Обговорення користувача:Piramidion

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Будь ласка, додавайте нові теми знизу. Додати…

Архіви моїх обговорень


Файл:Кримінальне чтиво.jpg[ред. код]

Це є кард з фільму невеликого розміру, стоїть відповідний шаблон, навіщо витрачати час на додавання ще одного шаблону добропорядного використання, і так все очевидно Олексій (обговорення) 08:00, 24 серпня 2018 (UTC)

@Alecs: такі правила, їх не я вигадував.--Piramidion 06:04, 26 серпня 2018 (UTC)

Модуль:Citation/CS1/Configuration[ред. код]

Вітаю. Будь-ласка, або відкрийте для редагування модуль або додайте підтримку параметра "deadlink". Купа російських перекладів нерозуміють його і сором'язливо червоніють. Приклад Ґоргем (Мен). Дякую.--Avatar6 (обговорення) 20:49, 28 серпня 2018 (UTC)

YesТак Зроблено, наче--Piramidion 05:43, 1 вересня 2018 (UTC)

Права адміністратора інтерфейсу[ред. код]

Вітаю! Згідно з недавнім глобальним оновленням, адміністратори втратили можливість редагувати CSS- і JavaScript-сторінки у просторі MediaWiki та у підсторінках інших користувачів. Для цих цілей було створено окремий прапорець адміністратора інтерфейсу. Ця зміна викликана в першу чергу міркуваннями безпеки; більше про неї можна дізнатися на Меті (англійською або російською).

За результатами обговорення у Кнайпі вирішено, що чинні адміністратори Української Вікіпедії можуть за потреби отримати прапорець адміністратора інтерфейсу без обговорення. Для цього потрібно коротко обґрунтувати, чому вам потрібні ці права, та вжити необхідних заходів із захисту свого облікового запису (встановити сильний і унікальний пароль та/або підключити двофакторну авторизацію). Якщо ви бажаєте отримати права адміністратора інтерфейсу, ознайомтеся зі сторінкою Вікіпедія:Адміністратори інтерфейсу/Згода адміністраторів і підпишіться там. Дедлайн для подачі заявки на автоматичне отримання прапорця адміністратора інтерфейсу — 1 листопада; після цієї дати ви зможете податися на отримання цих прав на загальних підставах.

Якщо прапорець адміністратора інтерфейсу вам не потрібен, можете просто проігнорувати це повідомлення. Якщо у вас є додаткові запитання чи коментарі, пишіть мені (на мою СО або електронну пошту) або у відповідну секцію обговорення у Кнайпі. Дякую. --Acedtalk 12:38, 30 серпня 2018 (UTC)

Кандидатура в арбітри[ред. код]

Вітаю! Номінував Вас в арбітри на сторінці Вікіпедія:Вибори арбітрів/2018/Кандидати. Прошу підтвердити згоду. Дякую.--Andriy.v (обговорення) 10:04, 1 вересня 2018 (UTC)

Вилучення файлу Feminism icon.png[ред. код]

Доброго дня. Поясніть будь-ласка, чому Ви вилучили цей файл? Я створила його власноруч, та вказала це. Rudamak (обговорення) 15:39, 1 вересня 2018 (UTC)

