Обговорення користувача:Забажан захар

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Ласкаво просимо!

   RedPillar.svg Основні засади Вікіпедії   
Flag of Ukraine.svg
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, Забажан захар!
   Nuvola apps kmessedwords.png Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проектом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікірозмітки.

Якщо виникли запитання щодо проекту або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповіді на Ваше питання там немає, поставте його у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, можете звернутися за порадою до будь-якого користувача з цієї категорії.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your language skills, you are welcome to create your own user page, add interwiki links, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask for our help on the Community Portal (help).
   Crystal Clear app ksirtet.png Як створити статтю
   View-refresh.svg Як редагувати статті
   Crystal Clear app lphoto.png Ілюстрування статей
   Icona de la Pluja d'Idees de la Taverna de la Viquipèdia.png Потренуйтеся тут!
   Accessories-text-editor.svg Правила і настанови
   Crystal Clear app ktip.png Стиль оформлення статей
   Green copyright.svg Авторські права
   Help-browser.svg Довідка
   Crystal Clear app Login Manager.png Користувачі, що допоможуть Вам
   Nuvola apps bookcase.svg Словничок вікітермінів

-- Automatic welcomer (обговорення) 16:16, 25 лютого 2019 (UTC)

Вулкани Ірану та інше[ред. код]

Брошура про редагування Вікіпедії

Доброго дня! Ви створили сторінку Вулкани Ірану, але мені не зрозуміле її призначення. Якщо ви хочете зробити список всіх вулканів країни, то для цього не треба копіювати текст із усіх відповідних статей про окремі вулкани, бо списки, зазвичай, виглядають не так. Це може бути простий список (як Вулкани Туреччини) або таблиця з картинками й основними даними (як Вулкани Ісландії). Це також може бути текстова стаття з невеличким описом кожного вулкану, але не в такому безладному вигляді, як зараз.

Крім того, якщо ви переклали з російської Вікіпедії текст статті Базмен, чому б вам не додати цей текст у саму статтю про цей вулкан?.

Принагідно зауважу, що вам варто почитати правила Вікіпедії про те, чим вона є, як правильно оформлювати текст і посилатися на використані джерела. Сподіваюся, вам допоможе брошура «Редагуємо Вікіпедію», де зібрані основні речі. --Ата (обг.) 10:45, 5 квітня 2019 (UTC)

Сторінку Вулкани Ірану номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Вулкани Ірану, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 3 серпня 2019. Що ще можна зробити? Олексій Мажуга (обговорення) 01:08, 3 серпня 2019 (UTC)