Обговорення користувача:Piramidion

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Будь ласка, додавайте нові теми знизу. Додати…

Архіви моїх обговорень


категорія Спліт[ред. код]

Доброго дня. Я не створював категорію Спліт. Разом з вами вважаю за важливе збереження історії, тому перейменовую їх.--Taromsky (обговорення) 15:09, 9 березня 2018 (UTC)

Привіт. За категорію «Спліт» перепрошую, її перейменував інший користувач всупереч назві основної статті. Щодо історії — мова йшла про Категорія:Колишні державні утворення в Європі і Категорія:Колишні держави Європи та деякі інші категорії, історії яких я сьогодні об'єднував.--Piramidion 15:16, 9 березня 2018 (UTC)

Категорія:Спліт. Дякую за увагу до читачів і співрозмовників..., яким зрозуміло хто тут про що тут. Інщі нехай корячаться в здогадках.--Avatar6 (обговорення) 20:07, 9 березня 2018 (UTC)

Прохання[ред. код]

Вітаю. Якщо це можливо, для збереження цілісності структури категорій і можливості відстеження автоматичних перейменувань категорій зробити наступне: Вікіпедія:Запити до адміністраторів/Архів 92#Запит на редагування простору MediaWiki:

Згідно обговорення на ВП:ОК для автоматичного помічання категорій в процесі їх перейменування перенаправленнями рушія (як і в поточному стані, за замовчанням), але помітки їх шаблоном обслуговування і категоризації перенаправлень категорій {{categoryredirect}} прохання створити сторінку MediaWiki:Category-move-redirect-override із наступним вмістом:

