Обговорення користувача:Krupski Oleg

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Я чув стільки наклепу на Вашу адресу, що у мене немає сумнівів: Ви - прекрасна людина! (Оскар Уайльд)
Це сторінка обговорень та пропозицій для сторінки Krupski Oleg
Правила обговорень

Або відіслати мені листа на Е-пошту

Nuvola apps package toys.png
Надаю перевагу звертанню на «Ви»
Exquisite-kwrite.png
Якщо Ви писали мені, я відповім на цій сторінці. Якщо ж я написав Вам, я стежитиму за Вашою сторінкою ще кілька днів.
   RedPillar.png Основні засади Вікіпедії   
Flag of Ukraine.svg
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, Krupski Oleg!
   Nuvola apps kmessedwords.png Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас, як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проектом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікі-розмітки.

Якщо виникли запитання про проект або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповідь на Ваше питання там відсутня, поставте запитання у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your languages skills, you are welcomed to create your own User Page, introduce interwiki, load images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask help of Community on CommunityPortal (help).
   Crystal Clear app ksirtet.png Як створити статтю
   View-refresh.svg Як редагувати статті
   Crystal Clear app lphoto.png Ілюстрування статей
   Icona de la Pluja d'Idees de la Taverna de la Viquipèdia.png Потренуйтеся тут!
   Accessories-text-editor.svg Правила і вказівки
   Crystal Clear app ktip.png Стиль оформлення статей
   Green copyright.svg Авторські права
   Help-browser.svg Довідка
   Crystal Clear app Login Manager.png Користувачі, що допоможуть Вам
   Nuvola apps bookcase.svg Словничок вікітермінів
Smiley
Очікую від незнайомих
звертання на «Ви»
Архіви
Архів 2012  • Архів 2013  • Архів 2014  • Архів 2015  • Архів 2016  • Архів 2017  • Архів 2018

Будь ласка, додавайте нові теми знизу. Додати…Попередження — війна редагувань[ред. код]

Вітаю, пане Krupski Oleg.

Я хочу вас повідомити про те, що ведення війн редагувань на сторінці Вендський хрестовий похід без спроб розібратися із суттю питання — це є грубе порушення настанови про Війни редагувань. Я можу порадити в подальшому обговорювати запити, адресовані до вас, а також причини встановлення шаблонів-повідомлень на статті, а не воювати скасуваннями. Стаття справді має чимало аспектів, що потребують виправлення, і ваші дії для вирішення цих питань виглядають далекими від конструкивних.

Сподіваюсь на ваше розуміння, --VoidWanderer (обговорення) 00:27, 2 лютого 2018 (UTC)

 • @VoidWanderer:, дякую що звернули увагу на В.Галушко хто спровокував "війни редагувань" у статті Вендський хрестовий похід і одразу подав жалобу на адекватні дії, і порушуючи ВП:Е (й інше що він сам же пише) наклепами та дезінформацією про відсутність заборони української мови в СРСР займається російською політичною пропагандою з використанням правил УкрВікі проти проукраїнських редакторів (див. номінацію), нав'язує антинаукову суб'єктивну точку зору сформовану в політиканській пропаганді Росії. Читайте всі провокаційні репліки (а також "наперед неправдива інформація" в рубриці "3.2.7 Запитання Веніаміна Галушка"). В УкрВікі почала формуватися проросійська вікіпартія, мета якою може бути витіснити українських редакторів для окупації українського інформаційного простору з метою підгонки під проросійські стандарти всіх укр.статтей (я попереджав про це роками раніше) - це хвиля подавання українською мовою не українського змісту (раніше просто нагло російською писали й хамили, вербували і т.п. - вони поміняли тактику). Почнуть самі поміж промосковських вікіпедистів обирати структуру в УкрВікі. Коли в меншості опиниться проукраїнська частка адміністраторів та патрульних - буде пізно. Деталі редагування - це в робочій атмосфері узгоджується конструктивно в вікіспільноті. Але В.Галушко+Русские не здаются мають чітко агресивну проросійську позицію НЕ енциклопедичного характеру під прикриттям правил Вікіпедії... --✍ Крупскі Алег обг · внес @ 07:28, 2 лютого 2018 (UTC)
Пане Krupski Oleg, ви не відповіли на попередження про війну редагувань навіть мінімально по суті. Так, я зрозумів, що ви маєте певні підозри. Але я маю наголосити — ваші підозри не є достатнім приводом для ігнорування правил і настанов Вікіпедії. Дякую за розуміння, --VoidWanderer (обговорення) 11:48, 2 лютого 2018 (UTC)

