Обговорення:Черновецький Леонід Михайлович

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Не розумію чому, доданий мною текст:

"Березень 2006 обраний Мером Київа. - Його обрання викликало неоднозначну реакцію українського суспільства. Попередник чорновецького О Омельченко звинуватив Черновецького в підкупі виборців, та вимогав скасування результатів. Незважаючи на відхилення скарги в судових інстанціях значна частина громадських та культурних діячів Київа підтримала пана Омельченка, оскількі вважають Черновецького небезпечним волюнтаристом із темним минулим. Також, йому закидають відсудність господарницького досвіду, та близькість до п"ятидестницької громади "посольство бож"є" пастора Сандея Аделаджа (громадянина Нігерії). Вищезгадану релігійну громаду неоднаразовозвинувачували в тому, що остання є тоталітарною сектою, колишніх наркоманів та алкоголіків, а самого пастора Сандея в застосуванні техники контроля свідомості".

був вилучений. Оскількі він жодним чином не порушує принципів нейтральності. З іншого боку відсутність інформації як про обрання пана Черновецького мером, так і їснування громадської дискуссії, щодо цього обрання є неприпустимим.

Якщо перша половина вашого тектсу цілком нормальна, то останні речення є звичайною пропагандою (див. напр. Анонім) і не мають нічого спільного з нейтральністю. Очевидно, коли видаляли ваші останні правки автоматично видалились і попередні. Перепешіть б.л. останні речення згідно ВП:НТЗ --Yakudza -พูดคุย 07:44, 25 квітня 2006 (UTC)

Чому мое редагування вдаляють?[ред. код]

Я додав картку-шаблон и шаблон чистити а користувач verdi вдалив!Я вважаю що я зробив правильно.

P.s.правда я не заповнив картку-шаблон((

Бо не {{Самурай}} він — NickK 23:32, 10 січня 2009 (UTC)

а хто??Додайте карту шаблон!!

Перекладено[ред. код]

CC-logo.svg

Ця стаття містить текст, перекладений зі статті «Черновецкий, Леонид Михайлович» російської Вікіпедії.

Icono de traducción.svg

Текст статьи частично в данной правке и далее использует перевод текста из Русского раздела Википедии. Олеже Ю. 04:13, 5 лютого 2012 (UTC)