#перенаправлення [[:Категорія:$1]] {{Categoryredirect}}

Цей процес спростить обслуговування ботами і відслідковування користувачами К:Перенаправлення категорій Вікіпедії (752), адже без запропонованих змін усі перенаправлення категорій не потрапляють автоматично у вищезазначену категорію при перейменуванні категорії рушієм.
-Avatar6 (обговорення) 08:48, 11 березня 2018 (UTC)
@Avatar6: Привіт. Здається, це не працює. Я створив сторінку з таким кодом і спробував перейменувати категорію, але було створено лише перенаправлення, без шаблону {{categoryredirect}}--Piramidion 10:46, 11 березня 2018 (UTC)
Якщо залишити сам шаблон, то працює нормально, додає до категорії, але не підсвічує перенаправлення в статтях. Не знаю, чи так буде добре.--Piramidion 10:54, 11 березня 2018 (UTC)
ви яку категорію перейменовували для тестів?
 • 12:57, 11 березня 2018 (різн. • історія) . . (-86)‎ . . MediaWiki:Category-move-redirect-override ‎ (Скасування редагування № 22222245 користувача Piramidion (обговорення)) (Мітка: Скасування)
 • 12:55, 11 березня 2018 (різн. • історія) . . (+86)‎ . . MediaWiki:Category-move-redirect-override ‎ (спробую ще так)
 • 12:54, 11 березня 2018 (різн. • історія) . . (+386)‎ . . Обговорення користувача:Piramidion ‎ (→‎Прохання) (поточна)
 • 12:50, 11 березня 2018 (різн. • історія) . . (-56)‎ . . MediaWiki:Category-move-redirect-override ‎ (спробую як в англовікі) (Мітка: Вилучено перенаправлення)
 • 12:46, 11 березня 2018 (різн. • історія) . . (+458)‎ . . Обговорення користувача:Piramidion ‎ (→‎Прохання)
 • 12:36, 11 березня 2018 (різн. • історія) . . (+79)‎ . . Н MediaWiki:Category-move-redirect-override ‎ (test, запит Avatar6) (Мітка:
її тут нема, щоб не витрачати час на співрозумінн буду вдячний за посилання, які ззгадані, але яких не зміг дістатися аналізом ваших повідомлень і. вашого внеску, перепрошую.--Avatar6 (обговорення) 16:08, 11 березня 2018 (UTC)
Я випробовував це на категоріях, які треба було вилучити. Не спрацювало, і я їх вилучив, тут нема більше що обговорювати. З Вашим кодом, до речі, сторінка розпізнається як перенаправлення, може в цьому причина.--Piramidion 16:43, 11 березня 2018 (UTC)
Пробував також через noinclude, але воно тоді потрапляє на сторінку разом із noinclude, і тоді взагалі жодного повідомлення в перейменованій категорії немає на місці перенаправлення. Працює лише в поточному форматі. Також якщо робити перенаправлення, то треба вказувати $1 як посилання, інакше слово "категорія" згадується двічі і перенаправляє на сторінку, якої немає (див. Категорія:Поп-рок виконавці)--Piramidion 16:51, 11 березня 2018 (UTC)
зрозуміло,... що Ви бажаєте розуміння на інтуїтивному рівні. Жодних фактів не побачив. Перепрошую за турботу небес. Це зручно, себе там почувати, щоб плебс не заважав. Турботу вичерпано.--Avatar6 (обговорення) 18:19, 11 березня 2018 (UTC)
А як Ви хочете, щоб я Вам це продемонстрував? Ви відповідаєте мені через годину, а то й пізніше. Хочете, щоб я на цю годину а то й більше, на свій страх і ризик залишив у просторі MediaWiki сумнівний код, не знаючи, чи нічого ним не поламаю? Ні, дякую. Для Вас це, мабуть, звична справа, знаючи Ваші пригоди у просторі шаблонів, але я волію бути обережним. --Piramidion 19:47, 11 березня 2018 (UTC)
Якщо хочете, можете переглянути в журналі вилучень категорії, які я перейменував (Категорія:Бойовики і Категорія:Американські телесеріали 2016). Там є вміст, який в них був на момент вилучення. Ані сліду від доданого мною коду на тій сторінці MediaWiki. Більше інформації Ви не отримаєте, бо її немає. --Piramidion 19:56, 11 березня 2018 (UTC)
До речі, Її усталена правильна назва — Категорія:$1 (к:0 с:0). теж додає слово "категорія двічі. Потім у шаблоні після перейменування виходить посилання на Категорія:Категорія:Назва_категорії.--Piramidion 20:26, 11 березня 2018 (UTC)
Спробуйте {{{|#перенаправлення}}} [[:Категорія:$1]] {{Categoryredirect}} — бо вміст підставляється, але сама сторінка сприймає вміст як власне перенаправлення. Головне щоб це підставлення опрацювалось рушієм як функція subst.
Як я розумію, певні адміндії не побачити звичайним користувачам у внеску адміністратора, що й викликало неможливість побачити де й чому воно не так, як бажано.--Avatar6 (обговорення) 09:05, 12 березня 2018 (UTC)
Теж не працює. Те повідомлення підставляє весь код, включно з {{{|#перенаправлення}}}, і в категорії після перейменування є тільки напис "1. перенаправлення", але немає, власне, самого перенаправлення. Випробовував на Категорія:Трухійо, але в журналі цього не побачите, бо я зробив ще одну (вже третю) спробу використати варіацію початкового пропонованого коду (ред.№ 22232573), але схоже, що на відміну від усіх інших випадків, де код тієї сторінки підставляється в категорію без змін разом з includeonly та іншими речами, система просто ігнорує цю сторінку, коли вона розпізнається як перенаправлення. Найкращим рішенням, на мою думку, буде залишити код у поточному форматі (можете випробувати його на якійсь категорії), але підкоригувати шаблон {{categoryredirect}} так, щоб він не додавав зайве слово «Категорія:» в першому параметрі. Якщо не розумієте, про що я, просто перейменуйте якусь категорію і побачите. $1 підставляє цільову назву категорії із зазначенням простору назв.--Piramidion 15:09, 12 березня 2018 (UTC)
Я зрозумів про шаблон, якщо вдастся оьримати результат автороботи задума – виправлю, його ноги, як і сама сторінка рушія медіавікі ростуть з commons. Але щоб опанувати усю суть проблеми чому рушій не тулить звичайний рядок перенапраавлення — треба бачити код після дії, а не пояснення як він відображається користувачу. ще варіант - #redirect замість першого рядка. Також, НМД, якщо сама сторінка MediaWiki:Category-move-redirect-override буде сприйматися як перенаправлення рушієм, але "саме її вміст буде коректно підставлено з параметром рушія $1" - мета буде реалізована.--Avatar6 (обговорення) 16:36, 12 березня 2018 (UTC)
Код був точнісінько той самий, що я поставив на тій сторінці, тобто {{{|#перенаправлення}}} [[:$1]] {{Categoryredirect}}. А от «голе» перенаправлення таким чином не підставляється. Через парсерні функції теж не підставляється — тоді перед словом "перенаправлення" стоїть або одиниця, або просто значок #, тож я не бачу способу обійти це обмеження, окрім як зробити так, як в англовікі — обмежитись самим лише шаблоном замість перенаправлення.--Piramidion 17:16, 12 березня 2018 (UTC)

Прохання відновити[ред. код]

Мою сторінку користувача. Дуже буду вдячний. З повагою охолонувший --Jphwra (обговорення) 19:04, 19 березня 2018 (UTC)

YesТак Зроблено, перепрошую за затримку, я з мобільного, ще й у такому місці, де майже немає зв'язку. Радий Вас знову бачити у Вікіпедії--Piramidion 07:59, 22 березня 2018 (UTC)
Дякую, так само з мобільного та ще і з Угорщини.Jphwra (обговорення)

Прохання зняти персональне обмеження[ред. код]

Дуже буду вдячний. Shynkar (обговорення) 09:06, 16 квітня 2018 (UTC)

Вітаю[ред. код]

На мою думку ще було б непогано попередити Тагаєва та ROMANTYS. Занадто вони там ведуть агітаційну роботу з елементами порушення ВП:НО. Внесок внеском але треба хоч трохи дотримуватись норм. --Jphwra (обговорення) 06:24, 9 липня 2018 (UTC)

