Обговорення користувача:Krupski Oleg

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Я чув стільки наклепу на Вашу адресу, що у мене немає сумнівів: Ви - прекрасна людина! (Оскар Уайльд)
Це сторінка обговорень та пропозицій для сторінки Krupski Oleg
Правила обговорень

Або відіслати мені листа на Е-пошту

Nuvola apps package toys.png
Надаю перевагу звертанню на «Ви»
Exquisite-kwrite.png
Якщо Ви писали мені, я відповім на цій сторінці. Якщо ж я написав Вам, я стежитиму за Вашою сторінкою ще кілька днів.
   RedPillar.png Основні засади Вікіпедії   
Flag of Ukraine.svg
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, Krupski Oleg!
   Nuvola apps kmessedwords.png Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас, як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проектом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікі-розмітки.

Якщо виникли запитання про проект або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповідь на Ваше питання там відсутня, поставте запитання у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your languages skills, you are welcomed to create your own User Page, introduce interwiki, load images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask help of Community on CommunityPortal (help).
   Crystal Clear app ksirtet.png Як створити статтю
   View-refresh.svg Як редагувати статті
   Crystal Clear app lphoto.png Ілюстрування статей
   Icona de la Pluja d'Idees de la Taverna de la Viquipèdia.png Потренуйтеся тут!
   Accessories-text-editor.svg Правила і вказівки
   Crystal Clear app ktip.png Стиль оформлення статей
   Green copyright.svg Авторські права
   Help-browser.svg Довідка
   Crystal Clear app Login Manager.png Користувачі, що допоможуть Вам
   Nuvola apps bookcase.svg Словничок вікітермінів
Smiley
Очікую від незнайомих
звертання на «Ви»
Архіви
Архів 2012  • Архів 2013  • Архів 2014  • Архів 2015  • Архів 2016  • Архів 2017  • Архів 2018

Будь ласка, додавайте нові теми знизу. Додати…Попередження[ред. код]

Доброго дня! Попереджаю, щодо розголошення персональних даних іншого користувача, навіть анонімного. Прошу від таких дій відмовитися та перейти на конструктивне обговорення на СО статті. --Чорний Кіт Обг. 22:07, 19 березня 2018 (UTC)

  • AlexKozur, вашу думку поважаю, вважаю що ви праві. Але для розуміння вчинку варто з ким маєш до діла, тоді висновок правильний буде. Особливо коли анонім не створює обліковий запис вести діалог, а знищує цінну інформацію про дослідження закордонних науковців-генетиків про етногенез українців! --✍ Крупскі Алег обг · внес @ 18:11, 20 березня 2018 (UTC)
    це просто трата часу. Ви подивились хто це і все. Хоча по наданим матеріалам аноніма і так все ясно. Як посилання може бути, як джерело краще наукові праці. Не люблю документальні фільми, так як вони не все говорять. Коротко у них. Я все-таки захищу статтю від анонімів, бо вона є важливою. І якось дивно якийсь баг був, не патрулювалась о.о--Чорний Кіт Обг. 03:06, 21 березня 2018 (UTC)

Share your experience and feedback as a Wikimedian in this global survey[ред. код]

WMF Surveys, 18:21, 29 березня 2018 (UTC)

Reminder: Share your feedback in this Wikimedia survey[ред. код]

WMF Surveys, 01:19, 13 квітня 2018 (UTC)

Your feedback matters: Final reminder to take the global Wikimedia survey[ред. код]

WMF Surveys, 00:28, 20 квітня 2018 (UTC)

Ізраїльський місяць[ред. код]

Лого місяця

Вітаю! Запрошую взяти участь у Ізраїльському місяці у Вікіпедії, що триватиме до 14 травня, з нагоди 70-річного ювілею проголошення держави Ізраїль. --Anntinomyобг 18:23, 2 травня 2018 (UTC)

Результати конкурсу «Скандинавська весна»[ред. код]

