Міст Експрес

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Торговий Дім "Міст Експрес"
Засновано 2008
Штаб-квартира Львів
Територія діяльності 1776 представництв, включаючи поштомати
Сайт Офіційний сайт

Торговий Дім «Міст Експрес» — міжнародний поштово-логістичний оператор з доставки усіх типів відправлень в будь-яку точку України та за кордон відповідно до міжнародних стандартів.

Історія розвитку[ред. | ред. код]

Ринкові частки українських компаній в сегменті двері-двері на 2013 рік (за даними дослідження ринку логістики УАДМ

Торговий Дім «Міст Експрес» входить до складу поштово-логістичної групи «Meest Group» [1], яка, в свою чергу, утворилася з міжнародної корпорації «МІСТ» [2] (Meest Corporation Inc., Торонто, Канада) 1989 року. З 2005 року компанія стає власником торгової марки «Міст Експрес». У 2006-2009рр. відбувається активний розвиток ринку адресної доставки. З 2009 року розроблюються та впроваджуються сучасні інформаційні технології в логістиці. 2010 року відбувається вихід на інноваційний ринок доставки відправлень у поштомати. У 2011 році автопарк компанії повністю оновлено новими сучасними автомобілями для здійснення магістрального сполучення та адресної доставки. 2013 року - запуск on-line сервісів: «Міст кабінет» та my.Meest У 2014 році ТД «Міст Експрес» об'єднався з Postman, Tochka, Star Express та PGK Groupe[3][4]., що дозволило отримати контроль над 28,1 % ринку адресної доставки поштових відправлень. Сьогодні понад 1700 представництв «Міст Експрес» (включаючи поштомати) розташовані в усіх обласних центрах та найбільших містах України, що дає можливість здійснювати доставки по всій Україні, включаючи малонаселені та важкодоступні райони.

Mistcar.jpg

Послуги[ред. | ред. код]

  • доставка відправлень між відділеннями («склад-склад»).
  • доставка відправлень від замовника «до дверей» одержувача («від дверей до дверей»).
  • адресна розсилка кореспонденції (рахунків, договорів, періодичних видань, POS матеріалів), у поштову скриньку чи безпосередньо «до рук» одержувача.
  • доставка товарів дистанційної торгівлі (Internet-магазинів, телемагазинів, компаній, що торгують за каталогом, MLM-компаній).

Див. також[ред. | ред. код]

Примітки[ред. | ред. код]

  1. сайт «Meest Group»
  2. сайт корпорації «МІСТ»
  3. Віталій Яницький: Ми створили ринок логістики для онлайн рітейлу. "Багнет". Процитовано 22.05.2017. 
  4. [1] МEEST EXPRESS, «ТОЧКА», POSTMAN И STAR EXPRESS ОБЪЕДИНИЛИСЬ

Джерела[ред. | ред. код]