Обговорення користувача:Krupski Oleg

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Я чув стільки наклепу на Вашу адресу, що у мене немає сумнівів: Ви - прекрасна людина! (Оскар Уайльд)
Це сторінка обговорень та пропозицій для сторінки Krupski Oleg
Правила обговорень

Або відіслати мені листа на Е-пошту

Nuvola apps package toys.png
Надаю перевагу звертанню на «Ви»
Exquisite-kwrite.png
Якщо Ви писали мені, я відповім на цій сторінці. Якщо ж я написав Вам, я стежитиму за Вашою сторінкою ще кілька днів.
   RedPillar.png Основні засади Вікіпедії   
Flag of Ukraine.svg
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, Krupski Oleg!
   Nuvola apps kmessedwords.png Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас, як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проектом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікі-розмітки.

Якщо виникли запитання про проект або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповідь на Ваше питання там відсутня, поставте запитання у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your languages skills, you are welcomed to create your own User Page, introduce interwiki, load images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask help of Community on CommunityPortal (help).
   Crystal Clear app ksirtet.png Як створити статтю
   View-refresh.svg Як редагувати статті
   Crystal Clear app lphoto.png Ілюстрування статей
   Icona de la Pluja d'Idees de la Taverna de la Viquipèdia.png Потренуйтеся тут!
   Accessories-text-editor.svg Правила і вказівки
   Crystal Clear app ktip.png Стиль оформлення статей
   Green copyright.svg Авторські права
   Help-browser.svg Довідка
   Crystal Clear app Login Manager.png Користувачі, що допоможуть Вам
   Nuvola apps bookcase.svg Словничок вікітермінів
Smiley
Очікую від незнайомих
звертання на «Ви»
Архіви
Архів 2012  • Архів 2013  • Архів 2014  • Архів 2015  • Архів 2016  • Архів 2017  • Архів 2018

Будь ласка, додавайте нові теми знизу. Додати…Прошу вашої думки щодо видалення статті Християнство і війна[ред. код]

Свою думку напишіть про статтю Християнство і війна тут [1]вилучення 5 листопада ДякуюПетрущак Обг@ 09:06, 15 листопада 2018 (UTC)

Місяць Української революції та державності[ред. код]

Coat of Arms of UNR-2.svg
Ukrainian revolution 1917-1921 monthly contest logo-02.png

Доброго дня! Нагадуємо, що почався місячник статей присвячених Українськії революції та державності, що проходитиме з 14 листопада до 14 грудня. Допоможіть збільшити кількість та покращити якість статей на історичну, культурну, воєнну та інші теми безпосередньо пов'язані з революційною добою та українською державністю. Ми підготували список статей до створення, але можете пропонувати свої. Приєднуйтесь!


Розділ без дати --DixonDBot II (обговорення) 20:51, 23 листопада 2018 (UTC)

Сторінку Шаблон:Прапор Льв номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Шаблон:Прапор Льв, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 21 листопада 2018. Що ще можна зробити? --✍ Крупскі Алег обг · внес @ 07:30, 21 листопада 2018 (UTC)

Сторінку Шаблон:Назва країни Льв номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Шаблон:Назва країни Льв, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 21 листопада 2018. Що ще можна зробити? --✍ Крупскі Алег обг · внес @ 07:34, 21 листопада 2018 (UTC)

Дякую за участь у Місяці Азії![ред. код]

Wikipedia Asian Month Logo v2

Вітаю, Krupski Oleg! Ви створили 4 чи більше статті, і тому отримаєте листівку з якоїсь країни Азії. З якої саме країни — це таємниця! Будь ласка, заповніть цю форму не пізніше, ніж 10 січня 2019. Зважте, що пошта з Азії може йти дуже довго, тож ваша листівка може прийти через місяць-два-три.

У формі ви вказуєте свою поштову адресу. Доступ до відповідей мають лише учасники міжнародної команди організаторів. Вони випадковим чином розподілять адреси між країнами, з яких надсилатимуться листівки, і передадуть конкретним відправникам. Усі персональні дані буде стерто після того, як листівки буде надіслано. Якщо у вас є проблеми з google-формою, ви можете надіслати свою адресу листом користувачеві Saileshpat.

Дякую за Ваш внесок! Щасливих редагувань ) -- Ата (обг.) 11:32, 20 грудня 2018 (UTC)

Шаблон Edited у статті Західноєвропейський екзархат російських парафій в Західній Європі[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Західноєвропейський екзархат російських парафій в Західній Європі був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 19:46, 22 грудня 2018 (UTC)

Мисаїл (860-874) і Михаїл (974-988)[ред. код]

Доброго дня! Стаття Список митрополитів Київських у розділі Перші єпископи Київські (до Хрещення Русі) містить імена Мисаїла (860—874) і Михаїла (974—988). Якщо я не помиляюсь, то першим їх в список внесли саме Ви - 1. Саме тому я хотів би спитати ваше джерело. --2A02:AB88:24C1:6300:285E:CCCF:FA43:DB16 17:18, 13 січня 2019 (UTC)

Подяка за участь у Місяці Польщі[ред. код]

Coat of arms of Poland.png
Подяка за участь у Місяці Польщі
Вітаю, Krupski Oleg!
Хочу подякувати Вам за участь у Місяці Польщі. Тоді спільними зусиллями було створено 387 нових статей, поліпшено 5 наявних статей, а також зроблено безліч шаблонів та категорій. Дуже дякую за допомогу! Наснаги Вам, пишіть ще!--DiMon2711 19:16, 17 січня 2019 (UTC)

Єврейська енциклопедія Брокгауза та Ефрона[ред. код]

Чому у створенній вамі статті Єврейська енциклопедія Брокгауза та Ефрона написано Ефрона, а не Єфрона? Podorozhnyk (обговорення) 14:22, 19 січня 2019 (UTC)

Але при цьому Єфрон Ілля Абрамович. Podorozhnyk (обговорення) 20:24, 19 січня 2019 (UTC)

Нецевичі[ред. код]

Вітаю! Прошу Вас переглянути статтю. Прошу звернути увагу на файл 102 Списку дворян Волинської губернії. З повагою --Nikolay.sinitskiy (обговорення) 07:47, 23 січня 2019 (UTC)

  • @Nikolay.sinitskiy:, стаття "Нецевичі" потребує більшого насичення джерелами й відомостями про рід. Вступ "Нецевичі" має містити відомості про історію походження прізвища "Нецевичі" (+етимологія), а "Нецевич Віктор-Станіслав-Костка Гнатович" є окремим персонажем вартим згадки у статті. Стаття не містила категоризації й посилання на джерело "Список дворянских родов Волынской губернии, Волынская губернская типография, г. Житомир, 1906". У розділі "Сім'я" ви маєте додати дати життя на кожну персону та вказати родоначальника роду. Можете додати статистику розповсюдження прізвища, варіанти запису у документах на різних мовах і т.п.. За приватною власністю і т.п. ідентифікувати підданство (щодо хронології в шаблоні "Рід"). А також, на відомих осіб створити окремі біографічні статті. Успіхів! --✍ Крупскі Алег обг · внес @ 19:38, 23 січня 2019 (UTC)