IAR Systems

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Jump to navigation Jump to search
IAR Systems
Тип Приватна компанія
Форма власності aktiebolag[d]
Галузь Програмне забезпечення
Засновано 1983
Штаб-квартира Швеція, Уппсала
Продукція Компілятори
Співробітники 100
Сайт www.iar.com

IAR Systems - провідний світовий виробник апаратних та програмних засобів розробки вбудованих систем, що дозволяють великим та малим фірмам створювати високоякісні продукти на базі 8-, 16-, 32- бітових мікроконтролерів в області промислової автоматики, медичного обладнання, автомобільної електроніки. Фірма володіє налагодженими партнерськими стосунками з найбільшими виробниками напівпровідників. Заснована у 1983 році, фірма IAR Systems входить у групу компаній Inoi (в минулому Nocom) з 2005 року.

Продукція[ред.ред. код]

IAR Embedded Workbench — оптимізований C/C++ компілятор та інтегроване середовище розробки (IDE), що призначене для створення і налагодження програм для вбудованих застосувань на базі мікроконтролерів. Підтримує більше 30 родин різноманітних мікроконтролерів (8051, AVR, PIC, ARM, STM8 та ін.).

IAR VisualSTATE – це UML- сумісне графічне середовище розробки, що призначене для реалізації повного циклу проектування та включає формалізацію проекту, його всебічне тестування, генерування коду, програмування в цільовому пристрої.

Посилання[ред.ред. код]