Обговорення користувача:Piramidion

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Архіви моїх обговорень


Карпова Тетяна Михайлівна[ред. код]

в цій статті Карпова Тетяна Михайлівна я не знаю як вірно зробити переклад творчості так і вказав помітку на переклад

стаття Беліта[ред. код]

цю ще перегляньте - бо мене вже не вистачає чесно кажучи, як вже є більше нічого не знайду майбуть Romkabaz (обговорення) 13:07, 15 червня 2021 (UTC)

Допомога новачкам[ред. код]

ВІтаю!

Тимчасово вилучив вас зі сторінки наставників новачків, тому що після впровадження Домашньої сторінки новачків, яка створюється автоматично після реєстрації, на якій новачкам система дає наставників до яких вони можуть звернутися по допомогу. У вас СО захищена безстроково, відповідно ніхто з новозареєстрованих до вас звернутися не зможе. Розумію, що зараз у нас напасть вандалів і це вимушені міри, але багато хто з новачків зрозумівши, що допомоги не буде більше не прийдуть. --Mykola Обг 14:20, 25 грудня 2020 (UTC)

Привіт. Дивіться уважніше, вона не була захищена безстроково. І той захист ставив не я (не помітив, що моя СО захищена аж так надовго)--Piramidion 21:01, 25 грудня 2020 (UTC)

Питання від AriadnaW (19:54, 27 грудня 2020)[ред. код]

Доброго вечора! Скажіть, будь ласка, а що означає "нев"язний зміст" щодо вилученої статті для Вікіпедії: стаття не оформлена згідно з технічними вимогами чи відповідній персоналії, про яку створюється стаття,бракує потрібної інформації, щоб увійти до Вікіпедії?.. Щодо останнього, то поясніть, будт ласка, якомога простою мовою, які досягнення повинна мати особа, аби ввійти Вікіпедії?.. (правила читала, але не все зрозуміла, бо їх написано дуже технічно ускладненою мовою...) --AriadnaW (обговорення) 19:54, 27 грудня 2020 (UTC)

@AriadnaW: Доброго вечора. Я так розумію, ви про статтю Челецька Мар’яна (Маріанна) Маркіянівна? Не бачу там твердження про незв'язний вміст, але якщо воно було, то, найімовірніше, стосувалося розділу з переліком публікацій, де було все звалено в одну нечитабельну кашу. Загалом стаття має одну велику проблему — відсутність джерел, які б підтверджували критично важливу для підтвердження значимості інформацію, таку як інформація про отримані нагороди. Якщо можете знайти такі джерела — статтю можна буде відновити в основний простір і, якщо хтось буде незгодний, провести через повільне вилучення (тобто обговорити зі спільнотою, треба цю статтю залишити, чи вилучити). Я вам відновлюю її в особистий простір (сюди: Користувач:AriadnaW/Челецька Мар’яна (Маріанна) Маркіянівна), але вам треба знайти джерела, які б підтверджували значимість, і додати їх до статті. Також зверніть увагу на оформлення (можна порівнювати з іншими статтями вікіпедії)--Piramidion 21:15, 27 грудня 2020 (UTC)

Дуже дякую вам за детальну інформацію щодо того, у якому напрямку доопрацювати статтю, яку зараз доопрацювала Користувач:AriadnaW/Челецька Мар’яна (Маріанна) Маркіянівна), подивіться, будь ласка, чи достатньо знайшла потрібних джерел!? Чи ще щось потрібно ждодати або забрати?.. Дуже дякую вам [[User talk:Piramidion| наперед за консультацію!

Питання від AriadnaW (00:27, 28 грудня 2020)[ред. код]

Дуже дякую вам за детальну інформацію щодо того, у якому напрямку доопрацювати статтю, яку зараз доопрацювала Користувач:AriadnaW/Челецька Мар’яна (Маріанна) Маркіянівна), подивіться, будь ласка, чи достатньо знайшла потрібних джерел!? Чи ще щось потрібно ждодати або забрати?.. Дуже дякую вам наперед за консультацію! --Paradise (обговорення) 00:27, 28 грудня 2020 (UTC)

