Шевченко Петро Павлович

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Шевченко Петро Павлович
Народився 4 червня 1985(1985-06-04) (32 роки)
Кременчук
Діяльність журналіст

Шевче́нко Петро́ Па́влович (нар. 4 червня 1985(19850604) року, Кременчук, Полтавська область) — громадський діяч, захисник прав споживачів, незалежний журналіст, член Національної спілки журналістів України, digital producer. Автор та ідеолог соціального проекту Skool-uni.comМоя майбутня професія»).

За результатами дослідження, проведеного інформаційно-консалтинговою компанією «КомІнформ» Петро Шевченко є одним з найактивніших авторів, які пишуть про фондовий ринок — із згадками досліджуваних компаній в 2008 році Шевченко (видання «КоммерсантЪ Україна») враховуючи передруки інтернет-ЗМІ посів третю позицію в Україні — згадувався 658 разів[1].

Кар'єра та досягнення[ред.ред. код]

  • квітень 2006 — жовтень 2008 — кореспондент відділу економіки та фінанси щоденного ділового видання «КоммерсантЪ-Украина». Вперше в Україні серед ділових ЗМІ запустив в рамках «Комерсант-Україна» проект «рекомендації» (аналітичні звіти інвесткомпаній по акціях з рекомендаціями купувати/продавати).
  • червень 2009 — листопад 2010 — консультував центральний апарат Антимонопольного комітету України (АМКУ) у сфері зв'язків з громадськістю та ЗМІ. Згодом перейшов до управління з розслідувань недобросовісної конкуренції АМКУ, яке вивів на ринок фінансових послуг України.
  • лютий 2011 — грудень 2011 — ведучий та співорганізатор першого в Україні ток-шоу про ринки капіталу «Детектор ринку» на Першому діловому каналі, в якому брали участь вітчизняні та іноземні експерти, власники бізнесу, представники громадських організацій, фінансисти, банкіри та інвестбанкіри, народні депутати, чиновники та інші.
  • липень 2011 — вересень 2012 — головний редактор ділового порталу «Минфин»[2]. З моменту зайняття посади головного редактора порталу «Мінфін», відвідуваність ресурсу зросла більш ніж на 150 %.
  • з вересня 2012 — автор та ідеолог всеукраїнського конкурсу для школярів «Моя майбутня професія» (skool-uni). Мета спеціального конкурсу «Моя майбутня професія»: звернути увагу школярів до свого майбутнього у розрізі того, якою професійною діяльністю вони хочуть займатися після закінчення школи.
  • лютий 2013 — листопад 2013 — успішно запускає онлайн-версію ділової газети «Капітал» (ліцензіат Financial Times в Україні) — портал «Капітал».

Примітки[ред.ред. код]

Публікації[ред.ред. код]