Обговорення:80-та окрема десантно-штурмова бригада (Україна)
Не відповідає дійсності. Частина вже не входить до складу 13 ак, і СВ. Тепер це окремий рід військ у підпорядкуванні Командування високомобільгих десантних військ ЗС України.
Емблема
[ред. код]Пане PsichoPuzo, а ви впевнені, що ось ця нашивка, та ще й з вотермарком поперек — краща за попередній svg файл? На мою думку, у якості ілюстрації у картку хороший svg файл краще підходить. А інші графічні зображення або у окрему галерею, або у знаки розрізнення. --VoidWanderer (обговорення) 17:17, 28 листопада 2016 (UTC)
- Там суть у тому, що з емблеми прибрано орден червоної зірки і трохи видозмінено у цілому. Вотермарк звісно не дуже, але це останній актуальний варіант. Тож якщо знайдете зображення кращої якості, то це буде чудово. Я гадаю, що у картці повинні бути, в першу чергу, актуальні знаки для сучасних з'єднань, а інші вже у галереях.--PsichoPuzo (обговорення) 18:12, 28 листопада 2016 (UTC)
- Ясно. Я не звернув увагу на ці нові деталі. --VoidWanderer (обговорення) 19:11, 28 листопада 2016 (UTC)
Патрулювання тексту без джерел
[ред. код]Galkinletter, ви відпатрулювали блоки тексту, який не тільки не містить джерел і фальсифікує використання наведених джерел, але й написаний неенциклопедично ред. № 33131077:
На кінець травня 2014 року дані підрозділи переходять від охорони до оборони даного летовища...
Будьте уважнішим. --VoidWanderer (обговорення) 20:54, 28 червня 2022 (UTC)
- Дякую VoidWanderer. Знайшов гарне вторинне джерело У вогняному кільці. Оборона Луганського аеропорту / Сергій Глотов, Анастасія Глотова, Анастасія Воронова, Юрій Руденко, Дмитро Путята; худож.-оформлювач В. М. Карасик. — 2-ге вид., випр. і допов. — Харків: Фоліо, 2019. — 540 с.: іл. — (Хроніка). - книга є однією з перших спроб описати у хронологічному порядку та проаналізувати події, пов’язані з обороною міжнародного аеропорту «Луганськ» (ЛАП) у квітні-серпні 2014 року. Думаю на неї можна орієнтуватися. --GPV (обговорення) 12:28, 3 липня 2022 (UTC)