Сам собі МВА. Про бізнес без цензури

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Сам собі МВА. Про бізнес без цензури (англ. The Real-Life MBA by Jack Welch, Suzy Welch) — книжка авторів Джека Велча (отримав звання менеджер XX ст. за версією журналу Fortune) та Сьюзі Велч; бестселер New York Times та Wall Street Journal. Вперше опублікована 14 квітня 2015 року. В 2018 році перекладена українською мовою видавництвом «Наш формат» (перекладач — Оксана Осмоловська).

«Сам собі МВА. Про бізнес без цензури»
Сам собі МВА. Про бізнес без цензури - обкладинка українського перекладу книги.jpeg
обкладинка українського перекладу книги
Автор Джек Велч, Сьюзі Велч
Назва мовою оригіналу The Real-Life MBA by Jack Welch, Suzy Welch
Країна США
Мова англійська
Укр. видавництво Наш формат
Видавництво Penguin Books
Видано 14 квітня 2015
Видано українською 2018
Перекладач(і) Оксана Осмоловська
Сторінок 200
ISBN 978-617-7388-91-2

Огляд книги[ред. | ред. код]

Сучасний надзвичайно корисний посібник для людей, задіяних в бізнесі, що досліджує актуальні виклики, які трапляються на шляху створення виграшних бізнес-стратегій, лідерства та управління підлеглими, формування успішної та процвітаючої кар‘єри.

Після вибухової успішності книги «Переможець» автори занурились глибше в сферу бізнесу і, подорожуючи світом, консультували організації різних масштабів та сфер діяльності, виступали перед сотнями аудиторій, тісно співпрацювали з підприємцями, починаючи від Мумбаї та до Силіконової долини, і в 2010 році розпочали цілком акредитований онлайн-курс МВА.

В легкому, невимушеному та зрозумілому стилі автори проводять аналогію бізнесу зі спортом та грою: побудова стратегії, аналіз сильних та слабких сторін конкурента, тактичне застосування навичок задля перемоги — це ніщо інше ніж спортивні змагання.

Вийшовши за рамки теорій та концепцій, автори беруться за реальні справи. Тепер Джек та Сьюзі запаслись безцінним практичними знаннями та готові кинути виклик проблемам, які стоять перед сучасною сферою менеджменту, і запропонувати прагматичні рішення для їх подолання. [1] [Архівовано 27 травня 2017 у Wayback Machine.]

Стати успішним в бізнесі означає вміти опанувати себе в період кризових та проблемних ситуацій, що виникають повсякчас. Поєднавши спільний більш ніж 30-ти річний досвід, зокрема знання Джека в сфері лідерства та професійні навички Сьюзі як бувшого редактора Harvard Business Review, а також спільний викладацький досвід в якості тренерів та наставників, вони вносять свіжі ідеї та рішення, які кожен менеджер будь-якого рівня та в будь-який час може застосувати.

Що ж таке справжній бізнес? Чому одні компанії стрімко розвиваються, тоді як інші ледве зводять кінці з кінцями? Як в бізнесі витримати конкурентний тиск? Як працювати з «геніями, волоцюгами та злодіями»? Відповіді на ці та інші питання ви знайдете в цій книзі.

Переклад укр[ред. | ред. код]

  • Велч Джек, Велч Сьюзі. Сам собі МВА. Про бізнес без цензури / пер. Оксана Осмоловська. К.: Наш Формат, 2018. — 200 с. — ISBN 978-617-7388-91-2

Примітки[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]