Рейчел Карен Грін

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Рейчел Карен Грін
JenniferAnistonFeb09.jpg
Поява "Пілот"
Зникнення Фінальний епізод
Інформація
Стать Жінка
Вік 34 роки (на кінець 10 сезону)
Дата народження 1968
Сім'я Батько: Леонард Грін,
Мати: Сандра Грін
Сестри: Емі і Джилл
Чоловік Рос Геллер (1999) (2004 -)
Діти донька Емма
Виконавець ролі Дженніфер Еністон

Рейчел Карен Грін (англ. Rachel Karen Green) — персонаж популярного американського телевізійного серіалу «Друзі».

Її роль у серіалі виконала актриса Дженніфер Еністон.

Загальна інформація[ред. | ред. код]

Рейчел Карен Грін (Дженніфер Еністон) — донька заможних батьків, ніколи не працювала і жила на гроші тата. Вона має двох сестер — Еммі і Джил. У Рейчел був наречений, але вона кинула його і втекла з весілля, а потім оселилася у Моніки. Вони були найкращими подругами в середній школі. У той час у Рейчел був величезний ніс, який незабаром довелося вкоротити. Життя у великому місті спочатку здавалося їй досить важким, тим паче, що їй довелося шукати роботу, чого вона раніше ніколи не робила. Спершу Рейчел працювала офіціанткою в «Центральній кав'ярні», але незабаром почала кар'єру в моді. Перша така робота була невдалою — вона знову розливала каву для боса. Пізніше вона влаштувалася працювати в Bloomingdales.

Взаємини[ред. | ред. код]

З Росом[ред. | ред. код]

Брат Моніки Рос Геллер був закоханий у Рейчел ще зі шкільних років. Вона вважала його «придуркуватим старшим братом Моніки». Однак, після переїзду до Моніки Рейчел починає придивлятися до Роса і в них починається роман. Коли Рейчел запропонувала Росу зробити «невелику перерву», Рос, напившись, переспав із дівчиною з ксерокса.

На цьому стосунки Роса і Рейчел припинилися. Але весь третій сезон вони ще були закохані одне в одного і наприкінці знову зійшлися на нетривалий період.

Їхня взаємна симпатія не зникла. Так, Рос на своєму весіллі вимовляє ім'я Рейчел замість Емілі, а Рейчел освідчується Росу в коханні, проте він не відповідає взаємністю. Пізніше в Лас-Вегасі, сильно напившись, Рейчел і Рос навіть одружилися.

Через випадкову близькість у Роса і Рейчел народилася дочка Емма.

У заключному сезоні Рос і Рейчел відновлюють свої стосунки. У серіалі «Джої» (який є спін-оффом «Друзів») Джої говорить, що всі його друзі одружилися й осіли, що побічно підтверджує факт повторного шлюбу між Росом і Рейчел.

За словами Роса в «Епізоді з продавцем диванів» (п'ятий сезон), Рос з Рейчел були близькі 298 разів, плюс ще один раз коли було зачато Емму й одного разу в кінці 16 епізоду 10 сезону (Рейчел каже, що це був найкращий спосіб сказати «до побачення», але ця близькість відновлює стосунки). Загалом виходить, що за час серіалу Рос і Рейчел були близькі 300 разів.

Інші стосунки[ред. | ред. код]

  • Незадовго до роману з Росом, Рейчел деякий час зустрічалася з італійцем Паоло.
  • Посварившись із Росом, Рейчел зустрічалася з Расом, який був практично точною копією Роса.
  • У четвертому сезоні Рейчел недовгий час зустрічалася зі своїм клієнтом Джошуа.
  • У Рейчел був роман з її молодим асистентом Тегом, який припинився через різницю у віці (6 років)
  • Рейчел мала короткий роман із Джої Трібіані, але в результаті вони усвідомили, що вони просто друзі.
  • У ролі одного з хлопців Рейчел знімався Брюс Вілліс.
  • Також у Рейчел були нетривалі стосунки з Жан-Клодом Ван Даммом (у ролі самого себе). Спочатку з цього суперчоловіка «сохла» Моніка, але вона виявилася занадто сором'язливою, щоб підійти до нього і познайомитися. Роман Рейчел і Жан-Клода було припинено через ревнощі Моніки.

Кар'єра[ред. | ред. код]

Після переїзду до Моніки Геллер Рейчел влаштувалася офіціанткою в Центральну Кав'ярню — одне з головних місць дії серіалу.

Втім, її роботою майже ніхто не був задоволений: вона постійно плутала замовлення.

У третьому сезоні вона отримала роботу асистента в компанії «Фортуна Мода». Через деякий час перейшла працювати в один із найвідоміших магазинів Нью-Йорка Bloomingdale's[en]. Врешті-решт вона влаштувалася у відому модельну компанію Ральфа Лорена.

У кінці серіалу її звідти звільнили і вона, завдяки допомозі свого знайомого Марка, який допомагав їй із роботою у Блумінгдейл, отримала роботу в Парижі в компанії Луї Віттона. Однак, завдяки втручанню Роса, отримала назад роботу у Ральфа Лорена і залишилась у Нью-Йорку.

Житло[ред. | ред. код]

Перші шість років після початку самостійного життя Рейчел мешкала у квартирі Моніки. Після того як Рейчел і Моніка програли Чендлеру і Джої свою квартиру, вона з Монікою деякий час мешкала у квартирі хлопців. Після того, як Моніка і Чендлер вирішили розпочати спільне життя, вона переїжджає до Фібі Буфе.

Коли квартира Фібі згоріла внаслідок нещасного випадку, вона знову поселяється до Моніки, проте незабаром міняється з Фібі і переїздить до квартири Джої.

Після того як у Рейчел з'являється дитина, вона з'їжджає з квартири Джої й оселяється у Роса, батька дитини. Але через деякий час знову повертається до Джої.