Обговорення користувача:DenMoren

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії![ред. код]

Якщо Ви початківець, то пропонуємо переглянути деякі корисні поради:

Сподіваємося, що Ви візьмете участь у подальшій роботі нашого спільного відкритого проекту не тільки як читач, але і як дописувач.

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох знаків (~~~~), або за допомогою позначки підпису в вікні редагування. У статтях, написаних або редагованих вами, підпис не ставиться.

Якщо виникли запитання про проект, пошукайте відповідь на сторінці Вікіпедія:Довідка. Якщо відповідь на Ваше питання там відсутня, поставте запитання у Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів. Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці Вікіпедія:Інтереси учасників.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення! Якщо Вам необхідна допомога для перших кроків зверніться до користувачів, які є в Категорія:Користувачі, що допоможуть новачкам або ж можете розмістити оголошення на порталі спільноти (Кнайпа). Якщо у Вас є якісь цікаві вісті, пов'язані з Вікіпедією, Ви можете подати їх у Шаблон:Новини спільноти

P. S. Regardless of your languages skills, you are welcome to create your own User Page, link your UkrWiki user page or other pages of this project to Wikipedia projects in other languages, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own.
You can ask for further help at the help desk of the community portal --AS 14:40, 26 лютого 2009 (UTC) Перевірка Ден Морена 02:00, 3 січня 2010 (UTC)[відповісти]

Зображення[ред. код]

Дякуємо за завантаження нових зображень! На жаль, при автоматичній перевірці їх описів виявились деякі проблеми. Зверніть увагу, що опис кожного зображення обов'язково повинен містити вказівку на його автора і шаблон ліцензії. Докладніше про правильний опис зображень ви можете прочитати на сторінках ВП:ЛЗ, ВП:ЛЗ-КД, ВП:ШАП, ВП:ДК. Зображення, що не мають необхідних даних в описах, підлягають безумовному вилученню через 7 днів після виявлення. Будь ласка, виправте описи наступних зображень (зробити це можна, натиснувши посилання «редагувати» вгорі сторінки зображення):

--BotCat 17:03, 4 січня 2010 (UTC)[відповісти]

Не хочу набридати, але ж не обов'язково так часто зберігати зміни: запис в базу вважається "важкою" операцією, що потребує порівняно багато ресурсів. Велика кількість малих записів ускладнює, також, відстеження редагувань.--vityok 09:19, 26 січня 2010 (UTC)[відповісти]

Не обов’язково! :)

1) Не набридаєте.

2) Завжди приємно поспілкуватися з людиною, яка теж з Києва і трохи схожими речами любить займатися... Я так розумію, вчилися десь на "кіберах" Шевченка - просто гіпотеза, судячи з редагованих статей. (я не на "кіберах")

3) "запис в базу вважається "важкою" операцією" - теоритично так!

  Але. Подивився трохи на лайвжурналі Вашу ж статтю про статистику УкрВікі, хотів би відмітити:
   1. порядку одного дрібного запису в хвилину витримає будь-яка БД ;)
   2. кількість редагувань за одиницю часу в УкрВікі, дивлячись на Вікі з першої 10ки, як би це сказати акуратніше, непорівняна. А на фоні англомовної - ну просто непомітна.

4) "Велика кількість малих записів ускладнює, також, відстеження редагувань" - ну пардон))))

Деяка аргументація чого ТАК робив:

1) Так мені зручніше переносити зміни - певною мірою накладається дурна звичка роботи з SVN, коммітити малі зміни для уникання великих проблем при великих змінах.

2) Інтернет не обмежує грошима(інакше, певно, все робив великими правками), а можливе навантаження на сервери Вікі вважаю з мого боку непомітним ;)

3) Певною мірою штучний аргумент, та все ж. Кількість редагувань на сторінку в УкрВікі знаходиться десь там внизу списку. Думаю,що цей момент також відбиває відносно невелику кількість активних дописувачів, а також "звичка" прищеплена вихованням школою університетом і т.д.- одразу видавати нагора робочий чистий варіант, а інакше це сміття. Як показує досвід, а також деякі теор. алгоритмічні....досліди - ідіотське "дрібне" блукання часто виходить ефективніше за велику добре продуману справу. Якщо не забуду якось знайду посилання(достатньо відома книжка про штучний інтелект). Ден Морена 10:21, 26 січня 2010 (UTC)[відповісти]

