Список епізодів мультсеріалу «Аватар: Легенда про Корру»

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

«Аватар: Легенда про Кору» (англ. The Legend of Korra) — американський анімаційний серіал, продовження мультсеріалу «Аватар: Останній захисник», створеного Майклом Данте ДіМартіно і Брайаном Коніецко в 2005 році. Дії сиквела розгортаються на 70 років пізніше подій оригінального серіалу, розповідь ведеться навколо нового аватара Кори, що освоїла магію всіх стихій.

Огляд сезонів[ред. | ред. код]

«Легенда про Кору» спочатку задумана як 12-серійний міні-серіал. Однак Nickelodeon розширив рамки проекту до цілого сезону з 26 епізодів, а в липні 2012 - до двох сезонів з 26 серій у кожному. Незважаючи на це творці серіалу і раніше розробляють сюжетну лінію як що складається з чотирьох окремих «книг», до складу яких входять 12-14 епізодів («глав») із самобутнім сюжетом в кожній частині. Всього намічено чотири «книги».

Книги Глави Вихід в ефір США Вихід в ефір Україна
Прем'єра сезону Фінал сезону Прем'єра сезону Фінал сезону
1 Повітря 12 14 квітня 2012 23 червня 2012 18 жовтня 2014 18 жовтня 2014
2 Духи. 14 20 вересня 2013[1][2] 16 листопада 2013 18 жовтня 2014 18 жовтня 2014
3 Переміна 13 27 червня 2014 22 серпня 2014 TBA TBA
4 Баланс 13 3 жовтня 2014[3] 19 грудня 2014 TBA TBA

Книга 1: Повітря (2012/2014)[ред. | ред. код]

