Обговорення користувача:Zorjabiblioteka

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Ласкаво просимо!

   Основні засади Вікіпедії   
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, Zorjabiblioteka!
   Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проєктом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікірозмітки.

Якщо виникли запитання щодо проєкту або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповіді на Ваше питання там немає, поставте його у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, можете звернутися за порадою до будь-якого користувача з цієї категорії.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your language skills, you are welcome to create your own user page, add interwiki links, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask for our help on the Community Portal (help).
   Як створити статтю
   Як редагувати статті
   Ілюстрування статей
   Потренуйтеся тут!
   Правила і настанови
   Стиль оформлення статей
   Авторські права
   Довідка
   Користувачі, що допоможуть Вам
   Словничок вікітермінів

-- Automatic welcomer (обговорення) 09:26, 17 лютого 2015 (UTC)Відповісти

Вітання

[ред. код]

Вітаю Вас, як нових дописувачів Вікіпедії, та як земляків! Дуже приємно, що Ви зареєструвалися у Вікіпедії, і я тепер зможу обмінятися з Вами різними думками на Вашій сторінці обговорення. Саме для цього Автомат її Вам і створив. Запрошую і Вас обмінюватися думками чи звертатися за допомогою на мою сторінку обговорення. Буду дуже радий Вашій компанії. Як це зробити? Просто – у верхньому меню цієї сторінки є «кнопочка» «Додати тему». Натискаєте, набираєте заголовок нової теми та пишете все, що завгодно (по темі)! )

Насамперед, подякую за Ваш внесок у статтю Зоря і, мабуть, не тільки у цю статтю. Так і надалі тримати!

Якщо і надалі плануєте збагачувати, доповнювати і розширювати україномовний розділ Вікіпедії – буду радий і вашим успіхам і буду радий допомогти.

Для початку попробую надати посильну допомогу для покращення статті Голубокий Петро Григорович:

  • По-перше, кожна стаття не повинна бути «сиротою» у Вікіпедії. Що це означає? Щоб вона не була «сиротою»:
    • на неї повинні посилатися із інших статей (тут вже є одне посилання із статті Зоря (Рівненський район), і це вже непогано, але «малувато буде»);
    • ця стаття повинна містити посилання на інші статті Вікіпедії (Якщо у цю статтю вставити замість «у селі Зоря» «у селі Зоря», то мінімум буде виконано. А якщо замість «Майстер по виготовленню гітар» написати «Майстер з виготовлення гітар», то буде ще краще. Але не слід сильно захоплюватися і давати посилання на кожне слово, що є у статті).
    • ця стаття повинна бути «прив’язана» до якоїсь спорідненої категорії статей (це як людина, яка повинна мати рідню та якісь «теплі» компанії, щоб поїхати з ними на Мачулки чи ще щось утнути) – наприклад, «Категорія:Виробники гітар» (яка вже існує) чи «Категорія:Майстри гітари», якої ще немає (як правильно написати категорію, дивіться у приклад статті Герасименко Василь Явтухович, для чого увімкніть режим її редагування та скопіюйте те, що написано, у будь-який текстовий файл). Щоб розібратися у тому, як я писав посилання на інші статті, увімкніть режим редагування моєї теми і все зрозумієте.
  • По-друге, якщо стаття про якусь видатну особистість, то у Вікіпедії не все так просто! Ця особистість повинна бути видатною не тільки для Вас, а і для решти спільноти Вікіпедії! І тут повинні бути документальні підтвердження – наявність цієї особи у якійсь енциклопедії, офіційно опублікованому списку чи у іншому авторитетному джерелі, або у публікації того ж Шраб’юка або хоча б ще у якомусь іншомовному розділі Вікіпедії (напр., у List of guitar manufacturers).
  • По-третє, якщо стаття «втримається», та для того, щоб її «відстояти», було б непогано завантажити до Вікіпедії фото цієї особистості, та розмістити галерею його виробів, особливо, якщо вони десь є у музеї чи у якійсь експозиції, звичайно, тільки за його згоди!

Для прикладу оформлення аналогічної статті дивіться Герасименко Василь Явтухович (тільки не зважайте на помилки у цій статті, а ще краще – сміливо їх виправляйте!). Зробите хоч щось – буду радий за Вас, а ні – можете звертатися за допомогою. Хто ж, як не ми, буде прославляти свій край та своїх земляків! --Biletsky Volodymyr (обговорення) 14:01, 21 лютого 2015 (UTC)Відповісти

P.S. От тобі й маєш! Поки я це писав, якийсь строгий Сергенто вилучив сторінку. Будете за неї боротися – допомагатиму. --Biletsky Volodymyr (обговорення) 14:01, 21 лютого 2015 (UTC)Відповісти

Ще раз вітаю Вас! З огляду на те, як «напали» на попередну статтю, вніс посильний вклад у статтю Ансамбль пісні і танцю “Зоря” для запобігання видаленню і цієї статті. Решта - за Вами! Шукайте публікації про колектив та зображення і, навіть, і відео-ролики. --Biletsky Volodymyr (обговорення) 15:20, 21 лютого 2015 (UTC)Відповісти

Статус Файл:Пам'ятник загиблим односельчанам у ВВв.JPG

[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Пам'ятник загиблим односельчанам у ВВв.JPG. Однак на сторінці опису файлу немає супровідної інформації щодо джерела, авторства та ліцензії або ця інформація неповна чи недостовірна. Якщо ви не є автором даного файлу, ви повинні якимось чином обґрунтувати свої права завантажувати його у Вікіпедію. Також у цьому випадку необхідно вказати джерело файлу, тобто дати посилання на сайт (або інше джерело), з якого ви взяли цей файл, а також умови використання файлів із вказаного сайту.

На сторінці опису файлу завжди вказуйте шаблон з ліцензією, під якою опубліковано цю роботу. Якщо ви є його автором, ви можете використати шаблон {{Cc-by-sa-3.0}} для того, щоб ліцензувати файл під CC-BY-SA, або {{PD-self}}. Щоб довідатись про те, які ще існують шаблони з ліцензіями, дивіться статтю Вікіпедія:Шаблони:Авторські права або Короткий довідник.

Якщо ви завантажили й інші файли, будь ласка, перевірте, скориставшись цим сервісом, чи зазначено на їхніх сторінках опису джерело, а також шаблон з ліцензією. Якщо статус завантажених вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені вилучити завантажений вами файл із сервера.

Дякуємо за розуміння.

Зверніть також увагу на файли:

--FileReviewerBot (обговорення) 19:46, 26 квітня 2015 (UTC)Відповісти