Обговорення користувачки:Іоанна

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії![ред. код]

Якщо Ви початківець, то пропонуємо переглянути деякі корисні поради:

Сподіваємося, що Ви візьмете участь у подальшій роботі нашого спільного відкритого проекту не тільки як читач, але і як дописувач.

Per firmare.PNG


На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох знаків (~~~~), або за допомогою позначки підпису в вікні редагування. У статтях, написаних або редагованих вами підпис не ставиться.

Якщо виникли запитання про проект, пошукайте відповідь на сторінці Вікіпедія:Довідка. Якщо відповідь на Ваше питання там відсутня, поставте запитання у Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів. Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці Вікіпедія:Інтереси учасників.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення! Якщо Вам необхідна допомога для перших кроків зверніться до користувачів, що є в Категорія:Користувачі,_що_допоможуть_новачкам або ж можете замістити оголошення на порталі спільноти (Кнайпа). Якщо у Вас є якісь цікаві вісті, пов'язані з Вікіпедією, Ви можете подати їх у Шаблон:Новини спільноти

P. S. Regardless of your languages skills, you are welcome to create your own User Page, link your UkrWiki user page or other pages of this project to Wikipedia projects in other languages, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавілон or create your own.
You can ask for further help at the help desk of the community portal --AS 16:16, 3 лютого 2009 (UTC)

Оформлення статей[ред. код]

Вікіпедія:Довідка недосконала. Варто ознайомитись з статтею Довідка:Досконала стаття. Важливим елементом статті є ==Джерела== або ==Посилання==, тобто звідки отримана інформація. --Prima klasy4na 18:06, 6 червня 2009 (UTC)

Перенаправлення[ред. код]

Перенаправлення з відмінків не робляться. Тільки з іменників у називному відмінку--Kamelot 13:24, 21 червня 2009 (UTC)

Не треба створювати перенаправлення для форм слова. Це не Вікісловник.--Анатолій (обг.) 14:03, 21 червня 2009 (UTC)

Це робиться так — Тиціану, код — [[Тиціан|Тиціану]] --Ілля 14:08, 21 червня 2009 (UTC).

Або навіть так: [[Тіціан]]у.--Анатолій (обг.) 14:25, 21 червня 2009 (UTC)

Запрошення[ред. код]

--Krupski Oleg (обговорення) 09:41, 19 березня 2013 (UTC)

Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Місяць фантастичних творів 2017 тощо[ред. код]

Вітаю, вже розпочалася реєстрація щодо участі у місячнику фантастики, що офіційно стартує незабаром, для участі в тематичнику запрошую зареєструватися на його сторінці.--Yasnodark (обговорення) 14:40, 11 вересня 2017 (UTC)