Обговорення користувача:Krupski Oleg

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Я чув стільки наклепу на Вашу адресу, що у мене немає сумнівів: Ви - прекрасна людина! (Оскар Уайльд)
Це сторінка обговорень та пропозицій для сторінки Krupski Oleg
Правила обговорень

Або відіслати мені листа на Е-пошту

Nuvola apps package toys.png
Надаю перевагу звертанню на «Ви»
Exquisite-kwrite.png
Якщо Ви писали мені, я відповім на цій сторінці. Якщо ж я написав Вам, я стежитиму за Вашою сторінкою ще кілька днів.
   RedPillar.png Основні засади Вікіпедії   
Flag of Ukraine.svg
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, Krupski Oleg!
   Nuvola apps kmessedwords.png Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас, як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проектом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікі-розмітки.

Якщо виникли запитання про проект або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповідь на Ваше питання там відсутня, поставте запитання у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your languages skills, you are welcomed to create your own User Page, introduce interwiki, load images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask help of Community on CommunityPortal (help).
   Crystal Clear app ksirtet.png Як створити статтю
   View-refresh.svg Як редагувати статті
   Crystal Clear app lphoto.png Ілюстрування статей
   Icona de la Pluja d'Idees de la Taverna de la Viquipèdia.png Потренуйтеся тут!
   Accessories-text-editor.svg Правила і вказівки
   Crystal Clear app ktip.png Стиль оформлення статей
   Green copyright.svg Авторські права
   Help-browser.svg Довідка
   Crystal Clear app Login Manager.png Користувачі, що допоможуть Вам
   Nuvola apps bookcase.svg Словничок вікітермінів
Smiley
Очікую від незнайомих
звертання на «Ви»
Архіви
Архів 2012  • Архів 2013  • Архів 2014  • Архів 2015  • Архів 2016  • Архів 2017

Будь ласка, додавайте нові теми знизу. Додати…Категорія:Старости Великого князівства Литовського[ред. код]

Христос ся рождає! Перепрошую, так виглядає, ніби варто розділити намісників ВКЛ та старост Речі Посполитої. вже давно хтів то з Вами обговорити. Намісництво на це наштовхує. --Д-D (обговорення) 08:16, 12 січня 2017 (UTC)

Д-D, славімо Його. Вважаю логічним старост ВКЛ не чіпати в межах теренів ВКЛ та в межах дат існування ВКЛ 1236–1795 рр. відповідно Староство+Староста+Староста генеральний в Категорія:Старости Великого князівства Литовського, а старост Речі Посполитої котрі адміністрували поза кордонами ВКЛ вносити в Категорія:Старости Королівства Польського+Категорія:Старости генеральні Великопольщі тощо. Врешті якщо ви створите категорію "Старости Речі Посполитої", то туди може бути внесена Категорія:Старости Великого князівства Литовського. Для відповідно Намісництво+Намісник існує Категорія:Намісники Великого князівства Литовського+Категорія:Намісники Царства Польського. Також логічним є ретельне вияснення в біографії особи точної назви його посади "староста" чи "намісник" для уникнення плутанини, із врахуванням юридичного використання даної назви щодо адміністративної одиниці "староство" чи "намісництво". --✍ Крупскі Алег обг · внес @ 09:36, 12 січня 2017 (UTC)
Наразі трохи не згідний. --Д-D (обговорення) 10:00, 12 січня 2017 (UTC)

«Тиждень Дніпропетровщини — 2017» у січні. Долучайтесь[ред. код]

Large Coat of Arms of Dnipropetrovsk Oblast.svg Тиждень Дніпропетровщини — 2017
Ви активний учасник Порталу Дніпропетровщини. 19 — 30 січня 2017 в українській вікіпедії триватиме Тиждень Дніпропетровщини — 2017 з написанні і покращення енциклопедичних статей про цей чудовий край. Долучайтесь. Хто ж як не ми ;) --Павло (обговорення) 18:14, 16 січня 2017 (UTC) P.S. До речі, взяти участь у вікі-тижні — гарний спосіб відзначити 13-річчя вікіпедії )

