Обговорення користувача:Vaviloshka

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Найсвіжіший коментар: Максим Підліснюк у темі «Статтю Інженерна група Азов номіновано на вилучення» 8 років тому
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Ласкаво просимо!

   Основні засади Вікіпедії   
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, Vaviloshka!
   Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проєктом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікірозмітки.

Якщо виникли запитання щодо проєкту або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповіді на Ваше питання там немає, поставте його у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, можете звернутися за порадою до будь-якого користувача з цієї категорії.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your language skills, you are welcome to create your own user page, add interwiki links, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask for our help on the Community Portal (help).
   Як створити статтю
   Як редагувати статті
   Ілюстрування статей
   Потренуйтеся тут!
   Правила і настанови
   Стиль оформлення статей
   Авторські права
   Довідка
   Користувачі, що допоможуть Вам
   Словничок вікітермінів

-- Automatic welcomer (обговорення) 20:11, 1 квітня 2016 (UTC)Відповісти

Інженерна Група Азов

[ред. код]
   Створена у 2014 році групою волонтерів Благодійної організації "Благодійний фонд освітніх інновацій" для надання допомоги по ремонту та переобладнанню техніки для бійців Полк «Азов», який бере участь у російсько-українській війні на сході України. Протягом 2014-2015рр. учасники Групи під керівництвом Богдана Зварича відремонтували і відправили на схід України більше 120 одиниць техніки. Перші машини ремонтувались по приватних СТО та гаражах. 
    У грудні 2014 року БО "Благодійний фонд освітніх інновацій" уклав угоду з ПрАТ "АТЕК"Червоний екскаватор (завод) щодо оренди виробничих площ для підготовки придбаної техніки та ремонту машин, що зазнали ушкоджень у бойових операціях. Волонтери за короткий час відремонтували цехи, устаткування, придбали необхідні інструменти, що дозволило пришвидчити ремонтні роботи.
   У березні 2015 року до Інженерної Групи Азов приєднався колишній технічний директор державного підприємства Завод ім. В.О. Малишева М. М. Степанов, з появою якого в історії Інженерної Групи "Азов" розпочався новий етап - розробка та створення першої Бойової машини підтримки танків (БМПТ) "Азовець" на базі танка Т-64 шляхом його глибокої модернізації.  На базі БМПТ "Азовець" Інженерна Група "Азов" відпрацювала вузлові і технологічні рішення важкої універсальної гусеничної платформи, на якій базуються й інші розробки Інженерної Групи "Азов". При створенні БМПТ "Азовець" застосовано низку новітніх досягнень у галузі радіолектроніки та ІТ, у т.ч., - кардинально змінені способи прийому та обробки інформації із зовнішнього простору; передбачено застосування командирської панорами, яка є стабілізована у трьох вимірах і забезпечує керування будь-яким модулем озброєння, у т.ч. здійснювати запуск керованими ракетами. Високий рівень захищеності забезпечується круговим встановленням контейнерів з динамічним захистом. Контроль за навколишнім простором здійснюється телевізійними камерами, які дозволяють будь-якому члену екіпажу моніторити навколишню ситуацію. Вся інформація з відеокамер і дані про роботу систем машини збираються в бортову інформаційну систему та можуть передаватися як будь-якому члену екіпажу, так і зовнішньому користувачеві. 
    У січня 2016 року стало відомо про нові розробки Інженерної Групи "Азов" - танк з виносним озброєнням "T-Rex", Важку БМП "Азовочка", машину розмінування "Кріт", Колісну гібридну платформу підвищеної прохідності "Чорне сонце".

Статтю Інженерна група Азов номіновано на вилучення

[ред. код]

Стаття Інженерна група Азов, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 1 квітня 2016. Що ще можна зробити? --Максим Підліснюк (обговорення) 22:19, 1 квітня 2016 (UTC)Відповісти