Попередження: ВП:НО[ред. код]

Будь ласка, зверніть увагу на те, що у Вікіпедії абсолютно заборонені особисті випади проти інших користувачів, такі як тут ред.№ 21945085. Див. довідку: Вікіпедія:Неприпустимість образ, погроз і агресії та Вікіпедія:Брутальність. --Helixitta (t.) 10:03, 2 лютого 2018 (UTC)

Попередження — дотримання Етикету та вилучення шаблонів запитів[ред. код]

Користувач В.Галушко звернувся на мою СО, вказавши на поршуння вами офіційного правила — ВП:Етикету: ред.№ 21972272.

Ви де-факто звинувачуєте користувача в участі у інформаційні війні на стороні Росії. Ви також вказуєте користувачу на те що йому робити, а що не треба, що є грубощами з вашої сторони. Обидва випадки є порушенням правил Етикету.

Але це не все.

Є ще одна проблема, що заключається в тому, що ви неадекватно реагуєте на запити щодо вмісту статей. У цілій серії статей:

ви повилучали запити на джерело висловлення, при цьому залишивши речення із сумнівним формулюванням.

Це потребує окремого пояснення — утиски української мови і культури в СРСР, звісно, існували, але вони мали специфічний характер. Зокрема, відсутність згаданої технічної літератури в українському перекладі, швидше за все, значить не те що українську мову забороняли, а те що російську пропагували. Тобто мова йде про систематичну роботу з русифікації. Нездатаність СРСР налагодити паралельний випуск декількома мовами через економічні складнощі. Втім, обидва припущення — лише мої власні, — має бути наведене джерело, що підтвердило б причини відсутності технічної літератури в СРСР іншими мовами окрім російської. Саме через подібні труднощі користувач абсолютно доцільно виставив шаблон запиту джерел.

Підсумовуючи, попередження: не переходьте на обговорення особи опонента у дискусії. Обговорюйте проблеми і питання, а не ваші підозри щодо змов.

Інше попередження: не вилучайте встановлених шаблонів запитів, якщо ви не вирішили питання по суті.

ПС. І це лише мій коментар щодо одного звернення. З досвіду спільної з вами роботи в інших статтях, я бачу, що ви практично не сприймаєте того, що вам пишуть і не розумієте, чи не хочете розуміти питань, які вам ставлять. Прямих відповідей на поставлені питання від вас годі дочекатися. Врахуйте, що з подібним підходом вам навряд вдасться уникнути конфліктів з іншими користувачами в майбутньому. Якщо ви замість відповідей будете розказувати про московських агентів, та іншого роду абсолютно відсторонені теми, ви навряд будете здатні відстояти свою точку зору. --VoidWanderer (обговорення) 19:23, 6 лютого 2018 (UTC)

 • @VoidWanderer:, я вам також писав зайнятися "Генеральний штаб Збройних сил РФ" (див. "Генеральний штаб Збройних сил РФ: історія змін"), що створили ви з порушенням правил Вікіпедії. Що більш конструктивним є ніж ото писати вище ) Ви втрутилися своїм редагуванням і несете за то відповідальність. --✍ Крупскі Алег обг · внес @ 19:45, 6 лютого 2018 (UTC)
Здається, ви не зрозуміли пояснень, які вам писали ще тоді: ред.№ 21863762. Ви також зараз демонструєте те, що не здатні розпізнати де є порушення правил Вікіпедії, а де ні. Ви навіть зараз відповідаєте не по суті теми, а переводячи тему розмови.
Побажаю вам удачі з таким підходом, бо бачу, що розуміння не спостерігається. --VoidWanderer (обговорення) 19:56, 6 лютого 2018 (UTC)