@Рассилон: гляньте, будь ласка, отут. Там є дві премії, які могли б свідчити про значимість із точки зору ВП:БІО (і мають джерела, які, правда, ще треба оформити), але не впевнений, наскільки самі по собі ці дві премії значущі, і чи є сенс відновлювати в основний простір. також я все ще вважаю, що давати перелік всіх праць — зайве. Може, відновити й поставити на повільне?--Piramidion 13:38, 28 грудня 2020 (UTC)
Добридень! На мою думку, з урахуванням цих премій та членства в НТШ, значимість предмету статті десь на межі. Зараз даній статті конче необхідні незалежні, вторинні ВП:АД, які б істотно висвітлювали діяльність самої особи. Станом на постійна версія № 30424174 я таких джерел на бачу. Навіть, якщо значимість без таких джерел можна «зарахувати», то написати статтю «пристойного» обсягу — ні.
P.S. І так, списки рецензій, відгуків тощо, на мою думку, підпадали б під незначимі факти, якби подібне правило було б у нас. З повагою, Рассилон 14:01, 28 грудня 2020 (UTC)
Доброго вечора! Поясніть, будь ласка, нормальною людською мовою, що таке незалежні, вторинні ВП:АД?.. Може, вони є і їх можна врахувати в статті, просто я ніяк не зрозумію, що це таке!? Дякую! --Paradise (обговорення) 20:37, 28 грудня 2020 (UTC)
@AriadnaW: ідеться про джерела, які не залежать від особи, про яку йдеться в статті, і які не є первинними. Сайт, де стверджується про нагороду — первинне джерело, але незалежне, і цілком надійне. «Автобіографія» — первинне і залежне, і порівняно надійним його робить лише розміщення на домені НАНУ. Ідеться про незалежні і вторинні джерела, які розповідають про те, хто така Мар'яна Челецька (форуми, блоги й соцмережі для цього не підходять)--Piramidion 02:07, 29 грудня 2020 (UTC)

Дякую! Так, автобіографія на домені НАНУ є! Може, додати ще це посилання?.. І ще прохання: а можете так зробити,щоб моє ім'я користувача публічно не відображалося в назві статті Челецька Мар'яна, як це зараз видно зі сторінки ЧММ в інформації про зміни на цій сорінці!? Дякую. Paradise (обговорення) 08:10, 29 грудня 2020 (UTC)

Тобто я маю на увазі змінити ім'я сторінки "Користувач AriadnaW Челецька Мар'яна Маркіянівна" просто на "Челецька Мар'яна Маркіянівна" Paradise (обговорення) 08:23, 29 грудня 2020 (UTC)
@AriadnaW: Користувач:AriadnaW/ на початку назви сторінки позначає Ваш особистий простір. Особисті простори користувачів використовуються переважно як чернетки для статей, шаблонів тощо. Кожен користувач у своєму особистому просторі може робити все, що завгодно (у розумних межах, звісна річ), без остраху втручання інших користувачів. P.S. Відповідайте з відступом. --Рассилон 12:02, 29 грудня 2020 (UTC)
І ще, будь ласка, підкажіть мені, як технічно грамотно (тобто за допомогою яких технічних знаків) оформляти підписи під фотографією на сторінці з біографією?.. Бо в мене щоразу якась абракадабра виходить і всі технічні дужки після редагування коду відображаються в основному тексті). Буду дуже вдячна Вам за допомогу! Paradise (обговорення) 08:37, 29 грудня 2020 (UTC)
@AriadnaW: Використовуйте синтаксис [[Файл:Назва.jpeg|Параметри|Опис]]. Докладніше див. Довідка:Файли та Довідка:Розширений синтаксис зображень. --Рассилон 12:02, 29 грудня 2020 (UTC)

Кандидатура на приховувача[ред. код]

Вітаю! Висунув Вашу кандидатуру на статус приховувача. Прошу підтвердити згоду на сторінці позову.--Andriy.v (обговорення) 21:33, 30 грудня 2020 (UTC)

Вітаю! То, що Ви вирішили?) --Mykola Обг 10:43, 6 січня 2021 (UTC)
Привіт! Дякую за нагадування, думав, що маю більше часу. Шкода, що так мало кандидатур.--Piramidion 12:17, 6 січня 2021 (UTC)

Стаття Олексій Середюк[ред. код]

Piramidion, до вашого відома, у Вікіпедії є Категорія:Командири добровольчих батальйонів російсько-української війни, хоча б з цієї причини, можна було б не видаляти цю статтю. Тому я вимагатиму скасування видалення статті.--Степан Ігорович (обговорення) 12:12, 11 січня 2021 (UTC)

Наявність категорії не робить усіх командирів енциклопедично значущими. Для цього є ВП:БІО.--Piramidion 12:35, 11 січня 2021 (UTC)

Питання від Liudmyla K (13:47, 13 січня 2021)[ред. код]

Добрий день! Мене звати Людмила, я комунікаційниця благодійного фонду «Таблеточки». Хочу запитати вашої поради.

