Обговорення користувачки:Tatiana Kornienko

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Найсвіжіший коментар: DixonDBot у темі «Статті без джерел» 11 років тому
Перейти до навігації Перейти до пошуку
   Основні засади Вікіпедії   
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, Tatiana Kornienko!
   Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас, як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проектом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікі-розмітки.

Якщо виникли запитання про проект або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповідь на Ваше питання там відсутня, поставте запитання у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your languages skills, you are welcomed to create your own User Page, introduce interwiki, load images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask help of Community on CommunityPortal (help).
   Як створити статтю
   Як редагувати статті
   Ілюстрування статей
   Потренуйтеся тут!
   Правила і вказівки
   Стиль оформлення статей
   Авторські права
   Довідка
   Користувачі, що допоможуть Вам
   Словничок вікітермінів

--Divega (обговорення) 11:49, 14 листопада 2012 (UTC)Відповісти

Список джерел[ред. код]

Є два варіанти оформлення, через * або через #. Наприклад, якщо на початку рядка поставити зірочку-*, то вийде таке:

  • джерело1
  • джерело2

Якщо ж решітку-#, то буде таке:

  1. джерело1
  2. джерело2

На почтаку сторінки не потрібно ставити розділ з використанням == ==. Деталі оформлення статті тут — Вікіпедія:Стиль. З повагою, Divega (обговорення) 11:49, 14 листопада 2012 (UTC)Відповісти

Дві поради[ред. код]

Привіт, вказуйте будь ласка джерела у статтях. І друге, для чого в кожній статті в Див.також ставити усі вами створені статті? Теоретично можна створити шаблон, скажімо ось так. --ДмитрОст 22:36, 16 листопада 2012 (UTC)Відповісти

Статті без джерел[ред. код]

Вітаю! Ваш внесок у Вікіпедію дуже цінний, проте у деяких зі статей, створених вами, не вказано жодних джерел. Пам'ятайте, що матеріал без посилань на авторитетні джерела і який неможливо верифікувати, може бути підданний сумніву та вилучений:

  1. Зозулине болото
  2. Сорокошицький чапельник
  3. Псьолів острів

Зауважте, що, можливо, деякі статті вже мають джерела, проте шаблон {{без джерел}} був залишений випадково у статті. У такому випадку достатньо просто вилучити вказаний шаблон зі статті. --DixonDBot (обговорення) 15:04, 15 грудня 2012 (UTC)Відповісти