Список серій телесеріалу «Шибайголова»

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

«Шибайголова Marvel» (англ. Marvel's Daredevil), або просто «Шибайголова» (англ. Daredevil) — американський веб-телесеріал, створений Дрю Годдардом для компанії Netflix, і заснований на однойменному персонажі коміксів Marvel. Він входить до кінематографічного всесвіту Marvel і є частиною франшизи «Захисники».

Огляд[ред. | ред. код]

Сезон Серій Прем'єра
1 13 10 квітня 2015
2 13 18 березня 2016
3 13 19 жовтня 2018

Перший сезон (2015)[ред. | ред. код]

No. Назва Режисер Сценарист Дата показу
1 «На ринзі»
Into the Ring
Дрю ГоддардФіл Абрахам10 квітня 2015[a]
Метт Мердок починає свою кар'єру адвоката і відкриває юридичну фірму зі своїм другом, Фоггі Нельсоном. Їхнім першим клієнтом стає Карен Пейдж, секретарка будівельної компанії «Об'єднані Конструкції», яку було звинувачено у вбивстві свого товариша по службі Деніела Фішера. Метт, надягнувши маску месника, захищає Карен від переслідувачів та доводить, що вона не винна. Джеймс Веслі, що працює на Вілсона Фіска, покриває причетність свого роботодавця до скандалу, в той час як російська мафія викрадає молодого хлопчика, щоб заманити Метта в пастку. Карен, в подяку за підтримку і увагу, наймається секретарем в адвокатську контору «Нельсон & Мердок». 
2 «Поранений»
Cut Man
Дрю ГоддардФіл Абрахам10 квітня 2015[a]
Після того, як Метт потрапив у пастку росіян, його в костюмі месника знаходить в сміттєвому баку медсестра Клер Темпл, яка відносить його в свою квартиру і надає медичну допомогу. Один з росіян, яких відправили на пошуки «месника», виявляє Клер і Метта, але той вже в змозі вступити в бій і знешкодити нападника, після чого він катує росіянина, щоб з'ясувати місце розташування викраденого хлопчика. Методом виключення Метт з'ясовує, в якій будівлі знаходиться хлопчик, нападає на членів російської мафії і рятує заручника, повернувши його додому. 
3 «Кролик у заметілі»
Rabbit in a Snowstorm
Адам КейнМарко Рамірез10 квітня 2015
Джеймс Веслі наймає "Нельсон & Мердок", щоб захищати Джона Хілла, підозрюваного у вбивстві ватажка місцевої банди. Підозрюючи, що Веслі пов'язаний з "Об'єднаними конструкціями", Метт переконує присяжних у невинності Хілла і того відпускають, а Метт в образі месника знову знаходить Хілла і допитує його. Джон змушений назвати свого наймача, Вілсона Фіска. Після він забирає свої слова назад, попередивши, що в небезпеці не тільки той, хто шукає Фіска, але і всі близькі цієї людини, а після здійснює самогубство. Тим часом Карен наймає репортера Бена Уріха, щоб знайти ланцюжок доказів, від "Об'єднаних Конструкцій" до вбивства Деніела Фішера. Вілсон Фіск власною персоною з'являється в одній з картинних галерей і купує картину у куратора галереї, Ванесси Маріанни. 
4 «У крові»
In the Blood
Кен ДжироттіДжо Покаскі10 квітня 2015
Фіск тисне на лідерів російської мафії, Анатолія та Володимира, щоб ті якнайшвидше знайшли месника. З'ясувавши, що Клер пов'язана із ним, вони викрадають її, щоб заманити Метта в пастку. Однак Метт уникає пастки і звільняє Клер. Тим часом Фіск запрошує на побачення Ванессу, але це побачення псує раптова поява Анатолія, в результаті чого у Ванесси зародилися підозри щодо діяльності Фіска. Розлючений, Вілсон нападає на Анатолія, б'є і відрізає йому голову автомобільними дверима, після чого наказує кинути тіло там, де Володимир знайде його, а також залишити на тілі маску месника, щоб підставити Метта. Тим часом Бен Уріх з крайнім невдоволенням приймає допомогу Карен, після того, як вона приходить на аукціон з розпродажу обладнання вже не існуючих "Об'єднаних Конструкцій". 
5 «Світ у вогні»
World on Fire
Фаррен БлекберНЛюк Калто10 квітня 2015
Метт шукає Володимира, який упевнений, що месник вбив його брата і є найманцем Фіска. Фіск вибачається перед Ванессою за зірване побачення і пояснює їй, що потрібно зруйнувати стару Пекельну Кухню перш, ніж побудувати нову. Ванесса приймає його вибачення і цінує його чесність. Метт знаходить притулок Володимира, але перш ніж може щось зробити, Фіск починає серії вибухів, які знищили всі притулки росіян. 
6 «Засуджений»
Condemned
Гай ФерлендДжо Покаскі і Марко Рамірес10 квітня 2015
Фіск відправляє корумпованих поліцейських, щоб добити Метта та Володимира, а Метт відбивається від них. Володимир, все більше переконуючись, що месник не працює на Фіска і не вбивав його брата, приходить до висновку, що Фіск хоче прибрати до рук увесь кримінальний світ Нью-Йорка. Він називає Метту ім'я: Ліланд Оулслі - бухгалтер, через якого проходять всі грошові махінації, пов'язані з незаконною діяльністю. Зрештою Метт вибирається, але Володимир гине, прикриваючи відступ. Метт дізнається, що поки він був у тунелях, його звинуватили в організації всіх вибухів, а також у вбивстві декількох поліцейських, яких насправді вбив снайпер, що працює на Фіска. 
