Союз-Віктан

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

Союз-Віктан — українська компанія, один з найбільших виробників лікеро-горілчаних напоїв в східній Європі, вийшла на третє місце у світі за обсягами виробництва, "SV" — перший у світі бренд за темпом зростання, важливий гравець світового алкогольного ринку.

Банкрутство у 2009[ред.ред. код]

Наприкінці 2009 року Київський Господарський суд визнав компанію що володіла більшістю акцій СВ ВАТ Союз-Віктан банкрутом [1], хоча до цього стало відомо що бренди компанії змінили власника у грудні, таким чином роблячи можливим існування бренду після банкрутства.

Ситуація у 2012 році[ред.ред. код]

Станом на серпень 2012 року компанія припинила своє існування після банкрутства у 2009 році. Проте новим бенефіціаром брендів які належали ПрАТ Союз-Віктан ( ТМ Medoff, "Природна колекція", "Наша Марка", "Хутірець", "Мърная", вина і коньяки під ТМ "Коктебель" слабоалкогольні напої на основі натурального соку під ТМ "Longmixer") став британський бізнесмен Ніл Сміт, який в 2011 році через маловідому люксембурзьку інвестиційну компанію Eastern Beverage Company SA придбав колишні флагманські бренди "Союз-Віктану".[2]. Станом на серпень 2012 року, йдуть розгляди судових справ, висунутим паном Нілом Смітом проти українських горілчаних компаній, які виробляють алкогольну продукцію під брендами, що належать йому.

Примітки[ред.ред. код]

Посилання[ред.ред. код]