Запрошення на Вікімарафон 2017[ред. код]

Wikimarathon-UA Lviv 2017 poster (cropped).png

Привіт! 30 січня Українській Вікіпедії виповниться 13 років. Запрошуємо долучитися до Вікімарафону, який відбудеться 28—30 січня 2017 — це гарна нагода створити нову статтю разом із сотнями інших користувачів. Охочі учасники акції зможуть отримати невеличкі сувеніри. Також приходьте на вікізустріч у Києві!
Розділ без дати --DixonDBot II (обговорення) 18:03, 30 січня 2017 (UTC)

Ряшів чи Жешув[ред. код]

Вітаю Вас, пане Олеже!
У свій час був у Жешові. А оце заглянув до УрВікі і побачив там Ряшів. Аж смішно стало! Однак, а може це вірно? Тільки на Вас і «уповаю» — просвтіть, якщо зможете! Дякую, --Biletsky Volodymyr (обговорення) 19:37, 30 січня 2017 (UTC)

  • Ви достатньо розумні - розберетеся. І всім у світі (навіть без освіти) людям зрозуміло, що назва міста Рим має першу літеру Р, але полякам хочеться триматися правила казати Жим (Rzym) зі звуком Ж щодо міста Риму. Це не значить триматися такого польського правила в українській мові, особливо щодо етнічних русинських топонімів на поки-що підпольських етнічно українських землях, з садистично систематичним польським ополяченням українців-русинів (аналогічне садистичне зросійщення москалями відбувалося). Деяких вікіпедистів можна "вичислити" за такими ознаками. Особливо беріть до уваги відсутність академічного абстрагування, наукового способу мислення у польських націоналістів із останнім часом в новинах ЗМІ відомими їх закликами вбивати українців у Польщі-Євросоюзі, порівнюйте з аналогічним агресивним ставленням до українського питання росіян РФ - у них однакові імперські претензії, однакові вимоги переписувати українські підручники проти УПА і т.п.. Раджу вам триматися українського погляду на українську історію, мати українську візію на історію Польщі та Росії (особливо зверніть увагу на підросійських зрадників поляків у створеній мною статті написано як постраждали від того українці та білоруси з литовцями - Тадеуш Рейтан). У цій ситуації помітні навіть жиди-вікіпедисти: зустрічав такого громадянина Ізраїлю служившого в ЦАХАЛ з СРСР, котрий проявив себе з шовіністичною ментальністю росіян в РосВікі на проукраїнське редагування (і жидом не став, і москалем не є, але мутант совка з патологічною ненавистю до українства й істериками якщо є його природи прояви ненависті але до жидівства). З цього - справа не у національності, варто вікіпедистам не хворіти отою заразою стереотипів політиканства, позитивно дбати за інтереси багатостраждального українства (вказані дрібноти як писати є виразом ідеологій або філології). Я спробував створити Польсько-українська практична транскрипція - читайте, редагуйте. З повагою --✍ Крупскі Алег обг · внес @ 08:32, 31 січня 2017 (UTC)
Щиро дякую!
По-перше, що так високо поцінували мої здібності! (скажу відверто – без Вашої допомоги таки б не розібрався, бо стосовно «Жиму» - перший раз чую!) )
По-друге, (тут не перехвалити б себе) у мене талант звернутися саме до того, хто мені може допомогти найкращим чином! Серйозно! Це є тому черговим підтвердженням! Я й не сподівався на таку допомогу! Звернувся по «руб-двадцять», а отримав «мільйон»!
По-третє, Ваша праця викликає захоплення! Я вчив польську за такою методикою: Читав у 5-му класі Майна Ріда польською на горищі у бабусі (із врятованої нею тієї частини сільської бібліотеки, яка мало не згоріла 24-25 червня 1941), розгойдуючись на сидінні з підбитого німецького бронетранспортера, і, разом із тим, слухав із транзисторного приймача на «довгих хвилях» передачу «Канікули із радіоприймачем» польською, та й «відкривав» (як криптолог) для себе такі «вивороти» «єнзика польскєґо» як «бєндже» замість «буде», «ренком» замість «рукою» і тільки пізніше мене поляки поправили, що не «ренком», а «ренков»… Я тоді щось схоже на таку собі транслітерацію писав «у – ен», «ю – ом ов» на слух. А тут – цілий скарб! Тепер із Вашою допомогою ще й вивчу польську «бардзо добже». Я ж тоді тільки Майна Ріда «Млодзє жеґляже» осилив. Пізніше – «Радіо і телевізія – алє ж то бардзо просте!» (а ще пізніше взнав, що цю книгу Айсберга видано майже 100 мовами світу – як Вікіпедію!). А ще пізніше – Потоп і Пан Володиєвскі. Пан Тадеуш лежить і чекає на своє, бо незнання транскрипції кидало тінь на красу поезії – вона ж у моїй транскрипції була кострубата. Але тепер…! Красно Вам дякую! І дай Вам Боже здоров’я! --Biletsky Volodymyr (обговорення) 16:10, 31 січня 2017 (UTC)
За Вашої допомоги відважився створити статтю Жимська політехніка. Якщо щось не так, чи щось Вам не до вподоби - моя сторінка обговорень до Ваших послуг! ) Ще раз дякую, --Biletsky Volodymyr (обговорення) 10:17, 3 лютого 2017 (UTC)

