Blender (журнал)

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Блендер
Blender
Taylor swift blender cover-x600.jpgТейлор Свіфт на обкладинці березневого випуску (2008)
Тематика музика
Періодичність виходу 10 раз в рік
Мова англійська
Адреса редакції Нью-Йорк, США
Головний редактор Джое Леві (Joe Levy)
Видавець Alpha Media Group
Країна видання США
Рік заснування 1994

Веб-сторінка: Blender.com

«Blender» — американський музичний журнал, який прозвав себе «незалежним довідником про музику і більше». У журналі повідомляється про останні пісні, альбоми, нових співаків, також він видає свій список «найкращих» і «найгірших» виконавців. «Blender» публікує дискографії різних співаків, що аналізується на якості і популярності у окремій статті.

Видавництво журналу об’єдналось з «VH1», щоб створити «50 Most Awesomely Bad Songs», в якому пісня «We Built This City», виконана Starship, посіла перше місце (як найгірша пісня).

Історія[ред.ред. код]

«Blender» видавався «Dennis Publishing». Журнал почав продаватись з 1994, і став першим цифровим CD-ROM журналом, який видавався Джейсоном Пірсоном, Давидом Черрі і Регіною Джозеф. 1997, коли «Felix Dennis/Dennis Publishing, UK» придбала права, у журналу почались проблеми. В 1999 справи журналу налагодились і він знову повернув свою попередню славу.

Компанія «Alpha Media Group», яка володіє журналом на даний час, закрила проект 26 березня 2009. Такий наказ був для того, щоб читачі могли читати його тільки в онлайн форматі. Цей наказ також позбавив людей 30 робочих місць, значно скоритив права компанії на журнал і відав його у повні володіння «Maxim». Останній журнал був виданий в квітні 2009.


Журнал Це незавершена стаття про журнали.
Ви можете допомогти проекту, виправивши або дописавши її.