А чи не занадто Ви ведете агітацію серед адмінів? І не відкрито, на сторінці деномінації, а тихцем, на СО окремих адмінів? --ROMANTYS (обговорення) 06:42, 9 липня 2018 (UTC)

Прошу перевірити нові, мої, зміни у деяких фільмах[ред. код]

--Sourlemoning (обговорення) 11:11, 12 серпня 2018 (UTC)

Питання[ред. код]

Piramidion вітаю! Прошу об'єднати історії статей Андрій Федінчик та Федінчик Андрій Григорович на базі раніше створеної першої та назви і тексту другої пізніше створеної для збереження першоавторства та пізніших поліпшень авторів другої статті.--Yasnodark (обговорення) 16:30, 19 липня 2018 (UTC)

Give your feedback about changes to Special:Block[ред. код]

Hello,

You are receiving this message because you are a top user of Special:Block on this wiki. Thank you for the important work that you do. There is a discussion happening about plans to improve Special:Block with the ability to set new types of blocks. To get the best design and new functions added, it is essential that people who use the tool join the discussion and share their opinions about these changes.

Instead of a full site wide block, you would be able to set a Partial Block. A user could be blocked from a single page, multiple pages, one or more namespaces, from uploading files, etc. There are several different ways to add this feature to Special:Block. Right now Important decisions are being made about the design and function.

Please review the page on Meta and share your feedback on the discussion page. Or you can reach me by email Also, share this message with anyone else who might be interested in participating in the discussion.

I appreciate any time that you can give to assist with making improvements to this feature. Cheers, SPoore (WMF) (talk) , Trust and Safety Specialist, Community health initiative (talk) 02:07, 10 серпня 2018 (UTC)

 • Apologizes for posting in English.


Щодо авторства[ред. код]

Чесно, я не знаю, хто саме є автором шеврона військ зв'язку. Випускали їх мільйонами. Мабуть, хтось таки малював. Алгоритму, як це перевірити, у мене теж нема. Це стосується 90% завантажених раніше файлів. Та й часу (чесно) займатися тим нема. Якщо сильно принципово, вилучайте. Якщо є який механізм перевірки, підкажіть. Бо шось то все наводить сум і відбиває бажання покращувати зовнішній вигляд статей української вікіпедії -- Usik64 обговорення 12:54, 13 серпня 2018 (UTC)

@Usik64: єдиного механізму немає, щодо кожного файлу треба дивитись окремо. Не знаю, чий то шеврон, і яка ліцензія на нього діє, і де взагалі знайти інформацію про це, але це точно не та ліцензія, яку Ви вказали, бо Ви не є власником авторських прав на це зображення. Можливо, там справді вільна ліцензія, але треба знайти підтвердження цьому і, власне, вказати цю ліцензію. Приблизно те ж саме стосується й інших файлів — те, що Ви їх трохи змінили в редакторі чи й навіть справді перемалювали — не дозволяє Вам скасовувати авторське право на оригінальний твір. Якщо там ліцензія невільна, то похідний твір Ви можете поширювати лише на умовах такої ж невільної ліцензії, або навіть ще складніших, але не можете подавати ліцензію як вільну. Зараз я переглядаю Ваші файли і встановлюю найбільш відповідні, на мою думку, шаблони. Така процедура діє у вікі — через 7 днів їх можна буде вилучити. Порада — завантажуйте лише свої власні файли (тобто ті, автором яких є саме Ви), або ті, які поширюються на умовах вільних ліцензій (ліцензія має бути чітко зазначена оригінальним автором). Та й то, їх слід вантажити на Вікісховище, а не сюди, бо Вікіпедія — не сховище файлів. Невільні ж можна використовувати лише в дуже конкретних випадках, відповідно до ВП:КДВ. В іншому разі їх краще сюди не вантажити взагалі. Краще хай стаття буде без жодної ілюстрації, аніж із такою, що порушує авторське право, і може створити проблеми Фонду Вікімедіа.--Piramidion 13:02, 13 серпня 2018 (UTC)
100%, цей шеврон є в книзі Приказ Министра обороны СССР от 01.11.1973 N 250 "О введении в действие Правил ношения военной формы одежды военнослужащими Советской Армии и Военно-Морского Флота", але навіть там колектив оформлювачів подано без конкретизації: хто саме яку картинку малював http://www.vedomstva-uniforma.ru/forma1973/1973.html -- Usik64 обговорення 13:17, 13 серпня 2018 (UTC)

Дякую[ред. код]

Дякую за неочікувано швидку допомогу, ви праві те перенаправлення видаляти не потрібно, то була моя чергова помилка. --Support131047 (обговорення) 09:04, 15 серпня 2018 (UTC)

Нема за що) Звертайтесь, коли потрібна якась технічна допомога.--Piramidion 09:06, 15 серпня 2018 (UTC)


За вилучення файлів[ред. код]

Імхо, то вже занадто. Чим Вам завадив Файл:Розвідний ключПлюсПаяльник.png?? Я сам його робив -- Usik64 обговорення 18:15, 16 серпня 2018 (UTC)