Прохання висловитись[ред. код]

Шановний, прошу Вас долучитись до обговорення щодо Перейменування статей/Польсько-радянська війна 1920 → Україна у польсько-радянській війні --Hmarskiy II (обговорення) 21:36, 2 лютого 2017 (UTC+2)

Прохання підказати[ред. код]

Вітаю Вас, пане Олеже! Зацікавився я, а чи є у Вікіпедії «критерії значимості спортсменів»? Шукав, шукав – і не знайшов. Вирішив проконсультуватися, та й думаю собі – найкращих консультантів знайду на порталі «Спорт». Відкрив портал, та й заглянув у історію редагувань, та й знайшов фахівця у Вашій особі, як користувача, який останнім часом найбільше редагував цю сторінку. Ви може й не повірите, що відчував, що знайду саме Вас! Тож перепрошую за те, що так часто до Вас звертаюсь, але вже нікуди не дінетесь – якщо зможете, то підкажіть, чи є такі критерії в УкрВікі або у інших розділах? Бо хочу написати про мотоспортсмена, якого не стало пришлого року, із яким вчився, і який був багатократним призером багатьох змагань, майстром спорту, та, навіть, і чемпіоном СРСР, знімався в кіно в якості дублера, і … Скоро роковини по ньому і після цієї сумної дати хочу попробувати «встановити йому пам’ятник» у Вікіпедії. Дякую, --Biletsky Volodymyr (обговорення) 19:54, 6 лютого 2017 (UTC)

Вітаю! Дякую, хоча дещо розчарований. Я надіявся, що десь є такі критерії, як, скажімо, про освітян та науковців чи діячів мистецтв - чемпіони світу, Європи, України, врешті-решт, СРСР, майстри спорту, призери, ... Жаль, але і так непогано - дякую! Перепрошую, що забарився із відповіддю. На все найкраще, --Biletsky Volodymyr (обговорення) 12:05, 12 лютого 2017 (UTC)

en:Alias (video game)[ред. код]

Можете создать статью?--Станислав Савченко (обговорення) 13:20, 19 лютого 2017 (UTC)

  • Можу, але кому це вигідно, якщо ти не вивчив української мови в діаспорі РФ маючи укр.прізвище Савченко? --✍ Крупскі Алег обг · внес @ 13:41, 19 лютого 2017 (UTC)