Обговорення користувача:Krupski Oleg

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Я чув стільки наклепу на Вашу адресу, що у мене немає сумнівів: Ви - прекрасна людина! (Оскар Уайльд)
Це сторінка обговорення користувача Krupski Oleg, де ви можете залишити йому повідомлення
Правила обговорень

Або відіслати мені листа на Е-пошту

Nuvola apps package toys.png
Надаю перевагу звертанню на «Ви»
Exquisite-kwrite.png
Якщо Ви писали мені, я відповім на цій сторінці. Якщо ж я написав Вам, я стежитиму за Вашою сторінкою ще кілька днів.
   RedPillar.png Основні засади Вікіпедії   
Flag of Ukraine.svg
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, Krupski Oleg!
   Nuvola apps kmessedwords.png Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас, як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проектом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікі-розмітки.

Якщо виникли запитання про проект або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповідь на Ваше питання там відсутня, поставте запитання у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your languages skills, you are welcomed to create your own User Page, introduce interwiki, load images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask help of Community on CommunityPortal (help).
   Crystal Clear app ksirtet.png Як створити статтю
   View-refresh.svg Як редагувати статті
   Crystal Clear app lphoto.png Ілюстрування статей
   Icona de la Pluja d'Idees de la Taverna de la Viquipèdia.png Потренуйтеся тут!
   Accessories-text-editor.svg Правила і вказівки
   Crystal Clear app ktip.png Стиль оформлення статей
   Green copyright.svg Авторські права
   Help-browser.svg Довідка
   Crystal Clear app Login Manager.png Користувачі, що допоможуть Вам
   Nuvola apps bookcase.svg Словничок вікітермінів
Smiley
Очікую від незнайомих
звертання на «Ви»
Архіви
Архів 2012  • Архів 2013  • Архів 2014  • Архів 2015  • Архів 2016  • Архів 2017  • Архів 2018  • Архів 2019  • Архів 2020

Будь ласка, додавайте нові теми знизу. Додати…


Імпортна згущівка[ред. код]

BandW condensed milk.jpg Імпортна згущівка
Just doing the good.Have a good day!))) Papapizza 1 (обговорення) 06:42, 24 березня 2020 (UTC)

Статті про енцикліки пап[ред. код]

Вітаю. Ви створювали статті про енцикліки пап. Чи є щось там для цікавинок? Можете проанонсувати статті і допомогти проекту - зокрема, можливо, у Великодній випуск. --IgorTurzh (обговорення) 07:20, 13 квітня 2020 (UTC)

  • @IgorTurzh:, концепція Соціальної доктрини Католицької Церкви на основі енциклік та Апостольських листів Пап в країнах НАТО (Євросоюзу) понад 100 років дозволила створити цивілізоване суспільство. Прочитавши на даний момент все що я встиг зробити Ви переконаєтеся - про їх неймовірний вплив і авторитет для всіх (не лише католиків); про причинно-наслідковий зв'язок подій в історії світу від передуючих їм оголошених енциклік Пап хоча б за датами! Навіть Шенген-зона відділилася від інших (віза для туризму туди після відвідування інших країн без попадання в поліцію... свідома еліта тих країн дбає за захист морального здоровля свого суспільства від впливу морального уродства РФ, "русской мафии" в бізнесі, осатанілості ЧК-НКВС-КДБ-ФСБ й т.п. - за що вони чинили замах на знищення життя Пап Римських...). Я зіткнувся з тим, що ніц немає українською, що впливає на еліту укр. нації (бібліотеки відмирають - користується укр.молодь й укр.урядовці інтернетом). Дефіцит обміну думками - врешті помітна інтелектуальну лінь й моральне уродство у деяких держслужбовців, олігархів, депутатів в Україні щодо соцсправедливості, соцзахисту, мінімального прожиткового мінімуму, перебудови Івана XXIII (рос."перестройки" Горбачова від італ."аджорнаменто")+"слуга народу" із "Служача держава" (перейняте Президентом України Зеленським), християнської демократії, боротьби з бідністю (а не комуняцька "боротьба з багатими"), соцстандарт, правила ведення війни і т.п.. Сподіваюсь наше суспільство звертатиме увагу на думки цієї концепції для вибудовування української державності такого типу як Швейцарія, Швеція, поняття "люди доброї волі" в ООН і т.п.. Я врахую Ваше побажання. Маю надію на Вашу співпрацю у розбудові цієї тематики. Дякую за Вашу увагу --✍ Крупскі Алег обг · внес @ 06:05, 14 квітня 2020 (UTC)
    Дякую за дуже цікавий коментар. Так, я зверну особисто увагу на цей матеріал. Але... якщо вже наразі маєте щось що Вас вразило і чим хочете поділитися, будь ласка, дайте знати - якраз до Великодня. --IgorTurzh (обговорення) 06:37, 14 квітня 2020 (UTC)
  • @IgorTurzh:, до Великодня варто зробити всю цю роботу, бо шанована юдеями+ісламом+христянами (Авраамічні релігії) Соціальна доктрина Католицької Церкви при аналізі представників їх в уряді й парламенті України дає підстави вважати що там погані євреї, погані мусульмани й християни якщо хірургічною методою не впроваджують цю концепцію соціальної справедливості в Україні для вступу в НАТО та Євросоюз й цивілізованості укр.державності ) --✍ Крупскі Алег обг · внес @ 06:48, 14 квітня 2020 (UTC)
    Як Вам такий текст цікавинки?: Остання енцикліка Папи Римського Франциска «Хвала Тобі!» майже 5-річної давнини попереджала про порушення гармонії між людством і довкіллям. --IgorTurzh (обговорення) 08:15, 14 квітня 2020 (UTC)
  • @IgorTurzh:, тому я вказав категорію «Екологія» та «Екологічна політика». Залишилася урядова позиція України після читання ними й не допускати в екології України смітника ядерних відходів з інших країн і т.п. У різних людей недосконала думка та їх більшість голосів - зловживання демократією, але є моральний авторитет Папи. --✍ Крупскі Алег обг · внес @ 10:22, 14 квітня 2020 (UTC)

