Тер'єр (інженерний танк)

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Terrier Armoured Digger, червень 2013

Бронемашина «Тер'єр» (англ. Terrier vehicle) — броньована інженерна машина, саперний танк з дистанційним керуванням. Прийнятий на озброєння британської армії в 2013 році[1]. Призначений для використання Королівським інженерним корпусом. Розроблений як заміна інженерної машини FV180 Combat Engineer Tractor Британської армії[2][3][4].

Середній саперний танк «Terrier», розроблений компанією BAE Systems, оснащений електронною цифровою системою управління (англ. drive-by-wire) і бортовими камерами. «Джойстик» роботу дозволяє управляти танком з відстані до 1 км.

«Terrier» — багатофункціональний і універсальний. Залежно від обстановки, він може відігравати різні ролі і виконувати широкий набір функцій: від усунення перешкод на шляху підрозділів (і створення цих перешкод для ворожих військ) до розмінування.

«Terrier», який важить близько 32 тонн, може бути завантажений на транспортний літак A400M і доставлений до місця призначення. Машина може розвивати швидкість до 70 км/год. і самостійно переміщуватися на відстані до 600 км.

Всього на озброєння британської армії в рамках поточного контракту з BAE Systems надійдуть 60 бойових інженерних машин «Terrier», останні з яких будуть поставлені в січні 2014 року.

Примітки[ред.ред. код]

Див. також[ред.ред. код]

Посилання[ред.ред. код]