Роберт Майлз

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

Роберт Майлз (народжений Roberto Concina, 3 листопада 1969 р., Невшатель, Швейцарія) — швейцарський музикант-електронник, розробник течії Dream house.

Біографія[ред.ред. код]

З дитячих років Майлз займався грою на фортепіано і надалі почав працювати як DJ. У 1994 Майлз створив свою найвідомішу роботу, композицію «Children», цей хіт очолив рейтинги багатьох країн, здобув статус платинового у Великобританії і Німеччині і золотого в багатьох інших країнах.

Наступним синглом Роберта стає «Fable», з вокалом Фіореллі Квінн (Feralla Qunin). Дебютний альбом Майлза «Dreamland», випущений 7 червня 1996 в Європі став дуже успішним, кількома днями пізніше в США була видана його розширена версія, яка містить пісню «One and One», з вокалом Maria Nayler. Ця пісня була видана синглом в США і Великобританії. Кількість вокальних композицій збільшується у наступному альбомі - «23am» 1997 року.

В альбомі «Organik», випущеному на вінілі і CD 2001 року, Майлз відходить від попереднього стилю своєї музики, створивши 12 композицій у стилях ембієнт, даунтепмо, етно. Альбом створений у співпраці з такими музикантами як Bill Laswell і Trilok Gurtu.

В кінці 2003 року Майлз переїхав у Лос-Анджелес, де засновував власний звукозаписний лейбл «S: alt Records», у 2004 році випустив на ньому альбом «Miles Gurtu».

У 2009-2010 знімається у фільмі «Тринадцять». Одночасно пише однойменний альбом.

Дискографія[ред.ред. код]

Посилання[ред.ред. код]