Обговорення користувача:Dzvinok

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Найсвіжіший коментар: Piramidion у темі «ВП:БЖЛ» 4 роки тому
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Ласкаво просимо!

   Основні засади Вікіпедії   
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, Dzvinok!
   Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проєктом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікірозмітки.

Якщо виникли запитання щодо проєкту або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповіді на Ваше питання там немає, поставте його у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, можете звернутися за порадою до будь-якого користувача з цієї категорії.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your language skills, you are welcome to create your own user page, add interwiki links, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask for our help on the Community Portal (help).
   Як створити статтю
   Як редагувати статті
   Ілюстрування статей
   Потренуйтеся тут!
   Правила і настанови
   Стиль оформлення статей
   Авторські права
   Довідка
   Користувачі, що допоможуть Вам
   Словничок вікітермінів

-- Automatic welcomer (обговорення) 11:29, 27 лютого 2020 (UTC)Відповісти

ВП:БЖЛ[ред. код]

Привіт. Будь ласка, ознайомтеся з правилом про біографії живих людей (посилання на нього в заголовку). Біографії повинні посилатися на виключно надійні джерела інформації. «Зі слів такого-то» таким джерелом не є. Я не знайшов джерел, які б підтверджували ту інформацію — є лише все те ж «зі слів потерпілої...». Наразі немає способу підтвердити, що «слова потерпілої» — не брехня. Відповідно, згідно з ВП:БЖЛ, цю інформацію до статті додавати не можна. А znaj.ua — це взагалі сайт-сміттярка, який у Вікіпедії використовувати як джерело інформації не слід.--Piramidion 17:13, 29 лютого 2020 (UTC)Відповісти


     Ми цю тему вже три дні обговорюємо. Які для Вас джерела будуть авторитетними?
     
     Оберіть:
     https://www.obozrevatel.com/ukr/crime/diplomat-z-ukraini-poskarzhilasya-na-poboi-i-nasilstvo-v-shvetsii.htm
     https://fakty.ua/328594-bulling-i-rukoprikladstvo-vokrug-ukrainskogo-posolstva-v-shvecii-razgoraetsya-skandal
     https://uazmi.org/news/post/he5MDMzJnWMsoZKOPoMDlW
     На Вашу думку це все не ЗМІ?
     
     Це не зі слів - це факт інциденту. Наразі є факт, в якому особа сторінки є стороною - це також факт. Результати допишемо коли буде інформація - винна чи ні.
Жодне. Всі вони посилаються на слова особи на фейсбуці, а ВП:БЖЛ стверджує таке:

Будь-яка дискусійна інформація про живих осіб, для якої не вказано джерел або ці джерела не викликають довіри, має бути негайно вилучена без попереднього обговорення

Якщо вважаєте, що моє трактування правила є хибним, пропоную започаткувати обговорення на ВП:К-А з чітким поясненням, чому те правило є тут незастосовним. Якщо інші адміністратори визнають, що Ви маєте рацію — той абзац можна буде повернути до статті.--Piramidion 17:32, 29 лютого 2020 (UTC)Відповісти

Дякую. Я поважаю Ваше трактування, хоч і не згідний як ви його трактуєте. Дякую також за опцію. Думаю наразі утримаюсь, адже скоро матимемо рішення ситуації. Та чи Вам не здається, що наразі стаття виглядає занадто як саморекалама? Чи будете Ви застосовувати правило на яке посилаєтесь в цьому випадку?

«Самореклама» — це більше про якісь комерційні проекти або якихось підприємців тощо. Тут рекламного стилю я не бачу, хоча можливе деяке порушення нейтральної точки зору в корисний для особи бік. Тобто це вже питання покращення статті, яке не регулюється настільки жорстко як негативні твердження про особу (ВП:БЖЛ є міжпроектним, а не локальним правилом, і його застосування визначив Фонд Вікімедіа, а не наша локальна спільнота). Узагалі — якби скандал мав (або якщо матиме) продовження, то про нього варто було б згадати в статті, але коротко і без зайвих подробиць, які можуть створювати негативне враження про особу без достатніх на це підстав. Тобто така згадка має бути максимально нейтральною і настільки значною/незначною, наскільки значним/незначним виявиться конфлікт, відповідно. З того, що особа продовжила працювати й займатися своїми справами на тій посаді я роблю висновок, що справа (ще) не мала продовження, і наразі немає достатніх підстав відкидати можливість брехні чи наклепу. Тому для Вікіпедії ж краще буде, якщо цієї інформації в статті не буде. Ну, так я вважаю.--Piramidion 18:02, 29 лютого 2020 (UTC)Відповісти