Обговорення користувача:Krupski Oleg

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Я чув стільки наклепу на Вашу адресу, що у мене немає сумнівів: Ви - прекрасна людина! (Оскар Уайльд)
Це сторінка обговорень та пропозицій для сторінки Krupski Oleg
Правила обговорень

Або відіслати мені листа на Е-пошту

Nuvola apps package toys.png
Надаю перевагу звертанню на «Ви»
Exquisite-kwrite.png
Якщо Ви писали мені, я відповім на цій сторінці. Якщо ж я написав Вам, я стежитиму за Вашою сторінкою ще кілька днів.
   RedPillar.png Основні засади Вікіпедії   
Flag of Ukraine.svg
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, Krupski Oleg!
   Nuvola apps kmessedwords.png Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас, як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проектом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікі-розмітки.

Якщо виникли запитання про проект або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповідь на Ваше питання там відсутня, поставте запитання у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your languages skills, you are welcomed to create your own User Page, introduce interwiki, load images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask help of Community on CommunityPortal (help).
   Crystal Clear app ksirtet.png Як створити статтю
   View-refresh.svg Як редагувати статті
   Crystal Clear app lphoto.png Ілюстрування статей
   Icona de la Pluja d'Idees de la Taverna de la Viquipèdia.png Потренуйтеся тут!
   Accessories-text-editor.svg Правила і вказівки
   Crystal Clear app ktip.png Стиль оформлення статей
   Green copyright.svg Авторські права
   Help-browser.svg Довідка
   Crystal Clear app Login Manager.png Користувачі, що допоможуть Вам
   Nuvola apps bookcase.svg Словничок вікітермінів
Smiley
Очікую від незнайомих
звертання на «Ви»
Архіви
Архів 2012  • Архів 2013  • Архів 2014  • Архів 2015  • Архів 2016  • Архів 2017  • Архів 2018

Будь ласка, додавайте нові теми знизу. Додати…BBLd - BBLD[ред. код]

Hi! Could you rename Шаблон:BBLd to Шаблон:BBLD? The official name changed today. https://bbld.de/ 77.180.248.236 12:24, 25 вересня 2018 (UTC)

  • YesТак Зроблено--✍ Крупскі Алег обг · внес @ 15:10, 25 вересня 2018 (UTC)
    Вітаю! Мені сьогодні анонім направив запит на вилучення шаблону BBLd через зімну назви сайту. Вже після вашої попередньої репліки почалися анонімні правки і шаблонів BBLd / BBLD, і статей, де вони праставлені (заміна BBLd на BBLD). Проясніть, будь ласка, яка назва правильна? --Lystopad (обговорення) 20:37, 6 жовтня 2018 (UTC)
  • Обидві варто використовувати. Вся ця метушня навколо дрібноти вважаю шкідництвом завжди, не конструктивним, не продуктивним. З повагою --✍ Крупскі Алег обг · внес @ 16:37, 8 жовтня 2018 (UTC)

Запрошення[ред. код]

Запрошую Вас взяти участь у Місячник упорядкування української Вікіпедії 2. Ви також можете не лише усувати якісь із запропонованих недоліків української Вікіпедії, а й сміливо пропонувати свої аспекти у вигляді розділів місячника.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 10:03, 1 листопада 2018 (UTC)

Сторінку Смирнов Ігор Вікторович номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Смирнов Ігор Вікторович, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 1 листопада 2018. Що ще можна зробити? --Brunei (обговорення) 17:37, 1 листопада 2018 (UTC)

  • Symbol oppose vote.svg Проти: Оскільки @Brunei: демонструє необізнаність у даній темі і суб'єктивно нав'язує знищити статтю під його фантазіями буцімто це "фантастика", якщо він особисто не знає реальність заслуг особистості про яку біографія. Достеменно відомо вікіпедистам, що суцільно в усіх темах розбиратися жоден не може. Багато моїх редагувань він переслідував. Вважаю це продовженням цього. До того ж дана стаття висвітлює російські державні секрети, тому не випадково в РосВікі номінували на видалення, а Brunei мавпує РосВікі. Я не створював англомовний варіант статті "Igor Smirnov (scientist)", але там немає сумніву в значимості і прикривати рос.секрети вони не мають зацікавленості. Доповнення статтей це конструктивний підхід. А виставляти на видалення не конструктивно. --✍ Крупскі Алег обг · внес @ 17:58, 1 листопада 2018 (UTC)

Прошу вашої думки щодо видалення статті Християнство і війна[ред. код]

Свою думку напишіть про статтю Християнство і війна тут [1]вилучення 5 листопада ДякуюПетрущак Обг@ 09:06, 15 листопада 2018 (UTC)

Місяць Української революції та державності[ред. код]

Coat of Arms of UNR-2.svg
Ukrainian revolution 1917-1921 monthly contest logo-02.png

Доброго дня! Нагадуємо, що почався місячник статей присвячених Українськії революції та державності, що проходитиме з 14 листопада до 14 грудня. Допоможіть збільшити кількість та покращити якість статей на історичну, культурну, воєнну та інші теми безпосередньо пов'язані з революційною добою та українською державністю. Ми підготували список статей до створення, але можете пропонувати свої. Приєднуйтесь!


Розділ без дати --DixonDBot II (обговорення) 20:51, 23 листопада 2018 (UTC)

Сторінку Шаблон:Прапор Льв номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Шаблон:Прапор Льв, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 21 листопада 2018. Що ще можна зробити? --✍ Крупскі Алег обг · внес @ 07:30, 21 листопада 2018 (UTC)

Сторінку Шаблон:Назва країни Льв номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Шаблон:Назва країни Льв, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 21 листопада 2018. Що ще можна зробити? --✍ Крупскі Алег обг · внес @ 07:34, 21 листопада 2018 (UTC)