Ситуація така: про наш фонд колись була стаття у Вікі, і наскільки ми зрозуміли, вона була зроблена не за правилами. У 19 році її видалили. Я 11 січня створила статтю заново, нейтральним тоном і з вказанням джерел до всіх фактів. На сторінці створення з’явилося попередження, що попередню версію видалили, але не було ніякої вказівки подати заявку на відновлення, тому я створила нову. Її видалили буквально за пару годин, тому що не відповідає правилам відновлення.

У мене є два питання: Якщо я подам заявку на відновлення – яку версію відновлять, першу чи другу? Як краще прописати аргументацію відновлення, що має бути в аргументації?

Буду дуже вдячна, якщо допоможете розібратися. --Liudmyla K (обговорення) 13:47, 13 січня 2021 (UTC)

@Liudmyla K: Добрий день. Відновлять або вашу версію, або всі підряд, але ваша буде основною. Я вже подав запит на відновлення, тому про це вам не треба турбуватися, але в статті треба буде зробити деякі виправлення. Наприклад, позабирати виноски із заголовків розділів (краще подати їх десь у тексті, наприклад, у розділі про Опікунську раду написати: «До Опікунської ради належать[виноска]:»). Також там, де інформація посилається на сайт фонду, треба або знайти інші джерела інформації, або в тексті додати щось на кшталт «як стверджується на сайті Фонду...», інакше такі посилання «тавруватимуть» шаблоном {{первинне джерело}}. Якщо ви ще його не читали, то гляньте оцей посібник — можливо, натрапите на якусь підказку щодо оформлення (і повторного використання однакових) приміток, про яку ви ще не знали.--Piramidion 21:44, 13 січня 2021 (UTC)

Нагадування[ред. код]

Вітаю. Не забувайте будь ласка блокувати СО таких вандалів як [1]. З повагою.--Andriy.v (обговорення) 16:32, 15 січня 2021 (UTC)

Ок, постараюся--Piramidion 17:37, 15 січня 2021 (UTC)

Що це?[ред. код]

І коли це закінчиться? 5 — 9 посилання → ред.№ 30542899, 1 — 4 посилання → ред.№ 30334301. --Jphwra (обговорення) 16:34, 15 січня 2021 (UTC)

не знаю, що це, але бачу, що вам уже NickK відповів. --Piramidion 17:39, 15 січня 2021 (UTC)

Питання від Liudmyla K (09:23, 18 січня 2021)[ред. код]

Бачу відновлену статтю про «Таблеточки». Внесемо необхідні правки. Дякую дуже, що допомогли! --Liudmyla K (обговорення) 09:23, 18 січня 2021 (UTC)

Будь ласка )--Piramidion 02:22, 20 січня 2021 (UTC)

Дублікат сторінки[ред. код]

Привіт, погляньте на цю сторінку, яку я створив, коли вона вже існує.

Дякую

--CeeHeem (обговорення) 01:49, 20 січня 2021 (UTC)

@CeeHeem: Привіт. Що саме ви хочете, щоб я зробив? Просто вилучити, чи, може, перенести у ваш особистий простір, щоб інформація не загубилася й ви могли доповнити основну статтю?--Piramidion 02:24, 20 січня 2021 (UTC)::
Дякую, ви можете просто видалити його. Я вже зберег сторінку, щоб я міг використовувати її для вдосконалення існуючої сторінки. --CeeHeem (обговорення) 16:16, 20 січня 2021 (UTC)

Статус файлів[ред. код]