Робити багато редагувань лише задля накручування статистики укрвікі теж не варто.--Leonst 18:04, 26 січня 2010 (UTC)[відповісти]
З цим важко не погодитися... Ден Морена 05:42, 27 січня 2010 (UTC)[відповісти]

Про Анатоля та Анатолія[ред. код]

З Канади привіт! Щодо «Анатолійовича» — це похідна форма від «Анатолій»; паралельно ж «Анато́левич» — від «Анато́ль». Правда у нас у діаспорі не прийнято по-батькові величати — і активно ні одною, ні другою формою україноканадці не користуються... Сам попав на цю інформацію у київському виданні «Українська літературна вимова і наголос» (1973), яким користувався ще будучи студентом української мови на Манітобському університеті та цікавлячись специфікою укрмови. На жаль, унормовував я мову вже за радянськими джерелами, отже про мову діаспори тут говорити нічого. Взагалі, укрмова тут у Канаді загибає: діалекти вимирають із носіями мови, правильно розмовляють літературною мовою лише ті, які формально її студіювали... Якщо Вам цікаво, перешлю у подарунок Вам звичайною поштою збірку нарисів та фейлетонів мого батька Анатоля Курдидика, у нього мова львівського міжвоєнного періоду... Правда, киньте мені лише вашу поштову адресу електронною поштою на kurdydyk@mts.net --лк 18:24, 5 лютого 2010 (UTC)[відповісти]

Завважив, що словник в онлайні (треба внести слово в «Пошук») зараз подає ще форму «Анатольович». Див.: http://lcorp.ulif.org.ua/dictua/

--лк 20:05, 5 лютого 2010 (UTC)[відповісти]

Дякую ще раз за відповідь, написав листа на Вашу пошту --Ден Морена 10:43, 6 лютого 2010 (UTC)[відповісти]

Статус файлу Файл:ARM Logo.svg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:ARM Logo.svg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити. --Ваѕеобг.вн. 22:04, 23 березня 2013 (UTC)[відповісти]

Запрошення на Вікіфлешмоб[ред. код]

Шановний(а) дописувачу української Вікіпедії DenMoren!

В минулому ви створили 15 статей Вікіпедії та додали 65 кб вікітексту — це значний внесок, який ми цінуємо! Однак за перші три місяці 2014 року ви здійснили не більше 10 редагувань статей та не започаткували нових.

Тож запрошуємо долучитися до першого Вікіфлешмобу в українській Вікіпедії, який відбудеться у неділю 27 квітня 2014 — це гарна нагода створити нову статтю разом із сотнями інших користувачів та допомогти українській Вікіпедії сягнути півмільйона статей. Охочі учасники акції зможуть отримати невеличкі сувеніри (особисто на вікізустрічі чи поштою).

Акція присвячена пам'яті вікіпедиста Ig2000, який планував організувати цей захід, але дочасно загинув на Майдані 20 лютого…

Долучайтеся! --Amakuha (обговорення) 00:46, 24 квітня 2014 (UTC)[відповісти]

Запрошення на Вікіфлешмоб 2016[ред. код]

Шановний(а) дописувачу(ка) української Вікіпедії DenMoren!

В минулому ви створили 15 статей Вікіпедії та додали 65 кб вікітексту — це значний внесок, який ми цінуємо! Однак за грудень та січень ви здійснили не більше 10 редагувань статей та не започаткували нових.

Тож запрошуємо долучитися до традиційного щорічного Вікіфлешмобу в українській Вікіпедії, який відбуватиметься протягом 29–31 січня 2016 — це гарна нагода створити нову статтю разом із сотнями інших користувачів. Охочі учасники акції зможуть отримати невеличкі сувеніри (особисто на вікізустрічі у вашому місті чи поштою). Долучайтеся!

P.S. Ідея проведення Вікіфлешмобів належить Ігорю Костенку, дописувачу Вікіпедії з Небесної сотні.

--Amakuha (обговорення) 19:54, 28 січня 2016 (UTC)[відповісти]