Обговорення шаблону:Європа за темами

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Не модно бути азіатом?[ред. код]

Не треба плутати політику з географією. Закавказзя це Азія. А острів Кіпр - це взагалі Близький схід. --Kwasura (обговорення) 05:33, 6 грудня 2015 (UTC)

Не подобається та стаття, почитайте інші джерела, визначення різняться, але воно відноситься все ж таки сюди.--PsichoPuzo (обговорення) 11:57, 6 грудня 2015 (UTC)

Простір назв статей за темами[ред. код]

Маємо у шаблоні Ватикану|Ватикан. Такм чином він не бачить статті з прислівниками типу Транспорт у Ватікані, бо побачить лише у випадку, коли вказати його другим параметром Транспорт у. Але ми не маємо стандарту назв статей за темами. Треба чи створювати сторінки-перенаправлення, як от Транспорт Ватикану >Транспорт у Ватикані, чи розширювати варіанти відмінків та прислівників для кожної країни у шаблоні до вигляду у Ватикані|в Ватикані|Ватикану|Ватикан. Ба навіть чи потрібен називний відмінок взагалі?

Це механічне перенесення шаблону з однієї мови до іншої, якому байдужа не тільки ваша флексія, але й здоровий глузд, часто-густо. Просто не використовуйте його, створюйте як і раніше звичайні навігаційні шаблони, заточені під конкретну тематику.--Dim Grits 13:54, 20 січня 2016 (UTC)
Зрозуміло, що ми, користувачі, розумніші за будь-який шаблон. Але тому й питаю, що сидимо за комп'ютерами, щоб вони полегшували нам обробку даних, успадковуючи наш здоровий глузд, і робили з монотоної праці творчу, адже просто вставити готовий шаблон набагато легше за його створення (у кожному конкретному випадку) та вставляння. Я не бачу перешкод доробити інтелект цього шаблону.

Єдине, що створює перешкоди - відсутність єдиного стандарту іменування статей та категорій! Вважаю питання стандартизації статей та категорій за темами (чи створення синонімічних перенаправлень) варто винести на обговорення, адже за іншими темами були преценденти.--Avatar6 (обговорення) 17:22, 20 січня 2016 (UTC)

Ну, як немає проблем, то немає. Візьміть й доробіть тоді ШІ, щоб він розумів чого немає у Ватикані, а чого у Швеції. Заодно спитайте чому Вірменія Європа, а Гренландія з Гвіаною — ні.--Dim Grits 19:06, 20 січня 2016 (UTC)
Бо це мабуть не держави? Наприклад, як от Гвіана то взагалі регіон який поділений між 5-ма країнами.--PsichoPuzo (обговорення) 19:55, 20 січня 2016 (UTC)
так є проблеми! і їх треба доробляти, а не прекладати питання на того, хто хоче доробити! Бо так сам нічого не зробиш, а всю відповідальність тільки з себе скинеш. -- Avatar6 (обговорення) 19:44, 20 січня 2016 (UTC)
Треба додати групу залежних територій. + Стандартизація вигляду назв однотипних статей виглядає досить доцільною.--PsichoPuzo (обговорення) 19:55, 20 січня 2016 (UTC)

Європа за темами|Релігія[ред. код]

На мою думку потрібно зробити редакцію цього шаблону, оскільки в шаблоні посилання йде на статтю наприклад:(Релігія Сербії) хоча такої статті не існує, але існує Релігія в Сербії. Тому потрібно змінити статтю-посилання з Релігія Країни на Релігія в Країні. Прошу автора зробити редагування --Степан Ігорович (обговорення) 12:25, 10 жовтня 2019 (UTC)