7 «Стік»
Stick
Бред ТернерДуглас Петрі10 квітня 2015
Діючи за наводкою Володимира, Метт розшукує Ліланда Оуслі, але, перш ніж Метту вдається вивідати яку-небудь інформацію, з'являється майстер Стік і Ліланд тікає. Стік заручається допомогою Метта у знищенні Чорного Неба, зброї, яку Нобу, японський партнер Фіска, повинен доставити в Нью-Йорк, але згодом з'ясовується, що це маленький хлопчик. Метт, не підозрюючи про це, нападає на порт, але стикається з групою людей Нобу, а Стік тим часом уперто шукає Чорне Небо, а коли знаходить, то вбиває його. Розлючений Метт затіває бійку зі Стіком і перемагає його, після чого той погоджується покинути місто. Наприкінці серії Стіка можна побачити в темній кімнаті із сильно понівеченою людиною, яка цікавиться , чи можна в майбутньому покладатися на Метта. 
8 «Тіні у склі»
Shadows in the Glass
Стівен СерджікСтівен ДеНайт10 квітня 2015
Фоггі дізнається, що Карен і Бен Уріх готують нову статтю про "Об'єднані Конструкції" і вирішує допомогти їм в цій нелегкій справі. Пані Гао зустрічається з Фіском і натякає йому, що, якщо він не вирішить проблеми, то вона буде змушена працювати з іншими партнерами. Шибайголова зустрічається з Беном Уріхом і розповідає, що йому відомо про Вілсона Фіске. Ванесса Маріанна за вечерею дізнається від Фіска, що, будучи дитиною, він убив свого батька. 
9 «Промови Диявола»
Speak of the Devil
Нельсон МакКормікКрістос Гейдж і Рут Флетчер Гейдж10 квітня 2015
Метт зустрічається зі священиком, до якого він ходить на сповідь. За чашкою кави Мердок запитує, чи вірить той у Диявола. Тим часом Бен Уріх, Фоггі і Карен обговорюють появу Фіска на людях і думають, як до нього підкопатися. Метт намагається зрозуміти, що за людина Вілсон Фіск, і приходить в галерею Ванесси Маріанни під виглядом покупця картини, де несподівано з'являється сам Фіск. Повернувшись в офіс, Фоггі показує Метту їх нову вивіску "Нельсон і Мердок", але радість переривається телефонним дзвінком, в якому повідомляють про смерть господарки квартири, чиїм справою вони займалися. Дізнавшись, що це справа рук одного наркомана, Мердок одягає маску і знаходить його. Наркоман посилає його на покинутий склад на причалі. Прибувши туди, Мердок стикається із ніндзя Нобу. 
10 «Нельсон проти Мердока»
Nelson v. Murdock
Фаррен БлекбернЛюк Колто10 квітня 2015
Фоггі знаходить в квартирі Метта непритомну людину в масці. Знявши маску, Нельсон виявляє, що це Мердок. Фіск зустрічається з Гао і вони обговорюють смерть Нобу і подальші дії. Бен Уріх навідується до своєї хворої дружини і йому повідомляють, що вона більше не може перебувати в лікарні. Метт розповідає Фоггі, як він став людиною в масці. Бен Уріх і Карен знаходять мати Фіска в будинку для престарілих. 
11 «Шлях праведника»
The Path of the Righteous
Нік ГомесСтівен ДеНайт і Дуглас Петрі10 квітня 2015
Після того, що сталось на прийомі, Фіск привозить Ванессу в лікарню і її забирають в реанімацію. Карен приходить до Метта і намагається з'ясувати, що з ним сталося. Вона розповідає, що зуміла знайти матір Фіска і дізналася від неї те, що Фіск, будучи дитиною, вбив свого батька. Клер приходить до Метта і знову зашиває йому рани, повідомляючи, що збирається покинути місто. Фіск сидить у лікарні і обговорює з Веслі, хто міг отруїти людей на благодійному вечорі. Мердок, вистеживши «шістку» Фіска, дізнається про людину, який виготовив для нього понадлегку броню. Веслі дзвонить матері Фіска і дізнається, що до неї приходили. Мердок знаходить людину, яка шиє костюми для Фіска і просить його зробити для нього щось особливе. Веслі викрадає Карен і просить її працювати на нього, але Карен встигає вихопити пістолет та вбити Джеймса. 
12 «Ті, кого ми залишаємо позаду»
The Ones We Leave Behind
Еврос ЛінДуглас Петрі10 квітня 2015
Ванесса приходить до тями. Бен Уріх розмовляє з Мердоком і розповідає йому про тріади і наркотики. Карен приходить до Бена і просить опублікувати статтю про вбивство батька Фіска, але той відмовляється. Тим часом Метт вистежує кур'єра тріади, проникає на склад і знаходить там пані Гао, але їй вдається втекти. ФІск вбиває Уріха. 
13 «Шибайголова»
Daredevil
Стівен ДеНайтСтівен ДеНайт10 квітня 2015
Фіск зустрічається з Ліландом Оулслі, викриває його в замаху на Ванессу і вбиває. Фоггі і Метт дізнаються про те, що детектив Хофман все ще живий. Нельсон і Мердок виступають адвокатами Хофмана, в результаті чого починаються численні арешти. Мердок приходить до Мелвіна і отримує від нього новий костюм. Фіск намагається втекти з Пекельної Кухні, але Метт його наздоганяє. Зрештою Фіска саджають за грати, а месник в масці стає Шибайголовою. 