@Rudamak: Доброго дня. Я вилучив його, бо того, що Ви стверджуєте, не було на сторінці файлу. Я от зараз переглядаю тамтешню інформацію на той час, і бачу, що там стояла ліцензія PD-old, а автор та джерело не були вказані, дата створення вказується як 2012 рік. Щойно побачив, що при завантаженні нової версії файлу Ви подали себе як автора і змінили дату створення, ліцензію теж подали як PD-user, але лише в описі завантаження, якого я не побачив, коли вилучав той файл. Якщо хочете, я можу його відновити, але за умови, що Ви належним чином оформите ліцензію і надасте всю іншу інформацію.--Piramidion 15:47, 1 вересня 2018 (UTC)
Відновіть, будь-ласка. Я навіть не зберегла в себе той файл, тому що вважала, что він зберігається у вікі. Інформацію надам. Іконку я малювала сама.Rudamak (обговорення) 20:04, 2 вересня 2018 (UTC)
@Rudamak: YesТак Зроблено. Виправте інформацію, будь ласка. Потім його ще треба буде позначити для перенесення на Вікісховище.--Piramidion 20:25, 2 вересня 2018 (UTC)
Півмісяця минуло, а інформацію у файлі так і не виправлено. Вилучив.--Piramidion 09:01, 19 вересня 2018 (UTC)
Ви могли б і зачекати, я перенесла операцію, та мені, звісно, було не до файлів. Ну, вилучили, то вилучили. Прикро, звичайно, я малювала цю іконку спеціально для вікі, на жаль навіть в себе не зберегла. Просто я не розумію, в вікі достатньо файлів з некоректним описом, які висять роками, а мене не було 3 тижні, а Ви вже видалили файл, щодо якого я чітко написала, що то моя робота, яку я створювала спеціально для вікі. Той файл Вам аж так заважав? Rudamak (обговорення)
@Rudamak: я відчуваю відповідальність за речі, адмініструванням яких я займаюсь. У тому числі й за файли. І інформація, яку Ви вказали, є зовсім неочевидною, вона має бути на сторінці опису файлу, а не в описі журналу завантаження. Я відновлю файл ще раз, але прошу його таки виправити, інакше я за якийсь час знову його вилучу, і відновлювати більше не буду, хіба що звернетесь до іншого адміністратора.--Piramidion 16:41, 1 жовтня 2018 (UTC)
Дякую. Опис зробила. Якщо потрібне ще якось підтвердити права на файл, можу це зробити Rudamak (обговорення)
Ні, думаю, що наразі цього достатньо, дякую. Пізніше можна буде позначити для перенесення на Вікісховище (вільні файли мають вантажитись туди), але це я зроблю пізніше, бо треба знайти відповідну категорію, а мені зараз важко з чимось таким працювати, бо пошкодив око й зараз трохи погано бачу (думаю, невдовзі минеться). Хіба що захочете це зробити самі, але це необов'язково. Також, якщо хочете, можете замінити той файл, який я повставляв у шаблони й портал, на оцей.--Piramidion 18:00, 1 жовтня 2018 (UTC)

Форест-Лон—Голлівуд-Гіллз[ред. код]

Вітаю. Була нормальна назва Меморіальний парк «Форест-Ловн» (Голлівуд-Гілз), але її під "мишебратья" підтягнув артеміс Форест-Лоун—Голлівуд-Хілс, це його робота така тут - наближати все до уззкіх. Потім Ви просто підправили це московитське мавпування. Чому ж не перейменувати на Меморіальний парк «Форест-Лон» (Голлівуд-Гіллз), як в анг.вікі Forest Lawn Memorial Park (Hollywood Hills)?.
Привіт. За ВП:ІС назва має буди максимально короткою й достатньою для ідентифікації теми статті. Поточна назва цю вимогу, як на мене, виконує. Щодо уточнення в дужках — я виправив назву, але мені невідоме "правило про уточнення в дужках", про яке говорить UeArtemis, і яке б дозволяло давати уточнення через тире без пробілів. Решта Ваших претензій мені незрозуміла. Спробуйте висловитись чіткіше.--Piramidion 21:50, 5 вересня 2018 (UTC)

Мобільний телефон[ред. код]

Я з нього дуже багато дифів накидаю. Як гадаєш? Це не з домашнього компа редагувати. Хоча про що і з ким веду мову.... --Jphwra (обговорення) 18:37, 8 вересня 2018 (UTC)

Коли я пишу з мобільного телефона, то принаймні пояснюю, куди й на що дивитись. Порівняйте мій запит зі своїм: ред.№ 23192910 - я дав посилання (всього лиш 4 квадратні дужки) на сторінку, на яку слід перейти. Я вписав ім'я бота, на якого слід звернути увагу. Я вказав, на що слід дивитись. А що зробили Ви? І яким тоном Ви подали той запит? А «Хоча про що і з ким веду мову....» — це ще один персональний випад, що мене, зрештою, не дивує.--Piramidion 18:43, 8 вересня 2018 (UTC)
Та останні два місяці Вас взагалі нічого не дивує. --Jphwra (обговорення) 18:48, 8 вересня 2018 (UTC)

