Geobios

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Geobios — академічний журнал, щодва місяці випускається видавництвом Elsevier. Geobios — міжнародний журнал з проблем палеонтології, який фокусує увагу на таких питаннях, як палеобіологія, палеоекологія, палеобіогеографія, стратиграфія і біогеохімія. Усі матеріали, що надходять до редакції, в обов'язковому порядку рецензуються не менш ніж трьома експертами[1]

Geobios індексується і реферується в:

Коефіцієнт впливовості (Імпакт-фактор) журналу в 2014 році становив: за 2-річний період — 1.243 (#21/49, Q2 — 21-ше місце серед 49 палеонтологічних журналів); за 5-річний — 1.337 (#22/49, Q2 — 22 місце поміж 49).

Опис[ред. | ред. код]

Статті публікуються лише англійською мовою, після стандартного процесу рецензування (зазвичай за участю 3 рецензентів) під керівництвом асоційованого редактора.[2] Статті публікуються у друкованому (паперовому) форматі, а також у електронному вигляді на веб-сайті Geobios ScienceDirect.[3] До друку приймаються статті щодо всіх груп викопних організмів, включаючи мікробні форми, безхребетні, рослини, хребетні та викопні сліди.

Geobios вітає описові статті на основі оригінального матеріалу (наприклад, великі Систематичні палеонтологічні роботи), а також більш аналітичні та/або методологічні документи, за умови, що вони пропонують сильні та значні біохронологічні / біостратиграфічні, палеобіогеографічні, палебіологічні та/або філогенетичні нові уявлення та перспективи . Вищий пріоритет надається синхронним та / або діахронічним дослідженням на основі багато- або міждисциплінарних підходів, що поєднують різноманітні галузі наук про Землю та наук про життя. Також розглядаються роботи, що базуються на наявних даних, якщо вони пропонують нові цікаві уявлення про геологічні дослідження часу.

Історія[ред. | ред. код]

Перший номер Geobios було опубліковано у 1968 р. До 2011 року рада асоційованих редакторів винятково розташована в Ліоні (Франція), редакційну відповідальність здійснювали Louis David, André Schaaf, Patrick Racheboeuf, Serge Legendre і Pierre Hantzpergue. Починаючи з 2009 р. відповідальним редактором є Gilles Escarguel. З 2001 р. журнал виходить у видавництві Elsevier.

Джерела[ред. | ред. код]

Ресурси Інтернету[ред. | ред. код]

Примітки[ред. | ред. код]