# Назва Режисер Сценарист Дата показу в США Дата показу в Україні Код
серії
Глядачі США
(миліони)
11 «Welcome to Republic City[4]»
Ласкаво просимо в Республіканське місто
Хуакін Дос Сантос
Kи Хьян Руі
Майкл Данте ДіМартіно
Брайан Конієцко
14 квітня 201218 жовтня 20141014.49[5]
Koра покидає свій будинок, Південне плем'я води, і відправляється в Республіканське місто, щоб почати навчання магії повітря. Але місто зовсім не таке, яким вона його собі уявляла. Корра захищає торговця від гангстерів і в підсумку виявляється під арештом разом з ними, і знайомиться з Лін Бейфонг - дочкою Тоф, керівної поліцією Магів Металу. Тензин хоче відправити Кору додому, але незабаром змінює своє рішення, дівчина залишається в місті. Тим часом керівник «зрівнювачів» Амон (Легенда про Корре) слухає по радіо виступ Кори в місті, після чого говорить: «Аватар прибув рано ... Нам потрібен інший план». 
22 «A Leaf in the Wind[4]»
Лист на вітрі
Хуакін Дос Сантос
Kі Хьян Руі
Майкл Данте ДіМартіно
Брайан Конієцко
14 квітня 201218 жовтня 20141024.49[5]
Koра зупиняється в Храмі Повітря у свого нового вчителя Teнзіна. Однак навчання дається важко. Щоб відволіктися, Корра відвідує знамениту Арену, де тут же знайомиться з двома братами, Maкo і Болін, виступаючими в змаганнях магів різних стихій. Тензин не бажає, щоб Корра звертала увагу на Арену магів, через що вони постійно сваряться. Бажаючи допомогти братам, ризикують вибути з Турніру, так як вони залишилися без третього учасника - мага Води, Корра приєднується до їх команди як маг Води, Тензин прибулий на Турнір, щоб забрати Коррі, помітивши, що вона засвоїла уроки Магії Повітря і застосовує нові навички на Арені, дозволяє їй брати участь у матчах. 
33 «The Revelation[7]»
Одкровення
Хуакін Дос Сантос
Kі Хьян Руі
Майкл Данте ДіМартіно
Брайан Конієцко
21 квітня 201218 жовтня 20141033.55[8]
Команда «Вогненних Хорків» переживає не найкращі часи: якщо вони не внесуть грошовий внесок за участь у Турнірі, то будуть з нього виключені. Болін намагається трохи заробити, влаштовуючи вуличні вистави за участю свого тхора Паббо, і зустрічає одного з членів банди «Тріада Потрійна загроза», який пропонує йому добре заплатити за «незначне» дільце. В результаті члени банди і Болин викрадені зрівнювачами. Кора і Мако намагаються їх зупинити, але зрівнювачі, використовуючи блокування Чі, знешкоджують їх обох і йдуть. Розпитавши пропагандиста Амона, друзі знаходять місце зустрічі зрівнювач, де має проходити збори прихильників Амона під кодовою назвою «Об'явлення», на якому Амон продемонструє своє таємне вміння вилучати магічну силу магів. Насилу відбившись від зрівнювач, друзі рятують Болина і тікають.[6] 
44 «The Voice in the Night[9]»
Голос в ночи
Хуакін Дос Сантос
Kі Хьян Руі
Майкл Данте ДіМартіно
Брайан Конієцко
28 квітня 201218 жоітня 20141044.08[10]
Радник Таррлок висуває ідею створення спецзагону, метою якого стане боротьба з Амоном і урівнювачами. Незважаючи на протести Тензіна, Рада дає Таррлоку згоду. Таррлок усіма силами намагається заманити в свій загін Кору, і на званому вечорі за допомогою журналістів йому вдається зіграти на її самолюбстві. В результаті Кора приєднується до партії Таррлока, яка бореться за позбавлення міста від зрівнювачів. Тим часом Мако знайомиться з Асамі Сато, батько якої обіцяє профінансувати команду «Хорків». Успішно нейтралізувавши одну з точок Амона, Кора легковажно викликає його на дуель, виступивши по радіо. Але Амон приходить не один і застає її зненацька. Він не збирається позбавляти Аватара сили або вбивати, побоюючись, що після цього маги всіх країн і елементів об'єднаються проти нього.... 
55 «The Spirit of Competition[11]»
Дух змагання
Хуакин Дос Сантос
Kи Хьян Руи[12]
Майкл Данте ДіМартино
Брайан Конієцко
5 травня 201218 жовтня 2014[13]1053.78[14]
Кора йде з спецзагону Таррлока і готується до Турніру на Арені. Вона починає відчувати почуття до Мако і зізнається йому в цьому. Але Мако любить Асами, хоч і не може розібратися в почуттях до Кори, яка, в свою чергу, стає об'єктом залицянь Болина. Корра весело проводить з ним час, але після одного з матчів Болин стає свідком поцілунку Мако і Кору, що неймовірно його засмучує і сердить Мако. Команда втрачає свою згуртованість в поєдинках на Арені і ризикує вибути з Турніру, в останній момент Кора поодинці відправляє суперників в нокаут і «Вогненні Тхори» перемагають у півфіналі, Кора нарешті мириться з братами. Тепер їм залишилася обіграти команду-чемпіонів, які виграли останні три турніру ... 