Запрошення у Тиждень Єгипту[ред. код]

--Sakateka (обговорення) 10:25, 24 травня 2020 (UTC)

Прохання роз'яснити[ред. код]

Вітаю Вас, пане Олеже! Скажу, що був дещо здивований Вашим коментарем на Обговорення:Міфи щодо української мови. Останні кілька років Ви утримувалися від нескромних коментарів і випадів, навіть я проголосував на надання Вам прав патрульного. Тепер Ви знову дозволили особистий випад проти мене в обговоренні статті, хоча особисто про Вас у моїм коментарі не йшлося. Скажіть, чим викликана Ваша ненависть до мене? Я вилучав з Вашх статей тільки той текст, що порушув правила Вікіпедії, в обговореннях писав про недоліки Вашої роботи без образ і згадувань Вашого місця проживання. А Ви, пишучи про мене, завжди 1) згадуєте моє місце проживання і шаблон на моїй ОС; 2) звинувачуєте мене в роздмухуванні конфлікту; 3) звинувачуєте в поширенні проросійської точки зору. Беручи до уваги те, що Україна перебуває в стані війни з Росією, такі звинувачення по суті є звинуваченням у роботі на ворожу державу, отже, дуже грубим порушенням. Ви тим не менш, продовжуєте свої випади. Прошу дати повну вичерпну відповідь про причини Вашої ненависті до мене. Бажано принести вибачення, але якщо це Ви знаходите для себе неможливим, принаймні написати, чим це викликано. З повагою --В.Галушко (обговорення) 16:19, 25 липня 2020 (UTC)

Попередження[ред. код]

Привіт. Цитую з ВП:НО:

За жодних умов не робіть нападів персонального характеру щодо інших користувачів Вікіпедії. Обговорюйте не авторів, а зміст статей. Особисті образи й погрози ніяким чином не допоможуть вам відстояти свою точку зору — вони лише завдають шкоду співтовариству Вікіпедії й заважають іншим користувачам працювати над створенням високоякісної енциклопедії.
Особистими образами вважаються:
1. Заяви про те, що той або інший користувач не здатний добре написати ту або іншу статтю — або взагалі бути гідним користувачем Вікіпедії через свій вік, стать, належність до певної нації, релігії, соціальної групи, професії, організації або інших категорій осіб. При цьому неважливо, чи дійсно цей користувач належить до цієї категорії.
2. Загальні негативні оцінки внеску даного користувача у Вікіпедію, що не супроводжуються розгорнутою аргументацією (аналізом значної кількості конкретних виправлень тощо).

Ви порушили це правило в оцьому редагуванні ред.№ 29037120. Прошу більше так не робити — у вас тривалий час не було блокувань за порушення ВП:НО. Вам же не хочеться знову почати їх отримувати?--Piramidion 21:13, 26 липня 2020 (UTC)

Позов до АК[ред. код]

Вітаю! Маю повідомити, що згідно з умовами нашого діалогу, мушу подати на Вас позов до Арбітражного комітету. Кілька місяців тому я підтримав Вашу кандидатуру на здобуття прав патрульного, гадаючи, що Ви переглянули своє ставлення до деяких колег, привчили себе стриманості і зрозуміли необхідність додержання правил Вікіпедії. Але Ви поновили згубну практику випадів і образ своїх опонентів, написавши мені в сторонньому для Вас обговоренні образливий коментар зі старими згадуваннями мого місця проживання і звинуваченнями в роботі на російську пропаганду. Я дав Вам 24 години, щоб Ви могли остигнути і написати спростування. Ви проігнорували мою пропозиію і написали ще кілька образливих коментарів на інших сторінках. Ваші порушення небезпечні для Вікіпедії, сприяють її дезорганізації, тому до Вас необхідно застосувати адміндії. З повагою --В.Галушко (обговорення) 20:47, 26 липня 2020 (UTC)

Вітаю! Позов подано, Ви можете ознайомитися з ним, див. докладніше. Прошу вибачити, що зачепив Вас арбітражним розглядом, але ані вибачити Вашу поведінку, ані потурати їй не можна. З повагою --В.Галушко (обговорення) 00:26, 30 липня 2020 (UTC)

Запрошення до участі у Тижні Великого князівства Литовського і Руського[ред. код]

--Sakateka (обговорення) 11:15, 15 серпня 2020 (UTC)

Шаблон пишу у статті Курбський Ян-Борис Дмитрович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Курбський Ян-Борис Дмитрович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 10:02, 25 вересня 2020 (UTC)

Лікарка[ред. код]

Вітаю!

Офіційної посади ЛІКАРКА не існує. Так як Ви є єдиним створювачем перенаправлення Лікарка->Лікар запрошую до обговорення: Обговорення_категорії:Лікарки

З повагою -Всевидяче Око (обговорення) 17:00, 4 грудня 2020 (UTC)