Другий сезон (2016)[ред. | ред. код]

No. Назва Режисер Сценарист Дата показу
1 «Bang»
Постріл в Диявола
Філ АбрахамДуглас Петрі і Марко Рамірез18 березня 2016[a]
 
2 «Dogs to a Gunfight»
Сутичка
Філ АбрахамДуглас Петрі і Марко Рамірез18 березня 2016[a]
 
3 «New York's Finest»
Мафіозний переполох
Марк ДжобстМарк Верейден18 березня 2016
 
4 «Penny and Dime»
Месники
Пітер ХоарДжон Келлі18 березня 2016
 
5 «Kinbaku» Флорія СігізмондіЛорен Шмідт Хіссріч18 березня 2016
 
6 «Regrets Only»
Шпигунські ігри
Енді ГоддардСнеа Курс18 березня 2016
 
7 «Semper Fidelis» Кен ГіроттіЛюк Калтекс18 березня 2016
 
8 «Guilty as Sin»
Винний
Майкл АппендальВіт Андерсон18 березня 2016
 
9 «Seven Minutes in Heaven»
Сім хвилин на вбивство
Стівен СурджікМарко Рамірез і Лорен Шмідт Хіссріч18 березня 2016
 
10 «The Man in the Box»
Нові розправи
Пітер ХоарДжон Келлі, Віт Андерсон і Снеа Курс18 березня 2016
 
11 «.380» Стівен СурджікМарк Верейден18 березня 2016
 
12 «The Dark at the End of the Tunnel»
Битва у пітьмі
Еврос ЛінЛорен Шмідт Хіссріч і Дуглас Петрі18 березня 2016
 
13 «A Cold Day in Hell's Kitchen»
Пекельне Різдво
Пітер ХоарДуглас Петрі і Марко Рамірез18 березня 2016