Обговорення користувача:Piramidion

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Будь ласка, додавайте нові теми знизу. Додати…

Архіви моїх обговорень


категорія Спліт[ред. код]

Доброго дня. Я не створював категорію Спліт. Разом з вами вважаю за важливе збереження історії, тому перейменовую їх.--Taromsky (обговорення) 15:09, 9 березня 2018 (UTC)

Привіт. За категорію «Спліт» перепрошую, її перейменував інший користувач всупереч назві основної статті. Щодо історії — мова йшла про Категорія:Колишні державні утворення в Європі і Категорія:Колишні держави Європи та деякі інші категорії, історії яких я сьогодні об'єднував.--Piramidion 15:16, 9 березня 2018 (UTC). Дякую за увагу до читачів і співрозмовників..., яким зрозуміло хто тут про що тут. Інщі нехай корячаться в здогадках.--Avatar6 (обговорення) 20:07, 9 березня 2018 (UTC)

Прохання[ред. код]

Вітаю. Якщо це можливо, для збереження цілісності структури категорій і можливості відстеження автоматичних перейменувань категорій зробити наступне: Вікіпедія:Запити до адміністраторів/Архів 92#Запит на редагування простору MediaWiki:

Згідно обговорення на ВП:ОК для автоматичного помічання категорій в процесі їх перейменування перенаправленнями рушія (як і в поточному стані, за замовчанням), але помітки їх шаблоном обслуговування і категоризації перенаправлень категорій {{categoryredirect}} прохання створити сторінку MediaWiki:Category-move-redirect-override із наступним вмістом:

