Обговорення користувача:Юрій Булка

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку


Exquisite-kwrite.png
Якщо Ви писали мені, я відповім на цій сторінці. Якщо ж я написав Вам, я стежитиму за Вашою сторінкою ще кілька днів.
Вікіпедія:Вавилон
uk Українська мова для цього користувача є рідною.
en-2 This user is able to contribute in English at an intermediate level.
pl-2 Ten użytkownik posługuje się językiem polskim na poziomie średnio zaawansowanym.
ru-2 Этот участник на среднем уровне знает русский язык.

Вікіробітня[ред. код]

Мої вітання, Юрію! Зацікавився заявленим Вами заходом у статті Вікіпедія:Вікізустрічі:Вікіробітня. Де можна дізнатись більш детальну інформацію щодо участі в цьому заході? Заздалегідь вдячний за підказку. --Yithello (обговорення) 19:13, 10 грудня 2018 (UTC)

Yithello, дякую за ваш інтерес і прошу вибачення за спізнілу відповідь. На разі Вікіробітня все ще в зародковому стані. Вже відбувся перший захід у рамках Вікіробітні в УКУ 12 листопада, він мав лекційно-дискусійний формат, тобто ми поговорили про те, що таке Вікіпедія, як вона працює і які є основні правила й політики. Далі хотілося б зосередитися на більш практичному форматі, коли учасники заходу спільно редагували б статті, а початківці могли б отримати практичні поради від більш досвідчених редакторів. Проте поки що конкретної дати наступного заходу ще не визначили. Инший напрямок діяльности в рамках проєкту — інтеграції Вікіпедії в навчальний процес у рамках ВП:ОПВ. А ви часто буваєте в УКУ? --Юрій Булка (обговорення) 13:04, 20 грудня 2018 (UTC)
Юрію, дякую за вичерпну відповідь. Байдуже, що було певне відтермінування з відповіддю. Я й сам не скрізь встигаю, тож ставлюсь до цього з розумінням. Не одразу зорієнтувався: думав, що таке (Вікіробітня на базі УКУ) могло статись у Києві. Та ж це у Львові! Воно й не дивує, щоправда. На жаль, до Львова все ніяк не можу дістатись. Власне, чому я звернув увагу на започаткований Вами, Юрію, захід "Вікізустрічі:Вікіробітня"? Сталося так, що я вже певний час впритул займаюсь розбудовою сестринського проекту: Віківерситет України. Тож, натрапивши на Вікіробітню, одразу ж збагнув, що тут є певні обопільні зачіпки. Якщо у Вас, Юрію, буде бажання, то можемо об'єднати наші зусилля. Тим паче, що я вже наближаюсь до започаткування у Вікіпедії одного проекту, покликаного спрямувати зусилля української Вікіспільноти на ширшу інтеграцію з-поміж всіх українських сестринських Вікіпроектів. Наразі, вона є вкрай незадовільною, як на мій особистий погляд.--Yithello (обговорення) 15:56, 20 грудня 2018 (UTC)

Спецпатрульні Вікімарафону[ред. код]

Оскільки Ви вказали, що готові допомогти новачкам, запрошую стати спецпатрульним на період проведення Вікімарафону до Дня народження Вікіпедії. Подробиці та зголошуватися тут. --Anntinomyобг 19:25, 25 січня 2018 (UTC)

Привіт![ред. код]

Здається щось вдається:)

Пінг! --Буник (обговорення) 13:07, 27 січня 2018 (UTC)

Понґ!--Юрій Булка (обговорення) 13:09, 27 січня 2018 (UTC)

Шаблон Edited у статті Гільдеґард Вестеркамп[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Гільдеґард Вестеркамп був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 8 днів. — KrBot (обговорення) 13:55, 4 лютого 2018 (UTC)

Конкурс логотипів Вікіконференції 2018[ред. код]

Розпочалась підготовка до Вікіконференції 2018, а разом з нею розпочався конкурс логотипів. Як автора логотипа однієї з попередніх Вікіконференцій, запрошуємо вас взяти участь в цьогорічному конкурсі. Будь ласка, пропонуйте свої варіанти на сторінці wmua:Вікіконференція 2018/Логотип. --Tohaomg (обговорення) 14:59, 30 червня 2018 (UTC)