Вітаю. Допоможіть розібратись: Файл:Слобода Вислоцька - Пількевич Павло П., Кудуєва (Пількевич) Людмила П.,Гринцевич Ігор П., Кудуєв Андрій А. - 2007р.jpg, Файл:Слобода Вислоцька - Гринцевич Ігор Павлович - ліс Язвинки 2007р.jpg, Файл:Слобода Вислоцька - Гринцевич Ігор Павлович та Пількевич Павло Петрович - ліс Язвинки 2007р.jpg, Файл:Слобода Вислоцька - Пількевич Павло Петрович - урочище Слобода 2007р.jpg. Ввважаю, що тут наявне порушення АП. Як вчиняти? Який шаблон проставляти, бо ліцензія, ніби є і шаблон "без ліцензії" не пасує. Дякую. --Юрко (обговорення) 18:32, 25 січня 2021 (UTC)

Привіт. Та я й сам не знаю, що робити з усіма цими «сімейними архівами». Я колись десь уже це питання наче й піднімав, але чіткої відповіді не отримав — лише обурення від деяких користувачів. @NickK: може ти знаєш, яка в таких випадках практика?--Piramidion 05:32, 26 січня 2021 (UTC)
Безумовно, що цього не має бути у статтях, тут, нмд, ВП:НЕБЛОГ, але й самим файлам, мабуть, у вікіпедії взагалі не місце. --Юрко (обговорення) 05:49, 26 січня 2021 (UTC)
Думаю, тут нема дозволу, бо завантажувач досить очевидно не автор. Файли низької цінності для Вікіпедії, біди не буде, якщо їх вилучити — NickK (обг.) 21:05, 29 січня 2021 (UTC)
@NickK:, подібних файлів від цього користувача багато. Який шаблон ставити до них? --Юрко (обговорення) 05:10, 30 січня 2021 (UTC)
@Юрко Градовський: Я б просто поставив на вилучення як невикористовувані й неенциклопедичні — NickK (обг.) 08:35, 30 січня 2021 (UTC)

wmf:Terms of use/be-tarask[ред. код]

Вітаю, Тарас! Як маецеся? Ці можаце, калі ласка, замяніць мёртвую спасылку ў be-tarask:MediaWiki:Wikimedia-copyright і be-tarask:MediaWiki:Wikimedia-copyright/be-tarask з "//foundation.wikimedia.org/wiki/Умовы_выкарыстаньня" на "//foundation.wikimedia.org/wiki/Terms_of_Use/be-tarask". У нас адсутнічае ўласны адміністратар інтэрфэйсу (be-tarask:Спэцыяльныя:Статыстыка). З найлепшымі пажаданьнямі,--W (обговорення) 18:58, 3 лютого 2021 (UTC)

Привіт! Замінити посилання не можу, бо ці права в мене діють лише в укрвікі. Але, якщо не помиляюся, простір Mediawiki можуть редагувати всі адміністратори, це лише для підсторінок .css та .js потрібні адміністратори інтерфейсу. Спробуйте звернутися до адмінів своєї вікі.--Piramidion 19:23, 3 лютого 2021 (UTC)

Запрошення до участі у марафоні WikiGap 2021 у Вікіцитатах[ред. код]

--Сергій Липко (обговорення) 23:13, 12 березня 2021 (UTC)

Броварський аеропорт «Київ»[ред. код]

Вітаю. На скілкьи я розумію, то при виявленні порушення ВП:АП потрібно встановити відповідний шаблон. Зможете це зробити в цій статті, бо я до тих шаблонів ще не дістався, тобто не використовував на практиці. Дякую. --GPV (обговорення) 20:38, 18 березня 2021 (UTC)

Привіт. Не дуже хочу це робити, бо там крім шаблону в статті ще треба сповістити автора, а Бровар і так вважає, що я його переслідую, тож не хотів би ще більше загострювати ситуацію.--Piramidion 20:46, 18 березня 2021 (UTC)
Зрозумів, запитаю когось нейтрального. Дякую. --GPV (обговорення) 21:22, 18 березня 2021 (UTC)
Написав в Кнайпу, це буде маскимально нейтральне звернення. --GPV (обговорення) 21:34, 18 березня 2021 (UTC)

Привіт[ред. код]

Маю скаргу на цих осіб: Sehrg та Olvin. Суть: ідейна ненависть до міста, яке виражається у захисті неправильної інформації наданої наразі та цензурування спроб її виправити (Sehrg). Крім того, було видалене обговорення з критикою дій (Olvin). Прошу вжити заходів та недопустити розвитку тоталітарності у вікіпедії.

