природничих факультетів. — К., 2003. (у співавторстві).

Література[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]