66 «And the Winner is…[15]»
І переможцями стають…
Хуакін Дос Сантос
Kі Хьян Руі[12]
Майкл Данте ДіМартіно
Брайан Конієцко
12 травня 201218 жовтня 2014[16]1063.88[17]
Друзі готуються до фінального матчу з командою «Летючі вовки», але несподівано чують виступ Амона по радіо, який рекомендує скасувати захід для уникнення наслідків. Заручившись підтримкою Лін Бей Фонг, друзі вмовляють Раду не скасовувати матч. Крім цього Корра дізнається, що колись Тензин і Лін зустрічалися, але потім Тензин вибрав Пему. Фінальний матч наближається, поліція магів Металу щільно оточує будівлю Арени, щоб не допустити проникнення зрівнювач. «Вовки», підкупивши суддю, обігрують «Тхорів» за допомогою заборонених і брудних прийомів. Несподівано зрівнювачі, що пройшли під видом глядачів, за допомогою незвичайних електричних рукавичок оглушують Лін, Тензіна і всіх магів Металу. Амон на очах у глядачів позбавляє «Вовків» їх сил, підриває арену і йде на захопленому дирижаблі, заявивши, що зрівнювачі не ховатимуться в тіні і готові «перебудувати» Республіканське Місто. Корра і Лін Бей Фонг б'ються з Лейтенантом і урівнювачами на даху Арени. Корра перемагає Лейтенанта, але провалюється крізь скляний дах, Лін залишає дирижабль Амона і рятує її. Тензин доходить висновку, що тепер війна між магами і урівнювачами неминуча. 
77 «The Aftermath[18]»
наслідок
Хуакін Дос Сантос
Kі Хьян Руі
Майкл Данте ДіМартіно
Брайан Конієцко
19 травня 201218 жовтня 2014[19]1073.45[20]
Мако і Болін вимушено переїжджають в особняк Асамі. Кора засмучена цим, але проте намагається потоваришувати з Асамі і приходить до неї в гості. Тим часом Поліція міста на чолі з Лін Бей Фонг виявляють на підприємство «Капуста Ико» рукавички-електрошокери та листівки з зображенням Амона. В гостях Корра чує розмову Хіроші Сато, з якого вона розуміє, що Сато пов'язаний з урівнювачами. Розповіді про розмову підприємця Лін і Тензіну, Корра дізнається, що колись маг Вогню з «Тріади» убив дружину Сато. Обшук на підприємствах Сато нічого не дає. Мако і Асамі встають на захист Сато, що викликало напруженість між Корою і Мако. Один з працівників Сато повідомляє, що під його особняком знаходиться фабрика, на якій створюють нову зброю проти магів. Кора, Лін, Тензин і загін поліції знаходять в майстерні Сато підземний хід, спустившись по якому виявляють досить незвичайні конструкції схожі на роботів. Несподівано з'являються зрівнювачі на чолі з Хіроші. На своїх бойових машинах вони нападають на Корц та інших магів. Мако і Болін намагаються врятувати Тензіна, Лін і Кору, але шлях їм перекривають Сато і Лейтенант. Асамі замість того, щоб убити Мако і Боліна, глушить свого батька і Лейтенанта, рятуючи Аватара від полону. Лін, зазнавши поразки, вирішує піти у відставку і зловити Амона своїми силами. 
88 «When Extremes Meet»
Коли зустрічаються Крайності
Хуакін Дос Сантос
Kі Хьян Руі[12]
Майкл Данте ДіМартіно
Брайан Конієцко
2 червня 201218 жовтня 2012[19]1082.98[21]
Кора свариться з членом ради, Таррлоком, а зрівнювачі продовжують активну діяльність. Мако, Асамі, Болін і Корра вирішують створити свою Команду Аватара і перемогти зрівнювачів. Взявши машину, вони відправляються патрулювати вулиці. Таррлок і поліція заарештовують невинних людей, Корра намагається їх захистити, але Таррлок заарештовує її друзів, і Корі доводиться відступити. Увечері Кора приходить до Тарлока з'ясувати стосунки. Між ними спалахує бійка. Кора перемагає, але Таррлок, використовуючи магію крові, перемагає Кору і таємно відвозить її в гори. 
99 «Out of the Past[22]»
Послання з минулого
Хуакін Дос Сантос
Kи Хьян Руі[12]
Майкл Данте ДиМартино
Брайан Конієцко
9 червня 201218 жовтня 20141093.58[23]
