Обговорення користувача:Wiki-science-2017

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Ласкаво просимо!

   RedPillar.svg Основні засади Вікіпедії   
Flag of Ukraine.svg
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, Wiki-science-2017!
   Nuvola apps kmessedwords.png Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проєктом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікірозмітки.

Якщо виникли запитання щодо проєкту або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповіді на Ваше питання там немає, поставте його у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, можете звернутися за порадою до будь-якого користувача з цієї категорії.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your language skills, you are welcome to create your own user page, add interwiki links, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask for our help on the Community Portal (help).
   Crystal Clear app ksirtet.png Як створити статтю
   View-refresh.svg Як редагувати статті
   Crystal Clear app lphoto.png Ілюстрування статей
   Icona de la Pluja d'Idees de la Taverna de la Viquipèdia.png Потренуйтеся тут!
   Accessories-text-editor.svg Правила і настанови
   Crystal Clear app ktip.png Стиль оформлення статей
   Green copyright.svg Авторські права
   Help-browser.svg Довідка
   Crystal Clear app Login Manager.png Користувачі, що допоможуть Вам
   Nuvola apps bookcase.svg Словничок вікітермінів

-- Automatic welcomer (обговорення) 15:12, 26 лютого 2017 (UTC)Відповісти[відповісти]

Nuvola apps important.svg

Стаття Вiсник Харкiвського нацiонального унiверситету iм. В.Н. Каразiна. Cepiя "Maтeмaтикa, приклaднa мaтeмaтикa i механiка", значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на поліпшення. Якщо Ви зацікавлені у покращенні статті, будь ласка, подивіться на вказані недоліки на сторінці обговорення номінацій за 19 липня 2021, а краще — доопрацюйте статтю, щоб уникнути можливого її вилучення. --Kharkivian (обг.) 19:29, 19 липня 2021 (UTC)Відповісти[відповісти]

Попередження[ред. код]

Вітаю! У статті про бої за Харків Ви копіюєте шматки тексту зі ЗМІ без переробки, як того вимагають правила Вікіпедії. Цим Ви порушуєте відразу два правила Вікіпедії:

  • ВП:АП - копіювання тексту, який захищено авторським правом (а всі публікації у ЗМІ такими є), суворо заборенено. Ви маєте цей текст переписати іншими словами в енциклопедичному стиль (стиль публікацій у ЗМІ є новинним чи публіцистичним, але аж ніяк не енциклопедичним. Тому зважте на це, будь ласка.
  • ВП:НТЗ - твердження в цих цитатах мають емоційне забарвлення, яке порушує правило про необхідність нейтрально та беземоційно викладати інформацію у Вікіпедії. Якби ми емоційно не співпереживали, але потрібно добирати більш нейтральну термінологію та вирази, ніж ті, які є в новинних повідомленнях.

Через це частину інформації я був змушений прибрати зі статті як очевидне порушення цих правил. У разі подальших подібних дій з Вашого боку (як вже зафіксовано) я буду змушений звернутися до адміністраторів щодо застосування адміністративних санкцій до Вас. Сподіваюся на Ваше розуміння та слідування правилам Вікіпедії. --Kharkivian (обг.) 21:37, 13 квітня 2022 (UTC)Відповісти[відповісти]