Запит на арбітаж[ред. код]

АК не буде розглядати цей позов, бо було відсутнє звернення до адміністраторів. Так що краще його не подавати. --Basio (обговорення) 11:00, 11 лютого 2018 (UTC) P.S. А в ЗА приберіть або змініть вирази, що не відповідають дійсності. --Basio (обговорення) 11:14, 11 лютого 2018 (UTC)

Блокування[ред. код]

Блокування
Вас тимчасово заблоковано у зв'язку з порушенням ВП:НО та ВП:Е після декількох попереджень. для запобігання подальшим порушенням. Термін блокування — 12 годин.
Коли термін блокування буде вичерпано, ми будемо раді продовженню Вашої конструктивної участі у проекті.
Після того, як закінчиться строк, блокування зніметься автоматично.

ред.№ 22023321 Будь ласка, утримуйтесь від персональних випадів на інших користувачів. --Helixitta (t.) 18:42, 12 лютого 2018 (UTC)

Пане Krupski Oleg, у своєму дописі ви зробили кілька тверджень:
 • зробили натяк, що користувач — «україномовний агент Московії», ще й «набраний», тобто за наймом;
 • переслідував вашу працю, хоча користувач міг і мав право переглянути ваш внесок, адже ви номінувалися на патрульного;
 • зробили припущення, ніби він повитирав згадки про заборону української мови з вищенавдених вами міркувань. Проте я вам вище на цій сторінці доволі детально пояснив нюанси різниці між спеціальними заборонами української мови, і русифікацією як політикою, що пригнічує всі мови (і цю причину ще треба, до речі, підкріпити джерелами).
 • врешті решт, звинуватили користувача у наклепах, обмовах і порушенні ВП:Е на вашій номінації, хоча, відверто кажучи, я не спостерігав від нього там наклепів, обмов, і порушень ВП:Е. Я прошу вас вказати на ці моменти — я міг їх не помітити і пропустити. Проте якщо ви не обгрунтуєте ці слова, ваші закиди до користувача вже самі перетворяться на наклеп і обмову.
Підсумовуючи: користувач може бути з Росії, і може справді мати проросійські погляди. Проте це не дає вам підстав порушувати правила Етикету, звинувачувати його безпідставно у ваших здогадках. Дякую за розуміння, --VoidWanderer (обговорення) 19:32, 12 лютого 2018 (UTC)
 • VoidWanderer, ви граєте в одні футбольні ворота )--✍ Крупскі Алег обг · внес @ 16:52, 13 лютого 2018 (UTC)
  Ні, це не так. Те, що я не застосовую ніяких адміндій до користувачів, які на ці дії не заслужили з точки зору чинних правил, не значить, що я граю в одні ворота. --VoidWanderer (обговорення) 17:11, 13 лютого 2018 (UTC)
  VoidWanderer, чи маєте Ви якесь відношення до користувача рувікі Wanderer777?--ROMANTYS (обговорення) 19:13, 13 лютого 2018 (UTC)
  ROMANTYS, ні, не маю. Я давав відповідь на запитання про облікові записи під час моєї номінації — цей обліковий запис у мене перший і єдиний. --VoidWanderer (обговорення) 19:52, 13 лютого 2018 (UTC)
 • Додаткова інформація укр.вікіпедистам про В.Галушко: рос. ...наложить ограничения на участников...из Украинской Википедии...выбора нам не оставили, мы должны потерять одно из двух: или Украинскую Википедию или чувство собственного достоинства)ru:Обсуждение Википедии:К посредничеству/Украина. Це на репліку від HUNTER USSR "рос. Разве нельзя найти управу на этих администраторов в укрВики с других Википедий. Как так получается?" )--✍ Крупскі Алег обг · внес @ 17:23, 13 лютого 2018 (UTC)