Таррлок звинувачує у викраденні Кори зрівнювачів. Лін Бей Фонг забирає друзів Кори з в'язниці. Разом з Тензіном вони проникають в притулок зрівнювачів і з'ясовують, що напад на Ратушу - не їхня рук справа. Тензин розуміє, що вся ця історія вигадана Таррлоком з метою відвести від себе підозри. Тим часом Кора, замкнена в металевому коробі, медитує і дізнається, що її минуле втілення - Аватар Аанг - вже стикався з міццю магії крові. Сильний маг Води, якого звали Якон, міг використовувати магію Крові в будь-який час доби, тероризуючи жителів Республіканського міста. В кінці судового засідання Якон підпорядкував і оглушив за допомогою Магії Крові всіх суддів, але Аанг переміг його і позбавив магії. Тим часом Таррлока видає його власний помічник, і він збігає в гори. Кора розуміє, що Таррлок - син Якона, Тарлок підтверджує це, заявивши, що вирішив завоювати владу по-своєму, ставши рятівником міста. З'являється Амон, на якого не діє Магія Крові, і він позбавляє Таррлока його сили. Корі вдається втекти в ліс, де її знаходить Нага. 
1010 «Turning the Tides[24]»
Перелом
Хуакін Дос Сантос
Kі Хьян Руі[12]
Майкл Данте ДіМартіно
Брайан Конієцко
16 червня 201218 жовтня 20141103.54[25]
Зрівнювачі починають повномасштабну атаку на місто. Тензіна рятує від полону команда Аватара. Поліція намагається чинити опір, але зазнає поразки. Тензін встигає передати повідомлення Об'єднаним силам. Дирижаблі Амона атакують Храм Повітря. У Пеми починаються пологи. Лін Бей Фонг за допомогою дітей Тензіна відбиває атаку Лейтенанта і зрівнювачів. У Тензіна і Пеми народжується син. Але до острова летять все нові і нові дирижаблі. Тензин з сім'єю і Корра з командою залишають острів. Два дирижабля переслідують бізона Угі. Лін, розуміючи, що їм не втекти від погоні, атакує дирижаблі. Їй вдається збити один корабель, але на другому її оглушують електрикою. Вона не бачить Кору, і Амон забирає її магію. Флот Об'єднаних сил на чолі з генералом Айро висувається в бік Республіканського міста. 
1111 «Skeletons in the Closet»
Скелети в шафі
Хуакін Дос Сантос
Kі Хьян Руі[12]
Майкл Данте ДиМартино
Брайан Конієцко
23 червня 201218 жовтня 20141113.68[26]
Команда Аватар живе в колекторі з волоцюгами, очікуючи прибуття генерала Айро. Мако і Корра відчувають все більшу близькість один до одного. Флот генерала Айро знищений новими винаходами Сато (морські міни і Біплан літаки, які скидали на кораблі Авіаційна бомба і Торпеда) . Айро врятувався і по радіо попереджає про небезпеку Бумі, брата Тензіна, що йде на виручку з другим флотом . Команда ділиться на дві частини: Нага, Болін, Асамі, Айро атакують летовище, а Мако і Корра відправляються в Храм Повітря під виглядом зрівнювачів. На горищі Кора і Мако зустрічають Таррлока, і він розповідає хлопцям правду про Амона. Насправді Амон - брат Таррлока, його звуть Ноатак і, найголовніше, він - маг води і маг крові. У Мако і Коррі є перевага перед Амоном. 
1212 «Endgame»
Кінець гри
Хуакін Дос Сантос
Kі Хьян Руі[12]
Майкл Данте ДиМартино
Брайан Конієцко
23 червня 201218 жовтня 20141123.68[26]
Болін, Асамі і Айро знаходять таємне летовище зрівнювачів. Айро захоплює літак і переслідує ворога, Болін руйнує летовище, Асамі вступає в сутичку на меха-танках з батьком. За допомогою Боліна і Нагі Асамі перемагає. Айро знищує літаки зрівнювач, рятуючи флот Бумі. Кора і Мако йдуть на арену, щоб викрити Амона, але той відмітає всі звинувачення Аватара. Амон, збираючись позбавити світ від магії повітря, хоче позбавити сім'ю Тензіна їх сили. Кора і Мако рятують магів повітря. Амон, використовуючи магію крові, захоплює Кору і Мако, після чого позбавляє Аватара магії землі, води і вогню. Мако вдається оглушити Амона блискавкою і намагається врятувати Кору. Амон наздоганяє їх і збирається позбавити Мако його магії. Кора нарешті підкорює повітря і викидає Амона в річку. Під дією води з його обличчя сходить фарба, що імітує шрами, нібито нанесені магією Вогню. Щоб не потонути, Амон змушений вдатися до магії води, викриваючи себе перед зрівнювачами. Ноатак звільняє Таррлока, і вони разом біжать на катері, але Таррлок вбиває Амона і себе самого, підриваючи їх катер. Кора в сум'ятті. Після того, як Амон забрав у неї здібності до магії води, землі і вогню, вона втратила можливість стати Володарем всіх чотирьох. В цей момент їй з'являється Аанг, повертає Корі загублені здібності. 

