Disney Junior

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Disney Junior
Disney junior.png
Країна США США
Зона мовлення Світ
Мова мовлення англійська
Центр керування Бербанк
Дата початку
мовлення
2012
Замінив Playhouse Disney
Аудиторія від 2 до 7
Власник(и) The Walt Disney Company — 100 %
Споріднені канали Disney Channel
Disney XD
Сайт disney.com/disneyjunior/

«Disney Junior» — блок програм для дошкільнят на Disney Channel. Цільова аудиторія — діти віком від 2 до 7 років. Є торговою маркою програм дошкільної освіти Disney Channel. Також в Україні блок «Disney Junior» транслюється вранці на каналі ПлюсПлюс.

Історія «Disney Junior»[ред. | ред. код]

У США блок «Playhouse Disney» завершив своє мовлення і, починаючи з 14 лютого 2011 року, був замінений блоком «Disney Junior». У перспективі, перехід програм «Playhouse Disney» під марку «Disney Junior» буде здійснено у всьому світі.

Самостійний канал[ред. | ред. код]

В даний час, у більшості країн світу «Disney Junior» представляє собою блок програм для дошкільнят на місцевій версії каналу «Disney Channel». Однак, останнім часом проявляється тенденція виділення «Disney Junior», як самостійного каналу. Цікаво, що в США, на батьківщині Disney, самостійний канал (уже під назвою «Disney Junior») вперше з'явиться тільки 23 січня 2012 року. У той же час, у деяких інших країнах світу, самостійні канали «Playhouse Disney» вже працюють досить давно. В Канаді працюють два однойменних цілодобових каналу з різним програмуванням — один англійською, інший французькою мовою.[1] 

Програми власного виробництва[ред. | ред. код]

Див. також[ред. | ред. код]

Примітки[ред. | ред. код]

  1. Playhouse Disney Canada. Архів оригіналу за 14 березень 2011. Процитовано 30 липень 2016.