Обговорення користувача:Юрій Булка

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку


Exquisite-kwrite.png
Якщо Ви писали мені, я відповім на цій сторінці. Якщо ж я написав Вам, я стежитиму за Вашою сторінкою ще кілька днів.
Вікіпедія:Вавилон
uk Українська мова для цього користувача є рідною.
en-2 This user is able to contribute in English at an intermediate level.
pl-2 Ten użytkownik posługuje się językiem polskim na poziomie średnio zaawansowanym.
ru-2 Этот участник на среднем уровне знает русский язык.

Місячник 10000 необхідних статей[ред. код]

Привіт! До 30 квітня у Вікіпедії проходить місячник 10000 необхідних статей — вікітолока зі створення та покращення статей із обов'язкових 10000. Ви зробили понад 300 редагувань у цих статтях, може цей захід Вас зацікавить? Тут можна ознайомитися із переліком пропозицій: статей до створення та поліпшення. Дуже хотілося б підвищити якість статей українською, тому щиро запрошуємо приєднатися до цієї ініціативи! --アンタナナ 22:35, 4 березня 2019 (UTC)

Порушення ВП:ШВ[ред. код]

Привіт. Цим редагуванням ти порушив правила використання швидкого відкоту. Ситуації, які дозволяють використання інструменту чітко описано правилом, в інших потрібно уникати його використання. --塩基Base 22:37, 6 березня 2019 (UTC)

Дякую, візьму до уваги. --Юрій Булка (обговорення) 22:51, 6 березня 2019 (UTC)

Ірена Туркевич-Мартинець[ред. код]

Привіт Юрій Булка, Чи можеш також переглянути Ірена Туркевич-Мартинець? і Театр Української Бесіди Nicola Mitchell (обговорення) 11:37, 17 березня 2019 (UTC)

Шаблон Пишу у статті Бебі Баррон[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Бебі Баррон був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 11:28, 31 березня 2019 (UTC)

Навчання в медіатеці[ред. код]

Привіт --Уляна Чура (обговорення) 10:58, 8 квітня 2019 (UTC)

Шановний Юрію, коли наступне заняття у Медіатеці?) Vasylyna la (обговорення) 08:27, 3 травня 2019 (UTC)

@Vasylyna la: Радий, що ви про це запитуєте) Поки що з датою ми не визначилися, спершу потрібно обговорити з Катериною програму — тобто на чому варто зосередитися найбільше і на чому робити акцент. Особисто мені виглядає, що варто зробити акцент на практику. Загалом, ми ще думаємо, коли це робити:) --Юрій Булка (обговорення) 10:30, 4 травня 2019 (UTC)

Дякую за відповідь, гарного вам дня ☺️ Vasylyna la (обговорення) 09:20, 6 травня 2019 (UTC)

привіт[ред. код]

привіт --Уляна Чура (обговорення) 10:59, 8 квітня 2019 (UTC)

Привіт Юлія Володченко (обговорення) 11:03, 8 квітня 2019 (UTC)

Навчання в медіатеці[ред. код]

Привіт--Галина Ільчишин (обговорення) 10:58, 8 квітня 2019 (UTC)

привіт[ред. код]

привіт--Оксана393 (обговорення) 10:59, 8 квітня 2019 (UTC)

Навчання в медіатеці[ред. код]

Привіт--Галина Ільчишин (обговорення) 11:00, 8 квітня 2019 (UTC)

Привіт[ред. код]

--Duda lyuba (обговорення) 06:58,
Розділ без дати --DixonDBot II (обговорення) 14:09, 14 квітня 2019 (UTC) 28 листопада 2020

Шаблон Пишу у статті Централізована бібліотечна система для дорослих міста Львова[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Централізована бібліотечна система для дорослих міста Львова був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 8 днів. — KrBot (обговорення) 20:36, 23 квітня 2019 (UTC)

Запрошення до участі в конкурсі статей Жінки у STEM[ред. код]

Доброго дня! Півтора роки тому ви брали участь у місячнику «Пані в червоному». Можливо, вам було б цікаво взяти участь у схожому проекті — конкурсі статей Жінки у STEM, який триває протягом червня.

Фокусом конкурсу є висвітлення досягнень жінок у STEM-галузях — точних і природничих науках. Для всіх активних учасників передбачені сувеніри від організаторів, а для переможців — цінні призи. Окремий приз можна отримати у спецномінації про українок у STEM.

Будемо раді, якщо долучитеся до конкурсу. --Aced (від імені оргкомітету конкурсу) 10:51, 5 червня 2019 (UTC)

Шаблон Пишу у статті Зубра-центр[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Зубра-центр був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 18:22, 25 червня 2019 (UTC)

ПишуВікіпедію[ред. код]

Привіт, думаю треба згадати Вікіпедія:Вікізустрічі/ПишуВікіпедію на Вікіпедія:Вікізустрічі --Ілля (обговорення) 05:23, 21 липня 2019 (UTC)

Дякую, так, я додав у перелік поряд з Вікічетвергом. --Юрій Булка (обговорення) 11:05, 21 липня 2019 (UTC)

Жінки у STEM[ред. код]

Привіт! Будь ласка, перевірте електронну пошту. Ми відправили листа вікіпоштою --Нестеренко Оля (обговорення) 19:23, 22 серпня 2019 (UTC)

Запрошення на Вікіконференцію[ред. код]

Доброго дня! 12-13 жовтня у Харкові пройде щорічна Вікіконференція, яку організовує ГО «Вікімедіа Україна».