Двофакторна аутентифікація[ред. код]

Вітаю! На сторінці згоди на надання прав адміністратора інтерфейсу Ви написали, що увімкнули у своєму акаунті двофакторну аутентифікацію. Розкажіть, будь ласка, про цю функцію. --Ерідан (обговорення) 17:09, 16 вересня 2018 (UTC)

Привіт. Наразі я ще її не використовував (використав лише раз, і з того часу з системи не виходив), але, наскільки розумію, при кожному вході в систему, особливо з нових пристроїв, треба не лише вводити логін і пароль, а ще й підтверджувати вхід за допомогою спеціального додатка на мобільному телефоні (працює на основі QR-коду). Одноразово Вам також видаються п'ять скретч-кодів (їх можна побачити тільки раз, після чого треба собі їх десь зберегти, скажімо, записати на карточці й заховати в надійному місці). Вони є одноразовими, і розраховані на ті випадки, коли Ви втратите свій мобільний пристрій, який раніше використовували для автентифікації. Детальніше можна почитати тут, але там нема перекладу українською. Може колись візьмуся й виправлю цей недолік.--Piramidion 17:57, 16 вересня 2018 (UTC)
Для звичайних учасників це не доступно? --Ерідан (обговорення) 10:07, 17 вересня 2018 (UTC)
Я думаю, що доступно, але не впевнений. Подивіться в налаштуваннях, у вкладці «Особові дані», Там вгорі десь має бути інформація щодо того, чи увімкнена у Вас двофакторна авторизація і можливість її увімкнути.--Piramidion 12:48, 17 вересня 2018 (UTC)
У мене такого немає і, як зрозумів із довідки, це доступно або окремим групам користувачів, або окремим користувачам. --Ерідан (обговорення) 21:45, 18 вересня 2018 (UTC)
Ерідан, а ви точно все перевірили? Ось ця опція в настройках: https://i.imgur.com/5yi1eVC.png --VoidWanderer (обговорення) 23:20, 18 вересня 2018 (UTC)
У мене там такого точно немає. --Ерідан (обговорення) 05:29, 19 вересня 2018 (UTC)
2FA доступна лише адміністраторам та деяким іншим групам користувачів. Можна сходити отримати права адміністратора на якій-небудь тествікі. --ᛒᚨᛊᛖ (ⰑⰁⰃ) 23:35, 18 вересня 2018 (UTC)
Хм. Он воно як. en:Wikipedia:Simple 2FA. --VoidWanderer (обговорення) 05:23, 19 вересня 2018 (UTC)

цитати з дифів[ред. код]

Шановний колего!

До Вашої теми «Неочевидне блокування». З дифів, вказаних як пояснення Блокування

  • diff «пане …, можете собі будь-що думати, але Ви мене дістали. По самі помідори!!»
  • diff «починає непокоїти, особливо його, певною мірою, маніакальне бажання …»

«причиною блокування є порушення ВП:НО, але таких порушень у вказаних дописах я не побачив». Це Ваші слова. Безмежно здивований.

Чекаю, що, прочитавши, Ви заміните назву теми на «Очевидне блокування», та принесете свої вибачення. Це був би ще один вагомий аргумент на Вашу користь. Я поки що розмірковую щодо Вас при голосуванні.

Дякую за розуміння.

Юрій Дзядик в) 22:16, 19 вересня 2018 (UTC).