ScandinavianSpringMain.png

Доброго дня! Ми вже підвели підсумки, і церемонія нагородження переможців конкурсу «Скандинавська весна» відбудеться 2 червня у Львові. Дякуємо за участь у нашому конкурсі! Якщо маєте змогу, то завітайте до Центру міської історії центрально-східної Європи (вулиця Академіка Богомольця, 6, Львів). Початок о 17:30. Ви можете записатися на вікізустріч, а також на фейсбук-подію. Гарного дня! --アンタナナ 22:22, 19 травня 2018 (UTC)

Результати конкурсу «Скандинавська весна»[ред. код]

ScandinavianSpringMain.png

Доброго дня! Ми вже підвели підсумки, і церемонія нагородження переможців конкурсу «Скандинавська весна» відбудеться 2 червня у Львові. Дякуємо за участь у нашому конкурсі! Якщо маєте змогу, то завітайте до Центру міської історії центрально-східної Європи (вулиця Академіка Богомольця, 6, Львів). Початок о 17:30. Ви можете записатися на вікізустріч, а також на фейсбук-подію. Гарного дня! --アンタナナ 22:22, 19 травня 2018 (UTC)

Приєднуйтесь та Поширюйте[ред. код]

Вітаю! Звертаюся до вас не просто так, а з проханням допомоги. 22 січня 2019 року виповнюється 100 років Акту Злуку УНР з ЗУНР , а також 102 річниця початку української революції. Загально відомо є той факт , що в Україні відбуватимуться святкування та буде проведено безліч урочистої подій. Вважаю , що винятком не повина бути і українська Вікіпедія. Тому прошу вас підтримати мене в проведені Місячника Української революції. Ольжич Мушинський (обговорення) 09:09, 25 травня 2018 (UTC)

Ольжич Мушинський (обговорення) 09:09, 25 травня 2018 (UTC)

Bohemian Rhapsody[ред. код]

Вітаю Вас! Я працюю над покращенням статей пов'язаних з британським гуртом «Queen». Зараз працюю над статею про знамениту пісню Bohemian Rhapsody. Англійською я не володію, тому часто звертаюсь за допомогою до інших користувачів. Чи не могли би Ви перекласти ось цей фрагмент тексту з розділу "2.1 Intro (0:00–0:49)"?

  • The song begins with a close five-part harmony a cappella introduction in Bb major— as evidenced by the presence of a V-I cadence (F7 - Bb) multi track recordings of Mercury although the video has all four members lip-syncing this part. The lyrics question whether life is "real" or "just fantasy caught in a landslide" before concluding that there can be "no escape from reality".

After 20 seconds, the grand piano enters, the song modulates briefly to E♭ major and Mercury's voice alternates with the other vocal parts. The narrator introduces himself as "just a poor boy" but declares that he "needs no sympathy" because he is "easy come, easy go" and then "little high, little low" (if listening in stereo, the words "little high" come from the left speaker whereas the "little low" comes from the right); chromatic side-slipping on "easy come, easy go" highlights the dream-like atmosphere. The end of this section is marked by the bass entrance and the cross-handed piano vamp in B♭.--Парус (обговорення) 10:25, 29 травня 2018 (UTC)

Сторінку Пятаченко Павло номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Пятаченко Павло, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 18 червня 2018. Що ще можна зробити? Kharkivian (обг.) 18:32, 18 червня 2018 (UTC)

BBLd - BBLD[ред. код]

Hi! Could you rename Шаблон:BBLd to Шаблон:BBLD? The official name changed today. https://bbld.de/ 77.180.248.236 12:24, 25 вересня 2018 (UTC)

  • YesТак Зроблено--✍ Крупскі Алег обг · внес @ 15:10, 25 вересня 2018 (UTC)
    Вітаю! Мені сьогодні анонім направив запит на вилучення шаблону BBLd через зімну назви сайту. Вже після вашої попередньої репліки почалися анонімні правки і шаблонів BBLd / BBLD, і статей, де вони праставлені (заміна BBLd на BBLD). Проясніть, будь ласка, яка назва правильна? --Lystopad (обговорення) 20:37, 6 жовтня 2018 (UTC)
  • Обидві варто використовувати. Вся ця метушня навколо дрібноти вважаю шкідництвом завжди, не конструктивним, не продуктивним. З повагою --✍ Крупскі Алег обг · внес @ 16:37, 8 жовтня 2018 (UTC)