На конференцію запрошуємо редакторів Вікіпедії й інших вікіпроектів; авторів та розробників відкритих інформаційних ресурсів та інших зацікавлених. Щоб взяти участь у Вікіконференції, заповніть реєстраційну форму (до 28 вересня). Організаційний комітет розгляне вашу заявку і надішле підтвердження участі на вказану у формі електронну пошту.

Учасникам не з Харкова ГО «Вікімедіа Україна» може надати стипендію на відвідання Вікіконференції, яка включає проживання і компенсацію проїзду до/з Харкова. Умови надання стипендії викладені в реєстраційній формі.

Також триває збір пропозицій виступів. Якщо плануєте відвідати конференцію, подавайте свої пропозиції і записуйтесь до вже поданих.

Якщо будуть питання, пишіть організаторам за адресою wmuacon2019At sign.svgwikimedia.org.ua --Aced / AntonProtsiuk (WMUA)talk 21:08, 18 вересня 2019 (UTC)

(Ви отримали це повідомлення, бо є членом ГО «Вікімедіа Україна»).

Новий спосіб допомагати новачкам[ред. код]

Вигляд увімкненої домашньої сторінки новачка

Привіт! На сторінці користувача у вас є шаблон {{Помічник новачкам}}, тож я подумала, що вам буде цікаво.
Планується (я писала про це у Кнайпі (пропозиції)) увімкнути в уквікі нову функцію під назвою «Домашня сторінка новачка»: свіжозареєстрований користувач матиме власну «домашню», де будуть підказки про те, що можна зробити, і, що головне — згадуватиметься персональний наставник. Таким чином, новачок могтиме звернутися із запитанням не в знеособлену кнайпу (про яку ще якось треба дізнатися), а до конкретної людини, яка зголосилася допомагати.
Система випадково присвоюватиме новачкам когось зі списку тих, хто додав своє ім'я на цій сторінці: Вікіпедія:Кнайпа (допомога)/Наставники.
Якщо вас і далі цікавить допомагати новачкам, будь ласка, додайте своє ім'я користувача на цій сторінці.
Дякую! -- Ата (обг.) 18:15, 11 жовтня 2019 (UTC)

Миротворець[ред. код]

Юрій, аргументуйте будь ласка, чому ви додали шаблон {{Нейтральність}} в статтю про Миротворець? Сторінка, на яку посилається шаблон, містить обговорення, завершені більше ніж півроку тому. Для простановки шаблону потрібні якісь нові аргументи, чи не так?--Ostaltsov (обговорення) 17:36, 10 грудня 2019 (UTC)

@Ostaltsov: Я написав свою аргументацію у коментарі до редагування. Утім, я бачу, що ви почали активно скасовувати редагування інших користувачів у статті (включно з моїм), що не є конструктивним і має ознаки війни редагувань — це є порушенням правил Вікіпедії. З повагою, Юрій Булка (обговорення) 23:39, 10 грудня 2019 (UTC)

Прохання[ред. код]

Добривечір, пане Юрію. Прошу засигналити мені на моїй сторінці користувача (кнопка "Якщо маєте потребу звернутися до мене в якомусь конфіденційному питанні, скористуйтеся, будь ласка, електронною поштою").

З повагою, Олег-літредобг. 20:25, 23 грудня 2019 (UTC).

Шаблон Пишу у статті Анна Корсун (композиторка)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Анна Корсун (композиторка) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 17:06, 20 лютого 2020 (UTC)

Допоможіть[ред. код]

Добрий день, я дуже вибачаюсь але ви не могли б мені допомогти, я хочу мати якісь привілегії.Можете сказати мені як це зробити будь ласка, у мене є час для роботи з Вікіпедіею з 8ранку до 8вечора.Дякую. — Це написав, але не підписав користувач Papapizza 1 (обговореннявнесок).

@Papapizza 1: Доброго дня! Уточніть, будь ласка, що саме ви маєте на увазі під привілеями? Вікіпедія — справа добровільна) --Юрій Булка (обговорення) 14:32, 24 березня 2020 (UTC)

Уточнення[ред. код]

Я мав на увазі привілегії для перевірки статтей(неперевіренних)наприклад,бо дуже часто бачу неперевіренні статті у Вікіпедії.Я не прошу давати мені привілегії адміна, просто хочу допомагати всім що в моїх силах.(Papapizza 1 (обговорення) 14:59, 24 березня 2020 (UTC))

Я бачу, що ви вже подали заявку на статус патрульного, але вона відхилена. Те, що ви напишете іншим вікіпедистам, не змінить стан вашої заявки. --Юрій Булка (обговорення) 15:07, 24 березня 2020 (UTC)

Ще[ред. код]

