Прапор Мінська

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Прапор Мінська
Прапор Мінська
Використання
FIAV 111111.svg FIAV normal.svg
Пропорції 2:3
Затверджений 27 березня 2001 року
Дизайн блакитне прямокутне полотнище з гербом міста
Кольори
блакитний
Тип Регіональний
Приналежність Мінськ

CMNS: Прапор Мінська у Вікісховищі

Прапор Мінська  (біл. тарашк. Сьцяг Менску, біл. Сцяг Мінска) — один із символів Мінська разом з міський гербом і гімном.

Прапор затверджений як офіційний міський символ рішенням Мінської міської Ради народних депутатів № 160 від 27 березня 2001 «Про затвердження положення про герб міста Мінська і положення про прапор міста Мінська».

Опис[ред. | ред. код]

« Прапором міста Мінська є прямокутне полотнище блакитного кольору зі співвідношенням ширини до довжини 2:3. У центрі лицьової сторони полотнища розташовується зображення гербової емблеми міста Мінська.

Габаритна ширина зображення гербової емблеми повинна складати 2/5 частини довжини полотнища прапора.[1]

»

Використання[ред. | ред. код]

Згідно із Законом, прапор міста Мінська може бути розміщений у всіх випадках, що передбачають розміщення Державного прапора Республіки Білорусь законодавством Республіки Білорусь. Дозволено використання прапора Мінська на урочистих заходах і церемоніях в організаціях і підприємствах будь-якої форми власності, але заборонено використовувати його в комерційних цілях без особливого дозволу. У дні жалоби прапор опускається до половини древка, до верхньої частини прикріплюється складена навпіл чорна стрічка з вільно висячими кінцями.

Див. також[ред. | ред. код]

Герб Мінська

Джерела[ред. | ред. код]

Примітки[ред. | ред. код]