Статус файлу Файл:Кіо Еміль Е..jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Кіо Еміль Е..jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Зверніть увагу, що не можна обґрунтувати добропорядне використання зображень живих відомих людей. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити. ᛒᚨᛊᛖ (ⰑⰁⰃ) 12:49, 17 лютого 2018 (UTC)

Статус файлу Файл:Ратніков Б.К..jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Ратніков Б.К..jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Зверніть увагу, що не можна обґрунтувати добропорядне використання зображень живих відомих людей. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити. ᛒᚨᛊᛖ (ⰑⰁⰃ) 12:51, 17 лютого 2018 (UTC)

Статус файлу Файл:Виноградов М.В..jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Виноградов М.В..jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Зверніть увагу, що не можна обґрунтувати добропорядне використання зображень живих відомих людей. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити. ᛒᚨᛊᛖ (ⰑⰁⰃ) 12:54, 17 лютого 2018 (UTC)

Статус файлу Файл:Pavel Globa.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Pavel Globa.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Зверніть увагу, що не можна обґрунтувати добропорядне використання зображень живих відомих людей. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити. ᛒᚨᛊᛖ (ⰑⰁⰃ) 12:56, 17 лютого 2018 (UTC)

Статус файлу Файл:APDubrov.JPG[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:APDubrov.JPG. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Зверніть увагу, що не можна обґрунтувати добропорядне використання зображень живих відомих людей. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити. ᛒᚨᛊᛖ (ⰑⰁⰃ) 12:56, 17 лютого 2018 (UTC)

Щодо Файл:От.Леонід Дубровицяз сімєю.JPG[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:От.Леонід Дубровицяз сімєю.JPG. Однак, схоже, що цей файл завантажено Вами без дозволу правовласника, тобто з порушенням правил Вікіпедії. Якщо файл було звантажено із сайту, а Ви є власником сайту чи маєте доступ до сторінки на сайті, де розміщене це фото, то змініть умови розповсюдження зображень, розмістивши на сайті формулювання, що дозволить використовувати їх у Вікіпедії. Приклади формулювань можна подивитися тут.

Якщо ж Ви не є власником сайту і не маєте доступу до сторінки де розміщене це фото, то треба діяти відповідно до інструкції отут: Вікіпедія:Дозволи. Відповідно до цього алгоритму треба діяти і якщо зображення було взято із книги, а Ви є автором чи правовласником. Якщо статус завантажених Вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії, на жаль, будуть змушені вилучити завантажений Вами файл із сервера. Дякуємо за розуміння. ᛒᚨᛊᛖ (ⰑⰁⰃ) 13:03, 17 лютого 2018 (UTC)

 • @Base: містить (Файл:От.Леонід Дубровицяз сімєю.JPG) чітку інформацію "Надав онук Богдан Гордасевич для Вікіпедії". А завантажив 4 січня 2011‎ Тарас Дем'яненко. Який дозвіл вам потрібно після надання з сімейного альбому? )--✍ Крупскі Алег обг · внес @ 20:58, 17 лютого 2018 (UTC)

Статус файлу Файл:Krupski Mikołaj.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Krupski Mikołaj.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Зверніть увагу, що не можна обґрунтувати добропорядне використання зображень живих відомих людей. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити. ᛒᚨᛊᛖ (ⰑⰁⰃ) 13:04, 17 лютого 2018 (UTC)

Блокування[ред. код]

Блокування
Вас тимчасово заблоковано у зв'язку з систематичними порушеннями ВП:НО (персональними випадами та переслідуваннями) для запобігання подальшим порушенням. Термін блокування — 1 день.
Коли термін блокування буде вичерпано, ми будемо раді продовженню Вашої конструктивної участі у проекті.
Після того, як закінчиться строк, блокування зніметься автоматично.

