Обговорення користувача:Ahonc/Архіви/березень 2006

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Багато галасу з нічого або про те, що копіюють шаблони бозна-де

Цікавить Твоя думка щодо того, що окремі користувачі запусають стаби шаблонів, взятих у будь-якій формі і не маюь сміливости одповісти на зауваження.. ТАкож прошу тебе підповісти на все те, що я відповідав тобі:) До речі, цікавить погляд на кримський шаблон у рос. вікі, а також треба оформити адресований Шаблон:Картка район. І ще який в тебе оглядач? Можу запропонувати утиліту для Опери, щоб Ти давав посилання-вікіфікацію на вікі а не голі списки. Це начебто швидше, ніж із панеллю редагування--Albedo @ 12:49, 17 лютого 2006 (UTC)

Щодо статей Камелота про зняті з обліку села, я думаю, що їх треба повидаляти.

Шаблон Картка:Район і Шаблон:Картка:Область можна зробити на основі таких самих шаблонів для областей і міст, от тільки я думаю, що усі рядки повинні бути з конструкціями if-else, тобто якщо дане поле не заповнене, то воно не буде відображатись (як наприклад статус в шаблоні для міст). Оглядач у мене IE6. Статті пишу в блокноті:). Посилання для сіл, я не додаю, юо можуть бути й інші села з такими ж назвами в ін. районах.

Щодо кримського шаблону, Алессандро десь писав, що він зробить його і в нашій вікі. До речі я йому переслав прогу, яку ти мені прислав.--Ahonc (Обговорення) 11:07, 18 лютого 2006 (UTC)

про які відповіді на відповіді ти писав?--Ahonc (Обговорення) 11:13, 18 лютого 2006 (UTC)

Мав на увазі твоє прохання про списки, — який формат -Опенофіс чи Мікрософт? До речі, дав посилання на коректну адресу картки шаблону району, його б виправити.--Albedo @ 06:47, 20 лютого 2006 (UTC)
Microsoft
Іще глянь уважно на Вікіпедія:Шаблони:Географія. Як тобі зміни:?--Albedo @ 07:31, 20 лютого 2006 (UTC)

У чому зміни? Ти маєш на увазі к-сть шаблонів? Сілд додати шаблони для нас. пунктів (напр. rivne-places). А як щодо шаблонів для ынших областей? Я зробив Список районів України. За його допомогою можна зробити шаблони для всіх областей (у цих шаблонах будуть лише райони; а в ін. шаблонах — нас. пункти).--Ahonc (Обговорення) 09:28, 20 лютого 2006 (UTC)

ТА ніж бо, там Камелот щосб із шаблонами мутив (щось позатирав, щось позабирав). Твій Список районів України доволі непоганий. Ще є ідея називати твої places nfr Шаблон?Поселення Хмельниччини, Шаблон?Поселення Луганщини, а, до речі, ті списки, що ти мені висилав посиланняна них, там є скорочення навззв областей, і на основі них теж щосб можна кепати. Так, як для політик Вікіпедії використовують скорочення, приміром ВП:НТЗ, так і як підоснову для різних шаблонів можна було б запровадити скорочення на основі даних. До речі, якщо І-нет позволяє, викаччай собі ОпенОФіс, потім скажу нащо (Вікіпедія:Вікімайстерня), — не пожалкуєш. З привітом--Albedo @ 09:55, 20 лютого 2006 (UTC)

Так я бачив зміни Камелота, особливо, шаблон Картка:область. Він додав селища і сільради, я дещо вже видалив. ОпенОфіс у мене є. Щодо шаблонів, я думаю краще назвати населені пункти Хмельницької області.--Ahonc (Обговорення) 07:22, 23 лютого 2006 (UTC)

Райони та міста я помістив у шаблон внизу, так привабливіше і менше місця занімає на сторінці. Kamelot (Обговорення) 18:12, 2 березня 2006

Щодо районів я згоден (тим більше в російській вікі так мсамо роблять), а навіщо було видаляти міста смт і сусідні області (шаблони для міст і селищ поки що є не для всіх областей)--Ahonc (Обговорення) 12:04, 3 березня 2006 (UTC)

Щодо сусідніх областей, читай уважніше. Я їх повидаляв тільки там, де вверху текстом описав розташування області, в тому числі і сусідні області перечислив.Kamelot (Обговорення) 19:12, 3 березня 2006.

верстка

Чому у 2006 ти поміняв « —» на « —»? Я впевнений, що у Гіленсона чи Вігдорчика бачив саме « —», а російські типографськи правила не повинні б відрізнятись від ураїнських. Чи я не правий? --Mykolal 08:33, 28 березня 2006 (UTC)

Хто такі Гілесон і Вігдорчик? І до чого тут нерозривний пробіл? У російській вікіпедії лише написано, що замість — або — слід писати —.--Ahonc (Обговорення) 13:09, 28 березня 2006 (UTC)
Гіленсон і Вігдорчик автори довідників з верстки: П. Г. Гиленсон. Справочник художественного и технического редакторов / М.: Книга, 1988 г. У розділі I.2 Гіленсона сказано: «Тире в начале абзацного отступа должно быть отделено от полседующего текста полукегельной. Тире за запятой или точкой, а также между числами в значении „от—до“ должно быть без отбивки. Во всех остальных случаях тире отбивается 2-п. шпациями.» З урахуванням ru:Шпация, ru:Пробел та ru:Тире перед тире має бути саме нерозривний пробіл. --Mykolal 14:00, 28 березня 2006 (UTC)

Так, тепер погоджуюсь, але я про це не знав.--Ahonc (Обговорення) 14:02, 28 березня 2006 (UTC)

Я сам не був впевнений. Довелось спеціально шукати. --Mykolal 14:20, 28 березня 2006 (UTC)