Тернопільський коледж університету «Україна»

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Університет «Україна», м. Тернопіль
?координати:
Назва латиною University "Ukraine", Ternopil
Тип вищий навчальний заклад
Країна Flag of Ukraine.svg Україна
Розташування ТернопільТернопіль
Засновано 2004
Адреса вул. Лозовецька, 13, м.Тернопіль, 46010
(0325)402021, (067)890 30 61
e-mail: ternopil_tcdn@ukr.net
Сайт uu-te.com.ua

Університет «Україна» у Тернополі — територіально-відокремлений структурний підрозділ Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» (Університету "Україна").

Основна інформація[ред. | ред. код]

Рік заснування — 2004.

Ліцензія АЕ № 636816, видана Міністерством освіти і науки України від 19.05.2015 р., дає закладу право готувати фахівців із спеціальностей: інформаційна справа, дизайн, журналістика, право.

Інклюзивна освіта

Університет «Україна» пропонує рівний доступ до освіти всім студентам, у тому числі з обмеженнями здоров’я: необхідністю пересування на інвалідних візках, слабочуючим та слобозорим, з різними формами загальних захворювань. Мета університету — допомогти людям з захворюваннями подолати свої обмеження й стати високопрофесійними фахівцями, здатними в майбутньому витримати конкуренцію на ринку праці.

Онлайн-освіта

Одне із основних завдань університету — надання відкритих освітніх ресурсів усім бажаючим за допомогою сучасних технологій. Для цього використовуються передові форми онлайн-освтіи — МООDLE. Пропонуючи свої курси широкій аудиторії онлайн, Університет «Україна» розширює доступ до якісної освіти для школярів, студентів і всіх, хто цікавиться сучасними досягненнями науки.

Для забезпечення навчального процесу у навчальному закладі діють: дирекція, навчальна частина, п'ять кафедр, бібліотека, центр дистанційного навчання.

Працюють робочі та дорадчі органи: адміністративно-педагогічна та методична ради, відбіркова комісія.

Діє самоврядування - збори трудового колективу та рада студентів.

Історія[ред. | ред. код]

Навчальний заклад створений шляхом реорганізації Тернопільського регіонального центру дистанційного навчання Університету «Україна» наказом Президента Університету від 5 лютого 2008 р. № 14.

Керівний склад[ред. | ред. код]

Напрями підготовки (спеціальності)[ред. | ред. код]

Форми навчання[ред. | ред. код]

  • денна
  • заочна