Обговорення шаблону:Аеропорти України

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Jump to navigation Jump to search

Класифікація аеропортів[ред. код]

@Zvr: Звідки така класифікація на "Провідні міжнародні", "Інші міжнародні" та "Місцеві" а також стосовно недіючих аеропортів. Можете надати авторитетне джерело? --TheLotCarmen (обговорення) 19:37, 26 серпня 2016 (UTC)

Зробіть краще шаблон, ніхто не проти
  • звідки взято?Domestic airport та міжнародний аеропорт, далі щодо не діючих: це аеропорти з яких не виконуються регулярних авіарейсів. Щодо провідних та інших зробіть власноруч аналіз частки перевезень аеропортами Бориспіль та Сімферополь (до війни) з часткою решти аеропортів України у пасажироперевезеннях.--Zvr (обговорення) 04:53, 27 серпня 2016 (UTC)

@Zvr: В Сімферопоплі пасажиропотік в 2013 був 1,2 млн а в Київ-Жуляни 1,8 млн, а ви чомусь розділили ці аеропорти по різних категоріях. В чому логіка? --TheLotCarmen (обговорення) 06:58, 16 вересня 2016 (UTC)

@TheLotCarmen: Вікі відкрита для редагувань енциклопедія, якщо потребуєте, перенесіть аеропорт Сімферополь до другого рядка, я не проти--Zvr (обговорення) 07:12, 16 вересня 2016 (UTC)

@Zvr: Я б хотів взагалі відмінити таку класифікацію і повернути як було до цього)) Бо ж навіть "недіючі" або "місцеві" на вашу думку аеропорти можуть бути міжнародними час від часу обслуговуючи чартерні рейси. Можна хіба що розділити їх за пасажиропотоком, наприклад більше 500 тис. і до 500 тис. грунтуючись на даних з цієї статті. --TheLotCarmen (обговорення) 09:17, 16 вересня 2016 (UTC)

@TheLotCarmen: Якщо Ви звернули увагу останній час більш менш регулярно оновлюю данні по перевезенням, якщо повернутися до того що було то звідки читачам знати чи взагалі є хоч якийсь рух по аеропорту.--Zvr (обговорення) 10:54, 16 вересня 2016 (UTC)

@Zvr: Правильно! Я і пропоную виділити найпопулярніші аеропорти. Щодо того чи в деякий аеоропортах взалі є якийсь рух або вони закриті можна зазначити безпосередньо в статтях про такі аеропорти. --TheLotCarmen (обговорення) 14:26, 20 вересня 2016 (UTC)

@TheLotCarmen: Пропоную компроміс — замість рядків провідні міжнародні та інші міжнародні, якщо маєте бажання, змініть на аеропорти з пасажирообігом міжнародні до 1 млн та міжнародні понад 1 млн пас/рік, щодо місцевих наразі з аеропорту Чернівці не здійснюються міжнародні рейси, якщо розпочнуть міжнародні польоти, то змінити позначення, я хочу щоб читач проглядаючи статтю про флагманський аеропорт України Бориспіль, дивлячись на шаблон міг зрозуміти, не переходячи на сторінку іншого аеропорту, чи є взагалі звідти рейси хоч кудись, по Чернівцям в цьому випадку якщо читач цікавиться подорожжю за кордон відразу буде зрозуміло чи варто відкривати сторінку.--Zvr (обговорення) 05:43, 21 вересня 2016 (UTC)