Як Цуп Цоп

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Jump to navigation Jump to search

«Як Цуп Цоп» — флеш-ролик, тривалістю 27 секунд, в якому використаний фрагмент пісні «Полька Єви» виконаної фінською фольк-групою «Loituma». Ролик швидко розпосюдився по Інтернету в кінці квітня 2006 року. За деякими даними, ролик створив користувач блогу «Живой Журнал».

Особливості[ред.ред. код]

Як відеоряд використані 4 кадри із зображення Оріхіме Іноуе — героїні популярного японського аніме-серіалу Bleach. Оріхіме (відоміша як Loituma Girl) у цих кадрах виглядає особливо щасливо та дурнувато, крутячи цибулю-батун (хоч більшість впевнені, що це цибуля порей). Водночас вона розказує Ічіґо Куросакі та Рукіа Куччікі, що збирається приготувати щось таке незвичайне й грандіозне, майже неїстівне.

Музика[ред.ред. код]

У ролику використана друга половина п'ятого куплету та весь шостий куплет із «Польки Єви». На відміни від решти пісні ці куплети не несуть ніякого смислу, і є фонетичним сміттям. При виконанні пісні ці рядки міняються місцями, і тому зачасту не вказуються у тексті пісні. Також людей приваблює весела фінська мелодія.

Популярність[ред.ред. код]

На цю пісню є величезна кількість реміксів, та на деяких сайтах, де був розміщений ролик різко підвищилась відвідуваність. Також, стала популярною версія пісні у виконанні Хацуне Міку. 10 липня 2006 року стало відомо, що ролик викликав відродження популярності групи Loituma, та група отримала тисячі листів від шанувальників зі всього світу. Також, на правах інтернет-мему з назвою «Як Цуп Цоп Парві Карідола» ролик зайняв третє місце на професіональному конкурсі інтернет діячів POTOP-2007 в номінації «Вплив на офлайн».