#перенаправлення [[:Категорія:$1]] {{Categoryredirect}}

Цей процес спростить обслуговування ботами і відслідковування користувачами К:Перенаправлення категорій Вікіпедії (464), адже без запропонованих змін усі перенаправлення категорій не потрапляють автоматично у вищезазначену категорію при перейменуванні категорії рушієм.
-Avatar6 (обговорення) 08:48, 11 березня 2018 (UTC)
@Avatar6: Привіт. Здається, це не працює. Я створив сторінку з таким кодом і спробував перейменувати категорію, але було створено лише перенаправлення, без шаблону {{categoryredirect}}--Piramidion 10:46, 11 березня 2018 (UTC)
Якщо залишити сам шаблон, то працює нормально, додає до категорії, але не підсвічує перенаправлення в статтях. Не знаю, чи так буде добре.--Piramidion 10:54, 11 березня 2018 (UTC)
ви яку категорію перейменовували для тестів?
  • 12:57, 11 березня 2018 (різн. • історія) . . (-86)‎ . . MediaWiki:Category-move-redirect-override ‎ (Скасування редагування № 22222245 користувача Piramidion (обговорення)) (Мітка: Скасування)
  • 12:55, 11 березня 2018 (різн. • історія) . . (+86)‎ . . MediaWiki:Category-move-redirect-override ‎ (спробую ще так)
  • 12:54, 11 березня 2018 (різн. • історія) . . (+386)‎ . . Обговорення користувача:Piramidion ‎ (→‎Прохання) (поточна)
  • 12:50, 11 березня 2018 (різн. • історія) . . (-56)‎ . . MediaWiki:Category-move-redirect-override ‎ (спробую як в англовікі) (Мітка: Вилучено перенаправлення)
  • 12:46, 11 березня 2018 (різн. • історія) . . (+458)‎ . . Обговорення користувача:Piramidion ‎ (→‎Прохання)
  • 12:36, 11 березня 2018 (різн. • історія) . . (+79)‎ . . Н MediaWiki:Category-move-redirect-override ‎ (test, запит Avatar6) (Мітка:
її тут нема, щоб не витрачати час на співрозумінн буду вдячний за посилання, які ззгадані, але яких не зміг дістатися аналізом ваших повідомлень і. вашого внеску, перепрошую.--Avatar6 (обговорення) 16:08, 11 березня 2018 (UTC)
Я випробовував це на категоріях, які треба було вилучити. Не спрацювало, і я їх вилучив, тут нема більше що обговорювати. З Вашим кодом, до речі, сторінка розпізнається як перенаправлення, може в цьому причина.--Piramidion 16:43, 11 березня 2018 (UTC)
Пробував також через noinclude, але воно тоді потрапляє на сторінку разом із noinclude, і тоді взагалі жодного повідомлення в перейменованій категорії немає на місці перенаправлення. Працює лише в поточному форматі. Також якщо робити перенаправлення, то треба вказувати $1 як посилання, інакше слово "категорія" згадується двічі і перенаправляє на сторінку, якої немає (див. Категорія:Поп-рок виконавці)--Piramidion 16:51, 11 березня 2018 (UTC)
зрозуміло,... що Ви бажаєте розуміння на інтуїтивному рівні. Жодних фактів не побачив. Перепрошую за турботу небес. Це зручно, себе там почувати, щоб плебс не заважав. Турботу вичерпано.--Avatar6 (обговорення) 18:19, 11 березня 2018 (UTC)
А як Ви хочете, щоб я Вам це продемонстрував? Ви відповідаєте мені через годину, а то й пізніше. Хочете, щоб я на цю годину а то й більше, на свій страх і ризик залишив у просторі MediaWiki сумнівний код, не знаючи, чи нічого ним не поламаю? Ні, дякую. Для Вас це, мабуть, звична справа, знаючи Ваші пригоди у просторі шаблонів, але я волію бути обережним. --Piramidion 19:47, 11 березня 2018 (UTC)
Якщо хочете, можете переглянути в журналі вилучень категорії, які я перейменував (Категорія:Бойовики і Категорія:Американські телесеріали 2016). Там є вміст, який в них був на момент вилучення. Ані сліду від доданого мною коду на тій сторінці MediaWiki. Більше інформації Ви не отримаєте, бо її немає. --Piramidion 19:56, 11 березня 2018 (UTC)
До речі, Її усталена правильна назва — Категорія:$1 (к:0 с:0). теж додає слово "категорія двічі. Потім у шаблоні після перейменування виходить посилання на Категорія:Категорія:Назва_категорії.--Piramidion 20:26, 11 березня 2018 (UTC)
Спробуйте {{{|#перенаправлення}}} [[:Категорія:$1]] {{Categoryredirect}} — бо вміст підставляється, але сама сторінка сприймає вміст як власне перенаправлення. Головне щоб це підставлення опрацювалось рушієм як функція subst.
Як я розумію, певні адміндії не побачити звичайним користувачам у внеску адміністратора, що й викликало неможливість побачити де й чому воно не так, як бажано.--Avatar6 (обговорення) 09:05, 12 березня 2018 (UTC)
Теж не працює. Те повідомлення підставляє весь код, включно з {{{|#перенаправлення}}}, і в категорії після перейменування є тільки напис "1. перенаправлення", але немає, власне, самого перенаправлення. Випробовував на Категорія:Трухійо, але в журналі цього не побачите, бо я зробив ще одну (вже третю) спробу використати варіацію початкового пропонованого коду (ред.№ 22232573), але схоже, що на відміну від усіх інших випадків, де код тієї сторінки підставляється в категорію без змін разом з includeonly та іншими речами, система просто ігнорує цю сторінку, коли вона розпізнається як перенаправлення. Найкращим рішенням, на мою думку, буде залишити код у поточному форматі (можете випробувати його на якійсь категорії), але підкоригувати шаблон {{categoryredirect}} так, щоб він не додавав зайве слово «Категорія:» в першому параметрі. Якщо не розумієте, про що я, просто перейменуйте якусь категорію і побачите. $1 підставляє цільову назву категорії із зазначенням простору назв.--Piramidion 15:09, 12 березня 2018 (UTC)
Я зрозумів про шаблон, якщо вдастся оьримати результат автороботи задума – виправлю, його ноги, як і сама сторінка рушія медіавікі ростуть з commons. Але щоб опанувати усю суть проблеми чому рушій не тулить звичайний рядок перенапраавлення — треба бачити код після дії, а не пояснення як він відображається користувачу. ще варіант - #redirect замість першого рядка. Також, НМД, якщо сама сторінка MediaWiki:Category-move-redirect-override буде сприйматися як перенаправлення рушієм, але "саме її вміст буде коректно підставлено з параметром рушія $1" - мета буде реалізована.--Avatar6 (обговорення) 16:36, 12 березня 2018 (UTC)
Код був точнісінько той самий, що я поставив на тій сторінці, тобто {{{|#перенаправлення}}} [[:$1]] {{Categoryredirect}}. А от «голе» перенаправлення таким чином не підставляється. Через парсерні функції теж не підставляється — тоді перед словом "перенаправлення" стоїть або одиниця, або просто значок #, тож я не бачу способу обійти це обмеження, окрім як зробити так, як в англовікі — обмежитись самим лише шаблоном замість перенаправлення.--Piramidion 17:16, 12 березня 2018 (UTC)

Прохання відновити[ред. код]

Мою сторінку користувача. Дуже буду вдячний. З повагою охолонувший --Jphwra (обговорення) 19:04, 19 березня 2018 (UTC)

YesТак Зроблено, перепрошую за затримку, я з мобільного, ще й у такому місці, де майже немає зв'язку. Радий Вас знову бачити у Вікіпедії--Piramidion 07:59, 22 березня 2018 (UTC)
Дякую, так само з мобільного та ще і з Угорщини.Jphwra (обговорення)

Прохання зняти персональне обмеження[ред. код]

Дуже буду вдячний. Shynkar (обговорення) 09:06, 16 квітня 2018 (UTC)