Філіп Морріс Україна

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
ПрАТ "Філіп Морріс Україна"
Тип бізнес
Галузь Тютюнова промисловість
Засновано 1993
Штаб-квартира Нью-Йорк, США (штаб-квартира); Лозанна, Швейцарія (оперативний штаб)
Ключові особи ?
Виторг ?
Операційний прибуток (EBIT) ?
Чистий прибуток ?
Співробітники 900 і 300 через субпідряд
Холдингова компанія Філіп Морріс Файненс Ес Ей
Сайт pmi.com/markets/ukraine/uk

ПрАТ «Філіп Морріс Україна» — приватне акціонерне товариство на українському ринку започатковане компанією «Філіп Морріс Інтернешнл».

«Філіп Морріс Україна» використовує місцеву сировину при виробництві місцевих торгових марок.[1]

Історія[ред. | ред. код]

Товариство було засноване в 1993 році в Києві.

У 1994 році відбулось підписання договору про інвестиції з АТ «Харківська тютюнова фабрика» та було придбано 51 % акцій АТ «Харківська тютюнова фабрика».
У 2003 році компанія розпочала будівництво нової фабрики у с. Докучаєвське Харківського району, Харківської області, яка запрацювала з травня 2006 року. На виробництві задіяно 900 чоловік, ще понад 300 чоловік через субпідрядні організації обслуговують інфраструктуру.[1]

ПрАТ «Філіп Морріс Україна» входить до корпорації «Філіп Морріс Інтернешнл», провідної міжнародної тютюнової компанії, продукція якої продається у більш ніж 160 країнах світу. ПрАТ «Філіп Морріс Україна» має штаб-квартиру в Києві і ще дев'ять регіональних представництв в різних областях країни. Відкритий новий виробничий центр в Харкові. В Україні виробляється цілий ряд марок як для внутрішнього ринку, так і для експорту. Це, зокрема, Chesterfield, Bond Street, Marlboro, L&M і Parliament.

У 1994 році відбулось підписання договору про інвестиції з АТ «Харківська тютюнова фабрика» та було придбано 51 % акцій АТ «Харківська тютюнова фабрика». У 2003 році компанія розпочала будівництво нової фабрики у с. Комуніст Харківського району, Харківської області, яка запрацювала з травня 2006 року.

Компанія має різноманітний асортимент торгових марок на чолі з Marlboro та L & M. Володіють 7 з 15 найпопулярніших міжнародних марок у світі.

Marlboro[ред. | ред. код]

Marlboro популярна марка сигарет у світі з 1972 року. У 2010 році обсяг продажів Marlboro за межами США досяг 297,4 мільярда сигарет. Ця цифра більше, ніж у двох інших лідируючих марок, разом узятих, і перевищує показники продажів головних чотирьох марок компанії «British American Tobacco», а також чотирьох основних марок компанії «Japan Tobacco International».

У 2008 році компанія «Філіп Морріс Інтернешнл» (ФМІ) ввела нову структуру марки, визначивши три сім'ї Marlboro: Flavor, Gold і Fresh.

Постійно вносять зміни в асортимент своїх марок. Серед недавніх новинки — Marlboro Filter Plus (у деяких країнах доступні під назвою Flavor Plus), Marlboro Gold Touch і нові сигарети з ментолом, такі як Marlboro Ice Blast і Marlboro Black Menthol.

L & M[ред. | ред. код]

Марка L & M була створена в США в 1953 році. У 2010 році L & M стала четвертою за популярністю маркою сигарет за межами США і Китаю; в 2010 році обсяг її поставок досяг 88,6 мільярда штук.

Інші наші міжнародні марки[ред. | ред. код]

У число найбільш популярних у світі наших сигарет входять марки Bond Street, Chesterfield і Parliament.

Bond Street стала третьою за популярністю маркою компанії «Філіп Морріс Інтернешнл».

Сигарети марки Philip Morris за обсягами займають четверте місце і продаються більш ніж в 40 країнах.

П'яте місце займає марка Chesterfield, обсяг постачань якої в 2010 році склав 36,4 мільярда штук.

Сигарети марки Parliament продаються приблизно в 40 країнах світу. Вони стоять на 14-му місці за обсягом поставок серед інших марок у світі і на 7 — в асортименті компанії «Філіп Морріс Інтернешнл». У 2010 році продажі Parliament досягли 35,2 мільярда одиниць. Найбільш успішно ця марка продавалася в Кореї, Росії, Туреччини та в Україні.

IQOS[ред. | ред. код]

IQOS 3 в різних кольорах

В 2014 році компанія Philip Morris почала продаж системи нагрівання тютюну IQOS.

Див. також[ред. | ред. код]

Примітки[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]

Див. також[ред. | ред. код]