@Usik64: про можливість відновлення я Вас повідомляв, але я не можу подивитись, що це був за файл, не відновивши його, а для відновлення мені потрібні вагомі підстави. Ви є автором того фото? Ви можете це підтвердити офіційним листом?--Piramidion 18:18, 16 серпня 2018 (UTC)
Я тимчасово відновив той файл, але бачу, що він не має метаданих, які зазвичай містять оригінальні фотознімки. Можливо, це спричинено зміною цього файлу в редакторі. Ви стверджуєте, що Ви є єдиним автором цього фото?--Piramidion 18:22, 16 серпня 2018 (UTC)
Це НЕ фото. Це я робив емблему до юзербокса Технар. Це теж заборонено Правилами?.. До речі, Ви ж повидаляли мої файли із зображденнями плакатних пер. Ви чесно думаєте віднайти автора №1, який їх фотографував? І думаєте, шо цей фотограф подасть скаргу на порушення авторських прав? На пера? -- Usik64 обговорення 19:09, 16 серпня 2018 (UTC)
Це не має значення. Для емблеми Ви використали чужі невільні фото, адже так? Чи може у Вас є докази, що ці фото були вільними? Якщо таких доказів немає, тоді так, це заборонено правилами. Щодо Ваших запитань — прошу перечитати правило про превентивний принцип на Вікісховищі, адже саме туди слід було б перенести ті файли, якби їх справді можна було вважати вільними.--Piramidion 20:13, 16 серпня 2018 (UTC)

Usik64 та Piramidion, вибачте що втручаюсь, на iconfinder.com є багато таких іконок, навіть у векторі. Якщо є зазначення вільної ліцензії, наприклад, Creative Commons (Attribution-Share Alike 3.0 Unported) — її можна взяти звідти вписавши джерело та продублювавши ліцензію. Також, є дуже багато їх різних на коммонс готових для включення. Можливо, стане у нагоді. — Alex Khimich 20:24, 16 серпня 2018 (UTC)

От, власне. --Piramidion 20:28, 16 серпня 2018 (UTC)
Ага. Тільки задумка була не Механіка + Механіка, а Механіка + Електроніка. Ну так. У мене. У автора шаблона. Нічьо? -- Usik64 обговорення 04:16, 17 серпня 2018 (UTC)

Зустрічне питання[ред. код]

Нарив я файл. Інтернет, книга, ЗМІ. ДЕ алгоритм, за яким можна впевнитися, що це вільний файл? Теорема від супротивного -- Usik64 обговорення 04:18, 17 серпня 2018 (UTC)

Немає такого алгоритму. Якщо маєте оригінальну публікацію, і там не вказано, що ліцензія — вільна, значить файл автоматично слід сприймати як невільний. Навіть якщо, скажімо, на якомусь сайті написано, що "дозволено копіювати із зазначенням авторства" — все одно такий файл буде вважатися невільним доти, доки не буде чітко зазначена відповідна вільна ліцензія (наприклад, CC-BY-SA)--Piramidion 05:48, 17 серпня 2018 (UTC)
Детальніше див. Вікісховище:Ліцензування, також раджу ознайомитись із Commons:Derivative works, якщо плануєте й надалі працювати з похідними файлами. Ось тут знайдете величезний список джерел, де фото перебувають у суспільному надбанні — зазвичай звідти фото можна вантажити прямо на Вікісховище, проблем не мало б виникати (хіба що Ви вкажете хибну ліцензію й автора, але це вирішується простим виправленням коду). Також варто звернути увагу на те, що іноді файл, навіть маючи чітко зазначену вільну ліцензію, все одно є невільним і буде вилучений з Вікісховища — просто тому, що цю ліцензію поставив той, хто не мав на це права. Для цього існує сторінка Вікісховище:Погані джерела — тут є список джерел, з яких не варто вантажити фото на Вікісховище, незважаючи на заявлену там вільну ліцензію.--Piramidion 07:04, 17 серпня 2018 (UTC)

Файл:Кримінальне чтиво.jpg[ред. код]

Це є кард з фільму невеликого розміру, стоїть відповідний шаблон, навіщо витрачати час на додавання ще одного шаблону добропорядного використання, і так все очевидно Олексій (обговорення) 08:00, 24 серпня 2018 (UTC)

@Alecs: такі правила, їх не я вигадував.--Piramidion 06:04, 26 серпня 2018 (UTC)

Модуль:Citation/CS1/Configuration[ред. код]

Вітаю. Будь-ласка, або відкрийте для редагування модуль або додайте підтримку параметра "deadlink". Купа російських перекладів нерозуміють його і сором'язливо червоніють. Приклад Ґоргем (Мен). Дякую.--Avatar6 (обговорення) 20:49, 28 серпня 2018 (UTC)

YesТак Зроблено, наче--Piramidion 05:43, 1 вересня 2018 (UTC)

Права адміністратора інтерфейсу[ред. код]

Вітаю! Згідно з недавнім глобальним оновленням, адміністратори втратили можливість редагувати CSS- і JavaScript-сторінки у просторі MediaWiki та у підсторінках інших користувачів. Для цих цілей було створено окремий прапорець адміністратора інтерфейсу. Ця зміна викликана в першу чергу міркуваннями безпеки; більше про неї можна дізнатися на Меті (англійською або російською).