Але так, також я хотів би мати якісь привілегії бо хочу допомагати на рівні привілегійPapapizza 1 (обговорення) 15:08, 24 березня 2020 (UTC)

Не поспішайте — для отримання привілеїв, потрібен досвід і певний обсяг внеску. У вас ще все попереду. (Також, щоб відповісти на повідомлення, краще не створювати нову тему, а відписувати в тій самій гілці, відредагувавши її й дописавши своє повідомлення). --Юрій Булка (обговорення) 15:18, 24 березня 2020 (UTC)

Ого і справді так легше, дуже дякую! Papapizza 1 (обговорення) 15:20, 24 березня 2020 (UTC)

Згущівка[ред. код]

Zguschene moloko.png Згущівка
Дякую, за все Papapizza 1 (обговорення) 15:21, 24 березня 2020 (UTC)

ПРОШУ ВАС ДОПОМОЖІТЬ!!![ред. код]

Якщо ви адміністратор то будь ласка попросіть пояснити користувача Piramidion пояснити чому він видаляє мої редагування О і ще загляніть до мене на сторінку

@Papapizza 1: вам варто спитати про це самого Piramidion. Також, не варто писати масово вікіпедистам одне й те саме запитання, тому що таким чином багато людей без потреби роблять одну й ту саму роботу, відповідаючи вам на одне й те саме запитання багато разів. --Юрій Булка (обговорення) 11:28, 25 березня 2020 (UTC)

Добре дякую)

Згущівка[ред. код]

Zguschene moloko.png Згущівка
Добрий День!
            Я роблю добро для всіх,просто так, бо мені подобается коли добро роблять мені.
                    ГАРНОГО ВАМ ДНЯ!!!)))
                                                         
                                            Просто Добра Людина)
   P.S.Добро-це одна з галузей душі) Papapizza 1 (обговорення) 06:09, 25 березня 2020 (UTC)

Пропозиція підписатися на щомісячний дайджест новин від «Вікімедіа Україна»[ред. код]

Вітаю!

Щомісяця ГО «Вікімедіа Україна» випускає дайджест з оглядом найважливіших подій та анонсів. Приклад останнього випуску можна подивитися тут. Відтепер дайджест буде публікуватися також і у просторі Вікіпедії.

Щоб не пропустити його, можете підписатися на нього на сторінці Вікіпедія:Дайджест Вікімедіа Україна (у розділі «Підписники дайджесту»). У такому разі щомісяця ви будете отримувати його на своїй сторінці обговорення користувача у Вікіпедії.

Ви отримали це повідомлення, бо є членом/членкинею «Вікімедіа Україна». Підписатися на щомісячний дайджест — це найзручніший спосіб не пропускати важливих новин із життя організації, до якої ви належите, а також допомогти іншим вікіколегам звернути на них увагу ) Дякую! --Aced (обговорення) 18:36, 7 травня 2020 (UTC)

Шаблон {{Стиль}} у статті Кобзар[ред. код]

Вітаю. Ви поставили шаблон {{Стиль}} на сторінку Кобзар 14.03.2020 о 23:38. В описі редагування вказано наступне: "Тут щось зі стилем не те"

Будь ласка, напишіть причини виставлення шаблону на сторінці обговорення статті.

Повідомлення було автоматично згенероване ботом DimonBot. Із запитаннями звертайтеся на цю сторінку.--DimonBot (обговорення) 11:14, 17 травня 2020 (UTC)

Тиждень Австралії та Нової Зеландії[ред. код]

--Sakateka (обговорення) 15:16, 19 червня 2020 (UTC)

Вікіконференція 2020[ред. код]

Вітаю! Запрошую проголосувати за дати проведення Вікіконференції, запропонувати теми та доповідачів => Перейти на сторінку обговорення на сайті «Вікімедіа Україна» --AnnaKhrobolova (WMUA) (обговорення) 13:07, 19 вересня 2020 (UTC)

Будь ласка, перевірте свою електронну пошту[ред. код]

Вітаємо, Юрій Булка: Будь ласка, перевірте свою електронну пошту! Тема: "The Community Insights survey is coming!" Якщо у вас є які-небудь запитання, будь ласка, надішліть електронною поштою surveys@wikimedia.org.

(English: Please check your email and spam! Subject is "The Community Insights survey is coming!" If you have questions, email surveys@wikimedia.org.)

Sorry for the inconvenience, you can read my explanation here.

MediaWiki message delivery (обговорення) 17:31, 25 вересня 2020 (UTC)

Xin vui lòng kiểm tra email của bạn[ред. код]

Xin chào Юрій Булка: Xin vui lòng kiểm tra email của bạn! Chủ đề: "The Community Insights survey is coming!" Nếu bạn có bất kỳ câu hỏi nào, vui lòng gửi email tới surveys@wikimedia.org.

(English: Please check your email and spam! Subject is "The Community Insights survey is coming!" If you have questions, email surveys@wikimedia.org.)

Sorry for the inconvenience, you can read my explanation here.

MediaWiki message delivery (обговорення) 18:24, 25 вересня 2020 (UTC)