Судячи по ігнору, ворон ворону око не виклює. Сумно

Питання від Alina your friend (14:20, 27 березня 2021)[ред. код]

А ви створювали ГДЗ математика 6 клас О.С.Істер --Alina your friend (обговорення) 14:20, 27 березня 2021 (UTC)

@Alina your friend: Привіт. Якщо ви запитуєте про те, чи є у Вікіпедії ГДЗ з математики, то ні, їх тут немає і не може бути. Ту книжку треба шукати на інших сайтах. Найближче до цієї тематики, що в нас є — це сайт Вікіпідручник. Можете спробувати пошукати щось там.--Piramidion 10:45, 31 березня 2021 (UTC)

Допомога з сторінкою Тедіс-Україна[ред. код]

Привіт @Piramidion! В статті Тедіс-Україна міститься багато застарілої та не актуальної інформації, наприклад в шапці описана інформація про «Мегаполіс» яка є взагалі описана не доцільно в тій сторінці, притому що про відсутність зв'язку між ними подано навіть в самій статті в джерелах трохи нижче. Та й в самій статті такого інформативного-непорозуміння достатньо. Також в обговоренні було описано користувачами багато конструктивної критики щодо сторінки, яка очевидно не була взята до уваги. Допоможіть будь ласка з покращенням сторінки.--МайстерСлова (обговорення) 10:08, 31 березня 2021 (UTC)

Питання від Sevdaaaaa (12:52, 5 квітня 2021)[ред. код]

Доброго дня, як створити свою статтю? --Sevdaaaaa (обговорення) 12:52, 5 квітня 2021 (UTC)

@Sevdaaaaa: Доброго дня. Гляньте, будь ласка, Довідка:Створення нової статті, там є майже вся необхідна інформація. Якщо будуть додаткові запитання — звертайтесь)--Piramidion 18:58, 5 квітня 2021 (UTC)

Запитання від Інна Сторощук на сторінці Користувач:Інна Сторощук/Чернетка (18:27, 5 квітня 2021)[ред. код]

Чому мою статтю не видно в пошуку? Як її опублікувати ? --Інна Сторощук (обговорення) 18:27, 5 квітня 2021 (UTC)

@Інна Сторощук: Стаття була у вашій чернетці, її треба було просто перейменувати в основний простір. Про простори назв див. тут. У пошуку в Ґуґл стаття з'явиться через деякий час (потрібен час на індексацію)--Piramidion 19:02, 5 квітня 2021 (UTC)

Запитання від Ольга Шамшетдінова на сторінці Щербаківський Данило Михайлович (18:41, 8 квітня 2021)[ред. код]

Як редагувати дату народження? Не виходить замінити 17 грудня на 18 грудня. Дякую --Ольга Шамшетдінова (обговорення) 18:41, 8 квітня 2021 (UTC)

@Ольга Шамшетдінова: редагувати можна через «редагування коду», але тут радше питання — навіщо замінювати? Енциклопедія історії України подає дату його народження як 17 грудня. Чи є підстави для такої заміни?--Piramidion 18:59, 8 квітня 2021 (UTC)

Онлайн-форум адміністраторів вікіпроєктів: обговорення[ред. код]

Привіт! У квітні-травні за підтримки ГО «Вікімедіа Україна» плануємо провести онлайн-форум адміністраторів українських вікіпроєктів. Попередній формат (який можна обговорювати) — дводенна онлайн-подія, яка приблизно наполовину складатиметься із практичних тренінгів і наполовину із обговорень/дискусій; відкрита для всіх активних користувачів, але спрямована на адміністраторів української Вікіпедії та сестринських проєктів.

Запрошую вас обговорювати формат, пропонувати теми сесій і зголошуватися до участі на цій сторінці — Вікіпедія:Форум адміністраторів вікіпроєктів 2021.