Книга 2: Духи (2013/2014)[ред. | ред. код]

# Назва Режисер Сценарист Дата показу в США Дата показу в Україні Код
серії
Глядачі США
(мільйони)
131 «Rebel Spirit[27]»
Бунтівний дух
Колін Хек[28]Тім Хедрікс21 вересня 201318 жовтня 20141132.60
Пройшло півроку після подій «першої книги». Корра освоює магію повітря під керівництвом Тензіна, Мако знайшов себе в силах охорони правопорядку, Болін продовжує займатися пробендінгом, а Асамі намагається врятувати компанію батька. Команда Кори разом з Тензіном і його сім'єю відправляється в Південне Плем'я Води на Крижаний фестиваль духів. Там вони зустрічають Уналака, дядю Кори і вождя Північного Племені Води, який бажає, щоб Аватар навчався у нього. 
142 «The Southern Lights[29]»
Південне сяйво
Ян ГрехамДжошуа Гамільтон21 вересня 201318 жовтня 20141142.60
Кора і Вождь Уналак шукають джерело великої духовної сили. Аватар дізнається історію свого батька і погоджується з планом Уналака відкрити південний портал в світ духів ... 
153 «Civil Wars, Part 1»
Громадянські війни. частина 1
Колин ХекМайкл Данте ДіМартіно21 вересня 201318 жовтня 20141152.19
Кора намагається залишатися на нейтральній стороні, коли між Північним і Південним полюсом займаються нові вогнища ворожості. 
164 «Civil Wars, Part 2»
Громадянські війни. частина 2
Ян ГрехамМайкл Данте ДіМартіно28 вересня 201318 жовтня 20141162.38
Кора повинна боротися за свободу своїх батьків, яких неправомірно заарештували. Вона допомагає батькові втекти з в'язниці, але відтепер він змушений переховуватися ... 
175 «Peacekeepers»
Миротворці
Колін ХекТим Хедрікс5 октября 201318 жовтня 20141171.10
Кора шукає військової підтримки у Республіканського міста. Але президент міста не хоче загострювати конфлікт. «Північне плем'я води» підриває культурний центр південного племені. Мако дізнається в нападників бандитів з Агні Кай. Президент заважає Корі поговорити з генералом Айро. Мако рве відносини з Корою. Кора б'ється з темним духом і програє ... 
186 «The Sting»
Приманка
Ян ГрехамДжошуа Гамільтон12 жовтня 201318 жовтня 20141181.95
Пропадає п'яте транспортне судно з вантажем мехатанків, відправлене на Південний полюс. Мако і Асами готують корабель-приманку, для охорони корабля наймають бандитів з Потрійної Загрози. Але їх план провалюється ... Кора потрапляє до мудреців вогню. 
197 «Beginnings: Part 1»
Початок Почав. Частина 1
Колин ХекМайкл Данте ДіМартіно19 жовтня 201318 жовтня 20141191.73
Втратившу пам'ять Кору доставляють в святилище мудреців вогню, де вона встановлює зв'язок з попередніми втіленнями аватара, аж до першого аватара Вана. 
208 «Beginnings: Part 2»
Початок Почав. частина 2
Ян ГрехамТим Хедрікс26 жовтня 201318 жовтня 20141201.73
Кора дізнається історію першого Аватара. Вона розуміє, що їй треба зробити, щоб відновити рівновагу в фізичному і духовному світах. 
219 «The Guide»
Провідник
Колін ХекДжошуа Гамільтон2 листопада 201318 жовтня 20141212.47
Кора повертається в храм повітря і просить Тензіна бути її провідником у світі духів, але незважаючи на весь свій досвід Тензин не в змозі виконати її прохання. Супроводжувати аватара в її духовному подорожі відправляється Джінора ... В цей час Уналок намагається відкрити Північний портал в світ духів, в результаті чого ранить свого сина Десну. Зазнавши поразки, Уналок звертається за порадою до Вату, темному духу хаосу ... 
2210 «A New Spiritual Age»
Нова Ера Духів
Ян ГрехамТим Хедрікс2 листопада 201318 жовтня 20141222.22
Увійшовши в Світ Духів, Кора стикається з недружелюбно настроєними духами. 
2311 «Night of a Thousand Stars»
Ніч Тисячі Зірок
Колін ХекДжошуа Гамільтон16 листопада 201318 жовтня 20141231.87
Коли Президент Райко піддається нападу, Боліну вдається врятувати ситуацію. 
2412 «Harmonic Convergence»
Гармонійне зближення
Ян ГрехамТим Хедрікс16 листопада 201318 жовтня 20141241.87
Кора і її друзі намагаються закрити портал до настання Гармонійного зближення. 
2513 «Darkness Falls»
Темрява наступає
Колін ХекДжошуа Гамільтон21 листопада 201318 жовтня 20141252.09
Підступний план Уналака розкривається перед Корою в новому світлі; Тензіну доведеться зіткнутися зі своїми демонами лицем до лиця. 
2614 «Light in the Dark»
Свет во тьме
Ян ГрехамМайкл Данте ДиМартино21 листопада 201318 жовтня 20141262.09
Кора знаходить спосіб знищити Темного Духа і тим самим врятувати світ. 

