Battlefront (відеогра)

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Battlefront
РозробникStrategic Studies Group
ВидавецьMatrix Games
Жанр(и)воєнна відеогра
Платформа Microsoft Windows
Дата випуску2007
Режим гри однокористувацький
Моваанглійська

Battlefront (укр. Фронт) — воєнна відеогра 2007 року, розроблена Strategic Studies Group і видана Matrix Games для Microsoft Windows. Це покрокова стратегія, дія якої розгортається в часи Другої світової війни. Вона є тезкою більш ранньої гри, випущеної Strategic Studies Group у 1986 році.

Ігровий процес

[ред. | ред. код]

Battlefront — це батальйонна симуляційна воєнна гра, яка містить чотири сценарії, що зображують битви Другої світової війни. Сценарії засновані на битві біля Газали, операції «Маркет-Гарден», битві за Сайпан та Новоросійській оборонній операції. Гравець може керувати військами як країн Осі, так і союзників. Такі параметри, як туман війни, погода, постачання та підкріплення, можуть бути змінені для кожного сценарію[1][2][3].

Сприйняття

[ред. | ред. код]

Огляди

[ред. | ред. код]

Ларрі Левандовскі з Armchair General похвалив Battlefront за сценарії, штучний інтелект та інтерфейс. Він заявив, що «справжня суть гри — це стара добра воєнна гра, і саме цим вона виділяється»[3]. Костянтин Фомін з Absolute Games оцінив гру на 75%, відзначивши її застарілу графіку і відсутність інновацій, але похваливши ігровий процес і складність[4]. Видання The Wargamer вручило Battlefront нагороду «За досконалість», назвавши її «захопливою й досить складною»[2].

Примітки

[ред. | ред. код]
  1. Allen, James (14 березня 2007). Battlefront Review. 8/8 Games (англ.). Процитовано 28 вересня 2018.
  2. а б Parrino, Scott (17 червня 2007). Battlefront. The Wargamer (англ.). Архів оригіналу за 25 січня 2018. Процитовано 28 вересня 2018.
  3. а б Levandowski, Larry (31 березня 2007). Battlefront. Armchair General (англ.). Процитовано 28 вересня 2018.
  4. Фомин, Константин (4 липня 2007). Обзор игры Battlefront. Absolute Games (рос.). Процитовано 28 вересня 2018.