Зокрема, оце: ред.№ 22061822--Piramidion 17:52, 18 лютого 2018 (UTC)

 • @Piramidion:, ви зловживаєте адмініструванням (видалили коментар ред.№ 22061884). Ваша погроза заблокувати та прикриття мого свідчення про опонента з РФ під ніком «Галушко» вашим шаблоном «персональний випад» (хоча не містить порушення-"випаду") є не етичним (ВП:НО). --✍ Крупскі Алег обг · внес @ 18:35, 18 лютого 2018 (UTC)

Щодо ЕУ[ред. код]

То було видалено не лише тому що у першій редакції автори були не очевидні, а головним чином через невідповідність ВП:АД за розділом ВП:ОХА/Чи є автор знаним експертом у даній галузі?. Мафтин Л. В. є кфн, до того ж непрофільним (щодо досліджень ЕУ).

Зважаючи на ваше нинішне блокування я поки що утримаюсь від повторного видалення того. Сподіваюсь по закінченню терміну ви самі то прибирете, або заміните на авторитетніше джерело --Tryhlav (обговорення) 11:06, 19 лютого 2018 (UTC)

 • @Tryhlav:, якщо ви піддаєте сумнівові таке джерело (Збірник наукових праць «Педагогічний дискурс»), Вікіпедію не беруть до уваги навіть у ВАК, то яке по-вашому джерело ви пропонуєте заради конструктивності (одного заперечення вашого заради заперечення не достатньо) ) --✍ Крупскі Алег обг · внес @ 10:32, 20 лютого 2018 (UTC)
То заперечення не персональне, а згідно наведеного, розробленого колективом проекту, правила. Мені шкода що ви не скористалися шансом вийти зі ситуації достойно. --Tryhlav (обговорення) 14:15, 20 лютого 2018 (UTC)
 • @Tryhlav:, припини спекулятивно-менторську манеру нав'язаного тобою спілкування ) Хочеш працювати в УкрВікі - працюй...жаль що як в соцсітях немає "внести до чорного списку" за хамство... Це було б справедливо! --✍ Крупскі Алег обг · внес @ 14:29, 20 лютого 2018 (UTC)
  Так, шкода, ви б вже були в нього внесені --Tryhlav (обговорення) 14:32, 20 лютого 2018 (UTC)
 • Ти добре зрозумів, що туди внесено було б тебе, але по дитячому пристаєш - уваги тобі треба...я знаю що ти прибрав моє редагування у статті "Етногенез українців" ) Де ще хочеш нашкодити? --✍ Крупскі Алег обг · внес @ 14:36, 20 лютого 2018 (UTC)

З приводу пртенезій на ВП: К-А[ред. код]

 1. вам диплом показати?
 2. сайт «еженедельная газета Радуга», сайт «CINEMA Jazz», сайт «Пситеррор»(sic) не є АД однозначно
 3. видаляв не цінну історичну інформацію а інформацію яка не має стосунку до теми.
 4. ваші порівняння мене з якимись скрєпами порушує ВП: НО.

--August (обговорення) 23:06, 20 лютого 2018 (UTC)