Примітки[ред. | ред. код]

 1. Konietzko, Bryan (July 12, 2012). «I’m Sure This Meme Is Dead By Now But It Still»
 2. The Legend of Korra — Book 2 Trailer — YouTube
 3. Konietzo, Bryan (9 September 2014). THE LEGEND OF KORRA BOOK 4 RELEASE DATE REVEALED. Nickelodeon. Процитовано 9 September 2014. 
 4. а б Nick Press The Legend of Korra press release (PDF). Nick Press. Burbank, California: Viacom. 15 March 2012. Архів оригіналу за 2012-09-16. Процитовано 15 March 2012. «In the premiere episode, “Welcome to Republic City,”… In episode two, “A Leaf in the Wind,”…» 
 5. а б Debut of Nickelodeon’s ‘The Legend of Korra’ Draws 4.5 Million Viewers - Ratings | TVbytheNumbers
 6. The Legend of Korra : The Revelation
 7. The Last Airbender: Legend of Korra — Eps. 103 — The Revelation.
 8. Cable Top 25: ‘Pawn Stars’ Again Tops Cable Viewership For Week Ending April 22, 2012 - Ratings | TVbytheNumbers
 9. The Legend of Korra Episode Guide. Zap 2 it. Архів оригіналу за 2012-09-16. Процитовано April 17, 2012. 
 10. Bibel, Sara (May 1, 2012). Cable Top 25: The NFL Draft Tops Cable Viewership For Week Ending April 29, 2012. TV by the Numbers. Архів оригіналу за 2012-09-16. Процитовано May 10, 2012. 
 11. The Last Airbender: Legend of Korra — Eps. 105 — The Spirit of Competition
 12. а б в г д е ж Toonzone News Interviews Michael DiMartino and Bryan Konietzko, Co-Creators of "The Legend of Korra". Toon Zone. Архів оригіналу за 2012-10-05. Процитовано April 13, 2012. 
 13. The Legend of Korra Episode Guide - Zap2it
 14. Bibel, Sara (May 8, 2012). Cable Top 25: WWE Entertainment Tops Cable Viewership For Week Ending May 6, 2012. TV by the Numbers. Архів оригіналу за 2012-10-05. Процитовано May 10, 2012. 
 15. WebVoyage Record View 1
 16. Avatar: The Legend of Korra - TV.com
 17. Bibel, Sara (May 15, 2012). Cable Top 25: NBA Playoffs Top Cable Viewership For Week Ending May 13, 2012. TV by the Numbers. Архів оригіналу за 2012-10-05. Процитовано May 15, 2012. 
 18. Episode Lists
 19. а б Avatar: The Legend of Korra - IMDb
 20. Kondolojy, Amanda (May 22, 2012). Cable Top 25: NBA Basketball Tops Cable Viewership For Week Ending May 20, 2012. TV by the Numbers. Архів оригіналу за 2012-10-05. Процитовано May 23, 2012. 
 21. Kondolojy, Amanda (June 5, 2012). Cable Top 25: NBA Playoffs + 'Game of Thrones' Finale, MTV Movie Awards, 'Sister Wives', 'The Glades', 'Longmire' + More. TV by the Numbers. Архів оригіналу за 2012-08-15. Процитовано June 5, 2012. 
 22. The Legend of Korra: TV Listings. TV Guide. Архів оригіналу за 2012-10-05. Процитовано May 27, 2012. 
 23. Bibel, Sara (June 12, 2012). Sunday Cable Ratings: 'True Blood' Wins Night, 'Mad Men', 'Longmire', 'The Client Clist', 'The Glades', 'Drop Dead Diva' & More. TV by the Numbers. Архів оригіналу за 2012-10-04. Процитовано June 19, 2012. 
 24. The Legend of Korra: TV Listings. TV Guide. Архів оригіналу за 2012-10-05. Процитовано June 2, 2012. 
 25. Kondolojy, Amanda (June 1219, 2012). Sunday Cable Ratings: 'True Blood', 'Falling Skies', 'Real Housewives of NJ', 'Keeping up with the Kardashian' + NASCAR & More. TV by the Numbers. Архів оригіналу за 2012-10-05. Процитовано June 19, 2012. 
 26. а б Bibel, Sara (June 26, 2012). Sunday Cable Ratings: 'True Blood' Wins Night, 'Falling Skies', 'Real Housewives of New Jersey', 'The Newsroom', 'Army Wives' ,'The Glades' & More. TV by the Numbers. Архів оригіналу за 2012-10-04. Процитовано June 25, 2012. 
 27. Title and Animatics of Episode 1 From Book 2 of the Legend of Korra Revealed — Images from iBook Uploaded. The Legend of Korra Online. 2013-07-02. Архів оригіналу за 2013-08-31. Процитовано 2013-07-03. 
 28. Konietzko, Bryan (2013-07-18). JULY 18, 2013. Архів оригіналу за 2013-08-31. Процитовано 2013-07-18. 
 29. "Shows A-Z - legend of korra, the on nickelodeon".