Обговорення:Католицька церква

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Це сторінка обговорень та пропозицій для статті Католицька церква
Правила обговорень
CC-logo.svg

Ця стаття містить текст, перекладений зі статті «Католицизм» російської Вікіпедії.
Перекладено з англійської Вікіпедії.

Icono de traducción.svg

1[ред. код]

Це ж треба - написати статтю про католицизм і обійти Велику схизму 1054 року, року, коли на небосхилі вибухнула найновіша, що дала початок Крабовидній туманності. Тільки хотів було в "чи знаєте ви що..." запропонувати це кумедне співпадіння, коли бачу, що стаття "католицизм", на відміну від туманності, до цього не готова. Шкода. --A1 23:03, 13 жовтня 2006 (UTC)

Схизма, — це більше, ніж вибух наднової. Хоч, ментально, вона відбулася раніше--A l b e d o ® 06:16, 14 жовтня 2006 (UTC)

Заклик до католиків[ред. код]

Обов'язок християнина (особливо монаха і священника) нести слово Істини людям, які перебувають у пітьмі. Якщо подивитися на християнознавчі статті в українській вікіпедії, то більшість з них у "невилазній пітьмі" (християнство, історія християнства, папа римський, святий престол...). Хотілося аби монахи і священники, які мають доступ до інтернету, написали насамперед повноцінні і детальні статті з основи основ Христової віри і Христової церкви. Закликаю до співпраці. Ніхто не напише статей краще за знавців справи — пастирів. --Alex K 19:12, 17 жовтня 2006 (UTC)

Вірно. Тільки не володіють пастирі в переважній більшості комп'ютером і зовсім не тому що не мають можливості оволодіти. --A1 23:40, 17 жовтня 2006 (UTC)