 • @Augustus-ua: невірно — «а інформацію яка не має стосунку до теми». Щодо ВП: НО — буду слідкувати за вашими редагуваннями наскільки вони відповідають шаблону «історик» на ОС. Свої своїх впізнають по ділах… Так кращим в історичних дисциплінах УкрВікі є Користувач:Бучач-Львів без «вам диплом показати?» ) І вас чомусь не блокували як Бучач-Львів. --✍ Крупскі Алег обг · внес @ 17:28, 21 лютого 2018 (UTC)
За переслідування користувачів теж блокують --August (обговорення) 17:30, 21 лютого 2018 (UTC)
 • Не всіх. Якщо адмінам подобається як переслідує-тролить напр. Галушко (і як хамить, як спотворює теж), то блокують за адекватну критику у відповідності правил ведення дискусії (етики), не блокують Галушко. Чим видають себе адміни не обізнаними в етиці (як занадто емоційні, нестійкі до критики й агресивні до іронії - навіть свавільно видаляють коментарі їх опонентів компроментуючі їх для вигідного вигляду зловживань адмінів), "з вибірковим правом" у приміненні прав адміна та подвійними стандартами. Є тисячі-тисячі вікіпедистів, але Галушко вибрав одного...про кого скрізь висловитися, скрізь редагувати його доробок і т.п.. Навіть накинувся на використання смайликів у коментарях опонента ) Галушко вибрали патрульним, але ті ж самі адміни НЕ перевірили в РосВікі його участі у плануванні організованого підриву УкрВікі з висадкою проросійського десанту для інформаційної війни Москви в україномовному інформаційному просторі. - І я категорично проти блокувань таких як Бучач-Львів та йому подібних! --✍ Крупскі Алег обг · внес @ 17:49, 21 лютого 2018 (UTC)

Привітання[ред. код]

Зважаючи на зауважене вирішив дещо виправитися і привітати з необранням в адмінкорпус. Най вам подібним чином щастить і надалі --Tryhlav (обговорення) 09:02, 24 лютого 2018 (UTC)

 • @Tryhlav:, під прикриттям фрази "вирішив виправитися і привітати" демонструєш свою радість (10:56, 24 лютого 2018‎ Tryhlav порожня -1799‎ ), що БЕЗКОШТОВНА праця адміністратора Української Вікіпедії обійшла мене стороною і мені "щастить" бути вільним від цього, бо це буде виконувати хтось інший ) Я слідкуватиму наскільки ти став ввічливий до всіх редакторів-дописувачів УкрВікі, оскільки попри присутності випадкових горе-адміністраторів є тямущі й достойні адміни, якщо в РосВікі написано рос. Разве нельзя найти управу на этих администраторов в укрВики с других Википедий (Обсуждение Википедии:К посредничеству/Украина). --✍ Крупскі Алег обг · внес @ 09:26, 24 лютого 2018 (UTC)

Попередження[ред. код]

Доброго дня! Попереджаю, щодо розголошення персональних даних іншого користувача, навіть анонімного. Прошу від таких дій відмовитися та перейти на конструктивне обговорення на СО статті. --Чорний Кіт Обг. 22:07, 19 березня 2018 (UTC)

 • AlexKozur, вашу думку поважаю, вважаю що ви праві. Але для розуміння вчинку варто з ким маєш до діла, тоді висновок правильний буде. Особливо коли анонім не створює обліковий запис вести діалог, а знищує цінну інформацію про дослідження закордонних науковців-генетиків про етногенез українців! --✍ Крупскі Алег обг · внес @ 18:11, 20 березня 2018 (UTC)
  це просто трата часу. Ви подивились хто це і все. Хоча по наданим матеріалам аноніма і так все ясно. Як посилання може бути, як джерело краще наукові праці. Не люблю документальні фільми, так як вони не все говорять. Коротко у них. Я все-таки захищу статтю від анонімів, бо вона є важливою. І якось дивно якийсь баг був, не патрулювалась о.о--Чорний Кіт Обг. 03:06, 21 березня 2018 (UTC)

Share your experience and feedback as a Wikimedian in this global survey[ред. код]

WMF Surveys, 18:21, 29 березня 2018 (UTC)

Reminder: Share your feedback in this Wikimedia survey[ред. код]

WMF Surveys, 01:19, 13 квітня 2018 (UTC)

Your feedback matters: Final reminder to take the global Wikimedia survey[ред. код]

WMF Surveys, 00:28, 20 квітня 2018 (UTC)