Чемпіонат світу з біатлону 2005

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

41-й чемпіонат світу з біатлону проходив у Гохфільцені, Австрія, з 4 березня по 13 березня 2005 року. До програми чемпіонату входило вперше 11 змагань із окремих дисциплін: спринту, переслідування, індивідуальної гонки, мас-старту, естафет — жіночої, чоловічої, а також змішаної естафети. Змішана естафета вперше була включена до програми чемпіонату світу і проводилася окремо в рамках останнього етапу Кубка світу в Ханти-Мансійську.


Медалісти та призери[ред. | ред. код]

Чоловіки[ред. | ред. код]

Дисципліна Золото Срібло Бронза
Індивідуальна гонка, 20 км Роман Досталь
Чехія Чехія
1:00:24.5
(0+0+0+1)
Міхаель Грайс
Німеччина Німеччина
1:00:33.9
(0+0+0+0)
Рікко Ґросс
Німеччина Німеччина
1:00:51.4
(1+0+0+1)
Спринт 10 км Рафаель Пуаре
Франція Франція
24:37.5
(1+0)
Свен Фішер
Німеччина Німеччина
24:48.0
(1+0)
Ілмарс Бріціс
Латвія Латвія
25:01.5
(0+0)
Персьют 12,5 км Уле-Ейнар Бйорндален
Норвегія Норвегія
36:41.4
(0+1+1+1)
Сергій Чепіков
Росія Росія
37:20.6
(0+0+0+0)
Свен Фішер
Німеччина Німеччина
37:32.1
(2+0+1+0)
Мас-старт 15 км Уле-Ейнар Бйорндален
Норвегія Норвегія
40:51.9
(1+0+2+0)
Свен Фішер
Німеччина Німеччина
41:03.8
(0+1+1+1)
Рафаель Пуаре
Франція Франція
41:12.5
(0+0+1+1)
Естафета 4 x 7,5 км Норвегія Норвегія
Халвар Ханевольд
Стіан Екгофф
Егіл Г'єлланд
Уле Ейнар Бйорндален
1:21:59.2 Росія Росія
Сергій Рожков
Микола Круглов
Павло Ростовцев
Сергій Чепіков
1:22:25.2 Австрія Австрія
Даніель Мезотіч
Фрідріх Пінтер
Вольфганг Роттманн
Крістоф Зуман
1:22:42.5

Жінки[ред. | ред. код]

Дисципліна Золото Срібло Бронза
Індивідуальна 15 км Андреа Генкель
Німеччина Німеччина
52:37.5
(0+1+0+0)
Сунь Рібо
Flag of the People's Republic of China.svg КНР
53:07.7
(0+1+0+1)
Лінда Груббен
Норвегія Норвегія
53:11.8
(1+0+0+0)
Спринт 7,5 км Уші Дізль
Німеччина Німеччина
21:58.6
(0+0)
Ольга Зайцева
Росія Росія
22:02.1
(0+0)
Олена Зубрилова
Білорусь Білорусь
22:25.2
(0+0)
Персьют 10 км Уші Дізль
Німеччина Німеччина
33:32.5
(1+0+2+1)
Сяньін Лю
Flag of the People's Republic of China.svg КНР
33:50.4
(0+1+1+2)
Ольга Зайцева
Росія Росія
34:13.1
(0+1+1+2)
Мас-старт 12,5 км Гро Маріт Істад Крістіансен
Норвегія Норвегія
41:40.3
(0+1+0+3)
Анна-Карін Улофсон
Швеція Швеція
41:44.0
(0+1+1+1)
Ольга Медведцева
Росія Росія
41:48.7
(1+1+1+0)
Естафета 4 x 6 км Росія Росія
Ольга Медведцева
Світлана Ішмуратова
Ганна Богалій-Титовець
Ольга Зайцева
1:13:44.4 Німеччина Німеччина
Уші Дізль
Катрін Апель
Андреа Генкель
Каті Вільгельм
1:14:25.8 Білорусь Білорусь
Катерина Виноградова
Ольга Назарова
Людмила Ананько
Олена Зубрилова
1:14:37.6

Змішана естафета[ред. | ред. код]

Гонка: Золото: Час Срібло: Час Бронза: Час
Змішана естафета
2 x 6 км + 2 x 7,5 км
Росія Росія І
Ольга Медведцева
Світлана Ішмуратова
Іван Черезов
Микола Круглов
1:13:24.1 Росія Росія ІІ
Ганна Богалій-Титовець
Ольга Зайцева
Сергій Чепіков
Сергій Рожков
1:13:31.4 Німеччина Німеччина І
Уші Дізль
Каті Вільгельм
Міхаель Грайс
Рікко Ґросс
1:13:58.3

Таблиця медалей[ред. | ред. код]

 Місце  Країна Золото Срібло Бронза Загалом
1 Норвегія Норвегія 5 0 1 6
2 Німеччина Німеччина 3 4 3 10
3 Росія Росія 2 4 2 8
4 Чехія Чехія 1 0 0 1
5 Flag of the People's Republic of China.svg КНР 0 2 0 2
6 Швеція Швеція 0 1 0 1
7 Білорусь Білорусь 0 0 2 2
8 Франція Франція 0 0 1 1
8 Австрія Австрія 0 0 1 1
8 Латвія Латвія 0 0 1 1
Всього 11 11 11 33

Примітки[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]