Перший диф є максимум неввічливим (тобто порушенням ВП:Е, і то якщо дуже прискіпуватись), але ніяк не образою. Мене теж дістають різні користувачі, але констатація цього факту не є образою цих користувачів. Щодо другого — так, це можна вважати за порушення ВП:НО, але воно відбулося о 11:59, 18 вересня 2018 (UTC), тоді як Yakudza відповів (отже, побачив його) на нього о 07:53, 19 вересня 2018 (UTC), а блокування відбулось о 20:31, 19 вересня 2018 (UTC), тобто більш як через півтора доби після самого порушення. Я нагадую, що блокування є запобіжним заходом, а не каральним. Крім того, я вважаю, по-перше, що користувач Yakudza спровокував Kharkiviana на цей вислів. А сам цей вислів, особливо зважаючи на словосполучення «певною мірою», яке йому передувало, я сприйняв як фігуру мови, бо неодноразово помічав виражену прихильність чи неприхильність адміністратора до тих чи інших користувачів. Зрештою, адміністратор вже започатковував обговорення щодо, як можна зробити підсумок із того обговорення, безпідставного ПО для згаданого користувача, тож теперішні його (адміністратора) дії взагалі можна розглядати як переслідування. Зазначу, що за останній тиждень (по суті - 6 днів) я підбив понад 50 підсумків (нарахував 54, але міг десь помилитись) на ВП:ВИЛ, і, мабуть, трошки повніше бачу ситуацію, ніж Ви. --Piramidion 05:16, 20 вересня 2018 (UTC)
  • Не чекав почути від адміністратора, ще й прохідного кандидата у арбітри, подібну відповідь. Чесно, у страшному сні не снилося. У мене з'явилося мимовільне бажання залишити укрвікі. Якщо такий підхід буде схвалено спільнотою, то це бажання ствердиться. Вибачте, я та "помідори" як лексика вікі, це повністю несумісно. Алекс тих же поглядів. До речі, я чемно і тихенько викинув з шухляди чужинський "млинець", хазяйка якраз була, і мовчки погодилася. — Юрій Дзядик в) 05:57, 20 вересня 2018 (UTC).
Ви справді вважаєте, що можете на мене тиснути постійними згадками про мої права адміністратора і номінацію на арбітра? ))) Я не тримаюсь ані за перше, ані за друге. Вікіпедія існувала до мене, існуватиме й після, і я це чудово усвідомлюю. А наявність незгодних із тим чи іншим рішенням — неминучий атрибут активного адміністрування. Nothing special. І, до речі, так, Jphwra добре сказав ред.№ 23291637 — я втратив здатність дивуватись. Мене вже ніщо не дивує. --Piramidion 06:14, 20 вересня 2018 (UTC)

Інформація[ред. код]

Доброго дня! Щодо "секторності" суспільства - це вже давно усталені поняття. Ось, наприклад, тут можна подивитися: http://portal-nko.ru/nko/what Або можна прогуглити "Третій сектор громадянського суспільства" і там багато почилань. Успіхів --Білецький В.С. (обговорення) 05:10, 20 вересня 2018 (UTC)

Дякую за інформацію --Piramidion 05:26, 20 вересня 2018 (UTC)

Блокування облікових записів[ред. код]

Вітаю, будь ласка заблокуйте усі: Користувачка:Червона Троянда, Користувач:Support131047, Користувач:Korystuvach, щойно я створила собі новий. Дякую наперед. --Читач вікі (обговорення) 02:45, 21 вересня 2018 (UTC)

YesТак Зроблено--Piramidion 07:16, 21 вересня 2018 (UTC)
Дякую за швидку реакцію, але ви попутно заблокували і мій ip-address 203.221.205.65 , хоча насправді це не принципово за моїх обставин. --Читач вікі (обговорення) 07:32, 21 вересня 2018 (UTC)
Ні, ту адресу я не блокував. На ті облікові записи встановлено заборону на створення нових облікових записів із того ж IP, з чого я роблю висновок, що Ви хотіли створити ще один акаунт. Чи можу я поцікавитись, у чому полягає проблема редагування з одного облікового запису?--Piramidion 07:49, 21 вересня 2018 (UTC)
Перепрошую, але ваш висновок не відповідає дійсності, я лише намагалася вам подякувати на вашій СО, але отримала повідомлення:
У Вас нема дозволу на редагування цієї сторінки з такої причини: Ваша IP-адреса автоматично заблокована у зв'язку з тим, що вона раніше використовувалася кимось із користувачів, якого заблокував Piramidion. Ваша поточна IP-адреса — 203.221.205.65, ідентифікатор блокування — #28629.