Ви отримали це повідомлення, бо є адміністратором/адміністраторкою чи адміністратором інтерфейсу української Вікіпедії чи іншого вікіпроєкту українською мовою. --Acedtalk 16:02, 15 квітня 2021 (UTC)

Захист сторінки[ред. код]

привіт! пропоную захистити вашу сторінку обговорення від неавтопідтверджених. --Atoly(обг) 13:58, 16 квітня 2021 (UTC)

Привіт! Вандал все одно знайде що вандалити, і якщо вже так дуже хоче розважатися саме на моїй СО — то «чим би дитина не бавилася». Довготривалий захист ставити не варто, оскільки я належу до списку наставників, а щодо короткотривалого — не маю нічого проти (аби моя СО не засмічувала списки спостереження).--Piramidion 14:39, 16 квітня 2021 (UTC)

Запитання від Тарасикккк на сторінці Кропивна (Золочівський район) (18:28, 9 травня 2021)[ред. код]

Добрий день. Підкажіть будь ласка як додати фото в статтю про село Кропивна Золочівський район. Дякую --Тарасикккк (обговорення) 18:28, 9 травня 2021 (UTC)

@Тарасикккк: Добрий день. Вибачте, якось пропустив ваше повідомлення. Ви хочете додати власноруч зроблене фото, чи використати якесь з уже наявних у Вікіпедії чи на Вікісховищі? Загалом пропоную ознайомитися із посібником Довідка:Як працювати із зображеннями в редакторі вікірозмітки/1 — там є уся основна інформація, включно з форматуванням для вставки завантаженого зображення в конкретну статтю.--Piramidion 12:41, 14 травня 2021 (UTC)

Онлайн-форум адміністраторів вікіпроєктів 29—30 травня: запрошуємо до участі[ред. код]

Привіт! 29—30 травня 2021 року пройде перший форум адміністраторів українських вікіпроєктів. Запрошуємо вас долучатися.

Захід складатиметься із практичних тренінгів та обговорень, корисних для адміністраторів Вікіпедії та інших вікіпроєктів. Хоча цільовою аудиторією події є адміністратори, вона відкрита для участі усім охочим активним користувач(к)ам вікіпроєктів за попередньою реєстрацією.

Захід пройде онлайн у формі дводенної події, по кілька годин на день. Час — попередньо із 11:00 до 16:00 кожного дня (точний час може незначно змінитися залежно від програми).

Для участі запрошуємо зареєструватися за цим посиланням. Також будемо раді вашим пропозиціям власних виступів або ідеям тем, які варто підняти на форумі. Навіть якщо ви не зможете долучитися до події вживу, можете усе одно зареєструватися; після події організатори надішлють вам записи сесій, які будуть записуватися. Деталі — на сторінці події.

Ви отримали це повідомлення, бо є адміністратором/адміністраторкою чи адміністратором інтерфейсу української Вікіпедії чи іншого вікіпроєкту українською мовою. --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 07:58, 14 травня 2021 (UTC)

Привіт! Нагадую про реєстрацію у формі — потрібно зареєструватися за цим посиланням, якщо хочете долучитися до форуму адміністраторів на вихідних, запропонувати тему до обговорення або просто отримати записи подій. --Acedtalk 09:52, 24 травня 2021 (UTC)
Привіт! Дякую за нагадування. Зареєструвався, але ще не знаю, чи матиму змогу взяти участь.--Piramidion 12:32, 24 травня 2021 (UTC)

Блокування IP адреси[ред. код]

Добрий день! Це IP повторює одне й теж редагування, яке скасовується. Пропоную заблокувати за вандалізм. [176.119.112.115] --Anna Korcheva (обговорення) 12:55, 15 травня 2021 (UTC)

Добрий день. Я б не розцінював це як вандалізм а, радше, як сміливе редагування: слово «повія» наче не вважається лайкою. Тут доречніше блокування за війну редагувань без спроб обговорення питання на СО статті, але поки що не бачу явної потреби (покличте, якщо користувач не вгомониться). Edit: бачу, там було аналогічне редагування з іншої IP-адреси. Захистив статтю на тиждень.--Piramidion 13:04, 15 травня 2021 (UTC)
Щиро дякую!--Anna Korcheva (обговорення) 14:57, 15 травня 2021 (UTC)

Питання від Фандікова Яна Вікторівна (11:59, 20 травня 2021)[ред. код]

Добрий день. Я розмістила до Вікіпедії декілька статей і хотіла зробити їх переклад - з української на англійську. Мій переклад сторінки Любчак Володимир Олександрович - досі статус "у процесі". Вказано, що у мене недостатньо прав на переклад статей. Як можна мені надати ці права, бо я маю англомовний варіант розміщених мною статей. Дякую! --Фандікова Яна Вікторівна (обговорення) 11:59, 20 травня 2021 (UTC)