За результатами обговорення у Кнайпі вирішено, що чинні адміністратори Української Вікіпедії можуть за потреби отримати прапорець адміністратора інтерфейсу без обговорення. Для цього потрібно коротко обґрунтувати, чому вам потрібні ці права, та вжити необхідних заходів із захисту свого облікового запису (встановити сильний і унікальний пароль та/або підключити двофакторну авторизацію). Якщо ви бажаєте отримати права адміністратора інтерфейсу, ознайомтеся зі сторінкою Вікіпедія:Адміністратори інтерфейсу/Згода адміністраторів і підпишіться там. Дедлайн для подачі заявки на автоматичне отримання прапорця адміністратора інтерфейсу — 1 листопада; після цієї дати ви зможете податися на отримання цих прав на загальних підставах.

Якщо прапорець адміністратора інтерфейсу вам не потрібен, можете просто проігнорувати це повідомлення. Якщо у вас є додаткові запитання чи коментарі, пишіть мені (на мою СО або електронну пошту) або у відповідну секцію обговорення у Кнайпі. Дякую. --Acedtalk 12:38, 30 серпня 2018 (UTC)

Кандидатура в арбітри[ред. код]

Вітаю! Номінував Вас в арбітри на сторінці Вікіпедія:Вибори арбітрів/2018/Кандидати. Прошу підтвердити згоду. Дякую.--Andriy.v (обговорення) 10:04, 1 вересня 2018 (UTC)

Вилучення файлу Feminism icon.png[ред. код]

Доброго дня. Поясніть будь-ласка, чому Ви вилучили цей файл? Я створила його власноруч, та вказала це. Rudamak (обговорення) 15:39, 1 вересня 2018 (UTC)

@Rudamak: Доброго дня. Я вилучив його, бо того, що Ви стверджуєте, не було на сторінці файлу. Я от зараз переглядаю тамтешню інформацію на той час, і бачу, що там стояла ліцензія PD-old, а автор та джерело не були вказані, дата створення вказується як 2012 рік. Щойно побачив, що при завантаженні нової версії файлу Ви подали себе як автора і змінили дату створення, ліцензію теж подали як PD-user, але лише в описі завантаження, якого я не побачив, коли вилучав той файл. Якщо хочете, я можу його відновити, але за умови, що Ви належним чином оформите ліцензію і надасте всю іншу інформацію.--Piramidion 15:47, 1 вересня 2018 (UTC)
Відновіть, будь-ласка. Я навіть не зберегла в себе той файл, тому що вважала, что він зберігається у вікі. Інформацію надам. Іконку я малювала сама.Rudamak (обговорення) 20:04, 2 вересня 2018 (UTC)
@Rudamak: YesТак Зроблено. Виправте інформацію, будь ласка. Потім його ще треба буде позначити для перенесення на Вікісховище.--Piramidion 20:25, 2 вересня 2018 (UTC)
Півмісяця минуло, а інформацію у файлі так і не виправлено. Вилучив.--Piramidion 09:01, 19 вересня 2018 (UTC)
Ви могли б і зачекати, я перенесла операцію, та мені, звісно, було не до файлів. Ну, вилучили, то вилучили. Прикро, звичайно, я малювала цю іконку спеціально для вікі, на жаль навіть в себе не зберегла. Просто я не розумію, в вікі достатньо файлів з некоректним описом, які висять роками, а мене не було 3 тижні, а Ви вже видалили файл, щодо якого я чітко написала, що то моя робота, яку я створювала спеціально для вікі. Той файл Вам аж так заважав? Rudamak (обговорення)
@Rudamak: я відчуваю відповідальність за речі, адмініструванням яких я займаюсь. У тому числі й за файли. І інформація, яку Ви вказали, є зовсім неочевидною, вона має бути на сторінці опису файлу, а не в описі журналу завантаження. Я відновлю файл ще раз, але прошу його таки виправити, інакше я за якийсь час знову його вилучу, і відновлювати більше не буду, хіба що звернетесь до іншого адміністратора.--Piramidion 16:41, 1 жовтня 2018 (UTC)
Дякую. Опис зробила. Якщо потрібне ще якось підтвердити права на файл, можу це зробити Rudamak (обговорення)
Ні, думаю, що наразі цього достатньо, дякую. Пізніше можна буде позначити для перенесення на Вікісховище (вільні файли мають вантажитись туди), але це я зроблю пізніше, бо треба знайти відповідну категорію, а мені зараз важко з чимось таким працювати, бо пошкодив око й зараз трохи погано бачу (думаю, невдовзі минеться). Хіба що захочете це зробити самі, але це необов'язково. Також, якщо хочете, можете замінити той файл, який я повставляв у шаблони й портал, на оцей.--Piramidion 18:00, 1 жовтня 2018 (UTC)

