Обговорення шаблону:Wikidata property

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
CC-logo.svg

Цей шаблон містить код, запозичений з шаблону «Wikidata property» англійської Вікіпедії.

Переклад

чому Властивість з великої літери[ред. код]

@Ahonc: тому що назва _Wikidata property_ мае прикметник англійської мови Wikidata, який у цьому словосполученні е замінником (еквівалентом) артикля the, але "property" (властивість), у значенні саме цього словосполучення, повинно використовуватися з артиклем, тобто "the property", а не просто property, але українська мова не мае артиклів, і единий засіб відокремити загальне слово властивість і його загальне значення від Сутності (Вікіданих), яка е (може бути) ідентифікатором і складовою частиною Твердження (the statement) для кожного Елемента Вікіданих (Wikidata element; the element; ID) в українській мові — писати слово з великої літери. Див. артикль. Якщо сказати Вікідані мають властивість час заснування — воно означае "час заснування проекту "Вікідані" — це не те саме, що Вікідані мають Властивість P571: дата створення / заснування (і далі текст: 'Властивість вказує...", "Властивість дає можливість, використовується..." тощо), бо відокремлюе сферу використання (дії) поняття.--Avatar6 (обговорення) 19:58, 17 червня 2017 (UTC)

Різницю між "ти"/"Ти"; "ви"/"Ви"; "кравець"/"Кравець"; "козак"/"Козак" відчуваєш?


Якщо відкочувачу незрозуміло - welcome 2 knaypa.--Avatar6 (обговорення) 19:58, 17 червня 2017 (UTC) .

Не розумію, причому тут велика літера до артикля. З артиклями і загальні назви вживаються.--Анатолій (обг.) 20:11, 17 червня 2017 (UTC)
артикль, дійсно — ні до Чого тут, бо використаний для відсутнього асоціативного мишлення. Загальні назви вживаються з маленької, коли означають загальні поняття. У поточному випадку слово "властивість" не е загальним поняттям, а е назвою, використаною в контексті.--Avatar6 (обговорення) 18:11, 19 червня 2017 (UTC)
Чого це вона не є загальною назвою? Шаблон, категорія, модуль з малої ж літери пишуться, чим від них відрізняється властивість?--Анатолій (обг.) 21:25, 19 червня 2017 (UTC)