@Фандікова Яна Вікторівна: Добрий день. Наскільки бачу, в інструменті «Переклад вмісту» при перекладі на англійську стоїть таке попередження: «On the English Wikipedia machine translation is disabled for all users and this tool is limited to extended confirmed editors (see en:WP:CXT)». Тобто для того, щоб користуватися тим інструментом, вам потрібен статус підтвердженого користувача ("extended confirmed"), для якого вам треба мати 30-денний «стаж» в англійській вікіпедії та зробити там щонайменше 500 редагувань. Альтернативно, якщо маєте ту статтю у форматі вікірозмітки, можете створити її «вручну», але оскільки у вас немає статусу автопідтвердженої, то доведеться створювати її в просторі чернетки (draft) і чекати на затвердження іншими користувачами англійської вікіпедії. Для цього можете ознайомитися з інформацією на сторінці en:Help:Your first article та скористатися тією великою синьою кнопкою (Article Wizard). --Piramidion 12:44, 20 травня 2021 (UTC)

Invitation for Functionary consultation 2021[ред. код]

Greetings,

I'm letting you know in advance about a meeting I'd like to invite you to regarding the Universal Code of Conduct and the community's ownership of its future enforcement. I'm still in the process of putting together the details, but I wanted to share the date with you: 27 June, 2021. I do not have a time on this date yet, but I will let you soon. We have created a meta page with basic information. Please take a look at the meta page and sign up your name under the appropriate section.

Thank you for your time.--BAnand (WMF) 02:49, 3 June 2021 (UTC)

Відновлення статті[ред. код]

Добрий день. Пишу вам з приводу вилучення статті Дронов Дмитро Сергійович. Чи є можливість розмістити статтю, яка наразі дозволена к створенню тільки адміністраторам якщо її буде добре перероблено та доповнено? Наразі є проблеми з підтвердженням нагород, так як нагородження не мали публічний характер, але є скани/фото нагород та реквізити офіційних документів органів які видавали грамоту/подяку/нагороду. Чи можна буде надати вам чернетку для прийняття вами рішення стосовно публікації? Дякую. --Ftgeme (обговорення) 07:44, 9 червня 2021 (UTC)

@Ftgeme: Добрий день. Теоретично — так, статтю можна відновити, якщо буде підтверджено значущість, а також будуть належні джерела. Не впевнений щодо сканів та фото — загалом вони є не дуже прийнятними як первинні джерела інформації, і бажано використовувати якісь надійні та незалежні вторинні джерела для підтвердження тієї чи іншої інформації. Але можете спробувати створити статтю в чернетці і подати запит на ВП:ВВС — хай адміністратори оцінять статтю й вирішать, чи її можна відновити, чи ні.--Piramidion 06:21, 11 червня 2021 (UTC)

Акт вбивства (фільм, 1948)[ред. код]

Щодо статті - все читається як на мене, є ще якісь зауваження? Romkabaz (обговорення) 14:42, 14 червня 2021 (UTC)

@Romkabaz: на ретельну перевірку часу не маю, але бачу, що найгрубіші помилки ви таки виправили, і цього разу зробили це належним чином. Вичитайте інші свої статті з автоперекладом, і це створить підставу, щоб зняти з вас персональне обмеження. --Piramidion 18:20, 14 червня 2021 (UTC)
@Piramidion: Вітаю, Тарасе підскажіть в якій статті ви ще бачите не вичитку? Romkabaz (обговорення) 09:16, 18 червня 2021 (UTC)
Перепрошую, але що значить «ви ще бачите»? Я вам рекомендував вичитати всі свої статті. Якщо ви не бачите очевидних помилок автоперекладу, то вам бракує компетенції, щоб редагувати вікіпедію, про що я вже зазначав вам раніше. Але особисто моя думка — що вам або просто ліньки, і ви волієте, щоб вас тицяли носом у проблемні статті замість того, щоб самотужки їх знайти й вичитати, або ж ви займаєтеся тролінгом. У будь-якому випадку це означає, що вам не місце у вікіпедії. Або вичитуйте всі свої статті, або шукайте інший проєкт. Мені більше нічого додати. --Piramidion 15:52, 18 червня 2021 (UTC)