Обговорення користувача:Viktoria Korin

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Найсвіжіший коментар: Юрій Булка у темі «Палеолітична Венера» 8 років тому
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Ласкаво просимо!

   Основні засади Вікіпедії   
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, Viktoria Korin!
   Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проєктом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікірозмітки.

Якщо виникли запитання щодо проєкту або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповіді на Ваше питання там немає, поставте його у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, можете звернутися за порадою до будь-якого користувача з цієї категорії.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your language skills, you are welcome to create your own user page, add interwiki links, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask for our help on the Community Portal (help).
   Як створити статтю
   Як редагувати статті
   Ілюстрування статей
   Потренуйтеся тут!
   Правила і настанови
   Стиль оформлення статей
   Авторські права
   Довідка
   Користувачі, що допоможуть Вам
   Словничок вікітермінів

-- Automatic welcomer (обговорення) 22:06, 13 листопада 2015 (UTC)Відповісти

Палеолітична Венера[ред. код]

Відео про те, як писати так, щоб не виходив плагіат.

Доброго дня/вечора! Дякую, що редагували статтю Палеолітична Венера. Проте, на жаль, мені довелось вилучити більшість тексту, який Ви додали. (Але не впадайте у відчай — це не фатально). Річ у тім, що цей текст був скопійований по частинах з різних джерел, що порушує авторські права.

У Вікіпедії (як і у будь-якій письмовій роботі) ми повинні описувати факти, які наявні в джерелах, своїми власними словами — тобто самостійно формулювати думку, а не копіювати готовий текст. При тому слід давати посилання на джерела, які підтверджують той чи инший факт.

Иншими словами, текст, який Ви пишете, повинен бути Ваш власний. Натомість інформацію, факти, яку цей текст описує, треба підтверджувати посиланням на джерела.

Як я вже казав, не впадайте у відчай) Просто спробуйте коротко описати в статті власними словами те, що Ви прочитали й дізналися із джерел. Тоді додайте посилання на ці джерела. Це зовсім не мусить бути довжелезний трактат — навіть два-три абзаци з найважливішою інформацією буде чудово.

Коли я був в УКУ, я казав про те, що не менш важливим за самі статті, які Ви напишете у Вікіпедії, є той новий досвід, який Ви здобудете тут, і який, можливо, стане Вам у пригоді колись поза Вікіпедією. Уміння писати текст, не копіюючи дослівно джерел, є одним з ключових для науковця чи журналіста.

Ваш викладач безумовно високо оцінить, якщо Ви напишете статтю за правилами й самостійно.

У разі чого — звертайтесь. Підкажу, допоможу.

P.S. Справа — коротеньке відео (англійською мовою) про різні нюанси авторського права й про те, як писати так, щоб не виходив плагіат. З повагою, Юрій Булка (обговорення) 18:06, 26 грудня 2015 (UTC)Відповісти