Форест-Лон—Голлівуд-Гіллз[ред. код]

Вітаю. Була нормальна назва Меморіальний парк «Форест-Ловн» (Голлівуд-Гілз), але її під "мишебратья" підтягнув артеміс Форест-Лоун—Голлівуд-Хілс, це його робота така тут - наближати все до уззкіх. Потім Ви просто підправили це московитське мавпування. Чому ж не перейменувати на Меморіальний парк «Форест-Лон» (Голлівуд-Гіллз), як в анг.вікі Forest Lawn Memorial Park (Hollywood Hills)?.
Привіт. За ВП:ІС назва має буди максимально короткою й достатньою для ідентифікації теми статті. Поточна назва цю вимогу, як на мене, виконує. Щодо уточнення в дужках — я виправив назву, але мені невідоме "правило про уточнення в дужках", про яке говорить UeArtemis, і яке б дозволяло давати уточнення через тире без пробілів. Решта Ваших претензій мені незрозуміла. Спробуйте висловитись чіткіше.--Piramidion 21:50, 5 вересня 2018 (UTC)

Мобільний телефон[ред. код]

Я з нього дуже багато дифів накидаю. Як гадаєш? Це не з домашнього компа редагувати. Хоча про що і з ким веду мову.... --Jphwra (обговорення) 18:37, 8 вересня 2018 (UTC)

Коли я пишу з мобільного телефона, то принаймні пояснюю, куди й на що дивитись. Порівняйте мій запит зі своїм: ред.№ 23192910 - я дав посилання (всього лиш 4 квадратні дужки) на сторінку, на яку слід перейти. Я вписав ім'я бота, на якого слід звернути увагу. Я вказав, на що слід дивитись. А що зробили Ви? І яким тоном Ви подали той запит? А «Хоча про що і з ким веду мову....» — це ще один персональний випад, що мене, зрештою, не дивує.--Piramidion 18:43, 8 вересня 2018 (UTC)
Та останні два місяці Вас взагалі нічого не дивує. --Jphwra (обговорення) 18:48, 8 вересня 2018 (UTC)

Двофакторна аутентифікація[ред. код]

Вітаю! На сторінці згоди на надання прав адміністратора інтерфейсу Ви написали, що увімкнули у своєму акаунті двофакторну аутентифікацію. Розкажіть, будь ласка, про цю функцію. --Ерідан (обговорення) 17:09, 16 вересня 2018 (UTC)

Привіт. Наразі я ще її не використовував (використав лише раз, і з того часу з системи не виходив), але, наскільки розумію, при кожному вході в систему, особливо з нових пристроїв, треба не лише вводити логін і пароль, а ще й підтверджувати вхід за допомогою спеціального додатка на мобільному телефоні (працює на основі QR-коду). Одноразово Вам також видаються п'ять скретч-кодів (їх можна побачити тільки раз, після чого треба собі їх десь зберегти, скажімо, записати на карточці й заховати в надійному місці). Вони є одноразовими, і розраховані на ті випадки, коли Ви втратите свій мобільний пристрій, який раніше використовували для автентифікації. Детальніше можна почитати тут, але там нема перекладу українською. Може колись візьмуся й виправлю цей недолік.--Piramidion 17:57, 16 вересня 2018 (UTC)
Для звичайних учасників це не доступно? --Ерідан (обговорення) 10:07, 17 вересня 2018 (UTC)
Я думаю, що доступно, але не впевнений. Подивіться в налаштуваннях, у вкладці «Особові дані», Там вгорі десь має бути інформація щодо того, чи увімкнена у Вас двофакторна авторизація і можливість її увімкнути.--Piramidion 12:48, 17 вересня 2018 (UTC)
У мене такого немає і, як зрозумів із довідки, це доступно або окремим групам користувачів, або окремим користувачам. --Ерідан (обговорення) 21:45, 18 вересня 2018 (UTC)
Ерідан, а ви точно все перевірили? Ось ця опція в настройках: https://i.imgur.com/5yi1eVC.png --VoidWanderer (обговорення) 23:20, 18 вересня 2018 (UTC)
У мене там такого точно немає. --Ерідан (обговорення) 05:29, 19 вересня 2018 (UTC)
2FA доступна лише адміністраторам та деяким іншим групам користувачів. Можна сходити отримати права адміністратора на якій-небудь тествікі. --ᛒᚨᛊᛖ (ⰑⰁⰃ) 23:35, 18 вересня 2018 (UTC)
Хм. Он воно як. en:Wikipedia:Simple 2FA. --VoidWanderer (обговорення) 05:23, 19 вересня 2018 (UTC)

цитати з дифів[ред. код]

Шановний колего!

До Вашої теми «Неочевидне блокування». З дифів, вказаних як пояснення Блокування

 • diff «пане …, можете собі будь-що думати, але Ви мене дістали. По самі помідори!!»
 • diff «починає непокоїти, особливо його, певною мірою, маніакальне бажання …»

«причиною блокування є порушення ВП:НО, але таких порушень у вказаних дописах я не побачив». Це Ваші слова. Безмежно здивований.