Зараз я вам пишу з іншого ай-пішника, повторю це питання для мене не принципове, тому вирішувати його не обов'язково. Вибачте, що потурбувала. --Читач вікі (обговорення) 08:19, 21 вересня 2018 (UTC)

А, вже побачив, у чому проблема. Забув вимкнути автоблокування IP, звернув увагу лише на опис у журналі після блокування. Вибачте за непорозуміння.--Piramidion 08:23, 21 вересня 2018 (UTC)

Стефанчук Олексій Іванович[ред. код]

Привіт!
Бачив, що Ви все ж видалили статтю про Стефанчука… В зв'язку з цим постало питання — чи можна отримати код видаленої статті, аби доопрацювати її? Бо я реально не встиг, але вважаю, що можу розкрити значимість особи. Заздалегідь дякую відповідь. --Glorin (обговорення) 10:26, 23 вересня 2018 (UTC)

@Glorin: Привіт. Можна, звичайно. Відновив сюди: Користувач:Glorin/Стефанчук Олексій Іванович --Piramidion 10:36, 23 вересня 2018 (UTC)
Дякую! --Glorin (обговорення) 11:14, 23 вересня 2018 (UTC)

Арбітраж[ред. код]

Balanced scales.svg Вітаю!
Ви стали новим арбітром української вікіпедії! Діма (обговорення, внесок, допомога) 21:09, 28 вересня 2018 (UTC)
Дякую, хоча це, чесно кажучи, мене не дуже тішить...--Piramidion 05:28, 29 вересня 2018 (UTC)

Питання[ред. код]

Доброго дня! Вікіпедія:Статті-кандидати на вилучення/8 лютого 2018 Ви підбивали підсумок щодо Осадчук Богдана. Питання: чи був відновлений чи був лише вилучений? Бо я щось не розумію. Дякую за увагу!--『  』 Обг. 09:46, 30 вересня 2018 (UTC)

Не впевнений, чи зрозумів запитання. Здається, статтю відновили, оминувши ВП:ВВС.--Piramidion 10:07, 30 вересня 2018 (UTC)
Відразу не помітив :с Була відновлена @Yakudza: але не в основний простір. А от чи була ця стаття доопрацьована це вже інше питання.--『  』 Обг. 12:53, 30 вересня 2018 (UTC)
Там, здається, був репост, скоріше за все якийсь інший фанат з нуля написав, я її бачив у списку спостереження, появились якісь нові джерела, тому не став швидко вилучати. --yakudza 14:49, 30 вересня 2018 (UTC)
@Yakudza: я переглянув ті джерела — не бачу там істотного висвітлення, лише побіжні згадки. З нових там з'явились джерела про Анну Трінчер, і те, що 1) в неї роман з Богданом Осадчуком (при чому про нього там майже не говориться) і 2) він зіграв головну роль у її кліпі (не чув, щоб головні ролі кліпів були значимими). Ще одне — про якийсь майбутній кліп учасника X-фактора, хоча в самому джерелі немає ні слова про саме Богдана Осадчука, згадано лише, що в кліпі знімуться 17 акторів. Як на мене, то значимість все ще не підтверджено, і статтю краще або перенести на доопрацювання в чийсь особистий простір, або й вилучити (і захистити від створення, щоб таких ситуацій надалі не виникало). Але залишаю це на Ваш розгляд, або якогось іншого адміністратора — саме зараз мене до адміністрування якось не дуже тягне.--Piramidion 15:24, 30 вересня 2018 (UTC)

Jphwra[ред. код]

На сторінці обговорення Миколи Івки продовжується з його боку обговорення мене невідомо в якій іпостасі (цілий розділ з назвою мого нікнейму, я вважаю це вже занадто). Тож прошу, в зв'язку з тим що минуле попередження на нього не діє, застосувати інші адміндії. Вікіпедія це не соцмережа і взагалі нема чого когось обговорювати навіть на власній СО. --Jphwra (обговорення) 12:56, 7 жовтня 2018 (UTC)

