Ekiga

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Ekiga
Ekigaweblogo.png
Ekiga в Ubuntu
Основне робоче вікно Ekiga
Тип програма IP-телефонії та проведення відеоконференцій
Розробник Дам’єн Сандрас
Стабільний випуск 4.0 (27 листопада 2012; 2242 дні тому)
Версії 4.0.1 (21 лютого 2013)[1]
Репозиторій github.com/GNOME/ekiga
Операційна система UNIX-подібні, Microsoft Windows[2]
GNU фреймворк GTK+
Написано на C/C++, але GUI написаний на C[3]
Українська так [1]
Ліцензія GNU GPL
www.ekiga.org

Ekiga у Вікісховищі?

Ekiga (раніше називався GnomeMeeting) — вільний відкритий застосунок IP-телефонії і проведення відеоконференцій. Він є частиною робочого середовища GNOME. Також працює у Microsoft Windows, спроможний взаємодіяти з Microsoft NetMeeting. Поширюється на умовах GNU General Public License.

Ekiga підтримує протоколи SIP, H.323 (за допомоги OpenH323) і Jabber/XMPP, має сучасний і простий графічний інтерфейс. За допомогою додатка можно здійснювати голосові і відеовиклики, прововодити аудіо- і відеоконференції, обмінюватися миттєвими повідомленнями. Ekiga підтримує звукові HD-кодеки (wideband) і відеокодеки з якістю рівня DVD, а також підтримує відправлення SMS і виконання дзвінків на мобільні і стаціонарні телефони через сторонніх сервіс-провайдерів, стандартні телефонні функції, такі як утримання виклику, переведення дзвінка і DTMF, підтримка локальних і зовнішніх адресних книг, сумісність з широким спектром обладнання та софтфонів.

Історія[ред. | ред. код]

Перша версія програми була написана Дем’єном Сандрасом як дипломна робота. Сьогодні цей програмний застосунок розробляється спільнотою під керівництвом Сандраса.

Дивись також[ред. | ред. код]

Зноски[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]

  • Ekiga(англ.) — офіційний сайт проекту.