Чекаю, що, прочитавши, Ви заміните назву теми на «Очевидне блокування», та принесете свої вибачення. Це був би ще один вагомий аргумент на Вашу користь. Я поки що розмірковую щодо Вас при голосуванні.

Дякую за розуміння.

Юрій Дзядик в) 22:16, 19 вересня 2018 (UTC).

Перший диф є максимум неввічливим (тобто порушенням ВП:Е, і то якщо дуже прискіпуватись), але ніяк не образою. Мене теж дістають різні користувачі, але констатація цього факту не є образою цих користувачів. Щодо другого — так, це можна вважати за порушення ВП:НО, але воно відбулося о 11:59, 18 вересня 2018 (UTC), тоді як Yakudza відповів (отже, побачив його) на нього о 07:53, 19 вересня 2018 (UTC), а блокування відбулось о 20:31, 19 вересня 2018 (UTC), тобто більш як через півтора доби після самого порушення. Я нагадую, що блокування є запобіжним заходом, а не каральним. Крім того, я вважаю, по-перше, що користувач Yakudza спровокував Kharkiviana на цей вислів. А сам цей вислів, особливо зважаючи на словосполучення «певною мірою», яке йому передувало, я сприйняв як фігуру мови, бо неодноразово помічав виражену прихильність чи неприхильність адміністратора до тих чи інших користувачів. Зрештою, адміністратор вже започатковував обговорення щодо, як можна зробити підсумок із того обговорення, безпідставного ПО для згаданого користувача, тож теперішні його (адміністратора) дії взагалі можна розглядати як переслідування. Зазначу, що за останній тиждень (по суті - 6 днів) я підбив понад 50 підсумків (нарахував 54, але міг десь помилитись) на ВП:ВИЛ, і, мабуть, трошки повніше бачу ситуацію, ніж Ви. --Piramidion 05:16, 20 вересня 2018 (UTC)
 • Не чекав почути від адміністратора, ще й прохідного кандидата у арбітри, подібну відповідь. Чесно, у страшному сні не снилося. У мене з'явилося мимовільне бажання залишити укрвікі. Якщо такий підхід буде схвалено спільнотою, то це бажання ствердиться. Вибачте, я та "помідори" як лексика вікі, це повністю несумісно. Алекс тих же поглядів. До речі, я чемно і тихенько викинув з шухляди чужинський "млинець", хазяйка якраз була, і мовчки погодилася. — Юрій Дзядик в) 05:57, 20 вересня 2018 (UTC).
Ви справді вважаєте, що можете на мене тиснути постійними згадками про мої права адміністратора і номінацію на арбітра? ))) Я не тримаюсь ані за перше, ані за друге. Вікіпедія існувала до мене, існуватиме й після, і я це чудово усвідомлюю. А наявність незгодних із тим чи іншим рішенням — неминучий атрибут активного адміністрування. Nothing special. І, до речі, так, Jphwra добре сказав ред.№ 23291637 — я втратив здатність дивуватись. Мене вже ніщо не дивує. --Piramidion 06:14, 20 вересня 2018 (UTC)

Інформація[ред. код]

Доброго дня! Щодо "секторності" суспільства - це вже давно усталені поняття. Ось, наприклад, тут можна подивитися: http://portal-nko.ru/nko/what Або можна прогуглити "Третій сектор громадянського суспільства" і там багато почилань. Успіхів --Білецький В.С. (обговорення) 05:10, 20 вересня 2018 (UTC)

Дякую за інформацію --Piramidion 05:26, 20 вересня 2018 (UTC)

Блокування облікових записів[ред. код]

Вітаю, будь ласка заблокуйте усі: Користувачка:Червона Троянда, Користувач:Support131047, Користувач:Korystuvach, щойно я створила собі новий. Дякую наперед. --Читач вікі (обговорення) 02:45, 21 вересня 2018 (UTC)

YesТак Зроблено--Piramidion 07:16, 21 вересня 2018 (UTC)
Дякую за швидку реакцію, але ви попутно заблокували і мій ip-address 203.221.205.65 , хоча насправді це не принципово за моїх обставин. --Читач вікі (обговорення) 07:32, 21 вересня 2018 (UTC)
Ні, ту адресу я не блокував. На ті облікові записи встановлено заборону на створення нових облікових записів із того ж IP, з чого я роблю висновок, що Ви хотіли створити ще один акаунт. Чи можу я поцікавитись, у чому полягає проблема редагування з одного облікового запису?--Piramidion 07:49, 21 вересня 2018 (UTC)
Перепрошую, але ваш висновок не відповідає дійсності, я лише намагалася вам подякувати на вашій СО, але отримала повідомлення:
У Вас нема дозволу на редагування цієї сторінки з такої причини: Ваша IP-адреса автоматично заблокована у зв'язку з тим, що вона раніше використовувалася кимось із користувачів, якого заблокував Piramidion. Ваша поточна IP-адреса — 203.221.205.65, ідентифікатор блокування — #28629.