Там і для мене, й інших користувачів є окремі розділи, щоправда в більшості їх користувач використовує для звернення до тієї чи іншої особи. У розділі, який Ви згадуєте, ситуація трохи інша, і може розцінюватись як переслідування, але я робив останнє тривале блокування користувача, і волію наразі від блокувань утриматись без однозначних на те підстав (тут ситуація трохи неоднозначна). Рекомендував би започаткувати обговорення (тільки неемоційне, просто навести факти) в кнайпі адміністрування. Також @Yakudza: нещодавно ми обговорювали дещо схоже про збір інформації про користувачів (може розцінюватись як переслідування) — не пригадуєте, в якому правилі таке згадується? Бо я щось не можу знайти. Пам'ятаю, що десь ніби була прописана заборона на таке, а те, що записує Микола Івкі у себе на СО, виглядає на порушення цієї заборони.--Piramidion 13:34, 7 жовтня 2018 (UTC)

Запрошення[ред. код]

Запрошую Вас взяти участь у Місячник упорядкування української Вікіпедії 2. Ви також можете не лише усувати якісь із запропонованих недоліків української Вікіпедії, а й сміливо пропонувати свої аспекти у вигляді розділів місячника.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 10:03, 1 листопада 2018 (UTC)

Dgho/common.js[ред. код]

Привіт!

У мене раптово перестав працювати Користувач:Dgho/common.js. Раніше Ви мені допомагали!--Dgho (обговорення) 19:56, 6 листопада 2018 (UTC)

@AlexKozur: може Ви глянете, в чому тут справа? Ці символи є на панелі, але не клацаються (курсор зникає з вікна редагування). Я навряд чи зможу тут допомогти — не маю відповідних технічних навичок.--Piramidion 22:47, 6 листопада 2018 (UTC)
@AlexKozur: ще раз, бо попередній пінг не спрацював.--Piramidion 22:48, 6 листопада 2018 (UTC)
Доброго дня! Можливо це через Австралію, однак клацається якщо код видозмінити наприклад так '<a data-mw-charinsert-start="{{Пінг|" data-mw-charinsert-end="}}" class="mw-charinsert-item" href="#">Пінг</a>' (постійна версія № 23708089) --『  』 Обг. 00:27, 7 листопада 2018 (UTC)
Привіт, @AlexKozur:! А що там в Австралії?--Dgho (обговорення) 09:14, 7 листопада 2018 (UTC)
@Dgho: не знаю, просто вважаю, що код можливо ще зменшити. Якщо усе працює, тоді це добре. Щодо апострофа Ви не закрили тег -end. Відповідно Ваш код модифікації вікна редагувань буде таким постійна версія № 23713949, дещо з примітка які Ви можете видалити чи не звертати на них уваги. --『  』 Обг. 00:46, 8 листопада 2018 (UTC)
Дуже дякую @AlexKozur:! <br> використовую, оскільки замість <br/> вставляється <br/></a>.--Dgho (обговорення) 11:30, 8 листопада 2018 (UTC)

Removing obsolescent stuff[ред. код]

Dear Taras, May I ask you, if it is possible, to remove and block all my father's and my user's pages and some files from Ukrainian Wikipedia? Here's the list:

Ta, --Читач вікі (обговорення) 02:45, 22 листопада 2018 (UTC)

p.s. And:

Архів 2017
Архів 2018
Korystuvach/Архів
Support131047/Архів
Support131047/QUEEN

If you can it'll be great.

Too much appreciate. --Читач вікі (обговорення) 03:06, 22 листопада 2018 (UTC): Вибачте, але я не гратиму в ці ігри.--Piramidion 14:58, 24 листопада 2018 (UTC)

Я з вами в ігри грати не збираюся, ви мені обіцяли надавати будь-яку можливу технічну адмін-допомогу, невже це так складно? Якщо вже так складно видалити сторінки, видаліть будь ласка хоча б фото, невже це так важко? --Читач вікі (обговорення) 10:21, 25 листопада 2018 (UTC)

Іриска[ред. код]

Iryska.png Іриска
T NOVIKOVA SVITLANA VOLODUMURIVNA (обговорення) 01:55, 6 грудня 2018 (UTC)