Футбольна команда

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Футбольна команда — це група гравців, відібраних для спільної гри в різних командних видах спорту, відомих як футбол. Такі команди можуть бути обрані для участі в матчі проти команди суперника, представляти футбольний клуб, групу, штат або націю, команду зірок[en] або навіть відібрані як гіпотетична команда (наприклад, команда мрії або команда століття) і ніколи не зіграти справжній матч.

Загальна інформація[ред. | ред. код]

Існує кілька різновидів футболу. Деякі з них включають футбол асоціацій, Північно-американський футбол[en] ,австралійський футбол за правилами, гельський футбол, лігу регбі та союз регбі. Кількість гравців, відібраних для кожної команди, в межах цих різновидів і пов’язаних з ними кодів може істотно відрізнятися. Іноді слово «команда» обмежується тими, хто грає на полі під час матчу, і не завжди включає інших гравців, які можуть брати участь як заміна чи гравці в надзвичайній ситуації. "Футбольна команда" може використовуватися для включення цих гравців підтримки та резерву.

Футбольний клуб Челсі з допоміжним складом 1905

Термін футбольний клуб найчастіше використовується для позначення спортивного клубу, який є організованим або зареєстрованим органом з президентом, комітетом і набором правил, відповідальних за забезпечення тривалого існування однієї або кількох команд, які відбираються для регулярних змагань ( і які можуть брати участь у кількох різних дивізіонах або лігах). Найстаріші футбольні клуби датуються початком 19 століття. Слова команда і клуб іноді використовуються вболівальниками як взаємозамінні, хоча зазвичай вони стосуються команди всередині клубу, яка грає у вищому дивізіоні або змаганні.

Варіація кількості гравців серед видів футболу[ред. | ред. код]

Кількість гравців, які беруть участь у грі одночасно, формуючи команду, становить:

Команда з 18 гравців Port Adelaide[en].Чемпіони Австралії 1914

Список асоціацій футбольних команд[ред. | ред. код]

Список Австралійських правил футбольних команд[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]

1. Асоціація, Футбол.https://www.thefa.com/football-rules-governance/lawsandrules/laws/football-11-11/law-3---the-players www.thefa.com. Retrieved 2017-05-31.