Зараз я вам пишу з іншого ай-пішника, повторю це питання для мене не принципове, тому вирішувати його не обов'язково. Вибачте, що потурбувала. --Читач вікі (обговорення) 08:19, 21 вересня 2018 (UTC)

А, вже побачив, у чому проблема. Забув вимкнути автоблокування IP, звернув увагу лише на опис у журналі після блокування. Вибачте за непорозуміння.--Piramidion 08:23, 21 вересня 2018 (UTC)

Стефанчук Олексій Іванович[ред. код]

Привіт!
Бачив, що Ви все ж видалили статтю про Стефанчука… В зв'язку з цим постало питання — чи можна отримати код видаленої статті, аби доопрацювати її? Бо я реально не встиг, але вважаю, що можу розкрити значимість особи. Заздалегідь дякую відповідь. --Glorin (обговорення) 10:26, 23 вересня 2018 (UTC)

@Glorin: Привіт. Можна, звичайно. Відновив сюди: Користувач:Glorin/Стефанчук Олексій Іванович --Piramidion 10:36, 23 вересня 2018 (UTC)
Дякую! --Glorin (обговорення) 11:14, 23 вересня 2018 (UTC)

Арбітраж[ред. код]

Balanced scales.svg Вітаю!
Ви стали новим арбітром української вікіпедії! Діма (обговорення, внесок, допомога) 21:09, 28 вересня 2018 (UTC)
Дякую, хоча це, чесно кажучи, мене не дуже тішить...--Piramidion 05:28, 29 вересня 2018 (UTC)

Питання[ред. код]

Доброго дня! Вікіпедія:Статті-кандидати на вилучення/8 лютого 2018 Ви підбивали підсумок щодо Осадчук Богдана. Питання: чи був відновлений чи був лише вилучений? Бо я щось не розумію. Дякую за увагу!--『 』 Обг. 09:46, 30 вересня 2018 (UTC)

Не впевнений, чи зрозумів запитання. Здається, статтю відновили, оминувши ВП:ВВС.--Piramidion 10:07, 30 вересня 2018 (UTC)
Відразу не помітив :с Була відновлена @Yakudza: але не в основний простір. А от чи була ця стаття доопрацьована це вже інше питання.--『 』 Обг. 12:53, 30 вересня 2018 (UTC)
Там, здається, був репост, скоріше за все якийсь інший фанат з нуля написав, я її бачив у списку спостереження, появились якісь нові джерела, тому не став швидко вилучати. --yakudza 14:49, 30 вересня 2018 (UTC)
@Yakudza: я переглянув ті джерела — не бачу там істотного висвітлення, лише побіжні згадки. З нових там з'явились джерела про Анну Трінчер, і те, що 1) в неї роман з Богданом Осадчуком (при чому про нього там майже не говориться) і 2) він зіграв головну роль у її кліпі (не чув, щоб головні ролі кліпів були значимими). Ще одне — про якийсь майбутній кліп учасника X-фактора, хоча в самому джерелі немає ні слова про саме Богдана Осадчука, згадано лише, що в кліпі знімуться 17 акторів. Як на мене, то значимість все ще не підтверджено, і статтю краще або перенести на доопрацювання в чийсь особистий простір, або й вилучити (і захистити від створення, щоб таких ситуацій надалі не виникало). Але залишаю це на Ваш розгляд, або якогось іншого адміністратора — саме зараз мене до адміністрування якось не дуже тягне.--Piramidion 15:24, 30 вересня 2018 (UTC)

Jphwra[ред. код]

На сторінці обговорення Миколи Івки продовжується з його боку обговорення мене невідомо в якій іпостасі (цілий розділ з назвою мого нікнейму, я вважаю це вже занадто). Тож прошу, в зв'язку з тим що минуле попередження на нього не діє, застосувати інші адміндії. Вікіпедія це не соцмережа і взагалі нема чого когось обговорювати навіть на власній СО. --Jphwra (обговорення) 12:56, 7 жовтня 2018 (UTC)

Там і для мене, й інших користувачів є окремі розділи, щоправда в більшості їх користувач використовує для звернення до тієї чи іншої особи. У розділі, який Ви згадуєте, ситуація трохи інша, і може розцінюватись як переслідування, але я робив останнє тривале блокування користувача, і волію наразі від блокувань утриматись без однозначних на те підстав (тут ситуація трохи неоднозначна). Рекомендував би започаткувати обговорення (тільки неемоційне, просто навести факти) в кнайпі адміністрування. Також @Yakudza: нещодавно ми обговорювали дещо схоже про збір інформації про користувачів (може розцінюватись як переслідування) — не пригадуєте, в якому правилі таке згадується? Бо я щось не можу знайти. Пам'ятаю, що десь ніби була прописана заборона на таке, а те, що записує Микола Івкі у себе на СО, виглядає на порушення цієї заборони.--Piramidion 13:34, 7 жовтня 2018 (UTC)